Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 40 z 40]

976[O-S-W] by Yoh - Page 40 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Wrz 19, 2013 7:51 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
1-hit combo!
Fajnie wyszło, jedyne, do czego się mogę czepić, to jego lewa ręka, wydaje mi się za duża.

2-hit combo!
Fajnie wyszło, jedyne, do czego mogę się czepić, to włosy. To, jak wyglądają za okiem (po naszej lewej), jest jakieś dziwne. Trochę jakby kształt sugerował, że głowa tam się kończy.

3-hit combo!
Ktoś inny się może czepi, bo ja nie mam za bardzo do czego.

4-hit combo!
Patrząc po posturze, nie tylko nie ma adma, ale i nie ma lipy.
Nie wiem, czy wrażenie całkowitego roztrzepania i nieogaru wyrażane przez fryz level Goku+1 było celowe. Jeśli tak, to ci się udało.

5-hit combo!
Now that's a revamp. Wydaje mi się, czy jakoś często widzę w twoich pracach akurat taką fryzurę.

Powiedziałem, że posta napiszę, proszę bardzo. Powiedziałem też, że nie ma co ode mnie liczyć na konstruktywną krytykę, bo to jakby pytać cię o wnioski płynące ze wzoru Eulera.

Wiedziałeś, że e^(iπ)=-1?

C-C-C-C-COMBO BREAKER

977[O-S-W] by Yoh - Page 40 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Wrz 20, 2013 9:58 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
1-hit combo!
Fajnie wyszło, jedyne, do czego się mogę czepić, to jego lewa ręka, wydaje mi się za duża.
Spróbuję cokolwiek z tym zrobić, ale nie obiecuję zbyt zajebistych efektów.
2-hit combo!
Fajnie wyszło, jedyne, do czego mogę się czepić, to włosy. To, jak wyglądają za okiem (po naszej lewej), jest jakieś dziwne. Trochę jakby kształt sugerował, że głowa tam się kończy.
Grunt, że autorowi postaci się podobał.
Spróbuję tutaj dokonać jakichś minimalnych zmian, ale nie mam zamiaru spieprzyć pracy, więc jeżeli jakaś modyfikacja nie przypadnie mi do gustu, to zwyczajnie przywrócę pracę do poprzedniego stanu ;)
4-hit combo!
Patrząc po posturze, nie tylko nie ma adma, ale i nie ma lipy.
Nie wiem, czy wrażenie całkowitego roztrzepania i nieogaru wyrażane przez fryz level Goku+1 było celowe. Jeśli tak, to ci się udało.
A sądziłem, że to będzie kolejny revamp Pucoliniego, który zostanie uznany za nieudany, jak zdecydowana większość... xd
Well... dzięki ;)
5-hit combo!
Now that's a revamp. Wydaje mi się, czy jakoś często widzę w twoich pracach akurat taką fryzurę.
Ostatnimi czasy, staram się tworzyć dla kobiet różne fryzury.
Tutaj widać podobieństwo do C18, ze względu na fakt, że sam Sołtys - autor pierwszej postaci - lubi tą postać.

W każdym razie, dzięki za komentarz.

978[O-S-W] by Yoh - Page 40 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Wrz 24, 2013 3:43 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 40 Son_goku___base_by_yoh92-d6nnvuo

979[O-S-W] by Yoh - Page 40 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Wrz 24, 2013 7:51 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No więc jestem pod wielkim wrażeniem ... ,że zrobiłeś base tylko i wyłącznie Goku XD. Praca jest prawie identyczna do poprzedniej Twojej odsłony Goku. Jedynie minimalnie różnią się ręce oraz włosy są o pixel wyższe. Pozostałe elementy są identycznie. Oczywiście obie prace mocno różnią się cieniowaniem. Bezsprzecznie nowa wersja jest wykonana o niebo lepiej. Bluza ,spodnie ,czy twarz prezentują się naprawdę dobrze. Jednak Goku nagle wygląda na nieco grubego ( przynajmniej już nie wygląda jak kluskowata panda ) ,ale więcej już chyba się tutaj nie da zmienić o ile nie podejmiesz się ingerencji w outline.
Generalnie praca jest naprawdę dobra ,a z pewnością lepsza od poprzedniej.  Guuut dziab.

/„Oceniam Kreatywnie”
/1 KP

980[O-S-W] by Yoh - Page 40 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Wrz 29, 2013 6:16 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 40 Yoh_primero___2013_by_yoh92-d6o226x
Yoh Primero był pierwszą wersją Yoha, jaka została kiedykolwiek stworzona – początkowo była to sklejka kilku spritów z uniwersum „Dragon Ball” i powstała, gdy zaczynałem swoją przygodę ze stylem LSW. Kiedy odnalazłem go na dysku twardym przy porządkowaniu plików, doszedłem do wniosku, że nie warto marnować potencjału jaki niesie ze sobą owy bohater – zaktualizowałem całkowicie jego design (po lewej).
Teraz, chęć sprawdzenia własnych umiejętności zaprowadziła mnie do kolejnego projektu, poza masą innych – postanowiłem odświeżyć większą część swoich OCków, zaś Primero poszedł na pierwszy ogień.
Posiada on możliwość przejścia na większość form Super Saiyan, nie wykluczając z listy nawet Oozaru ze względu na posiadanie ogona - jest to pełnokrwisty przedstawiciel rasy Saiyan, a jego oryginalne imię to Retasu - niestety, nawet on o tym nie wie :)
[O-S-W] by Yoh - Page 40 Sara_utsukushi___2013_by_yoh92-d6odrt1
Sara Utsukushi to postać, która pojawiła się w mojej głowie nagle – całkiem niedawno, szczerze mówiąc. Plany związane z tą bohaterką nie zakładały jej rozwoju – miała być partnerką „złego” Yoha, a co za tym idzie, kimś w rodzaju „mięsa armatniego”, które owy wojownik wysłałby do sprawdzenia siły wojowników z którymi miałby przyjemność stoczyć walkę. Doszedłem jednak do wniosku, że w Sarze drzemie znacznie większy potencjał – wraz z aktualizacją designów dla poszczególnych OCków, postanowiłem wziąć pod uwagę także ją.
Od kilku miesięcy jest to więc oficjalna partnerka Yoha Primero.
[O-S-W] by Yoh - Page 40 Yoh_nova___2013_by_yoh92-d6oeevq
Yoh Nova to druga wersja Yoha, jaka została stworzona, a zarazem pierwsza, jaka została opublikowana w internecie. Pierwotną wersję tej postaci wykreowałem nawet w formie pełnego sprita, a więc wiążę z nią szczególne wspomnienia. Niestety, wraz z rozwojem moich umiejętności w spritowaniu, owy bohater przerodził się w zupełnie inne indywiduum – ono również znajdzie wkrótce swoje miejsce w mojej galerii, w odświeżonej wersji.
O czym warto wiedzieć? Przede wszystkim, Nova jako pierwotna wersja, był kreowany pod kątem mojego aktualnego wyglądu – ciemna bluza i luźne wycieruchy. Od kiedy zabrałem się za aktualizację designów poszczególnych OCków, zamierzałem dostosować go nieco bardziej pod uniwersum „Dragon Ball” – sądzę, że udało mi się już przy pierwszej próbie odświeżenia. Jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii? Nie wiem, natomiast chętnie poznam.
Podobnie jak pierwotna wersja tej postaci, Yoh Nova ma możliwość przejścia na dwie formy – Super Saiyan oraz Dark Lord. Z reszty transformacji postanowiłem zrezygnować, między innymi na potrzeby pozostałych postaci. Miejsce na jego historię znajdzie się w moim opowiadaniu, więc jeżeli kogokolwiek będzie ona interesować, starajcie się śledzić poszczególne rozdziały na bieżąco.
W ramach ciekawostki, warto również wspomnieć o tym, że pierwotna wersja jest nijak podobna do dwóch aktualnych – nie chciałem jednak nigdy rezygnować z tej postaci, stąd próba jej odświeżenia i dostosowania pod aktualne umiejętności.
[O-S-W] by Yoh - Page 40 Silvia_nova___2013_by_yoh92-d6oem3q
Silvia Nova to pierwsza wersja Silvii, jaka została stworzona, jak i również pierwsza, która została oficjalnie opublikowana w sieci. Nigdy nie powstał pełny sprit – mimo to, z samą postacią wiążę szczególne wspomnienia, gdyż była to pierwsza kobieta jaką stworzyłem w wersji spritowej. Sama idea stworzenia „base” kobiety zaczęła się właśnie od niej.
Co warto wiedzieć na temat postaci? Przede wszystkim, miała być blondynką. Problemem okazały się tutaj spinki oraz – dawniej – brak odpowiednich zdolności, a żeby znośnie pocieniować włosy oraz uwidocznić wspomniane dodatki.
W przeciwieństwie do swojego męża, Silvia Nova jest wojowniczką, która ma możliwość wzmocnienia się jedynie za pomocą Kaio-kena – jest zwykłym człowiekiem, nie posiadającym szczególnych zdolności, pomimo tego, że pierwotnie miała zostać pokaźnych rozmiarów hybrydą różnych ras.

981[O-S-W] by Yoh - Page 40 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Wrz 29, 2013 9:52 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
@x2,
[O-S-W] by Yoh - Page 40 Yoh_tsuruko___2013_by_yoh92-d6ofwe6 [O-S-W] by Yoh - Page 40 Silvia_eelmine___2013_by_yoh92-d6ofweg
Yoh Tsuruko & Silvia Eelmine
[O-S-W] by Yoh - Page 40 Eren_jeager_by_yoh92-d6ofsp2
Eren Jäger - base



Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Pon Wrz 30, 2013 8:34 am, w całości zmieniany 2 razy

982[O-S-W] by Yoh - Page 40 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Wrz 29, 2013 10:57 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Oh my freakin' god ... to którzy Yoszak i Silvia są aktualni ? :((
Tyle masz tych wersji ,że nie można się w tym połapać. kaszoY w odpicowanej wersji nie do końca przypadł mi do gudtu. Włosy mniej mi się podobają niż poprzednie ,bluza wygląda inaczej ,ale nie mogę powiedzieć ,że jest lepsza. Spodnie prezentują się nieco lepiej no i twarz.
Silvia prezentuje się zdecydowanie lepiej. Nie wygląda już jak karzeł i cycki mają normalny kształt. Włosy troszkę chaotyczne ,ale mają swój urok.
Co do ostatniego typa do mam masę mieszanych uczuć. Poza sama w sobie jest naprawdę oryginalna ,natomiast nie do końca udało Ci się dostosować do niej lineart. Na spodniach jest zdecydowanie za dużo tych czarnych linii. Nie mam poza tym pojęcia co on trzyma w dłoniach - pałki ,miecze ,czy coś jeszcze innego ?
Widać masz teraz dużo wolnego czasu i zapału tyż ,dobrze dla Ciebie :)

/„Oceniam Kreatywnie”
/2 KP

983[O-S-W] by Yoh - Page 40 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Wrz 29, 2013 12:15 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Oh my freakin' god ... to którzy Yoszak i Silvia są aktualni ?
No ten... aktualnymi są aktualni... xd
Oczywiście, żartuję. Aktualny projekt obejmuje moje stare postacie, którym po prostu odświeżam design.

Tyle masz tych wersji ,że nie można się w tym połapać. kaszoY w odpicowanej wersji nie do końca przypadł mi do gudtu. Włosy mniej mi się podobają niż poprzednie ,bluza wygląda inaczej ,ale nie mogę powiedzieć ,że jest lepsza. Spodnie prezentują się nieco lepiej no i twarz.
Chciałem powrócić do pierwotnej wersji, od której wzięła się aktualizacja designu, widoczna po lewej stronie. Sądzę, że mi się to udało, ale ostateczny komentarz zostawiam oczywiście oceniającym - także Twoje uwagi wezmę sobie do małego serduszka i przemyślę xd
Silvia prezentuje się zdecydowanie lepiej. Nie wygląda już jak karzeł i cycki mają normalny kształt. Włosy troszkę chaotyczne ,ale mają swój urok.
Dzięki ;)
Co do ostatniego typa do mam masę mieszanych uczuć. Poza sama w sobie jest naprawdę oryginalna ,natomiast nie do końca udało Ci się dostosować do niej lineart. Na spodniach jest zdecydowanie za dużo tych czarnych linii. Nie mam poza tym pojęcia co on trzyma w dłoniach - pałki ,miecze ,czy coś jeszcze innego ?
Widać masz teraz dużo wolnego czasu i zapału tyż ,dobrze dla Ciebie [O-S-W] by Yoh - Page 40 3605817172
Lineart jest właśnie odpowiednio dostosowany - te czarne linie są charakterystyczne dla tego ubioru, i właśnie tyle powinno ich być. Mogę zmniejszyć ilość, ale to wtedy nie będzie ta sama postać. To są ten... no... żebyś zrozumiał... jakby Ci to?... Sprzęt do przeprowadzania trójwymiarowego manewru! xDD
A no mam trochę czasu, to staram się go jakoś kreatywnie wykorzystać. Jeżeli jestem trochę bardziej padnięty, zabieram się za rysunek lub sprity. Jak jestem natomiast całkiem wypoczęty, to piszę opowiadanie - trzeba w końcu zacząć realizować projekty ;)

Dzięki za komentarz, Zbirku.

984[O-S-W] by Yoh - Page 40 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Wrz 30, 2013 8:36 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 40 Yasai___2013_by_yoh92-d6okna7 [O-S-W] by Yoh - Page 40 Furutsu___2013_by_yoh92-d6oknb5
Yasai & Furutsu
[O-S-W] by Yoh - Page 40 Yoh_atsuko___2013_by_yoh92-d6okv5l [O-S-W] by Yoh - Page 40 Silvia_sawako___2013_by_yoh92-d6okvii
Yoh Atsuko & Silvia Sawako
[O-S-W] by Yoh - Page 40 Jose_sauveur___2013_by_yoh92-d6olkcb
Jose Sauveur - "Shingeki no Kyojin" OC

985[O-S-W] by Yoh - Page 40 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Wrz 30, 2013 10:10 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Co do Primero, wiesz, że już jest Saiyan nazwany od sałaty? Turles, w japońskiej wersji Tāresu.

Primero ma ciekawe niestandardowe cieniowanie włosów. Myślę, że wiesz, co mam na myśli.

Sara... okay, I guess, włosy wyszły całkiem fajnie, a do reszty nie mam co się czepić.
I w swojej nieskończonej oryginalności nazwałeś ją "Utsukushi". To prawie tak kreatywne, jak Taimatsu.

Nova... widzę, że spodobało ci się takie cieniowanie. Nie przeczę, wygląda całkiem ciekawie, już to mówiłem przy Primero. Ale z drugiej strony, na tyle niestandardowo, że trzeba się do tego przyzwyczaić, żeby mózg nie dawał komunikatu "coś tu jest dziwnego".

Stara Silvia Nova (hah) wygląda tak odrobinę Shadowhunterowo, jak na moje oko. ale tutaj rozpatrujemy nową Novę (hahah). Która ma bardzo wysokie włosy, jak na moje oko.

Tsuruko, okay I guess.

Eelmine, włosy z tyłu głowy wydają się zaczynać za daleko od niej.

Jägermeister, jakbyś mi nie powiedział, to bym mógł nie odgadnąć, że to on. Po prostu że to randomowy przeciętny gość z mundurem z Siroma i 3DMG. Ja to miasto ludzkości nazywam Siroma. bo Sina, Rose, Maria.
Spróbuj zrobić może inną pozę, taką bardziej lepiej widoczną.

Do Zbira:
To mechanizm stanowiący trochę jetpack, trochę grappling hook sztuk dwa, z segmentowanymi wymienialnymi ostrzami do mieczy (wyobraź sobie wielki nóż introligatorski), których rękojeści przy okazji sterują tym całym grappling-jetpackiem. Zwie się to 3D Maneuver Gear, w skrócie 3DMG.
Mundury korzystających z tego mają jeszcze dodatkowe pasy i wzmocnienia, żeby cały ten szajs się nie odczepił od użytkownika, stąd kreski na spodniach.
Ile to trzeba, żeby ścinać tytany.

Wróciwszy.
Yasai i Furutsu... Kolejne jakże kreatywne imiona. Owoc to po japońsku kajitsu lub kudamono, tak btw. A że nazwałeś Saiyanina od dokładnie tego samego, od czego nazywa się cała rasa... oh well.
Nie mam się za bardzo czego czepić, co widać po moim skupieniu się na imionach. Bo well, tak jakby o tym wiem odrobinę więcej niż zero niż o LSW.

Znajome twarze! Ciekawa zmiana stylu u Silvii, z tym większym rozczochraniem i krótszymi włosami.
Wyjaśnij mi tylko, co to za kreska na dwukolorowych spodniach na trzecim oparze Atsuko, bo ja nie wiem.

Kolejny Titanhunter, okay I guess. Sauveur, powiadasz. Well. Trzeba było znaleźć coś z języków germańskich albo z mitologii nordyckiej. Przydałby się Thrudgelmir gdzieś.

Yup, to wszystko, co jestem w stanie powiedzieć. Bo to jakby pytać cię o regułę Pauliego.

/„Oceniam Kreatywnie”
/3 KP
/Tylko tyle, bo taki jest limit DAMN

986[O-S-W] by Yoh - Page 40 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Wrz 30, 2013 1:35 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cóż... Dzięki za wyczerpujący komentarz, V ;)

Sara... okay, I guess, włosy wyszły całkiem fajnie, a do reszty nie mam co się czepić.
I w swojej nieskończonej oryginalności nazwałeś ją "Utsukushi". To prawie tak kreatywne, jak Taimatsu.
Ważne, że ma jakiekolwiek nazwisko. Szczerze mówiąc, wymyślałem je na szybko - początkowo miała się posługiwać jedynie pseudonimem "Sara", ale doszedłem do wniosku, że lepiej byłoby nadać jej takie imię oraz stworzyć jakieś nazwisko.
Co do Primero, wiesz, że już jest Saiyan nazwany od sałaty? Turles, w japońskiej wersji Tāresu.
Pieprzyć go.
Przedstawicieli rasy jest tyle, że ich imiona muszą się powtarzać. Szczerze powiedziawszy, bardziej interesuje mnie to, czy Saiyanie mieli jakieś nazwiska. No co? Trzeba mieć jakiś powód do rozmyślań... xd
Nova... widzę, że spodobało ci się takie cieniowanie. Nie przeczę, wygląda całkiem ciekawie, już to mówiłem przy Primero. Ale z drugiej strony, na tyle niestandardowo, że trzeba się do tego przyzwyczaić, żeby mózg nie dawał komunikatu "coś tu jest dziwnego".
Kwestia gustu. Mi jako autorowi prac po prostu ten styl przypadł do gustu ;)
Stara Silvia Nova (hah) wygląda tak odrobinę Shadowhunterowo, jak na moje oko. ale tutaj rozpatrujemy nową Novę (hahah). Która ma bardzo wysokie włosy, jak na moje oko.
Za ten suchar, dam Ci puchar.
Jeżeli chodzi o włosy, to również kwestia stylu - polubiłem go, od kiedy wykonałem Murę - revamp OPARa kobiety, którą oryginalnie stworzył Sołtys. Tak, stworzył tą Helgę, która jest trochę wyżej lub na poprzedniej stronie Oh, oops... 
Eelmine, włosy z tyłu głowy wydają się zaczynać za daleko od niej.
Kwestia stylu - mi się to podoba.
Jägermeister, jakbyś mi nie powiedział, to bym mógł nie odgadnąć, że to on. Po prostu że to randomowy przeciętny gość z mundurem z Siroma i 3DMG. Ja to miasto ludzkości nazywam Siroma. bo Sina, Rose, Maria.
Spróbuj zrobić może inną pozę, taką bardziej lepiej widoczną.
Być może to wina włosów, których po prostu nie sposób wykonać na tak małej przestrzeni. Popracuję jeszcze nad tym, ale nie będę nic obiecywał... :P
Yasai i Furutsu... Kolejne jakże kreatywne imiona. Owoc to po japońsku kajitsu lub kudamono, tak btw. A że nazwałeś Saiyanina od dokładnie tego samego, od czego nazywa się cała rasa... oh well.
Nie mam się za bardzo czego czepić, co widać po moim skupieniu się na imionach. Bo well, tak jakby o tym wiem odrobinę więcej niż zero niż o LSW.
Jakże kreatywne! Prawda?
Już ja zadbam o to, żebyś i w LSW jeszcze coś wykonał :D
Znajome twarze! Ciekawa zmiana stylu u Silvii, z tym większym rozczochraniem i krótszymi włosami.
Wyjaśnij mi tylko, co to za kreska na dwukolorowych spodniach na trzecim oparze Atsuko, bo ja nie wiem.
Kawałek materiału w innym kolorze. Przykład w nieco większej skali masz tutaj.
Kolejny Titanhunter, okay I guess. Sauveur, powiadasz. Well. Trzeba było znaleźć coś z języków germańskich albo z mitologii nordyckiej. Przydałby się Thrudgelmir gdzieś.
A no, Sauveur - kolejne, jakże kreatywne nazwisko, co?
Nie przesadzajmy. Nie chcę z niego zrobić Jägermeister'a xD

987[O-S-W] by Yoh - Page 40 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Wrz 30, 2013 2:36 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
No cóż... Ciężko mi się wypowiedzieć w sprawie tych oparków (dlatego ten dział zwykle omijam  jeśli chodzi o pisanie postów), bo raczej znam się tyle na tym jak Yoh na nie byciu zboczonym.
Dla mnie prawie wszystkie oparki świetnie wyglądają. Nowe wersje starych postaci wyglądają cudnie mimo tego, że Yoh często chrzani iż mu skill przyklapł. Jedna kwestia mnie zawsze zwykle irytuje w tych pixelozach Yosza. Wiele postaci jakie robi mają fryzy podobne do siebie, a szczególnie do jego kochanego międzywymiarowego zboczeńca.

Widzem zainteresowanie Shingeki no Kyojin. Jak tak patrze na Erena, to jakiś niepodobny XD Pewnie dlatego że ciężko w tym stylu jego morde oddać. Też wymyśliłeś swojego OCa,a czuje w nim kolejnego zboka jak w większości twych postaci.

Zbir, Persil
Ja SNK pokrótce określam jako składankę butelki Coca Coli, noży introligatorskich i Spider-Mana.

/„Oceniam Kreatywnie”
/2 KP

988[O-S-W] by Yoh - Page 40 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Wrz 30, 2013 5:15 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 40 Hao_yamashino___2013_by_yoh92-d6on9fd [O-S-W] by Yoh - Page 40 Rosa___2013_by_yoh92-d6on9md
Hao Yamashino & Rosa
[O-S-W] by Yoh - Page 40 Ayano_morioka___2013_by_yoh92-d6on9xn
Ayano Morioka
[O-S-W] by Yoh - Page 40 Free_commission__dione_dolphin___2013_by_yoh92-d6onis8
Dione Dolphin - darmowe zamówienie

989[O-S-W] by Yoh - Page 40 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Wrz 30, 2013 9:40 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Yoh napisał:Kawałek materiału w innym kolorze.
Ale jest za bardzo poziomy. Dlatego to wyglądało tak niesamowicie nienaturalnie.
Safari napisał:Ja SNK pokrótce określam jako składankę butelki Coca Coli, noży introligatorskich i Spider-Mana.
To by była bardzo abstrakcyjna recenzja anime, więc zgaduję, że chodzi ci o 3DMG.

Anyways.

Hao wygląda tak przeciętnie. Nie wyróżnia się niczym, po prostu jakiś gostek randomowy. Co nie zmienia faktu, że dobrze wykonany.

Rosa... Holy shit dem włosy, bijące po oczach. Czy ja dobrze widzę, że jest Dicloniusem? Czy to po prostu takie spinkocokolwiek wpinanego w kłaki I don't even. Nie widać za bardzo, na czym kucyk się trzyma. Przez takie ułożenie włosów (czyt. nie sięgają za barki) widać bardzo wyraźnie, jak szeroko są odsunięte ramiona od tułowia w twoim stylu. Rób dłuższe włosy xd

Pani Podbijam-Piekło-A-Nie-Poradzę-Sobie-Z-Pangalaktycznym-Gardłogrzmotem... okay, I guess. Ale jak tak teraz patrzę na Ayano i jeszcze z powrotem na Rosę, to mam wrażenie, że te ich oczy są takie bez wyrazu, jakby nikogo tam nie było.

Dione Dolphin... okay, I gue- gdzie to ma oczy
co to jest
I do not comprehend

990[O-S-W] by Yoh - Page 40 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Paź 01, 2013 2:16 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[O-S-W] by Yoh - Page 40 Eren_jeager_by_yoh92-d6ofsp2

Na dA napisał ci o tym Aali, ja Ci tylko przypomnę.
Chodzi mi o rękę, którą totalnie skopałeś, sama dłoń nie trzyma miecza, co jest trochę dziwne.
Kolejnymi rzeczami są buty oraz włoski.
Buty wyglądają jak kikuty, włosy natomiast nie przypominają tych Erena. :|

[O-S-W] by Yoh - Page 40 Yoh_tsuruko___2013_by_yoh92-d6ofwe6

Włoski spoko, jedyną słabą rzeczą są spodnie. Są zbyt pofalowane.

991[O-S-W] by Yoh - Page 40 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Paź 01, 2013 8:14 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Chodzi mi o rękę, którą totalnie skopałeś, sama dłoń nie trzyma miecza, co jest trochę dziwne.
Widzę ten niewielki błąd i przy najbliższej okazji spróbuję to poprawić.
Kolejnymi rzeczami są buty oraz włoski.
Buty wyglądają jak kikuty, włosy natomiast nie przypominają tych Erena. :|
O ile włosy postaci są narysowane w stylu dość ciężkim do odwzorowania w wersji "sprite", tak butów nie uważam za błąd. Są po prostu nieco oddalone do tyłu, stąd taki efekt - postać nie wykonuje zwykłego skoku w górę, a jest nieco nachylona do przodu. Chodziło mi o uzyskanie właśnie takiego efektu ;)
Nad włosami popracuję, ale jeżeli będę widział, że nic nie wskóram, to sobie daruję.

Dzięki za komentarz ;)

-------

http://www.anrevosprites.net/viewtopic.forum?t=4496

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 40 z 40]

Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.