Anime Revolution Sprites - Reklama


LSW
Skąd wzięło się LSW?
Historia Polskiego LSW
Credits!
Styl
Czym jest O-S-W?

Cieniowanie - teoria
Rodzaje cieniowania
Sposoby cieniowania

LSW - praktyka
Krok po kroku!
Custome pose
Cieniowanie
Anime Revolution Sprites
Artykuły
Jak to było? Nasi ulubieńcy!
DBEvS vs. SR
LSW - dawniej i dziś
Zainteresowanie LSW
Polska „scena” LSW

Poradniki
Problem z podpisem?
„Gif's Training” (video)
„Na małej skali - 32x32”
„Na małej skali” - przedmioty
„Na małej skali” - postacie

Anime
Recenzje

Multimedia
Gry
Emulatory
Tapety

PBF Wiki
Strona główna
O Naszym PBF
Zasady
Dla początkujących!
Ranking postaci
Spis poziomów mocy
Spis punktów reputacji
Reklama
Chcesz wymienić się buttonem, bądź bannerem z Anime Revolution Sprites?
Przede wszystkim, zapoznaj się oraz dostosuj do odpowiedniego szablonu - informacje na ten temat znajdziesz tutaj. Podanie natomiast możesz złożyć w odpowiednim dziale na forum. Pisanie prywatnej wiadomości lub prośba dogadania się poprzez jakikolwiek komunikator internetowy zmniejsza Twoje szanse - tutaj administratorzy starają się podejmować decyzje wspólnie, więc najlepszym wyjściem jest stworzenie tematu w dziale, do którego link znajduje się powyżej. Nie wymieniamy się również z byle kim. ARS ma już swoje lata - nie tylko nie jest młode, ale również to fuzja dwóch największych for w Polsce, które były poświęcone głównie tworzeniu spritów stylem "LSW".


Co oferujemy? Czego wymagamy?
Wymiana powinna przebiegać na pewnych warunkach - obydwie strony powinny mieć z niej korzyści, czyż nie?
Zobacz poprzedni temat Oferujemy:
 • umieszczenie buttona lub bannera na portalu;
  Zobacz poprzedni temat w obydwu przypadkach oferujemy miejsce w tabelce "Wymiana, strony zaprzyjaźnione" znajdującej się niżej.
  Zobacz poprzedni temat jeżeli proponowana strona będzie trzymała stosunkowo wysoki poziom, a jej administrator zaoferuje doskonale widoczne miejsce na button, grafika promująca ową stronę będzie miała szansę znaleźć się w górnej części naszego portalu - tuż nad przewodnikami ARS: Evą, Rebou i Onixem.
  Zobacz poprzedni temat bannery znajdują się jedynie w tabelce "Wymiana, strony zaprzyjaźnione" i są elementami przewijanymi.
  Zobacz poprzedni temat nasze buttony powinny być dobrze widoczne na stronach, które promują ARS. Jeżeli tak nie będzie, to samo czeka tutaj grafiki owych stron - będą elementami przewijanymi, słabo widocznymi.
 • ewentualna pomoc techniczna;
 • konkursy na grafiki konkretnych elementów;
  Zobacz poprzedni temat zarówno administracja, jak i użytkownicy ARS zajmują się przede wszystkim grafiką, w szeroko pojętym znaczeniu tego słowa. Raz na jakiś czas oferujemy więc możliwość stworzenia konkursu na ewentualne logo, ikony i tym podobne grafiki, będące elementami stron internetowych.
 • newsy dotyczące ważniejszych wydarzeń na stronie "sprzymierzonej";

Zobacz poprzedni temat Wymagamy:
 • "żywej" strony;
  Zobacz poprzedni temat wymiana ma przynosić korzyści obydwu stronom, a nie tylko jednej - nie zamierzamy reklamować stron czy for nieaktywnych, bądź odwiedzanych przez góra pięciu użytkowników.
 • wyróżniającego się designu;
  Zobacz poprzedni temat nikt nie lubi reklamować strony lub forum stworzonych w pięć minut, która nie przetrwa "próby czasu".
 • pisania newsów dotyczących ważniejszych wydarzeń na Anime Revolution Sprites;
 • zaproponuj coś od siebie!
  Zobacz poprzedni temat to czego wymagamy powyżej nie daje Ci 100% gwarancji, że wymiana dojdzie do skutku - bądź kreatywny/-na i zaproponuj coś od siebie, co pomoże nam podjąć decyzję.


Przy czym, w przypadku PBFów spotkaliśmy się także z ograniczaniem możliwości promowania własnej twórczości. Nikt nie lubi powtarzać swoich błędów. Jeżeli jesteś administratorem jakiegoś PBFa, wymagamy dodatkowo swobody w promowaniu twórczości użytkowników ARS bez konieczności kreowania postaci, o ile oczywiście forum posiada odpowiedni do tego dział.


Wszystkie grafiki buttonów, bannerów, userbarów czy sygnaturek promujących nasze forum znajdziesz, klikając na poniższy obrazek.




© Anime Revolution Sprites
Ohayo!
Cześć, Gość!
Już nas znasz, prawda? Jednak dla przypomnienia... Nazywam się Rebou, zaś ta czerwonowłosa piękność za mną, to Eva. Obydwoje jesteśmy tutaj głównie po to, by Ci towarzyszyć podczas przygody ze spritami. Skoro już przebywasz na portalu Anime Revolution Sprites, to może warto byłoby zapoznać się z kilkoma poradnikami dotyczącymi tworzenia pierwszych prac? Zostały naprawdę dobrze opisane i wydaje się nam, że wyciągniesz z nich trochę cennych informacji. Jeżeli jednak nie masz ochoty na spritowanie, zapraszamy do zapoznania się z umieszczonymi na stronie artykułami!
Do zobaczenia!
AnRevoSprites on:
deviantArt Facebook YouTube
Wymiana, strony zaprzyjaźnione
Anime Revolution Sprites Dragon Ball Alternate World

Dragon Ball Nao PathRed PBF Dragon Ball New Generation Reborn Crystal Stories
Toplisty!
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Planet Dragon Ball Top .//.AnimE.//.ToP.//.100.//. Dragon Ball Nao TopLista Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie AnimeHit toplista anime ::(: Manga Toplista :):: .: ANIME TOP100 :.

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.