Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1#5 Sonda - Aktywność! Empty #5 Sonda - Aktywność! Pią Kwi 16, 2010 9:44 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
#5 - Aktywność!

"Co wg. Was powinna uczynić Administracja Forum, aby podnieść aktywność Użytkowników?"

Proszę o w miarę sensowne wypowiedzi. Zbyt krótkie, i mało treściwe posty będę karał Ostrzeżeniem. Jest to pierwsza Sonda bez ankiety i takie czasem też będą.

________

Tradycyjnie, mamy tydzień do zakończenia Sondy.
Nie, nie oznacza to że co tydzień będzie nowa Sonda xd

Btw. Po napisaniu posta możecie dawać swoje propozycje następnych tematów do sond. Będę je brał pod uwagę.

Tak więc, zachęcam Was do pisania też w takich Sondach, w których niema ankiet. Mimo wszystko, nie do każdego pytania wystarczą nam odpowiedzi - Tak i Nie.
Prawda?

Oczywiście Wasze odpowiedzi przejrzę ja i przekażę do Adminowni gdzie zastanowimy się wspólnie z resztą GTW co z tym zrobić.

2#5 Sonda - Aktywność! Empty Re: #5 Sonda - Aktywność! Sob Kwi 17, 2010 9:58 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Jak podnieść aktywność na forum.... hmm może nowi userzy ?tak tak nawet ciężko o nowych aktywnych userów. Większość tu przychodzić bardziej po sprity niż się poudzielać ale mniejsza.
Może spróbujmy postawić też na tych nowych userów którzy przychodzą tylko po te sprity.. konkretniej może by zrobić coś ala kampania reklamowa że: "dlaczego przychodzsz tylko po sprity skoro możesz się nauczyć robić własne na tym forum bla bla bla...." mniej więcej rozumiecie o co mi chodzi?
Aha i jeszcze jedna sprawa przydało by się tez powymieniać bannerami z innymi aktywnym8i forami, może by wzrosła ciekawość naszym forum. Chyba to tyle co chciałem powiedzieć na ten temat ;d

3#5 Sonda - Aktywność! Empty Re: #5 Sonda - Aktywność! Sob Kwi 17, 2010 4:50 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
Ja się nie dziwie, że jest mała aktywność, skoro w GTW znajdują się osoby lub osoba, która\które zachowują się strasznie, Admini są dla forum, a nie na odwrót , a niektórzy o tym nie wiedzą.

/V
Zabawne wywody kogoś, kto myślał sobie, że admini są na każde jego zawołanie.

Edit: Chcesz wiedzeć co jest zabawne?Ty i twoje zachowanie, które światczy że jesteś jednym z najgorszych adminów tego forum.

4#5 Sonda - Aktywność! Empty Re: #5 Sonda - Aktywność! Sob Kwi 24, 2010 8:52 am

Taylor

Taylor
Saiyan
Saiyan
Moim zdaniem powinniśmy się reklamować na takich stronach jak: youtube, Deviantart i wiele innych. Dzięki temu na pewno znajdą się osoby chętne to rejestracji. Można zakładać na innych stronach jakieś klany bądź grupy (jeśli dana strona na to pozwala) poświęcone tej stronie, bądź filmik na youtbe które przedstawia tą stronkę.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.