Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 6 z 6]

126Śmieszne foty z cb i gg. - Page 6 Empty Re: Śmieszne foty z cb i gg. Sro Sie 21, 2013 7:47 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Mr.Bercikovsky napisał:Royalz mistrz. Jeden z lepszych screenow w tym temacie xd Przydałoby się jeszcze to jęczenie w żurnalu na DA, że brak mu skilla, stoi w miejscu od dawna i dlatego wszystko rzuca.

Btw. Nie wiem czy w Drinking gejm jest punkt, w którym czepiam sie Yoha, ale jeśli jest, to na zdrowie!
Głupiś jak stąd do Ryków przez Moszczankę.
(Nikt tego nie załapie. Chyba, że jesteście z mojego miasta... I chodziliście do mojego liceum... I mieliście historię z moją nauczycielką... Także ten, nikt.)

Dodam tylko, że Twoje jęczenie na temat Yoha robi się dużo gorsze, niż jego na dA, czy cokolwiek innego na tym forum.
Jest tak sztuczne i przesadzone, że już patrzeć na to nie mogę.
(Czekam na argument, żebym nie czytał jak mi nie pasuje. Uwielbiam je.)

Tym bardziej, że pamiętam jak nie tak dawno, sam jęczałeś z Akim "ojej, jakiego ja mam słabego skilla", "nie, to Ty robisz ekstra prace, ja jestem beznadziejny", srututu, etc.
Normalnie rzygałem tęczą.

Proszę bardzo, to post w Twoim stylu.
A teraz dalej, czekam na odpowiedź z jakąś zajebistą ripostą albo treścią "wiem, że jestem chamski, nie obchodzą mnie inni, mówię co myślę".

Poważnie, Bercik. Nic poza tym do Ciebie nie mam, ale to się już zrobiło niesmaczne.

127Śmieszne foty z cb i gg. - Page 6 Empty Re: Śmieszne foty z cb i gg. Nie Gru 29, 2013 3:54 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Oh, stare czasy, nie Woogy. Mówię o komentarzach w górze xd
Dobra rozmowa przy ciastkach i herbatce potem na PW była, choć chciałeś iść po popcorn. Mniejsza.
Nudzę się, przeglądałem foldery i znalazłem dwa screeny coby ożywić forum, ten dział... no dobra przynajmniej na chwile napisać coś w tym temacie :<
I przy okazji nabić posta.

Screeny takie hohohoh śmieszne, że boki zrywać... ;3
Śmieszne foty z cb i gg. - Page 6 56625002616736194066
Yoh - Yoh
Bert - Mr.Bercikovsky

Śmieszne foty z cb i gg. - Page 6 93153185395276746601
Glusiu - Max

Co by nie było, że nikt nic nie pisze ;p

128Śmieszne foty z cb i gg. - Page 6 Empty Re: Śmieszne foty z cb i gg. Nie Maj 17, 2015 7:30 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Halo, co tu tak cicho?

Wierszyk
Spoiler:

Orgazm
Spoiler:

129Śmieszne foty z cb i gg. - Page 6 Empty Re: Śmieszne foty z cb i gg. Pon Sie 03, 2015 3:31 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Przeglądałem archiwum skype i znalazłem cos takiego...
Śmieszne foty z cb i gg. - Page 6 FP5S2Sq
Czy tylko ja miałem takie problemy z dogadaniem się z Viesiem?

130Śmieszne foty z cb i gg. - Page 6 Empty Re: Śmieszne foty z cb i gg. Pon Sie 03, 2015 9:23 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Legenda mówi, że ktoś kiedyś się z Nim porozumiał. Już chyba łatwiej nawiązać kontakt z UFO ;p

131Śmieszne foty z cb i gg. - Page 6 Empty Re: Śmieszne foty z cb i gg. Pon Sie 03, 2015 11:34 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przesadzacie. Nie rozumiałem co do mnie mówi, ale słuchałem go tak czy siak.
Dochodziliśmy do porozumienia, gdy stosował prymitywny język. Gdy dochodziło do poważniejszych konwersacji, gdzie nie rozumiałem 80% używanych przez niego słów, musiałem już tylko improwizować i przytakiwać albo pisać "xd" będące odpowiedzią na wszystkie pytania zadawane mi w internecie.

132Śmieszne foty z cb i gg. - Page 6 Empty Re: Śmieszne foty z cb i gg. Czw Paź 01, 2015 8:20 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Yoh napisał:Przesadzacie. Nie rozumiałem co do mnie mówi, ale słuchałem go tak czy siak.
Dochodziliśmy do porozumienia, gdy stosował prymitywny język. Gdy dochodziło do poważniejszych konwersacji, gdzie nie rozumiałem 80% używanych przez niego słów, musiałem już tylko improwizować i przytakiwać albo pisać "xd" będące odpowiedzią na wszystkie pytania zadawane mi w internecie.
dobrze gada xd

133Śmieszne foty z cb i gg. - Page 6 Empty Re: Śmieszne foty z cb i gg. Czw Kwi 07, 2016 7:40 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Widzicie? Dobrze gadam.
Pora na wygasły klasyk - boćmatkę.

Śmieszne foty z cb i gg. - Page 6 14jc4g3

Seeeexy motherfucker!!

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 6 z 6]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.