Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[O-S-W]Sebek - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Sebek Pią Maj 07, 2010 8:20 pm

Sebek

Sebek
Zbanowany
Zbanowany
[O-S-W]Sebek - Page 2 Trenerdzikusw2
https://2img.net/r/ihimizer/img696/6755/trenerdzikusw2.png
Poprawiłem go według tego co wy napisaliście i tego czego ja odkryłem.

CR:
Karion za FaceSet(Przerobiłem) i za białe włoski na postaci.

27[O-S-W]Sebek - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Sebek Pią Maj 07, 2010 11:06 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
Sebek napisał:Wojownik, który założył plemię o nazwie Super Rycerze.

What? Sorry, but I don't get your way of thinking, but who the hell would be retarded enough to name thier errr....group? "Super Knights" "plemię" means "tribe" /V


Sebek napisał:Zrobiłem go, ponieważ jestem wkurzony na to iż każdy robi super saiyan, a ja wolę nową rasę ss więc przed wami Leader tego plemienia:

Wait, so you're annoyed at everyone's unorginality for making "Super Saiyans" and yet you decide to make a Super Saiyan? Yeaaaahhh, right.



shading on pants suck, I can already tell that you changed the shading completly on chest. The armor looks weird, too. Additionaly, what's up with people doing two-color hair? There is no shading on the white part, or atleast I do not see one.
3/10

Akcja 'Oceniam Kreatywnie'
2KP
/Y

28[O-S-W]Sebek - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Sebek Sob Maj 08, 2010 5:14 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki za ocenę, oczywiście już się odwdzięczam..

OPAR nie wygląda zachwycająco.
Na początek powiem Ci że cieniowanie całego OPAR'a ostro ssie.. Niestety.
W obu przypadkach głowa wygląda dziwnie znajomo, a mam na myśli Base AngryBoy'a. Oczywiście nie sugeruję że nie robiłeś jej sam, o nie! Mówię jedynie o podobieństwie.
Kolejna rzecz która rzuciła się mi w oczy, to włosy, a właściwie ich początek od Karion'a. Powiedz, nic Ci za to nie zrobię, chciałeś oszukać Nas że to Custom bo nie miałeś pojęcia że widziałem prace Kariona, prawda ^^'?
Zbroja całkowicie ssie, i pod względem cieniowania i budowy. Nie chcę Cię urazić, no ale Ci po prostu nie wyszła..
Co do rąk, nie mam wątpliwości że sam je robiłeś. Prawa ręka jest dziwnie krzywa i jeszcze dziwniej chuda w nadgarstku.
Druga ręka ciekawie odstaje i jest naprawdę dziwna, gdyż jest dłuższa od prawej łapki... No i grubsza ._.
Cieniowanie spodni także mocno ssie. Nie cieniuj już do środka, bo to daje naprawdę słaby efekt.
Postaraj się "rozrzucać" kolory po całości.
Prawa noga wydaje się być.. złamana? Tak, to dobre określenie. Wydaje się być złamana, kiedy idziemy w dół aż do butów, które zresztą są słabe..
Druga noga lepsza, ale robisz błędy w proporcjach i budowie OPAR'a. Lewa strona wyszła jak powinna, prawa jak sparaliżowana ^^' ..

Ogółem słabo, ale nie mam zamiaru Cię tą oceną zniechęcić do LSW. Wymieniłem jedynie błędy, jakie zauważyłem w całej pracy. Mam nadzieję że je poprawisz.
Myślę także, iż za wcześnie dla Ciebie na robienie Customów. Pierw, musisz nauczyć się robić dobre OPAR'y na Base.

2/10

Akcja 'Oceniam Kreatywnie'
3KP
/Y



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Sob Maj 08, 2010 8:14 pm, w całości zmieniany 1 raz

29[O-S-W]Sebek - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Sebek Sob Maj 08, 2010 8:50 am

Majek

Majek
Super Saiyan
Super Saiyan
Jak dla mnie najlepiej wyszły Ci włosy (uważam, że jest dobre cieniowanie na nich) ale najgorzej z tymi rękami. Najbardziej nie pasuje mi to że ta prawa ręka jest dużo krótsza od lewej i do tego na prawym nadgarstku ręka jest zbyt chuda tak jakby sama kość tam była :P. Ten naramiennik na lewej stronie zdaje mi się ciut za duży ale to już ujdzie no i tak jak mówił Yoh92 ta noga zdaje się być złamana.

3,5/10

30[O-S-W]Sebek - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Sebek Sob Maj 08, 2010 11:53 am

Death

Death
First Child
First Child
No dobra, zaczynamy.

Oparek wygląda baaardzo cienko, przede wszystkim dlatego ,że jest taki dziwnie nie proporcjonalny.
Ręce dziwnie się zwężają przy dłoniach, jego ubranie na klacie(nie wiem jak to się nazywa) jest brzydkie. Dlaczego wszystko jest nakreślone najciemniejszym kolorem , a na lewo jest czarna krecha? Włoski są cienkie, ulizane jakby je mu czesała mama, poza tym jest krzywy JEGO prawy but.
Cienie twarzy jakoś ujdą, rąk są beznadziejne, spodenki dziwne, ale da się do znieść.

Dostajesz 5-/10

Pozdro

Akcja 'Oceniam Kreatywnie'
1KP
/Y

31[O-S-W]Sebek - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Sebek Sob Maj 08, 2010 8:45 pm

Sebek

Sebek
Zbanowany
Zbanowany
Znudziło mi się poprawianie oparków lepiej teraz zrobić coś w stylu nowe cieniowanie i przed wami moje nowe cieniowanie myślę, że wam się podoba + opar gratis xDD

Tajnya And
[O-S-W]Sebek - Page 2 Tajnyaand
https://2img.net/r/ihimizer/img28/5227/tajnyaand.png

32[O-S-W]Sebek - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Sebek Sob Maj 08, 2010 9:57 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zaskoczę Cię! To cieniowanie mi się nie podoba. Zdziwiony? To dobrze, bo to dopiero początek tego co mam Ci do powiedzenia :D

No więc, pierwsze w oczy rzuciły mi się włosy OPAR'a. Co to w ogóle jest? Pytam całkiem poważnie.. Co to? Serio, fryzura słaba, ale jej cieniowanie to już w ogóle porażka :/
Skóra jest słabo pocieniowana, aczkolwiek nie powiem, obrałeś ciekawy styl.
Strój to można by rzec porażka. I słabo pocieniowany i dziwnie zrobiony, zero oryginalności.

Ciekawa jest ta pierwsza pelerynka. Reszta jest naprawdę słaba.
Buty słabe..

Ogółem? Cały OPAR jest słaby. Nie tyle pod względem cieniowania (Choć pod tym też xd), ale także pod względem oryginalności.
Zrób coś co mnie zaskoczy, zadziwi, a nie to.

2/10

/V
Co jak co, ale nie będzie tak, że admin sobie sam dodaje KP.

+3

33[O-S-W]Sebek - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Sebek Nie Maj 09, 2010 9:05 am

Sebek

Sebek
Zbanowany
Zbanowany
[O-S-W]Sebek - Page 2 Przeobraeniesebkaxardex
https://2img.net/r/ihimizer/img402/6982/przeobraeniesebkaxardex.png

Lepsze cieniowanie myślę, że już lepiej+ przeobrażenie SebkaXardexa

34[O-S-W]Sebek - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Sebek Nie Maj 09, 2010 9:59 am

Krycha95

Krycha95
Don
Don
Idze ci już trochę lepiej, ale musisz ćwiczyć, włosy w marę dobrze ci wyszły, są błędy ale dobrze.Koszulka dość osobliwa, słabo ci wyszła, spodnie ci trochę nie wyszły, popracuj nad spodniami, buty są spox.
Już jets lepiej ale jeszcze dużo przed tobą.
5\10

35[O-S-W]Sebek - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Sebek Nie Maj 09, 2010 3:35 pm

Death

Death
First Child
First Child
No dobra, zaczynam.

Przede wszystkim oparek wygląda dziwnie. Te włoski wyginają się w nieziemski (w negatywnym tego słowa znaczeniu) wzór. Ich cienie jakoś ujdą. JEGO prawa ręka jest dziwnie krótka, i ta pięść wydaje się być obrócona w złą stronę. NIe widać na rękach żadnych mięśni, cieniowanie skóry jest beznadziejne, natomiast cienie twarzy są dosyć ciekawe. Ta koszulka na klacie jest baaaardzo cienka, jej cienie nie robią z niej pofałdowanej, lecz źle zszytą, poza tym reszta jakoś ujdzie.

5/10

Pozdro

/V +2kp

36[O-S-W]Sebek - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Sebek Nie Maj 09, 2010 4:09 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Afff... Co ty z tym zrobiłeś ? Chciałeś to zrobić w stylu CSW ? Jak tak to Ci wyszło koszmarnie. Jak nie umiesz dodawać konturów takich odpowiednich, to lepiej po prostu dodawaj czarne... Kolejna rzecz jaka mi się nie podoba to cieniowanie bluzy. Dodałeś po prostu pikselki gdzie popadnie nie zastanawiając się nad tym w jakim miejscu je umieszczasz. Na spodniach zaś przez te kontury widać jedynie jakieś jasne plamki ;s Pas zaś zrobiłeś tak jakby światło padało z prawej strony... Jak już coś tak dodajesz to postaraj się to zrobić z całą częścią oparka, a nie tylko jeden motyw ;s
Ogólnie trudno tutaj coś dobrze zobaczyć ;s Włosy wyglądają jakby się zlewały z głową ;s No cóż... Długa droga jeszcze przed Tobą ;s

/V +3kp

37[O-S-W]Sebek - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Sebek Nie Maj 09, 2010 4:50 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Sebek napisał:[O-S-W]Sebek - Page 2 Przeobraeniesebkaxardex
https://2img.net/r/ihimizer/img402/6982/przeobraeniesebkaxardex.png

Lepsze cieniowanie myślę, że już lepiej+ przeobrażenie SebkaXardexa


Słaboo. Włoski nie twoje, zerżnięte w większej ilości od Sasuke-Isha, więc gdzie credit dla niego? Cieniowanie marne, nierealne. Ciało tak samo, jak się wzorujesz to dodawaj do cholery credity. Ja mogę patrzeć na Kariona w paincie i pixel po pixelu takiego samego narysować, nazwę go inaczej i nie dam creditów bo ja się wzorowałem! Ogarnij się, Sasuke-Ish na Vortexie już ci coś powiedział.

38[O-S-W]Sebek - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Sebek Pon Maj 10, 2010 3:07 pm

Sebek

Sebek
Zbanowany
Zbanowany
[O-S-W]Sebek - Page 2 Wojownik
https://2img.net/r/ihimizer/img203/4893/wojownik.png

Nie miałem pomysłu na nazwę więc dam cytat od mieszkańców

"Zasłużył sobie na to żeby chodzić w takich spodniach, ale paradować po mieście w takiej zbroi?To jest wielkie przegięcie, że za marne obywatelstwo i to jeszcze marną pracę u Taniego pfee!"

@down
Dajcie mu 1 kp!!xDD



Ostatnio zmieniony przez Sebek dnia Pon Maj 10, 2010 7:00 pm, w całości zmieniany 1 raz

39[O-S-W]Sebek - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Sebek Pon Maj 10, 2010 6:53 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Sebek zadam ci tylko jedne pytanie, What That Fuck ? :FUUU-:

Jedyny plus dam ci za to, że z daleka miło się na niego patrzy.

Wad w tym oparze jest mnóstwo : d
Cieniowanie w stylu początkującego, te niby nunchako czy co to jest wygląda jak dwa banany na sznurku a cieniowanie na tym... brak słów. Matko Bosko Częstochowsko kiedy ty zrobisz porządnego Opara? : d rozumiem, że masz 11 lat, ale znam parę 11 latków którzy robią 100x lepsze opary od ciebie.

Dam ci rade dotyczącą cieniowania xd

Jak chcesz robić bardziej realistyczne Opary musisz robić takie jakby fałdy, a nie cieniowanie światłem do środka, w tym jest 0 reali styczności xd

Popatrz na opary innych, między innymi cieniowanie na spodniach, większość lepszy wiperów wie jak dobrze cieniować :what:

Myślę, że ci trochę pomogłem, pozdro :cookiemaster:

40[O-S-W]Sebek - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Sebek Wto Maj 11, 2010 7:12 pm

Sebek

Sebek
Zbanowany
Zbanowany
Trochę pomyślałem nad stylem cieniowania i wcale nie jest fajny ten bez czarnych kontór.
Sword's Man
[O-S-W]Sebek - Page 2 Sman
https://2img.net/r/ihimizer/img404/2266/sman.png

41[O-S-W]Sebek - Page 2 Empty Re: [O-S-W]Sebek Sro Maj 12, 2010 12:30 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Wiesz, że mógłbym się zemścić ? Zjechać tego Oparka na maxxxa, ale wbrew sowim przekonaniom i nawykom, nie zrobię tego. Ocenie go normalnie, jak zawsze mimo, że przed chwilą czytałem posty w swojej galerii xD

No to tak na pierwszy rzut polecą włosy. Tzn. to coś co jest na głowie, bo jak mam być szczery to powiem ci, że to wygląda jak podarta poduszka. Cieniowanie jest robiona na takiej dziwnej metodzie pasków, co wygląda jeszcze gorzej niż same włosów. Dalej koszulka - czemu ona jest taka nijaka ? Co on w pidżamie jest, czy co ? Pasek (lub co tam jest) zasłania miecz, który no... jest niczego sobie. Spodnie, no cóż na poziomie bluzki. Taki pidżamowy komplecik widzę. Nogi to już całkowita porażka. To są buty, czy stopy, bo już sam nie wiem. Jako buty to może by jeszcze uszły, tylko kolorki obleśne. Ręka wygląda jak wystająca z rękawa babeczka...

No nic ucz się dalej. Eksperymentuj, to może kiedyś dostaniesz więcej niż 5/10

2/10 - a 2 tylko za miecz, który jest najlepszy, choć i tak nie "żondźi".

Akcja 'Oceniam Kreatywnie'
3KP
/Yoh92

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.