Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26Jak powstały wasze nicki? - Page 2 Empty Re: Jak powstały wasze nicki? Pon Wrz 06, 2010 1:54 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Oj, dużo tych nicków było..
Pierwszym moim nickiem był :
Sapphire - od naklejki z kompa, w cs go używałem : P
Fast - tak sobie wymyśliłem bo lubię biegac xd
I teraz cała prawda o Butaracie X< Kiedyś z kolegami szliśmy i na chodniku leżał but x< No to oczywiście krzyknąłem :
"Ja pierdole, but !"
Zza rogu wychodzi stara baba i krzyczy do mnie:
"Ja ci dam 'ja pierdole' bucie"
No i zaczęli mnie nazywac butem x< A rata doszło jak zobaczyłem rata w tibii xd a 1 bo 1 kox.
Hugo - Oglądałem Hugo a musiałem wymyślic nazwę dla multikonta na dbss. xd
Ketsu - Viego mi wymyślił ;|

27Jak powstały wasze nicki? - Page 2 Empty Re: Jak powstały wasze nicki? Pon Wrz 06, 2010 1:57 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
No cóż... Mam (naprawdę) na imię Ray, a wkurzało mnie, że to jest dość często zajęty nick więc pewnego dnia się wkurzyłem i krzyknąłem "Cholera! Ja jestem Ray!". Zmieniłem to na "I am Ray" i po małej zmianie kolejności, skasowaniu "I" oraz zamianie "a" na "e" wyszło, co wyszło... Czyli Rayem xD
Czasem używam również nicku ZiK. Dlaczego? Kij wie... Koledzy mnie tak nazywają, bo ich jechałem Zik'em w jakiejś grze Shaman King na PS2 xD

28Jak powstały wasze nicki? - Page 2 Empty Re: Jak powstały wasze nicki? Pon Wrz 06, 2010 7:01 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Sameyaro... usłyszałem to(nie wiem czy do końca tak to sie pisze :P) gdy oglądałem Anime Airgear, w tłumaczeniu jakie ja oglądałem Sameyaro oznaczało Rekino-Debil(czy jakoś tak).

29Jak powstały wasze nicki? - Page 2 Empty Re: Jak powstały wasze nicki? Sro Lis 24, 2010 2:04 pm

filozof4

avatar
Saiyan
Saiyan
więc to będzie tak
filozof4-filozof tak przezywają mnie kumple na judo bo na nie chodze
a cztery tak sobie :awesomeface:

30Jak powstały wasze nicki? - Page 2 Empty Re: Jak powstały wasze nicki? Sro Lis 24, 2010 3:18 pm

Pitu

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Moj nick wziol sie od kumpla kiedys kiedy muj normalny nick byl zajenty w tibi to ten powiedzial ze 2 pierwsze litery nazwiska mogom byc i do tego ut jako ultimate xd i tak powstal Pitu(Normalnie sie nazywam Pawel Igrasz)

31Jak powstały wasze nicki? - Page 2 Empty Re: Jak powstały wasze nicki? Sro Lis 24, 2010 3:31 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Mój sie wziął od mojego imienia i ulubionej postaci z Gwiezdnych Wojen, Dartha Sidousa.Normalnie mówie na niego Darth Sidius.Potem dodałem zdrobnienie imienia i wyszedł mi Mikidius.

32Jak powstały wasze nicki? - Page 2 Empty Re: Jak powstały wasze nicki? Sro Lis 24, 2010 3:53 pm

Studnia

Studnia
Steel Saint
Steel Saint
Mój nick wziął się od mojego nazwiska.Od 1 klasy podstawówki koledzy mnie tak nazywali,a że nie miałem nic przeciwko,a ksywka mi nawet pasuje,to weszła na ARS.

33Jak powstały wasze nicki? - Page 2 Empty Re: Jak powstały wasze nicki? Sro Lis 24, 2010 4:11 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Mój nick powstał, z byle czego, patrze o jakieś fajne forum o LSW, dobra próbujem, i by jaki dałem :D Wyszedł Saske

34Jak powstały wasze nicki? - Page 2 Empty Re: Jak powstały wasze nicki? Nie Gru 05, 2010 3:28 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
Kanishima Artizo < Arti, Artiz, od mojego imienia Artur już od podstawówki :)
Trufelq Trufel bo lubię trufle są dobre ;d



Ostatnio zmieniony przez Kanishima dnia Czw Sty 27, 2011 5:51 pm, w całości zmieniany 2 razy

35Jak powstały wasze nicki? - Page 2 Empty Re: Jak powstały wasze nicki? Nie Gru 05, 2010 4:16 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
Daniel af-mój nick powstał z niczego przeglądałem sę informacje o dragon ball af musiałem stworzyć konto myśle nad nickiem patrze napis af czyta sobie i fajnie brzmiało więc tak zostało
Corridius-używam jak nie może być w nicku spacji nazwa jednego z magów w gothicu

36Jak powstały wasze nicki? - Page 2 Empty Re: Jak powstały wasze nicki? Pią Gru 31, 2010 12:13 am

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Hestin - no cóż mój nick wziął się zupełnie przypadkowo... za młodego lubiłem robić komiksy (Była wtedy moda na DBZ) i chciałem stworzyć własnego bohatera do komiksu. I wtedy wpadła mi do głowy nazwa (Sklepu lub Firmy nie pamiętam dokładnie) ErgoHestia. Pomyślałem sobie Hestia fajnie brzmi ale nie dla chłopaka podmieniałem końcówkę i w końcu wyszło Hestin. Tak się fascynowałem tym ze od pewnego czasu qmple zaczęli mnie tak nazywać. (Czasami wołają tez na mnie Hest :) ) [mam dwa N na końcu ponieważ fajnie to wygląda ^^ :D]

37Jak powstały wasze nicki? - Page 2 Empty Re: Jak powstały wasze nicki? Pon Sty 17, 2011 9:19 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Moj pierwszy nick to Dark King,kumpel zaproponował i jakos wyszło.
Moj drugi nick to Mikro Ice,Ice mi sie znudziło i zostało mikro.
Moj trzeci nick powstał przypadkiem,bawiłem się z bombim w Pbf,trzebabyło zrobic kartę postaci więc wszedłem na hinskie słowa,wyszukałem Higaimasu.
Ale trochę mnie to denerwóje bo to znaczy kocham czy cos w tym guscie

38Jak powstały wasze nicki? - Page 2 Empty Re: Jak powstały wasze nicki? Czw Wrz 01, 2011 12:40 pm

crossmoto1

crossmoto1
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Mój nick wymyślił mi brat jak miałem 10 lat.Żeby i założyć konto na o2.pl bo miałem na WP.pl ale tam zapomniałem.A tam miałem normalnie łasica koledzy mi wymyślili!!

39Jak powstały wasze nicki? - Page 2 Empty Re: Jak powstały wasze nicki? Czw Wrz 01, 2011 1:28 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Rety, serio nie pisałem xd? No nic dziwnego bo trochę pisania jest. A więc tak:

Forumowe:
Bercik6c
- No więc hm... Zapewne od imienia. Cała historia zaczyna się w drugiej połowie 6 klasy podstawówki. Kiedy to na godzinie wychowawczej facetka zaproponowała wymyślić ksywy aby nie przezywać jednego kolesia. No cóż. Każdy otrzymał cztery propozycje mi z moich najbardziej spodobała się opcja "Bercik" a to 6c to taki dodatek bo gdy robiłem konto na pewnym hostingu Bercik było zajęte a, że chodziłem do klasy szóstej c... i tak zostało.
Mr.Bercikovsky - Tak, oczywiście nikt nie mówił Bercik6c tylko Bercik więc zaczęły powstawać odnogi takie jak: Beret, Bernardyn, Bercikowski i jeszcze tam jakieś, mistrzem w tym był Forte... No ale cóż, spodobała mi się wersja Nissa - Bercikowski. A jako, że "-wski" brzmi wieśniacko (jak dla mnie) to postanowiłem to zmienić. A Mr. żeby nie było tak pusto xd.

Czatboksowe:
Poza takimi samymi jak te forumowe były jeszcze:
- Lubię Frytki - te dwa słowa często powtarzał mój kolega z pierwszej gim, że aż sam zacząłem tak robić i tak jakoś zostało xd. Ten nick miałem chyba, przez kilka miesięcy.
- I'm Awesome - no to jest akurat od dwóch słów często wypowiadanych przez Miza. Nie taki stary nick.
- Mr.Perfection - jest to połączenie mojego nicku z słowami Dolpha, w sumie to podobnym nickiem kiedyś posługiwał się jeden z zapaśników Mr.Perfect. Ten nick miałem naprawdę krótko.
- Voice of the Voiceless - No cóż, tak mi się ten nick spodobał, że musiałem go ustawić. Nie jest mój... Tak, tak samo jak dwa wyżej pochodzi od zapaśnika. Posługuję się nim na PC.
- Psychotropowy Tester - Nick, którego używam na lapku, czyli aktualnie. Także dwa słowa wypowiadane przez jednego z raperów w kawałku "Początek końca".

40Jak powstały wasze nicki? - Page 2 Empty Re: Jak powstały wasze nicki? Czw Wrz 01, 2011 1:42 pm

szczepan

szczepan
Don
Don
Szczepan- ogółem ta ksywa zaczęla się od 4 klasy podstawówki koledzy niechceli mówić mi marcin więdz wymyślali mario marks ale były do dypy więdz wymyślili z nazwiska i wyszło Szczepan

41Jak powstały wasze nicki? - Page 2 Empty Re: Jak powstały wasze nicki? Pią Wrz 02, 2011 6:12 pm

pawson01

pawson01
Saiyan
Saiyan
Jak byłem młody wymyśliłem sobie jampawel7 żaby się zarejestrować
na jakiejś gierce,potem mi się znudziło i teraz jam jest Pawson01

42Jak powstały wasze nicki? - Page 2 Empty Re: Jak powstały wasze nicki? Sro Lis 23, 2011 9:34 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Forumowe (adrianz25) - moje imię, pierwsza litera nazwiska i mój były numer z dziennika, jeszcze z podstawówki.
CB (Adrian) - chyba nie trzeba tłumaczyć...

43Jak powstały wasze nicki? - Page 2 Empty Re: Jak powstały wasze nicki? Czw Lis 24, 2011 5:20 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Brajan to dla picu... Prawdziwy nick to Maximus, a wziął się z pewnego filmu o starożytnym Rzymie, każdy pewnie będzie wiedział o kogo chodzi :)

44Jak powstały wasze nicki? - Page 2 Empty Re: Jak powstały wasze nicki? Wto Cze 11, 2013 4:45 pm

Pomarancz

Pomarancz
Namekian
Namekian
Przeprowadziłem się do innej dzielnicy mojego miasta, pewnego letniego dnia wybiłem w pomarańczowym golfie, ktoś krzyknął "te pomarancz" i tak to się wszystko zaczęło. xD

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.