Jak to było?


Czyli nasi "ulubieni" użytkownicy!
(Artykuł nie powstał z myślą o obrażeniu jakiegoś użytkownika. Został stworzony po to, by nowi użytkownicy również mogli poznać te zabawne historie.)

1. Takesori
Ciężki był z niego przypadek i wielu osobom zalazł za skórę.

Takes~ zarejestrował się na forum 9/01/2010r.. Chłopak jednak nie zamierzał próżnować - 11/01/2010r. otrzymał pierwsze ostrzeżenie, rozpoczynające jego "podróż". Mimo wszystko, nie załamał się! Co zabawniejsze, to nie nagminne łamanie zasad denerwowało innych użytkowników, lecz... komentarze dotyczące prac, które pisał. O tak, młodzieniec miał z pewnością "sprawne oko" do wyłapywania wszelkiego rodzaju błędów. Poniżej przykłady dwóch ocen, jakie napisał:
Przygoda Takesoriego oficjalnie kończy się 9/03/2010r. - równo dwa miesiące po rejestracji na forum - kiedy otrzymał bana. Zaraz, zaraz... Ale to nie koniec tej przecudownej historii! Swoją inteligencję udowodnił wysyłając jakiś czas później prywatną wiadomość do Versila Periheliona, wtedy jeszcze posiadającego nick Viego.


Otrzymanie kolejnego bana było kwestią zaledwie kilku minut.

To zakończyło historię dotyczącą Takesoriego, który jeszcze później wracał w zupełnie innym, nowym wcieleniu. Większość kont, które założył, została zbanowana chociażby dlatego, że sam się zdradzał i zamiast rozpocząć stosunkowo "normalne forumowe życie", zawsze stawiał na uprzykrzanie go innym użytkownikom. Kto wie, może kiedyś zmądrzeje (bądź też niekoniecznie) i znowu powróci? Czas pokaże...

2. Sebek

Seba~ zaczął nas męczyć dokładnie tego samego dnia, co Takesori.

O ile pamięć mnie nie zawodzi, było to 11-letnie dziecko, które po prostu chciało na siłę być "fajne" w sieci.

Owy użytkownik uważał się za idealnego w dziedzinie tworzenia OPARów, animacji lub innych prac związanych ze spritowaniem. Tak naprawdę, jego umiejętności były żałosne.

Idealnym przykładem, gdzie się popisał może być jego walka z użytkownikiem Krycha95. Wynik pojedynku to 20:1 dla Krychy. Jeden głos powędrował na pracę Sebka i nie byłoby w tym nic dziwnego... gdyby nie był to właśnie jego głos.

Do tego zachowania dochodził również sposób jego wyrażania się. Nie był zrozumiały dla większości użytkowników forum, którzy posiadali choćby odrobinę zdrowego rozumu.
Zapewne każdy z nas przyzna mu rację, jeżeli chodzi o ostatnie zdanie wypowiedzi, jaka została przytoczona powyżej.

Przygoda Sebka zakończyła się dopiero 12/05/2010r. - wyleciał jednakże niezwykle spektakularnie:Podobnie jak w przypadku Takesoriego, otrzymanie bana okazało się mało skutecznym krokiem do zatrzymania Sebka. Jego multi-konta nękają użytkowników do dzisiaj, jednak na chwilę obecną, inwazja nam nie grozi...


3. Niss

Ten użytkownik z początku wydawał się być naprawdę "spoko kolesiem". Jako były Administrator jednego z for składowych, z których powstało Anime Revolution Sprites był osobą, którą do czasu darzono odpowiednim szacunkiem. Niestety, kiedy zaczął stylizować swoją osobę na gangstera, stracił "urok". Jego wyobraźnia chyba nie znała granic - chłopak miejscami zdrowo przesadzał. Nie mogłoby oczywiście zabraknąć przykładów.

Podsumowując jego zachowanie "po zmianie", brakowało mu nie tylko kultury ale i był odrobinę dziecinny.

Najzabawniejszą sytuacją w jego karierze, była jednak kłótnia z Cooltem - ówczesnym Battle Moderatorem. Stosunkowo niewinne docinki, które potem przerodziły się w nadmierny spam wulgarnymi słowami, aż do czasu otrzymania bana.


4. Cryptik18

"Najmłodsza z legend" - czwarty użytkownik na mojej liście zarejestrował się 23/04/2012r..

"Wielki informatyk", który już na wstępie pochwalił się umiejętnością stworzenia wirusa wykorzystując do tego plik tekstowy - napisał również poradnik. Mimo to, nie umiejętności "informatyczne" sprawiły, że stał się jedną ze słynniejszych osobistości, a forma jego wypowiedzi. Początkowo zabawne komentarze z czasem zaczęły denerwować większość użytkowników.Historia Cryptika18 oraz jego szlachetnego oblicza zakończyła się po dyskusji w tym temacie. Dnia 29/05/2012r. został zbanowany.


Reasumując...

Ci panowie byliby tymi "najsławniejszymi" postaciami na polskiej scenie LSW od kiedy Anime Revolution Sprites wystartowało. Ciężko znaleźć innych użytkowników, którzy rzucaliby się w oczy tak bardzo jak ta "fantastyczna czwórka", jednak z pewnością na forum witały podobne indywidua - i na pewno będą się jeszcze pojawiać.


By Ykmo.

Updated by Yoh.

Copyright© ARS. Kopiowanie bez zgody autorów zabronione.