Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Gif'y]Kuna Empty [Gif'y]Kuna Pon Kwi 05, 2010 10:47 am

Kuna

Kuna
Namekian
Namekian
Nic szczególnego :D Wiele gifów z fabułą zrobiłem ale linków nie mam :D Kilkanaście klatek bo robić mi się nie chciało dłuższych :D

[Gif'y]Kuna 1nxqwi


[Gif'y]Kuna Ih44kj



Ostatnio zmieniony przez Kuna dnia Sob Lis 13, 2010 7:32 pm, w całości zmieniany 1 raz

2[Gif'y]Kuna Empty Re: [Gif'y]Kuna Pon Kwi 05, 2010 11:05 am

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Nic specjalnego ;d
Chociaż wstydem byłoby zrobić jakiś przeskok w takim gifie xDD

Wrzuć coś dłuższego. Niekoniecznie jakąś kilkupartową historię.
Wystarczy walka aby zobaczyć na co Cię stać ;>
Mapki także są mile widziane :D

3[Gif'y]Kuna Empty Re: [Gif'y]Kuna Pon Kwi 05, 2010 11:27 am

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Ciekawe, czy są tam jakieś błędy hmm...? Zobaczmy?
No w pierwszej pracy to, chyba nic nie można zarzucić?
W drugiej są błędy:
1. ten napis na starcie, mógłby tak być pokazany dłużej, a nie takie mignięcie
2. Ta energia, lecące po ziemi, kiedy on tak trzyma miecz, 1 fala ok, 2 przesuwa się w lewo, niezgodnie z postacią
3. kiedy Ichigo chce wykonać swoje combo to przeskakuje, również w lewą stronę, brakuje mi tam 2/3 klatek.
4. Kiedy te cięcie leci w górę (sory mało ogladam Bleach'a więc nie znam Japońskich nazw tych ataków) to teraz widzę, że leci zbyt szybko, bo brakuje tam klatek, pewnie na ten atak lecący w górę poswięciłeś 5 klatek max. a powinieneś dać więcej, żeby to było płynniejsze.
Oceny nie daję, bo nie ma co tu oceniać.

4[Gif'y]Kuna Empty Re: [Gif'y]Kuna Pon Kwi 12, 2010 10:35 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No więc, jak powiedział Sołtys, takie gify trudno spieprzyć. Nie da się temu zaprzeczyć.. Ty jednak dokonałeś prawie niemożliwego, zrobiłeś przeskok. Ale o tym później.

1. Ichigo
Takiego gifa raczej trudno spieprzyć. Udało Ci się tego nie dokonać. Cóż..

2. "Roppou Getsuga Tensho"
Tego gifa także trudno spieprzyć. I uwaga! O tym wspomniałem na początku! Spieprzyłeś nawet to!
Reiatsu odlatujące w górę od ziemi, w pewnym momencie przesuwa się w lewo. Hmm.. Bodajże między 8, a 9 klatką.
Kiedy "Roppou Getsuga Tensho" leci w górę, to nie dość że trwa to raptem dwie klatki to jeszcze tak jak wcześniej Reiatsu, ona też lecąc przesuwa się w lewo. Jak można popełnić taki błąd w 2 klatkach?!
Staraj się robić płynniejsze gify, czyli takie posiadające więcej klatek, o płynniejszych ruchach.

Postaraj się zrobić jakieś gify z fabułą, dłuższe od tych. I uważaj na błędy, bo uwierz mi.. W krótszych Gifach aż chce mi się je wyłapywać, jak tutaj.

Nie oceniam, gdyż .. niema tu co oceniać. Żadnej fabuły, długie też to nie jest..

Akcja: Oceniam Kreatywnie - 2KP.
/Y

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.