Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 3]

1Sanktuarium pixeli... Empty Sanktuarium pixeli... Sro Maj 05, 2010 4:53 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Serio, nie wiedziałem czy dać to w OPAR'ach czy tutaj xd
Stwierdziłem że OPAR'y i tak są zbyt zaspamowane moimi postami, dlatego daję to tutaj.

Sanktuarium pixeli... Viegopucolini
Za użycie Spritów obok FaceSetów, lecą Credity:
* Viego
* Pucolini
* Akagi Shigeru
* Rizuke
* Rexio
* LSW FaceSets

Nie robię ich na zamówienie, od razu mówię żebyście nie spamowali postami typu - "Mi tesh srób fejceta ;ooo!"
Albo do oceny, albo do ściągnięcia dla siebie i wklejenia do odpowiednich Spritów.

Wiem że nie jest to szczyt marzeń, ale z FaceSetami bawię się od niedawna xd Wychodzą, jakie wychodzą... Cóż..



Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Sro Maj 08, 2013 7:50 am, w całości zmieniany 4 razy

2Sanktuarium pixeli... Empty Re: Sanktuarium pixeli... Sro Maj 05, 2010 11:15 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Hmm... Może nie szczyt marzeń, ale są naprawdę dobre. Wyglądają dokładnie tak, jak sobie wyobrażałem twarze tych postaci, a jeśli chodzi o mój, coś właśnie podobnego próbowałem zrobić, tylko niestety nie wychodziło (tak to jest, jak beztalencie się za coś weźmie xd).

W przypadku facesetu Kayena i Rexia jest jakiś piksel łączący oko z tą kreską pod okiem, wydaje mi się, że raczej go być tam nie powinno. Przy wyszczerzonych zębach powinien stale być odstęp 1 pxl między nosem a ustami. W tym wypadku najlepiej obniżyć usta. Czemu Kayena, Rizuka i Rexia mają włosy pocieniowane 2 odcieniami, gdy Pucu ma odrobinę trzeciego? Choć trochę dopasowania do oryginału.

No, ogólnie dobrze. Btw, nie lubię kosza.

3Sanktuarium pixeli... Empty Re: Sanktuarium pixeli... Sro Maj 05, 2010 1:15 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
A ja btw. lubie kosza. I ta piłka koxi.
No więc ładnie się prezentuje face Viega. Bardzo mu pasuje ; p.
Pucek suxowo wyszedł >.Numer 3, no nie wiem średnio.
Rizuke nawet ciekawy, ale oko wystarczyło by poprawić na przykład oko przesunąć aby było też widać białko. No i te włosy słabo wycieniowane.
Last, nawet ładnie wygląda but nie pasuję kształt ; p.

Akcja - Oceniam Kreatywnie!
1KP
/Y

4Sanktuarium pixeli... Empty Re: Sanktuarium pixeli... Czw Maj 06, 2010 3:17 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
Yoh, I. Fucking. Love. You. They all look great and really pro-ish. Rizuke's also reminds me of someone from Vortex, nice baseball. Too. I don't blame you for using my sprite, considering that it didn't have any "do not use without premission" but damnit. That shit looks good. >:O About Viego's; that is EXICALY how I imagined his face, althrough forehead does look...big. You don't mind if I save it, recolor mine and use it for my sprite? K? K. -saves-

10/10

Akcja - Oceniam Kreatywnie!
1KP
/Y

5Sanktuarium pixeli... Empty Re: Sanktuarium pixeli... Czw Maj 06, 2010 4:20 pm

Studnia

Studnia
Steel Saint
Steel Saint
Mi się one bardzo podobają.Według mnie najlepszy jest #4.Fajna rzecz.Powinieneś pomyśleć o czymś większym z udziałem Twoich FaceSet'ów.Naprawdę super Ci to wyszło.

6Sanktuarium pixeli... Empty Re: Sanktuarium pixeli... Czw Maj 06, 2010 6:29 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Wszystkie prace wyglądają bardzo dobrze. Twarze wyglądają dość realistycznie ,fajnie ująłeś cienie na twarzach ,szczególnie w 4. i 5. (moim zdaniem wygląda najlepiej). Pierwsza twarzyczka wyszła Ci dobrze ,ale niczym szczególnym według mnie się nie wyróżnia. Gorzej wyszła Ci praca nr 2. Włosy wyglądają trochę na zbyt okrągłe i jest ich dość mało. Dziwnie wyszły też cienie na czole. Powracam do twarzy nr 5 ,a mianowicie jest na prawdę fajny kontrast pomiędzy cieniami. Podoba mi się też bardzo ten cień nad brwią ^^. Zapomniałbym jeszcze wspomnieć o 3. w której moim zdaniem włosy mogłyby być nieco jaśniejsze bo strasznie się cienie ze sobą zlewają ,no chyba że tak miało być.
Ogółem prace bardzo mi się podobają 9/10 (za te szczegóły).

Edit
PS Gdzie mój podpis XD

7Sanktuarium pixeli... Empty Re: Sanktuarium pixeli... Sob Maj 15, 2010 11:28 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Na zamówienie Wzola.
Mam nadzieję że o to Ci chodziło. Włoski twojego Sprita nie są tak wyraźne, więc zrobiłem to mniej więcej tak, jak patrzeć z daleka.
Sanktuarium pixeli... Wzol

8Sanktuarium pixeli... Empty Re: Sanktuarium pixeli... Sob Maj 15, 2010 11:36 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Na zamówienie Wzola.
Nie prawda ! xD

Nie oceniałem, to teraz ocenie. Podobają mi się i powiem ci, że nawet są podobne.. no może za wyjątkiem tej drugiej (Puccoliniego jak mniemam) bo praca była zrobiona niewyraźnie, ale i tak mi się bardzo podobają.
Wzola twarz też jest niczego sobie powiem ci :P

/Zamówiłeś go, przyjacielu xD! Nie wypieraj się xD!
/Yoh92

9Sanktuarium pixeli... Empty Re: Sanktuarium pixeli... Pon Maj 24, 2010 2:05 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No więc.. Skoro staram się zrobić dobre Base dla swoich OPAR'ków (Ciągle nad nim pracuję.), a następnie starać się je rozbudowywać dla Spritów, to chyba nie obejdzie się bez FaceSetów.
Nie można polegać wciąż na robieniu FaceSet'ów dla wymyślonych Spritów z FaceSet'ów istniejących postaci DB, nie?

No.. I w sumie, jako pierwsze w życiu FaceSet Base wyszło mi coś takiego.
Sanktuarium pixeli... Abasebyme
Don't use.

10Sanktuarium pixeli... Empty Re: Sanktuarium pixeli... Pon Maj 24, 2010 3:18 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Powiem Ci że nawet ładnie wyglądają. Ale jak ktoś będzie potrzebował to myślę że wykorzysta jakiś już i tylko go lekko zedytuje ; p. No ale pomysł fajny, pewnie jak już "dasz" prawa autorskie do korzystania to będzie fajna sprawa :bunny:. Wykonanie w miarę też dobre, ale na niektórych emocjach brwi są za grube.

11Sanktuarium pixeli... Empty Re: Sanktuarium pixeli... Wto Cze 08, 2010 6:14 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Na zamówienie Filike, liczę na twoją ocenkę tutaj.
Sanktuarium pixeli... Filike

Kupa z ciebie. Ja cię prosiłem to mi nie zrobiłeś faceseta :< /CT.

12Sanktuarium pixeli... Empty Re: Sanktuarium pixeli... Wto Cze 08, 2010 6:18 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
No, Yohu. Dzięki za FaceSeta. Mam jednak pewien dylemat co do niego. Wszystko jest pr0 i k0x ale czegośmi tu brakuje. Może tylko wydziwiam ale ta twarz wygląda mi grubo. Ogólnie cieniowaniem jest dobry. Podoba mi się też ta "półkoszulka". No i com.. ocenka ocenk czyli 9/10 za jego grubaśność :D ale jeszcze raz dzięki.

13Sanktuarium pixeli... Empty Re: Sanktuarium pixeli... Sob Cze 12, 2010 6:21 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
No ładnie ładnie fajne Facesety robisz cieniowanie jest dobre włosy są bardzo podobne i wszystko dobrze wygląda przypomina bardzo postacie którym robisz facesety fajne robisz mięśnie a moja ocena to 9/10

14Sanktuarium pixeli... Empty Re: Sanktuarium pixeli... Nie Lip 04, 2010 4:17 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zmieniłem nazwę tematu żeby nie tworzyć kolejnego ;s
Dodaję PxArt'a którym wygrałem Konkurs. Wrzucam teraz bo wcześniej zwyczajnie zapomniałem XD

Sanktuarium pixeli... Xdddddu

15Sanktuarium pixeli... Empty Re: Sanktuarium pixeli... Nie Lis 27, 2011 1:45 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Mew {Faceset}:
Sanktuarium pixeli... Mewr

To przez Was, bo gadaliście po północy o Pokemonach : (

16Sanktuarium pixeli... Empty Re: Sanktuarium pixeli... Nie Lis 27, 2011 5:19 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
A ja wiem czego ten faceset dotyczy! Peciak peciak! Nie no spoxo, nie wygadam ;D

Zacznijmy od kolorystyki. Wydaje mi się bardzo, bardzo zła, gdyż Mew (z tego co pamiętam) był bardziej biały aniżeli różowy! Kolejna sprawa to ogon wydoczny nad jego głową. Wyskakuje "znikąd" i dziwnie to wygląda, nie mówię, że źle, ale dziwnie. Cieniowanie jak zwykle na wysokim poziomie, kształty samego poka - odwzorowane dość dobrze. Można by poprawiać drobne pixele, ale to nie coś, na co zwracam jakąś niby szczególną uwagę.

Ogólnie - pok mi się bardzo podoba, kolory chyba źle dobrane lecz cieniowanie i pozostałe aspekty pracy - jak najbardziej w porządku. Czekam na kolejne facesety, bo wiem co planujesz, Yoshaku ty ;)

KP: 2
/Feli

17Sanktuarium pixeli... Empty Re: Sanktuarium pixeli... Nie Lis 27, 2011 5:48 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Z kolorami jest o tyle źle, że są po prostu różne wersje tego Pokemona. Jeden jest różowy, inny nieco jaśniejszy, inny biały. Także, tutaj nie mogłem się za bardzo popisać. Wzorowałem się kolorystycznie raczej na grach Pokemon, gdzie ten pok był różowy.

18Sanktuarium pixeli... Empty Re: Sanktuarium pixeli... Sob Cze 30, 2012 1:06 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Sanktuarium pixeli... Goku32x32
Kod:
http://img31.imageshack.us/img31/6191/goku32x32.png

19Sanktuarium pixeli... Empty Re: Sanktuarium pixeli... Sob Cze 30, 2012 6:10 pm

ThyEnd

ThyEnd
Saiyan
Saiyan
Wyglada swietnie ale nie powinienes tak wystawiac tych "spritow" bo sa ludzie ktorzy czekaja na takie cos :P

20Sanktuarium pixeli... Empty Re: Sanktuarium pixeli... Sob Cze 30, 2012 7:11 pm

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Świetnie wykonana robota. Z mego punktu widzenia popraw te stopy przy ruchu , bo są w przeciwnym kierunku :D.

btw. Kiedy twoja wersja LoG'a : D?

21Sanktuarium pixeli... Empty Re: Sanktuarium pixeli... Sob Cze 30, 2012 9:29 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jeżeli chodzi o mnie ,to raczej średnio podoba mi się ten Goku. Jego twarz wygląda dość dziwnie. To samo tyczy się rąk i nóg ( z naciskiem na stopy ) w trakcie ruchu. Fajnie by było również jakby np. klatka piersiowa się przy ruchu nieco ruszała ,a nie stała w jednym miejscu.

/1KP
/@Yoh

22Sanktuarium pixeli... Empty Re: Sanktuarium pixeli... Nie Lip 01, 2012 10:12 am

Jr Vegeta

avatar
Earthling
Earthling
Jeśli chodzi o sprit, to jest doskonały, tylko ustaw dobrze mu te nogi bo są odwrócone, innych zastrzeżeń nie mam, bardzo mi się on podoba oby więcej takich było i zrobił jakiś doskonały sprit z wszystkimi profesjami.

23Sanktuarium pixeli... Empty Re: Sanktuarium pixeli... Pon Paź 15, 2012 12:08 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Sanktuarium pixeli... Facese11

Komentarze mile widziane.

24Sanktuarium pixeli... Empty Re: Sanktuarium pixeli... Pon Paź 15, 2012 12:24 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Hmm rozumiem że działa to w ten sposób Young - Old ;?
Zacznę od ślicznej młodej pani, która zauroczyła mnie głębią swoich zielonych oczu.
Kontury jak i cienie włosów są niezłe, karnacja również nieźle się prezentuje. Wydaje mi się że brwi są trochę za cienkie, ale mogę nie mieć racji.
Teraz skupię się na tej starszej, zmarszczki(?) pod oczami są świetnie odzwierciedlone, brwi o niebo lepsze niż w poprzedniej wersji. Hmm przeszkadza mi tylko ta spinka, a w sumie to jej przemieszczenie z lewej na prawą stronę.
[Z gracją wykonane kolczyki + ]
Boy - Uważam że ma taką trochę zaokrągloną twarzyczkę, mówiąc prościej wygląda mi na grubaska. Brwi, oczy , karnacja jak i częściowo widoczna muskulatura b.db wykonane(propsy za to). Co do vol. old te spojrzenie, hmm jakieś takie inne, odstające od reszty. Pomijając resztę, ponownie dodam że propsuję wykonanie kolczyków u tej postaci.
9/10

KP: 2
/Feli

25Sanktuarium pixeli... Empty Re: Sanktuarium pixeli... Pon Paź 15, 2012 12:52 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki za komentarz - wrzucę więc coś, nad czym prace zakończyłem dość niedawno.

Sanktuarium pixeli... Facese13

Komentarze mile widziane.



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Pon Paź 15, 2012 12:59 pm, w całości zmieniany 1 raz

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 3]

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.