Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 40]

76 Re: [O-S-W] by Yoh on Pon Lut 01, 2010 5:33 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Poprawka ogólna.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

77 Re: [O-S-W] by Yoh on Pon Lut 01, 2010 7:45 pm

Dubrix

Second Child
Second Child
Otóż Najładniejsza jest 4 Praca ;]

Cienie są ładnie dobrane[Jak Zawsze:)], Spodnie ładnie zrobione i głowa też..

Pokaż na Jakim Obrazku się wzorowałeś ;]

Buty są bardzo podobne xD

i Mam jeden MINUS: Klatka Piersiowa jest brzydko zaznaczona :(:(

Ogólna Ocena To 8/10 za Klatke

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/S

78 Re: [O-S-W] by Yoh on Pon Lut 01, 2010 7:58 pm

Takesori

Zbanowany
Zbanowany
Uuuuuuu no to przy tych Buu to się rozczarowałem BRZYDKIE!
Nie dokańczas tych czarnych konturów, to wyglada jakbyś narysował dużego Buu i potem go pomniejszył w Paincie!

Cieniowanie leży, a ręce są takie brzydkie, że wygladają jakby jakieś poparzone były!
Cieniowanie jest nierównomierne i za dużo nadawałeś czarnych pikseli w środek postaci np. na klacie i rękach, ten czarny kolor najbardziej naocznia ten najjaśniejszy, bo to on psuje wizerunek całej postaci!

spodnie to w postaci pierwszej wygladają, źle przez brak 1 czarnego piksela, a w 2 za dużo czarnego!

Buty też nie ma kilku konturowych pikseli!

NIE JESTEŚ JESZCZE MISTRZEM 4/10

79 Re: [O-S-W] by Yoh on Pon Lut 01, 2010 9:51 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Takesori, nie wkurwiaj mnie tymi twoimi postami. Jeżeli jesteś taki Mistrz, zrób takie od zera, wzorując się jedynie na nędznym obrazku z Google.pl -.-
No dawaj! Czekam na twoje OPAR'y. I nie wyskakuj mi z tekstami że nie masz czasu etc., bo jak się wkurzę dostaniesz Warna -.-

A tymczasem, pomijając idiotę wyżej.

Postanowiłem zrobić dla podwyższenia Skill'a, serię OPAR'ów z DB. Na razie, aktualizuję te które do tej pory widzieliście z DB, i dodaję nowe, czego przykładem może być ten Buu.

Wiem że nie wyszło to genialnie, ale w Kid Buu, nie da już się poprawić klaty. A Fat, wyszedł jak wyszedł xd Uczę się dopiero xdd

Wzór do Kid Buu: http://fc03.deviantart.net/fs44/f/2009/068/b/3/__Kid_Buu___by_shadsonic2.png
Wzór do Fat Buu: http://martial-link.com/images/476FatBuuSitting.jpg

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

80 Re: [O-S-W] by Yoh on Wto Lut 02, 2010 8:09 am

Filike

Zbanowany
Zbanowany
No więc, Yoh. Zaczne od fat buu. To tak na głowie brakuje mi 1 części a mianowicie kontury ust. Fat Buu nawet na tym wzorze ma uśmiech więc spróbuj go dorobić. Na pelerynie brakuje mi 1 cienie nie wiem czemu ale tak jakoś xd. Na brzuchu wg. mnie przydałby się jeszcze 1 mały fałdek. Kamizelka dobra i żadnych zastrzeżeń. Pasek, spodnie i buty są wy******e. Żadnych zastrzeżeń do nich. Teraz Kid Buu. Co do głowy 0 zastrzeżeń, podoba mi się. Mięśnie dziwnie wyglądają ale da sie poprawić. O ile sie nie myle to są bandy. Wyglądają one jak cała rękawica ponieważ lekko zlewają się w tym miejscu kolory. Pasek jest pr0. Na spodniach cienie dobre tylko mogłeś zrobić MROCZNE FAŁDY. Hahahah nie no fałdki by sie przydały . Buty są dobrze wykonane i wgl.
Fat Buu : 8/10
Kid Buu : 9/10

PZDR. :pedolsw:

81 Re: [O-S-W] by Yoh on Wto Lut 02, 2010 12:43 pm

Sołtys

Zasłużony
Zasłużony
Nie będę komentował tych pierwszych Kid Buu bo są fuuuj : o

Fat Buu- całkiem,całkiem. Kształt ma nawet dobry,cieniowanie,hmm... możesz nad tym popracować jeszcze.
Próbujesz czasami zrezygnować z czarnych konturów. Spoko. Ale nie zawsze to wygląda dobrze x/ Dorób czarny pixel tam gdzie go nie ma z tyłu głowy. Teraz wygląda to nieciekawie.
Cieniowanie spodni wymaga natychmiastowej poprawy xd Za szare ci wyszłu a Buu miał przecież białe pantalony. Musisz nad tym jeszcze trochę posiedzieć.
Klata jakaś zbyt sflaczała. Czegoś jej brakuje.
Mordka jakby miała szramy. To też wina cieniowania. Usuń parę pixeli ;>
Ręka za chuda. Pomarszczona.Jakby mu uschła.

Kid Buu
Dużo lepszy od poprzedniego. Ma ładniejsze spodnie.
I ten sam problem z ręką x/
ZA DUŻO CZARNYCH PIXELI x/
Zrób ich kilka a resztę najciemniejszym kolorem. Klata powinna być widoczna a nie jak z kisielu.
A jednak zmieniłem zdanie: Za wielkie mu te portki zrobiłeś xd Trochę pomniejsz.

Wydaje mi się,że obie prace wyglądałyby lepiej gdyby miały pełen kontur. Takie mam wrażenie.

Nie chcę żebyś myślał,że znowu ci cisnę po pracach bo tak nie jest :<
Mówię co jest nie tak,żebyś to poprawił i było lepiej :^^:
Prace są na wysokim poziomie. Od Zera... :o
Nie chce mi się jakoś w to wierzyć x< Musiałeś na jakichś buu lsw wzorować bo za bardzo mi przypominają pewną pracę ;<

KP: 1
/f

82 Re: [O-S-W] by Yoh on Wto Lut 02, 2010 1:38 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Mylisz się. Jedyne wzory dla mnie to obrazki z Google.pl :< Nie moja wina że wychodzi jak wychodzi.
Czasem wejdę na Vortex'a, i jedynie zobaczę w jaki sposób dobrze coś pocieniować.
Ale dzięki za szczerą ocenę. Spodnie mogą mi nie wychodzić ze względu na to że to pierwsze jakie robię w tym stylu.
Cieniowania się dopiero uczę. Ciemne px na rękach i głowie, to otwory z jakich wydobywała się "para" z Buu.
Hmm.. Dzięki. Może gdzie nie gdzie, rzeczywiście dodam jakieś px, a żeby to lepiej wyglądało? Na razie jednak, taki mam styl ;/

Wzór dla Evil Buu: http://www.freewebs.com/dbz-maailma2/Evilbuuinfo.jpg

Jak chcecie to oceniajcie ;< To już jest uzależnienie. Nie umiem przestać tworzyć nowych OPAR'ów, czy dziennie przynajmniej jednej pozy Sprita zrobić :<

"

83 Re: [O-S-W] by Yoh on Sob Lut 06, 2010 2:45 pm

Katayachi

Logia User
Logia User
Bardzo ładnie wygadują Te Majiny xd

Na pewno wiele starań włożyłeś w robieniu peleryny w Grubasku bardzo mi się to podoba lecz kontury mi się nie podobają 9/10.

Kauowy Bubek podoba mi się te spodnie podobają mi się next 9/10. Ponieważ kontury...

Tak samo jak w Kidzie i Ultimate Buubku wszystko jest wspaniale , ale kontury na ogonku mi sie nie podobają : < 9/10.

9/10 za Wszystko Piknie Yosh

Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 1kp.
/S

84 Re: [O-S-W] by Yoh on Sob Lut 06, 2010 2:48 pm

Feli

Zasłużony
Zasłużony
Ło naprawdę nieźle, są one o wiele lepsze od Yoha. Cóż Yoha zrobiłęś jak miałeś słabego skilla a teraz robisz lepsze prace...
Grubas niezły, naprawdę dobre kolory i świetnie cienie na twarzy. Tak samo jak mimika, bardzo odzwierciedla co daję też efekt że każdy się naprawdę różni i za to plusik.
Baardzo ładne ubranko, nie mam zastrzeżeń, jedynie rączki płaska, zbyt prosta.
2tj. szary. Znowu dobre cienie widać że to tylko rekolor jeżeli chodzi o kolory, ale mimike zmieniłeś to of korz powinno być. Ubranko znowu sexy, podoba mni się, ale te spodnie jak na twój poziom słabe. Nie dopracowane, słabe kreski i cienie.
3rd, pasuję mu ten uśmieszek cała twarz bardzo dobrze zrobiona. Jego szczegóły są bardzo podobne do oryginału, ale tutaj zaczynają się niestety minusy. Nie zachwyciłeś mnie klatą, te jego pro elo kropki dobrze zrobione, ale mięśnie takie za bardzo człowiece? Po prostu niezbyt pasują mu. No i co mi się najbardziej nie podoba, przy pasie jest strasznie nie realistyczny. Wygląda jakby nie miał bioder, i ogólnie proporcje zawaliłeś. Ale przynajmniej, spodenki są o sto razy lepsze jak w poprzedniej wersji. Wyszedł by on naprawdę dobrze bo twarz oraz ta klata mają bardzo dobre kształty ale jak już wspiomniałem ten cały pas zrąbany. Czas na ostatniego, dosyć dobrze zrobiony główka zmieniona na lepszą, mniejszą.
Klata w miarę dobra ten pasek zdeka gruby, spodenki tam gdzie zaczełeś robić takie jakby "pogrubienie" ich zrobiłeś to za wczesnie co daje efekt takiej wygiętej nogi aka gruba noga przy piszczelu ; s. Też do poprawy. Ogólnie nawet najs, ale niektóre błędy ciężko wypatrzyć ale jak już się zauważy to dosyć rażą.

Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 3kp.
/S

85 Re: [O-S-W] by Yoh on Sob Lut 06, 2010 3:11 pm

Shine

Chuunin
Chuunin
Yoh92 napisał:Mylisz się. Jedyne wzory dla mnie to obrazki z Google.pl :< Nie moja wina że wychodzi jak wychodzi.
No ale idealnie wychodzi głowa jak u innych buu, kolejny przypadek? Na to się już nie nabiorę -.-.

Tak patrzałem z daleka i bliska - z daleka of korz wygląda lepiej, po przybliżeniu - sru, tfu... Do dupy... Za dużo bawienia się w usuwanie kontur - na zewnątrz wygląda fe, same urwane kontury a w środku gładkie i miękkie. Wdg. mnie za wcześnie dla ciebie jak na 100%, ale to twój wybór najpierw bym poćwiczył składanie sobie base(czyli stworzenie idealnego base). Ponieważ cieniowanie leży, wybrałeś sobie dosyć łatwą postać bez włosków, a włoski to chyba najsłabszy twój atut ;p. Chcę zobaczyć twoje następne pracki i zobaczyć jak pracujesz

Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 2kp.
/S

86 Re: [O-S-W] by Yoh on Nie Lut 07, 2010 9:29 pm

Pikachu

Sennin
Sennin
SERIA Z BUU ROX!
1. Fat , kontu super.Bardzo proporcjonalny i super pocieniowany, Bardzo podobny i dobre "fałdki na spodniach".
Fajny róż (tzn. ładny odcień) i ta twarz, haha podobna xD
2. IVUUL Jak widać bardzo podobny O.o
Bania mogłaby być , troche bardziej rozciągnięta, taka podłużna.Wszystko bardzo ładne i do tego podobne.Super cieniowanie.
3.Znowu bardzo ładnie cienie i podobieństwo, co tu dodać?
5.hahaha, mini <33. Ładne cienie , i całkiem podobny.Ale mogłeś mu dodać jakiś ivul uśmiech bo wygląda ja jakieś niezbyt groźne dziecko mahsuduhasuh! xd

Ogólnie bubu series bardzo ładne.Fajny pomysł , i czekam na jakieś twoje adaptacje buu.Bo nie możesz wiecznie robić z anime, w końcu ci siępostaci skończą xd. Btw. moge zrobić "rewamp" twojego Fat buu , chce żeby wyglądał śmieszniej xD?

Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 2kp.
/S

87 Re: [O-S-W] by Yoh on Sro Lut 10, 2010 7:55 pm

Kumalski

Third Child
Third Child
Ocenię Super Buu bo najnowszy. Głowa dobra i cieniowanie wiem chyba na kogo patrzałeś. Oczy i wszystko w porządku.Klata dziwnie wygląda :(. Mogłeś dać ją bardziej umięśnioną bo wygląda jakby miał klatę zjebaną. Spodnie w porządku ale mogłeś dać jakieś faldy. Buty także spoko.

Ocena: 8/10

Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 1kp.
/S

88 Re: [O-S-W] by Yoh on Pią Mar 19, 2010 12:11 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Wraz z moim powrotem, daję Wam nowe OPAR'ki do oceny. Możecie ocenić wszystkie, albo te które się Wam podobają.

Buu:

Klasyczna seria oparów w tym temacie xd

My Projects:

Czyli sprity nad którymi pracuję, robione na moim base.

Ichigo:

Credits for: AngryBoy.
Wzorowałem się na jego pracy, ale każdy element tej, jest rysowany od zera.

NGE xD:

Praca zrobiona z nudy kiedy nie miałem neta xD.. Wzór? Obrazek xD
http://img57.imageshack.us/img57/3997/beztytuuvd.png

Ice/Frost:

Kolejny efekt nudy. Tym razem robiony z mojego base, które z kolei zrobiłem od zera XDD

DBZ:

I już ostatni efekt nudy, robiony z mojego base. Włosy nie są moje, bo jedyne je cieniowałem i kolorowałem xd
Credits for LSW Hair Makers.

Oceniajcie.

"

89 Re: [O-S-W] by Yoh on Pią Mar 19, 2010 12:18 pm

Akagi Shigeru

Genin
Genin
Let's start with Buu, it's 100% custom so that's a great addition. Though, Super Buu is a bit..well, weird. I think it's the head. Also; wasn't Gohan Absorbed Buu's tail thingy longer?

9/10

Now for your Projects, I have nothing against it except the first one. He looks way too weird, might be the face. Once again, 100%, great shading

9/10

Neon Genesis Evengelion
I lol'd here, it looks really realistic. Except you got Shinji's expression wrong, he would just careless with his emo face like he did while doing it with Asuka. Ofcourse we know that Rei and Asuka x Shinji would happen, if Rei didn't go pew pew. 10/10

Frost looks...well. He looks cool, legs and arms give a weird effect, but it really fits him. You're really good. >:X NOW LEARN HOW TO SPRITE FROM ZERO. 10/10

DBZ thing

WEll, now THAT'S great, every single one in it is cool. Except Gohan's hair, yea.

Keep your good work up.

10/10

/S
3KP

90 Re: [O-S-W] by Yoh on Pią Mar 19, 2010 12:58 pm

Pikachu

Sennin
Sennin
O rety, gdybym miał każdego osobno oceniać to bym do 14.30 nie skońcyzł ;s.

Buu, wszystkie są zgodne z oryginałem.Cienie bardzo ładne, wszystkie zgodne z oryginałem i ładnie wykonane stroje.
Wszystkie b uu już oceniałem oprócz w koszulce gohana ;d
Przybliżamy, moją uwagę zwróciło to że chyba jest troszkę bardziej umięśniony od super buu, za to plus.
Koszulka kox i ładna edycja głowy ;p.
Projekty.
3 sprity naraz?Noś zgupiał.Aczkolwiek postacie ładne.Cienie jak zwykle ładne...
Pierwsze dwa już chyba gdzieśtam kiedyśtam oceniałem, moją uwagę przkuł ten ostatni.Wygląda prawie jak buu po absorbcji Gotenksa, przerób go troszkę i będzie ;p

Ichigo, cudo :D.TYLKO GDZIE JEST ZANGETSU :<!?
Włoski i sztata bardzo ładnie wyszły, co do tej postaci nie mam zastrzeżeń.
I to z tego rób sprita! xD

NGE
Hmph, Nie znam tego anime ... ale scenka wygląda naprawde ciekawie xD
Wykonanie pierwszorzędne, i naprawde pasuje do obrazka jakbyś przeskalował w gimpie xd

Ice-Frost..
Uuu, tu troszke gorzej.
Moim zdaniem włoski troche ssą, w sensie kształt.
Cienie na całości w porządku, ale strój troszke taki jakiś... nie oryginalny.No, może to coś na klacie jest całkiem całkiem, głównie dzięki cieniom.
A, i radze mu zmienić imie xD.

DBZ, włosów nie oceniam.Bo jak mówiłęś nie twoje xd.
Ale cienie na strojach, uich podbieństowo i wykonanie idealne.
DBZ owinąłeś sobie wokół palca.Terazz zaczynasz NGE i Bleach?Ciekae co z tego wyniknie.

Za całość 10/10 :P!

/S
3KP

91 Re: [O-S-W] by Yoh on Pią Mar 19, 2010 7:32 pm

Curzio

Saiyan
Saiyan

Strasznie dużo masz tych prac,no ale postaram się ocenić tą c18.
Pewnie sam się domyślasz że coś nie tak jest z włoskami,wydaje mi się że powinieneś je poprawić.
Cieniowanie twarzy jest fajowe.
Oko...jakoś tu nie widzę źrenicy ;p
Ubranie jest fajowskie,ale sądzę że mogło by być lepiej pocieniowane.
(W ubraniu,podobają mi się dwie rzeczy:
a)pasek,b)to coś co przypomina bandaże
Ogólna ocena to 8/10.

/S
2KP

92 Re: [O-S-W] by Yoh on Nie Mar 21, 2010 11:08 am

Impact

Namekian
Namekian
Wybaczcie ze odkopuje ale masz napisane w nizszym temacie (komentarzu) ze to twoje customy rozumiem ze od któregoś kawałka tematu zaczales je wklejac. Ale na samym poczatku to jednak nie customy bo sa creditsy.

A co do twoich prac to bardzo ładny styl aka Angryboy ale..
NIEMOW ZE SIE WZORUJESZ NA OBRAZKU Z GOOGLI -.-
Bo na 90% + 5% + 4% + 1% - 1% Sie wzorowales na buu LSW.

No nic 9/10

/Owszem. Poza Buu, który był moim pierwszym Customem, każdy inny OPAR jest wzorowany z obrazków Google. Jedynie Buu ma głowę wzorowaną na tych Buu z LSW.
/Yoh92

93 Re: [O-S-W] by Yoh on Pon Mar 22, 2010 12:10 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Kolejny Custom, znów robiony od zera. Muszę się wytrenować w tej dziedzinie, więc nic poza Customami w tym temacie teraz nie znajdziecie.
Może jedynie WIP'y Projektów Spritów, które może wrzucę.

Credits:
AngryBoy - Podziękowania za paletę kolorów ; D
DON'T USE.

Za wzór służyły mi jedynie obrazki z Google, i LSW SSJ Goku xD Oczywiście, to co jest wyżej, niema ani jednego elementu wyklejonego z innego Sprita, czy OPAR'a.

"

94 Re: [O-S-W] by Yoh on Pon Mar 22, 2010 2:29 pm

szczepan

Don
Don
no no bardzo ładne ale niepodoba mi sie to wybrzuszenie na klacie jest zabardzo wywalona w wieszch

teraz reszta no więc

włoski są bardzo ładne cienie na nich są piękne cieszy oczy

stroik znaczy tóuw cały jest bardzo dobrze pocieniowany nawet świetnie

spodnie są świetnie zrobione i pocieniowane

moja ocena :sparta1010:

95 Re: [O-S-W] by Yoh on Pon Mar 22, 2010 3:18 pm

Impact

Namekian
Namekian
Co do goku taki jakis rozpixelowany tzn w zoomie swietnie wyglada ale cieniowanie razi w oczy :)

7/10

96 Re: [O-S-W] by Yoh on Pon Mar 22, 2010 3:29 pm

Rizuke

Zasłużony
Zasłużony
Goku wygląda jakby go Bubu po żoł i wypluł bo jest nie smaczny chociaż niktóre miejsca ciekawie ci wyszły ale ogólnie to słabo jak dla mnie... C18 też nie błyszczy pięknością ale ok wyszło ;d

97 Re: [O-S-W] by Yoh on Pon Mar 22, 2010 5:38 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Kolejny OPAR'ek. Na dzisiaj koniec. Może jutro dam nowe.

Jest to Custom mojego Sprita, Yoh'a. Mówiąc szczerze, nie jestem z niego szczególnie zadowolony, bo przyzwyczaiłem się do mojego Yosza.
Mimo wszystko, jakoś mi wyszedł choć do Vortex'a jeszcze długa droga ;D

"

98 Re: [O-S-W] by Yoh on Pon Mar 22, 2010 6:29 pm

Krychu269

Paramecia User
Paramecia User
dobra ja ci ocenie jako pierwszy włosy są bardzo dobre cienie na nich też cóż nie mam się do niczego przyczepić dla mnie w customach jesteś masterem moja ocena to :sparta1010:
robisz prawdziwe :sprita:

99 Re: [O-S-W] by Yoh on Pon Mar 22, 2010 8:23 pm

Sołtys

Zasłużony
Zasłużony
Ktoś mądry napisał kiedyś w tym temacie,że lepiej robić dobra prace na base niż syfiaste customy. I miał rację.

Co prawda robisz je na swoim własnym base,widać te same krzywości w pracach.
Na twoim miejscu popracowałbym nad porządnym base albo najzwyczajniej w świecie korzystał z base kogoś innego.

Brzydko się prezentują zarówno Yoh jak i Goku. Są krzywi. Włosy są brzydko pocieniowane.
Próbujesz usuwać kontury co nie wychodzi Ci na dobre,jak już kiedyś mówiłem. OPARy mają krzywe kończyny,zarówno dolne jak i górne.
Naprawdę-Poćwicz trochę zanim zaczniesz wystawiać kolejne x/
[Nie piszę tego żeby Ci doj**ać]

//Odpowiem Ci w twoim poście bo nie chcę spamować.
Nie robię pracy na swoim Base, tylko każda praca jest robiona inaczej. Gdybym każdego z tych OPAR'ków prze kolorował na biało, i dał łysą głowę, to każdy wyglądałby inaczej.
Następna sprawa. Nie będę korzystał z cudzych Base, jeżeli nie robię Sprita, bo to niema sensu. Włosy brzydko cieniowane? Dziwne, bo zanim zacząłem cieniować w ten sposób, to Sezu był dla mnie wzorem. O ile dobrze się orientuję, dla Ciebie też. Skoro tak, to można uznać że twoje cieniowanie jest tak samo słabe.
Kontury usuwam, bo wg. mnie są prace które wychodzą lepiej bez nich. Bynajmniej, mając kontury na każdym OPAR'ku, nie masz takiego pola do popisu, jak z ich brakiem. Bez konturów w kilku miejscach można mocno zagiąć jakąś część ciała, aby wyglądała realniej. Z konturami się to nie uda.
Jak to krzywe kończyny oO?! Ślepy najwyraźniej jesteś, skoro nie widzisz jak są zbudowane Customy na Vortex'ie. Skoro to jest krzywe, to AngryBoy robi takie same..
Ćwiczę cały czas, i widzę u siebie poprawę.
Może nie chciałeś mi dopiec, ale Ci się to udało. Widzisz błędy których niema, lub są jedynie w jednym czy dwóch miejscach.. Ehh... Dzięki za ocenę, choć nie takiej się spodziewałem. Dla Ciebie Customy po prostu nie mogą być dobre. Nigdzie, poza pracami Seza.
/Yoh92

Może Cię zasmucę,Seza może też ale nie był on dla mnie wzorem w żadnym z momentów mojej "twórczości" :<
Kończyny są krzywe.Są! Nie oceniam teraz Angryboya tylko Ciebie. Czemu zakładasz,że wielbię prace AB? Może uważam,że robi syf? hę? :d [jk] ale i tak nie porównuj siebie z nim ;d
To,że stosujecie taką samą technikę to nie znaczy ze jesteście na tym samym poziomie. Leżysz u mu stóp :<
Sezu robi dobre prace :o A ty byś chciał być od razu nim. Jeszcze Ci brakuje. Jego prace są kształtne czego o twoich powiedzieć nei można. Pisanie też by ciężko szło :<

Ostatnio zmieniony przez Sołtys dnia Wto Mar 23, 2010 3:04 pm, w całości zmieniany 1 raz

100 Re: [O-S-W] by Yoh on Wto Mar 23, 2010 2:12 pm

Shine

Chuunin
Chuunin
Znów CC niszczy całe oparki, staczasz się, cieniowanie - skill wcale nie podrósł, no może lekko podrósł, cienie na mordzie brzydkie. Czekam na więcej oparków z nie spapranym cieniowaniem.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 40]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next