Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 40]

1[O-S-W] by Yoh Empty [O-S-W] by Yoh Sob Sty 09, 2010 1:01 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh Lswsprites___update__16_01_2014_by_yoh92-d701p66



Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Czw Sty 16, 2014 2:32 am, w całości zmieniany 19 razy

2[O-S-W] by Yoh Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sty 09, 2010 1:08 pm

Rexio

Rexio
Bronze Saint
Bronze Saint
Fuzja Yoha i Sołtysa:
Tak więc ogólnie fuzja jest kox, super cienie, zajebiście dobrane kolorki, lecz jest jedno ALE
Ten kosmyk jakoś dziwnie wygląda =/.

9/10

Saiyan:
Po 1 xd to najpierw jest I a dopiero potem Y ;D
Jest fajny, podoba mi się ;D Jest miły dla oka xd W pasie wygląda jak taki anorektyk =/
Oczywiście wersja pocieniowana rox.

10/10

Ojciec Ichigo:
Nie oglądałem nigdy Bleacha ale ten koleś jest fajny :D
Fajne ma włoski, coś jakby Vegeta, tylko że włoski są do przodu ;D
Ubranko standard Bleachowe xd Najlepsza jest wersja pocieniowana z tym czymś białym.

Również 10/10

3[O-S-W] by Yoh Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sty 09, 2010 1:21 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Zacznę od fuzji, dziwne cieniowanie włosów, fajna koszulka, chociaż trochę byś nad nią popracował(cieniowanie itp.), rękawiczka - brak czarnych konturków, niezbyt mi się to podoba ;<.
Sajan - fajny strój, mi się podoba : D, włosy fajne ale cieniowanie nie ;x.
Blicz - ssie, nie podoba mi się xd.


gdzie kreditsy x/?

//Dodane. Właśnie, ma być bez czarnych konturów! One psują efekt : o ! Cieniowanie, wszędzie jest do bani, bo próbuję odnaleźć własny styl. Jak na razie, nie wiem co zrobić, aby efekt zachwycał, ale się staram ; D.
"Blicz" nie miał ssać, ale to właśnie na nim korzystałem z innego stylu cieniowania, jako pierwszym. Musi być najsłabszy, ale może kiedyś go poprawię ; D..
/Yoh92


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

4[O-S-W] by Yoh Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sty 09, 2010 1:37 pm

Dean

Dean
Silver Saint
Silver Saint
Ładna fuzja. Super cienie. Te drugie ubranie, niebiesko-brązowe, brzydko wygląd.

Strój Saiyana jest wypasiony, tylko te włoski dziwne jakieś. Cieniowanie jakoś przejdzie.

Ten ojciec Ichigo też jakiś nie teges. No cieniowanie pada.

//Skoro jest brzydkie, to drugie ubranie, to nie moja sprawa. Dałem dwie propozycje ubrań, a które przypadnie Userom do gustu, nie wiem.
Cieniowanie, jak wspomniałem edytując posta wyżej, to "test". Staram się odnaleźć własny styl, aby efekt był dobry.
Ojciec nie miał być słaby, ale okazuje się że cieniowanie go zyebało xD. No cóż, kiedyś to poprawię.
//Yoh92

5[O-S-W] by Yoh Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sty 09, 2010 8:05 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
A więc ta Fusion SołtysoYoszowata wygląda dosyć ivul. Mogłeś dodać jednak większą różnicę stroju. W sumie fajniej by było jakbyś zmienił także spodnie. Np dodać coś od Siebie bardziej. Włosy jednak bardziej mi przypominają Twoje Yosz. Jedynie dodałeś kilka kresek czarnych do Fuzji.
Następnie ten Saiyan. Nie podoba mi się jego ułożenie włosów i cieniowanie. Wyglądają dziwacznie ;s To samo tyczy się jego stroju. Jakieś ciemne kreski na spodniach ;s Nie podoba mi się.
Kolejna postać to Ojciec Ichigo. Ogólnie jego postać cała wygląda kiczowo. Cieniowanie włosów odpada, cienie stroju tak samo. A najbardziej Ci nie wyszedł ten rękaw. Taki skośno/prosto.


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/f

6[O-S-W] by Yoh Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Sty 10, 2010 7:58 am

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Fusion - Bardzo ładni ci wyszła.
Cienie i inne bardzo dobre.
Lecz mnie ciągnie do tej ostatniej bo według mnie jest najlepsza.
A i włoski też bardzo ładne!

Saiyan'jin - Fryzura jakaś taka dzika ale podoba mi się.
Cienie na bluzce w porządku.
Rękawiczki też niczego sobie.
Butki cie według mnie nie wyszły.

Isshin Kurosaki - Wiesz że dopiero wczoraj go zobaczyłem w Bleach'u :-D?
Dobra!
Włoski kox!
cienie twarzy palce lizać :-D.
Ubranko Shinigami dobrze ci wyszło.
Cienie na nim jest KOX!
Lepszy ten z pelerynką bo nie widziałem go bez :-/.

1. 10/10
2. 9/10
3. 10/10

Ocena: 9,666 :-D.



Ostatnio zmieniony przez Bumber dnia Nie Sty 10, 2010 4:18 pm, w całości zmieniany 1 raz

7[O-S-W] by Yoh Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Sty 10, 2010 10:51 am

Talian

Talian
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Fuzja:
Fajnie się prezentuje tylko coś włoski mi się niezbyt podobają.Cienie mogą być.
Tylko jak on miałby się nazywać - Yohtys?? A najbardziej podoba mi sięostatnia wersja.

Sayan
Włoski mi nie przypadły to gustu, ale cienie mi się podobają.
Ten łancuszek na spodniach nie pasuje ogólnie do stroju.

Isshin Kurosaki
Włoski takie zbyt proste się wydają.
Cienie też nie powalają.
I ten rękaw... Tak samo zbyt prosty jak włosy.

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

8[O-S-W] by Yoh Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Sty 10, 2010 11:26 am

Iveen

Iveen
Saiyan
Saiyan
Fuzja
Wybrałbym pierwszą pozę z wersji drugiej, bo nie ma tam ust, które w ogólne nie pasują. Włosy są dobre, ładne połączenie. Ta koszulka dobra, tylko trochę poprawiłbym ją przy lewym uchu(jego prawym). Cienie dobre. Rękawiczki mi się nie podobają. Pas jest fajny. Cienie na spodniach są słabe. Buty zwyczajne.

Saiyan
Bardzo ładny. Włosy trochę mi się nie podobają, są zbyt płaskie. Strój jest świetny. Ładny pas, wyśmienite cienie. Cienie skóry są dobre.

Kurosaki Isshin
Włosy poprawiłbym. Dobre cienie skóry. Strój jest dobry, ale akurat na nim cienie Ci nie wyszły. Podoba mi się ta peleryna. A tam przy ręce takie coś niebieskie to co to jest? Moim zdaniem powinien tam widnieć kawałek peleryny. Buty dobre. Rękaw widaje się połączony z peleryną.


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/f

9[O-S-W] by Yoh Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Sty 11, 2010 7:49 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
W sumie, to WIP.
Mój najnowszy projekt, mający małe znaczenie dla Update Yoh'a. Jest to Yoh - Shinigami State i będzie jeszcze robiony w wersji z haori, które możecie zauważyć w Projektach :)

[O-S-W] by Yoh L9c515o3bkr4dxsxwcs0

CREDITS:
- SH
- AngryBoy



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Nie Kwi 18, 2010 4:23 pm, w całości zmieniany 2 razy

10[O-S-W] by Yoh Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Sty 11, 2010 9:40 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Zmień włosy ! Revampy także się zdarzają więc to nic złego, a jeśli wyjdą lepsze ? No dobra koniec o włosach ;> Według mnie powinny być zmienione i tyle.
Strój: Ogólne cieniowanie mi się jakoś tak nie podoba ;s Na spodniach dodajesz cienie byle gdzie ;s Tak o, aby były.
Ekhm. O ile pamiętam to w Bleach'u oni mają takie coś raczej spodnio-podobne, hakama (W stylu Japońskim za czasów Samurajów ;s) a nie spódniczki ;> Bo u Ciebie to raczej wygląda jak spódnica. No nic czekam na dalszy 'update'.

@Down
Czy ty przyjrzałeś się cieni tej 'spódnicy' ? Raczej nie ;s



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/f



Ostatnio zmieniony przez Sezu dnia Pon Sty 11, 2010 10:44 am, w całości zmieniany 1 raz

11[O-S-W] by Yoh Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Sty 11, 2010 10:40 am

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Cienie i wszystko pięknie. Tylko szkoda że wziąłeś Zanpaktou od Ichigo :(. Tak cienie włosków bardzo dobre chociaż do środka :D. Miecz wyszedł ci bardzo dobrze jak i cienie twarzy. Strój Shinigami mógłby mieć bardziej pulchne spodnie jak w twoim New Spricie. Buty i ich cienie są też niczego sobie.

Ocena: 9/10 Popraw troszeczkę i rób pełnego sprita.



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

12[O-S-W] by Yoh Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Sty 12, 2010 6:32 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Z nudów, jakie zapewnia mi mój komputer, zrobiłem sobie jakieś takie Base : P

[O-S-W] by Yoh N4dl2j78vxaxo0boclb

Mi się podoba, ale ocena należy do Was xD.. Nie sprawdzałem jak wyglądałyby na nim OPAR'ki, bo... Nie chciało mi się xP


Z tego powodu, że każdy "rivampuje" Sprita, też zrobiłem sobie jakiś syf. Nie. Nie zrobię z niego Sprita x< Za dużo pieprzenia się z cieniami i samym Spritkiem. Może, jak będzie w hoy ocen, to coś mnie do tego ruszy : P
Narazie... OPAR XD

[O-S-W] by Yoh K6khphsuzyq8mfouj65k

Wszystko zależy od komentarzy :<

13[O-S-W] by Yoh Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Sty 12, 2010 7:43 am

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
Yoh Shinigami State.
Cienie są dobre, klasyczne włoski, cienie na dolnej części uniformu ssą x< Tensa od Ichigo.
Cieniowanie skóry takie jakieś dziwne x> Sołtysowskie itp.
Popraw dolną część uniformu i będzie git.
7/10.

Base.
Łot de fuk?
Głowa jakaś spłaszczona, ogólnie ciało jakieś takie przytłoczone.
Wygląda jak AnoRexio, ogólnie to jest 🤦 fail.
6/10.

Rejwamp Jo.
Całkiem dobre włoski, tylko troche cieniowanie na nich suxi.
Ogólnie ten sam Yoh + Inne cienie + Inny hair = Całkiem pozytywny wygląd.
Na moje, powinieneś zmienić mu lekko cieniowanie haira.
8/10.

14[O-S-W] by Yoh Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Sty 12, 2010 8:00 am

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Hm.. Yohu Shinigami jest nawet interesujące. Podoba mnie sie ta "tunika?". I na początku myślałem, że on butów nie ma ale potem dostrzegłem więc mogą być zdeka ciemniejsze ale nie muszą. Za Shinigami dam Ci 8/10
A teraz Base. Wygląda on jak rozciągnięty ufolud ;x. Za dużo mięśni na brzuchu i głowa jakaś taka nie wymiarowa. Za Base 5/10
Czas na revampa czy ja to sie pisze ;). Może być. Jak sb porównałem zwykłego Yoha i tego z twojego base to mogłoby być nawet ciekawe. Zwykły Yoh jest mały a ten duży. Więc ten duży to mógłby być Elder Yoh albo coś w tym stylu. Za revampa czy co tam to jest 9/10

15[O-S-W] by Yoh Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Sty 12, 2010 8:09 am

Death

Death
First Child
First Child
Ten nowy wip jest dobry , ma ładne cienie i ciekawe ubranko a natomiast ten base jest jakis taki jakby nieproporcjonalny a co się tyczy revampu to jest spoko.

9/10

Pozdro

16[O-S-W] by Yoh Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Sty 12, 2010 12:03 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Base mi się nie podoba ;s Według mnie dziwacznie wygląda jego połączenie głowy z ciałem. Ręce wydają się być za krótkie i strasznie grubo wygląda z takim cielskiem ;> Lecz za to spodnie wydają się być fajnie dopracowane. Cóż jeszcze mogę dodać... A wiem, zrób oparka z tego Base ;>

New Yoh... No ! Teraz wygląda o niebo lepiej ! Włoski lepiej pocieniowane, lepiej ułożone, a nie takie feee...

Informacja dla ciekawskich - Nigdy, ale to NIGDY, nie zmienię Yoh'owi włosów
;> Zonk.
Nie. Nie zrobię z niego Sprita
Oj zrobisz.

//Nie licz na TO!
/Yoh92




Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

17[O-S-W] by Yoh Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Sty 12, 2010 1:25 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Base v.2
[O-S-W] by Yoh J5p6tg8lf2f82ebz6k

Poprawiłem kilka szczegółów, jak obniżenie oczów, czy wydłużenie rąk. A to dla porównania, jak OPAR'y wychodzą na Base.
Moim zdaniem, źle nie jest, ale muszę jeszcze to poprawić ;d

Rivamp xd
[O-S-W] by Yoh Qfwp1fuu2lgh2o3bf0i

;> Zonk.
Oj zrobisz.
Włoski zmieniłem jedynie, dla potrzeb OPAR'ka : P Nie zrobię tego Sprita, bo:
- Muszę skończyć, aktualny syf, a nie mam zamiaru go robić od nowa.
- Nie jestem Sołtys.
- Yoh ze zmienioną fryzurą, to już nie Yoh.
- Nie jestem Sołtys...
- Za dużo pracy z tym, a ja jestem leniem.
- NIE JESTEM SOŁTYS!!
//Pieprznij sobie w łeb. Masz już jakąś obsesję O.o
Jest wielu specjalistów więc napewno któryś podejmie się leczeniu Ciebie :^^:

18[O-S-W] by Yoh Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Sty 12, 2010 1:34 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Od razu piszę, że base nie podoba mi się. Moim zdaniem ma za dużo nie potrzebnych szczegółów ,np. sama klata wydaje się być zagmatwana. Ręka coś przychuda. Spodnie jeszcze, jeszcze, ale trzeba je poprawić tak samo jak buty. Tylko najbardziej z tego wszystkiego podoba mi się głowa :zuo:

Rivamp Yoha:
Włosy są fajne na pierwszej pozie, ale na drugiej są do niczego. Na pierwszym bluza wydaje się być dziwna ale tylko pod lupą, z daleka jest ok. Spodnie mają fajnie cienie. Buty nie podobają mi się.



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/f

19[O-S-W] by Yoh Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Sty 15, 2010 3:47 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh 77xk2gkli8dj0e4hodhp

Nowa praca. Z niego będę w chwili wolnej robił Sprita.
Co do maski, wiem że słaba, ale nie mam teraz pomysłu na inną. Dlatego też, zmienię ją jak coś mi wpadnie do głowy bądź jak coś zaproponujecie xD.

Imienia jeszcze niema..

Praca poprawiona ;P

20[O-S-W] by Yoh Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Sty 15, 2010 4:00 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Yyyyyhh zmieniłeś włoski... Foch'ed nie no Dobra...

Ale i tak jestem fanem twoich włosków, mi się bardzo podobają i mówię byś ich nie zmieniał !!!.
Chyba tylko raz dałeś nowe włoski tzn. Ssj no ale wg. mnie takie sterczące powinny być a nie recolor

Bese v2 lepsze od tego co dałeś na dbevs ale i tak bym je dopracował, główkę dałbym troszkę bardziej w prawo i obniżył...

Ten pan bez imienia ładnie pocieniowany to raz , dwa podoba mi się miecz który ma ^^ trzy włoski ma w jednej lini chodzi mi dokładniej że idą po skosie w lewo do ucha (jakbyś je nakleił)
Maska nie wyszła Ci ale zawsze można poprawić xP

Bardzo podoba mi się strój Shikigami (czy jakoś tak) zrób z niego sprita bo warto, ładnie się prezentuje

Ocena za All 4/5


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

21[O-S-W] by Yoh Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Sty 15, 2010 6:28 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Ocenię ostatniego.

Włoski mi się bardzo podobają. Nowe cieniowanie mniam :^^: . Cienie i oczy twarzy fajne. Bluzka też ci koxersko wyszła. Spodnie :spartabest: bardzo dobre cieniowanie mają na sobie. Rób z niego sprita. Maska też jest kox. Albo się wzorowałeś na swojej albo na czyjejś innej bo wiem że swoją od Seza wzorowałeś :-P. Buty też mają fajne cienie. Jak już skończysz Yoh'a to popraw mu cienie :D.

Ocena: 10/10


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

22[O-S-W] by Yoh Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Sty 17, 2010 12:21 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh Himg4hrzawi1b22utxmg

Jak mam czas, dorabiam mu co nowe pozy :P

23[O-S-W] by Yoh Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Sty 17, 2010 12:27 pm

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Nie podoba mi się .


Włosy - co to jest ?! Chociaż Cieniowanie dobre to jakoś ujdzie

Koszulka - bez komentarza

Podkoszulek - N/C

Pasek - niezły , podoba mi się , ale mogłeś troszkę przyciemnić ten środeczek

Spodnie - no wkońcu moge coś ocenić , bardzo fajne , dobrze pocieniowane , bardzo ładnie na wysokim poziomie zrovione

Butki - Nie zbyt widać ich dobrze Popraw to ocenie bardziej .


Ocena : 4+/10 . Stać Cię na więcej .



PS : Nie rób z niego Sprita , szkoda czasu


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

24[O-S-W] by Yoh Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Sty 17, 2010 4:07 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Włoski dla mnie są kox! Cieniowanie także! Oczy pasują do włosków. Ten przedni kosmyk bardzo dobrze wygląda. W ogóle wszystkie kosmyki wyglądają bardzo dobrze :D.

Bluzka też bardzo dobra i dobrze pocieniowana. Ta bluzka od bluzką :D też kox! Cienie na nich bardzo dobre, na poziomie profesjonalisty :D. Mogłeś dodać jakiś łańcuch który trzyma miecz jak w wersji Shinigami Yoh'a.

Cienie na spodniach bardzo dobrze wyglądają, wgniecenia są teraz modne u dobrych spriterów :D. Też mogłeś dodać jakiś łańcuszek aby polepszyć wygląd ale i tak dobre wygląda.

Buty mają dobre cienie ale mogły by mieć jeszcze lepsze. Buty akurat tutaj są najgorsze :/. Spróbuj dodać coś do nich.

Ocena: 8/10

Gdyby nie buty :/, przy tak ładnym Oparze takie brzydkie buty :D.


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/f

25[O-S-W] by Yoh Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Sty 18, 2010 8:21 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Trochę się z nimi męczyłem, i prosiłem o rady na C-Box'ie. No i wreszcie, wyszło mi coś takiego xd

[O-S-W] by Yoh Crmihgf5a48lofrc2sza
Grimmjow & Ulqiorra

Nie są doskonali, ale w miarę trudni do wykonania, jak starasz się zadbać o prawie każdy szczegół. Cóż, proszę nie tyle o oceny, co o rady, co mogę w nich poprawić.
Chcę przejść na nowy poziom robienia grafik LSW, ale bez waszych postów z błędami, mi się to nie uda xd

Info:
Te niżej mają bardziej "sukienkowe" spodnie. Natomiast te wyżej, bardziej "spodniaste" XD

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 40]

Idź do strony : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.