Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 3]

51[O-S-W] by Bombi - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Pon Lis 01, 2010 9:23 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Kolejny oparek. Mam nadzieję, że lepszy xD.

[O-S-W] by Bombi - Page 3 Obrazbb

52[O-S-W] by Bombi - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Pon Lis 01, 2010 9:53 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No ,więc kształt włosów ładny. Cieniowanie ma pojedyncze błędy ,aczkolwiek może być. Twarz ma błędy w cieniowaniu. Zdecydowanie za dużo tutaj ciemnego koloru. Jasny kolor powinien tutaj górować ,szczególnie na czole ,ponieważ nie ma tutaj żadnych opadającego kosmyka ,który dawałby dodatkowy cień. Cycek jest za jasny ,tzn. mógłby tak wyglądać przy braku koszulki ,ale kiedy ma ją założoną ,powinien być za rogach nieco ciemniejszy. Koszulka na przedniej części torsu wymaga nieco poprawy ,jeżeli chodzi o bark ,to całkiem ciekawie na nim zagiąłeś koszulkę ,wygląda ok. Ręka w dalszym ciagu wymaga nieco pracy ,ale nie ma tragedii. Przy dłoni przydałoby się kilka pixeli ,które oddzieliłyby kciuk od reszty palców. Pasek dość zwyczajny ,wygląda ładnie. Spodnie natomiast są pocieniowanie w miarę dobrze ,poprawy wymaga prawa ( prawa OPAR'a ) nogawka. Jest jasna i dobrze ,aczkolwiek na zgięciu wcina się najjaśniejszy ton. Zamiast niego powinien tam się znajdować średni. Buty bazowe z base ,mogłeś je przynajmniej zmienić kolorystycznie.
Kurczę mogłeś się jeszcze nieco z nim pobawić zamiast wystawiać go ,"oby jak najszybciej".
5/10

2kp

53[O-S-W] by Bombi - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Pon Lis 15, 2010 6:31 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Zrobiłem Base i parę oparków właśnie na nim.

[O-S-W] by Bombi - Page 3 Xdgxgd

I link:
https://2img.net/r/ihimizer/img264/7714/xdgxgd.png

54[O-S-W] by Bombi - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Pon Lis 15, 2010 7:32 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Base(którego nie powinienem oceniać, bo mój base jest okropny i troche tak niewypada oceniać , ale jednak ocenie)

-Głowa- Na początku jakoś dziwnie wyglądała ta głowa taka jakby elipsowata, ale jak spojrzałem obok na opary to nie robi zbytniego znaczenia bo większość w tych przypadkach zakrywały włosy, takrze kształt tu raczej jest mało istotny, niepodoba mi się to że nawciepałeś tam tyle tego najciemniejszego odcienia, trochę dziwnie wygląda, ale jakoś da się znieść.
Oczy... nie wiem czemu całe są szare xd, i te czerwone cuś(nie pamietam nazwy bo z biologii jestem "noga")eh takie pro ivul no i mi jakoś nie pasuje :/. Poza kolorami jest dobrze.

-Tułów- Klata hmm... na pierwszy rzut oka wyglądało dobrze, jednak jak tak dłużej się przyjżałem i przybliżyłem to z deka dziwnie wygląda tak starsznie w górę idze ;d, mógłbyś ją nieco wyrónać(taka jest ma opinia) Mięśnie brzucha, jak dla mnie mogą być, nie są złe.

-Ręce- Ta bardziej zakryta, nie mam do niej zastrzeżeni mi tam pasuje. Co do tej bardziej odsłonientej...zdeka gruba, ale mi tam mało przeszkadza bo i tak bym zrobił na tym bluze i nie było by problemu, umięśnienie może być.

-Spodnie-Nieco workowate, ale to taki detal, nie żeby jakiś błąd czy coś tylko wyrażam to co myślę na ich temat ^^, cieniowanie może być , jednak pokombinuj z różnorodnością odcieni bo z daleka trochę trudno rozróżnić, a konkretniej to pociemnij nieco najciemniejszy odcień.

-Buty- Uuu to chyba najgorsza część Base, jakieś takie klockowate, no i sieniowanie mi jakoś nie przypadło do gustu, ale mam nadzieje że zrobisz jakieś fajniejsze.

A i jeszcze na koniec to że masz jakiś dziwny dobór kolorów ;d, ale to tak nawiasem.


Pan w zielonkawych włosach.


-Włosy- Hmm wygląd fajny, mnie się podoba, cieniowanie ładne, jedyne co mi nieco tam wadzi to dwa kosmyki włosów te nad tym kosmykiem opadającym na twarz po mojej prawej, mógłbys poprawić, no i poza tym nie mam się do czego przyczepić.

-Twarz- Hmm mogło tu by być lepsze cieniowanie, ale nie jest źle, tak mi się po prostu wydaję.

-Tułów- Na początku powiem że dość oryginalny ciuszek ;], kamizelka fajnie wykonana pod względem kształtu jak i cieniowania, pluzka pod spodem, mimo iż mniej ją widać to wygląda całkiem całkiem, cieniowanie jest w porządku.

-Spodnie- Hmm, fajne, takie typoe jeansy lepsze niż te z base jak dla mnie, cieniowanie może być, nie mam większych zastrzeżeń.

Buty-No i tutaj kończy się to co ładne, dałeś te dziwne buciory które mnie się mało podobają :/


Pan w nienaturalnie puszysto-falistych włosach.


-Włosy- Jak moja nazwa dla tego opara wskazuje włosy są nienaturalnie puszysto-faliste, na początku mnie rozśmieszyły xD, ale gdy nabrałem juz powagi to tak...kształt włosów nie jest zły , może być, em... cieniowanie niezłe.

-Twarz- Podobna z cieniowania jak w popraednim oparze, no i ogólnie zmienił bys te czerwone cośe bo mnie przerażają ^^.

-Tułów- Niebieski ciuszek ładny, podoba mi się(ogólnie masz fajne pomysły), cieniowanie także mi się podoba, bluzka pod spodem chyba tem sam kolor co w poprzednim oparze, ale mniejsza z tym, jest dobrze.

-Spodnie- Fajny tu dałeś pasek, spodobał mi się , spodnie mogą być to te z base twego, czyli już się wypowiedziałem na ich temat, ale tym arzem dałeś fajnbiejszy koloerek.

-Buty- No i znowu te brzydkie klocki, sorry, że tak je jadę, ale naprawde mi się nie podobają xd.

3kp

55[O-S-W] by Bombi - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Bombi Pon Lis 15, 2010 9:15 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No widzę ,że się napracowałeś i porobiłeś nieco prac. Widzę nawet własne base ,niestety nie mam siły oraz czasu ,aby ocenić wszystkie po kolei ,więc skomentuję tylko 1 pracę. Chyba zdecyduję się na numer 1.
No więc kolor włosów niepowtarzalny ,bardzo ciekawy. Cieniowanie już lepsze ,widać efekty Twojej pracy ,jednak w dalszym ciągu niektóre elementy wymagają poprawy. Na przykład oddzielaj poszczególne kosmyki od siebie. Poza tym w niektórych miejscach łączysz bezpośrednio odcień najjaśniejszy z najciemniejszym. Zdaję sobie sprawę z tego ,że robisz to specjalnie ,ale proszę Cię ,oducz się tego. sredni ton nie tylko łagodzi przejście pomiędzy tonem najjasniejszym ,a najciemniejszym ,ale także łagodzi i zaokrągla kształt konturów. Jeżeli dasz od razu ton najciemniejszy w nieodpowiednim miejscu ,przedłużasz jedynie kontury ,pogrubiasz je ,ale ich nie łagodzisz.
Twarz w miarę ,ewentualnie może być. Ten kaptur ,a raczej jeg początku ,podniósłbym nieco do góry ,a przy okazji nieco go pogrubił w odpowiedni sposób. Jeżelii chodzi o kamizelkę ,to wolałbym ,aby była tam przerwa pomiędzy barkiem ,a torsem ,podobnie jak to zrobiłeś w 2 kolejnych propozycjach. Ten band niekoniecznie jest potrzebny do tego OPAR'a ,tz. gdybyś użył neico mniej rzucającego się w oczy koloru ,to wyglądałby nieco lepiej i nie gryzł się aż tak z resztą. Jeżeli chodzi o spodnie ,to nie rozumiem czemu dałeś na nich takie dziwne wypuklenie ,z daleka wygląda to w miarę ok ,ale mimo wszystko mogłeś to nieco inaczej załatwić. Buty dość dziwne. Duże i te specyficzny kolor ... ,ale jak sobie tak je wymarzyłeś ,to ok :P.

3kp

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.