Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 5 z 18]

101[O-S-W] by Zbir - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Paź 16, 2010 2:40 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 5 Santori
Kolejna praca. Zrobiłem ją bo widzę ,że w dalszym ciągu aktywność w tym dziale jest bliska zeru ... nawet Yoh nic nie robi ( przynajmniej jak na razie tego nie widać :P). Mam nadzieję ,że przypadnie Wam do gustu oraz ,że się nieco rozruszacie.

PS Wiesz co Yoh ? Z tą aktywnością nigdy nie będziemy mogli się porównywać z Vortexem :/.

Najważniejsze jest to byś nie robił prac na siłę "bo nikt nie pisze w dziale". Takim sposobem po prostu wyjdą słabsze niż powinny, pamiętaj o tej ważnej zasadzie. Co do aktywności mojej i ogólnie.. Cóż.. Mam pewien dość poważny projekt na głowie jako Admin. Muszę go skończyć, a później dalej wrócę do OPAR'ów i aktywności w tym dziale. Vortex jest w cholerę starszy od Nas, więc nie ma co się dziwić. Mam nadzieję że forum wytrzyma tą cholerną próbę, choć z drugiej strony mieliśmy gorsze braki aktywności ;)

102[O-S-W] by Zbir - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Paź 17, 2010 6:46 am

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Przyszedłem tutaj, ponieważ o to prosiłeś :P

Zacznę jak zawsze od włosów. Ich kształt jest dosyć oryginalny, ale zarazem dziwny. Nie wiem czemu, ale tak mi się wydaję. Chodzi mi między innymi o ten największy kosmyk na środku. Jest on za duży. Cieniowanie jest nawet, nawet. Dalej przejdę do ubrania. Ogólnie ładne wykonanie, ale kamizelka jest za krótka na dole (wygląda jakby była za małą na tego opara :P). Poza tym jest nawet ładnie. Fajny pomysł na ten pas, rzadko kiedy taki widzę xD. Lecz jeszcze trzeba z nim popracować co nie co. Nie podobają mi się spodnie, a konkretnie ich cieniowanie. Jakieś takie dziwne, nie obraź się, ale to wygląda w nie których miejscach jakbyś dawał byle gdzie pixele. Buty jak buty, mało co ocenić.

Ogólnie oparek dobry
7/10

2kp

103[O-S-W] by Zbir - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Paź 17, 2010 8:32 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
A więc...
Włosy mają oryginalny kształt.Tutaj kosmyki idą do góry a tam zaraz połowa idzie w bok.Cieniowanie dobre.Lecz jak powiedział pan up up środkowy kosmyk jest za wysoko.Przez to dosyć przyciąga uwage na niego i zakrywa mocno inne kosmyki wokół niego.
Kurteczka ma fajny wygląd.Wykonanie jest również dobre.Do cieni sie nie doczepie ale według mnie dało by sie dodać z maximum 3-4 pixele na barku i pod pachą.Według mnie nie potrzebne jest to białe na rękawie.
Jeszcze nigdy nie widziałem takiego paska.I za to jest + ^.^ Wykonanie nie jest najgorsze a cienie są dobre.
Teraz spodnie.Kolor pasuje według mnie do oparka ogólnie.Kiedy przybliżyłem w paincie dopiero zobaczyłem że jest tam więcej pixeli cieni.Z daleka większośc tych pixeli jest mało widoczna.
Butki jak butki.Według mnie spodnie zbyt mocno je przykrywają.
Skórka z base.Dało by sie kilka pixeli wsunąć pod włoski.
Moja ocenka to 7,3/10

2kp

104[O-S-W] by Zbir - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Paź 18, 2010 1:16 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Wiesz Yoh to ,że zrobiłem kilka prac w dość krótkim okresie czasu było w jakimś tam stopniu spowodowane tym ,że nic się nie dziej ,ale także z taklowego powodu ,że akurat przez te kilka dni miałem trochę weny.
Tutaj daję koleją pracę ,którą zrobiłem już przedwczoraj... chciałem odczekać aż znajdzie się nieco więcej komentarzy w tym temacie ,ale jak widać ,nie wszystkich do tego zachęciłem. Może ta praca odniesie inny skutek ^^. Wzorowałem się na kilku postaciach z różnych serii Final Fantasy ,dodałem także nieco od siebie.
[O-S-W] by Zbir - Page 5 Ashb

PS Dziękować za OPAR'ek tygudnia :P

[O-S-W] by Zbir - Page 5 Ashrq
Troszkę zmieniona wersja ... miecza nie zmieniałem ,bo taki sobie wyobraziłem i nie mam zamiaru z nim więcej kombinować ,zaś jeżeli chodzi o morduchnę ,to wybacz Yohu ,że raz jeszcze Cię zawiodłem ,ale nie umiem sobie poradzić z cieniami twarzy :P.



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Pon Paź 18, 2010 7:33 pm, w całości zmieniany 1 raz

105[O-S-W] by Zbir - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Paź 18, 2010 3:23 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cóż.. Ja nie mam tak dobrze jak Ty. Ostatnio brakuje mi pomysłów na OPAR'ki, a to niestety źle.
No, ale do rzeczy. Nie oceniam dlatego żebyś Ty mi ocenił. Muszę po prostu odrobić posty których nie mogłem pisać wcześniej.

Włosy są jak na Ciebie dość słabe. Nie mówię tu o cieniowaniu, a kształcie. Nie podobają mi się dwa kosmyki włosów, a dokładniej:
[O-S-W] by Zbir - Page 5 33014181
Myślę że lepiej prezentowałyby się gdyby podnieść te pixele skierowane w lewo w górę. Nie wiem czy takie miałeś zamierzenie czy nie, ale ogólnie moim zdaniem nie wygląda to ciekawie. To samo tyczy się cieniowania skóry na głowie. Rozumiem że nie miałeś jak tych cieni "rozłożyć", ale wkurza mnie już trochę to że stosujesz tą odmianę Pillowingu. Po prostu cienie są dość.. amatorsko stworzone.
Jeżeli chodzi o strój i pelerynkę to nie mam żadnych zastrzeżeń. Tutaj niestety mało kto Cię przebije. No i masz naprawdę ciekawy styl. Może go jakoś nazwiesz, jeżeli nie jest na czyimś wzorowany xd? Tak tylko głośno myślę.. Albo piszę xD
Jeżeli chodzi o mieczyk to zdecydowanie nie przypadł mi do gustu z powodu swoich niewielkich rozmiarów. Jeżeli już brałeś się za miecz i to dość fajnie wyglądający, to przydałoby się żebyś wrzucił ostrze z prawdziwego zdarzenia, a nie jakąś zabawkę. W każdym razie, nie wnikam. Może tak było w tym całym Final Fantasy? Pieprzyć to. Póki podobają mi się stroje jakie tworzysz, a mówiąc szczerze na razie nie było takiego który by mi się nie podobał, to jesteś na naprawdę dobrej drodze.

Ogólnie praca trzyma wysoki poziom, ale jak wszystko, ma błędy xD

KP: 3
/Feli

106[O-S-W] by Zbir - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Paź 18, 2010 3:55 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Zacznę od włosów:
-Kształt nie jest najgorszy, ale jest zbyt prosty :/ (to jest w tym najgorsze). Zgodzę się z Yohem, że cienie ci nie wyszły. Po prostu wnioskując z twoich poprzednich prac to słabe włosy :/. Bardzo podoba mi się chusta na szyi i czerwony płaszczyk. Świetne cienie i wgl, rewelacja. (Naucz Mnie!!). Dalsza część oparka jest też dobra. Ładne spodnie, buty. Nie podoba mi się miecz... Taki nie typowy. To chyba tyle. Liczę na rewanż z twojej strony w moim temacie :P.

Ocena: 7/10 Sorki, ale więcej nie dam :pokerface:

KP: 1
/Feli

107[O-S-W] by Zbir - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Paź 24, 2010 8:10 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 5 Ucznik
Jak zobaczyłem ,że zaczęliście dawać swoje prace ,to zmobilizowałem się i dokończyłem łucznika ,którego zostawiłem sobie do skończenia jakieś 2 miesiące temu. Może nie jest jakiś oszałamiający ,ale zawsze coś :P.

108[O-S-W] by Zbir - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Paź 24, 2010 8:30 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Widać że OPAR był robiony dawniej. Zmobilizowali się i wrzucają prace? Eee tam.. Ja chyba opadam z formy, bo jakoś ostatnio te prace mi nie wychodzą xd

No, ale do rzeczy.
Włosy słabe, mam na myśli cieniowanie. Lubię twój styl, ale tutaj tak fikuśnie wyszedł tylko ten opadający na lewe oko, kosmyk.
Ile razy już Ci mówiłem, żebyś zmienił styl cieniowania twarzy? Powtórzę to po raz kolejny. Styl jakim cieniujesz twarz z daleka źle nie wygląda, ale z bliska po prostu tragicznie. Zmień go.
Do ubrania się nie czepiam, całe jest wykonane ładnie i cieniowanie także mi się podoba. Wydaje mi się jedynie że ten OPAR jest jakiś dziwnie niski. Nie wiem, może to taki efekt albo coś.. Zmień w końcu także ten prawy nadgarstek, bo cholernie nie podoba mi się ten jeden pixel wystający..
Reszta ujdzie.
Łuk wygląda fajnie, aczkolwiek trochę bym się jeszcze z nim pobawił. No, ale nie jest źle i to jest ważne.

Całość wygląda nieźle, ale zdecydowanie słabszy OPAR od twoich pozostałych prac. Skoro już chciałeś kończyć, trzeba było to zrobić z klasą, a nie tak byle wystawić jak inni dają.

KP: 2
/Feli

109[O-S-W] by Zbir - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Paź 24, 2010 8:55 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Zaczynam do tego co mi się najbardziej rzuca w oczy.
Chodzi o ten kosmyk na środku, zatem... No jest oryginalny tutaj nie przeczę, ale wygląda po prostu dziwnie tym bardziej z bliska. Nie wiem ogólnie jak to określić, bo z jednej strony daje mu lekkiej oryginalności ale druga strona medalu to że jest dziwaczny. Jak to często u Ciebie bywa cieniowanie na wysokim poziomie, lecz trochę pustki jest na jednym kosmyku po lewej przez to jest taki lekko efekt nie realny do tego mógłbym się przyczepić tutaj we włosach. Co do twarzy, znowu mi się rzuca jedna rzecz i od niej zacznę. Zauważ za okiem skórę, jest tam nie Ciekawy kwadrat między włosami a skórą, chociaż jeden piksel i byłoby o wiele lepiej. Ubranie, co tu mówić pasuję do łucznika, bardzo ładne i pasujące cienie tych pasów, army również dobrze wyglądają. Łuk, wygląda bardzo realistycznie i wpasowuje się w cały styl oparka. Niżej też wszystko wygląda ładnie, mógłbym przyczepić się do butów że górna ich część ma kwadratowe kontury, ale rozumiem co chciałeś zrobić : P. Oby tak dalej, lecz czasem zrób coś w stylu Snake Lady :).

2kp

110[O-S-W] by Zbir - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Paź 25, 2010 12:49 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Włosy ciekawe z wyglądu ,ale mi sie średnio podobają co nie znaczy, że złe... najbardziej uderzył mi się w oczy ten wielki kosmyk włosów na twarzy, jest jakoś dziwnie ułożony, ale mniejsza z tym powiedziałeś, że stara pracka to można ci wybaczyć ;], cieniowanie w twoim stylu jak to przeważnie bywa jest dobre. Co do twarzy to raczej dobrze pocieniowana, przynajmniej mi nie przeszkadza. Teraz tułów,no to... naramiennik(bo tak mi się wydaje że to naramiennik) wporządku, dobrze się prezentuje oraz cienie ma ładne, pasek ( ten na klacie ) no dobry dodatek, fajnie zrobiony, nie mam większych uwag.
Ramie raczej dobre , jedynie dłoń jakoś tak dziwnie wyglada , ale to taki detal, spodnie po przybliżeniu miej zachwycające niż z daleka, jednak nie są złe, tak samo z cieniami bo sam lepiej bym nie umiał ^^. Buty mogą być, nawet fajne bo inne niż te wszystkie trampki ;d. Łuku mało widać ale z tego co już da się zobaczeć to jest nieźle.

KP: 2
/Feli

111[O-S-W] by Zbir - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Paź 25, 2010 7:30 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
jako iż wyszedłem z Wprawy i nic a to nic nie potrafię nie mam pomysłu na nic dosłownie :/ to ci ocenie bardzo słabo :/...


Więc Zbir Pamiętam Twoje Początki Na ARS Twoje Prace były no Nie Zbyt Ładne Ale Jak tTo Się Mówi "Ucz Się Ucz Bo Nauka To DO Sukcesu Klucz" w twoim przypadku to prawda twoje prace to są teraz chyba jedne z najlepszych jakie przyszło mi oglądać.

Włosy są ładne , ale każdy ma swój gust i mi jakoś one nie przypadły są takie hmmmm, sztywne? cieniowanie na nich jest ok.
Strój jest idealny cieniowanie i te proporcje są Piękne. Tak jak mówiłem moja ocena nic nie wniesie bo już nic z LSW nie pamiętam :(

112[O-S-W] by Zbir - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Paź 28, 2010 6:23 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Daję tutaj kolejną pracę - cell'a w czwartej formie. Nie chodziło mi o to ,aby nie wiadomo jak bardzo różnił się od poprzedniej formy ,a raczej chciałem się skupić na jego muskulaturze.
[O-S-W] by Zbir - Page 5 Cellczwartaforma

EDYCJA
Nieco zmieniona wersja : zmienione cieniowanie na czarnych elementach i odchudzona prawa noga OPAR'a.
[O-S-W] by Zbir - Page 5 Cellczwartaforma



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Pon Lis 01, 2010 10:11 am, w całości zmieniany 1 raz

113[O-S-W] by Zbir - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Paź 28, 2010 7:30 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Muskulatura powiadasz? Cóż.. Efekt jest naprawdę oszałamiający jeżeli chodzi o pracę.
Sam pomysł na taką formę zasługuje na pochwałę, masz wyobraźnię, to coś czego ja niestety nie posiadam, a szkoda. W LSW to jest niezbędna rzecz więc powoli się chyba wypalam xD No, ale nie poddam się.

Wykonanie głowy jak i cienie są naprawdę fajne. Przyjemnie się na to patrzy, nie razi w oczy. Chciał być perfect, a zamienił się w potwora, hehe.. Wygrał byś wystawiając tą pracę na OADS, szkoda że tego nie zrobiłeś.
Lewa część OPAR'a wygląda naprawdę zajebiście. Mam jednak zastrzeżenia co do prawej części i cieniowania tych czarnych elementów.
Widzisz, praca jest piękna, ale..
Ten czarny armor, że tak go nazwę jest zbyt amatorsko pocieniowany. Po Tobie spodziewałem się czegoś więcej. Całość wygląda jakbyś bawił się Pillowingiem lub Pillow Shadingiem. Efekt jest okropny.
Prawa część OPAR'a jest przeciwieństwem lewej. Jak w tej którą wcześniej pochwaliłem rączka wygląda fajnie, tak po prawej stronie, jest ona zdecydowanie za gruba.
Prawa noga wygląda tragicznie. Jest zdecydowanie za gruba, porównując lewą i prawą stronę. Stopa wygląda jakby była obrócona o 180 stopni. Ten czarny element na prawej nodze to tragedia. Głównie mówię o cieniowaniu, choć kształt także mnie nie zachwycił.
Ogon dziwnie pocieniowany, aczkolwiek fajnie wykonany.
Praca z tymi skrzydłami jest naprawdę ciekawa, ale skrzydła są dziwne. Zdecydowanie za małe i dziwne po lewej stronie OPAR'ka.

Ogółem, praca na naprawdę wysokim poziomie, ale chyba jeżeli chodzi o Ciebie, zbyt wysokim. Błędy w proporcjach i co do Ciebie nie podobne, cieniowaniu niektórych elementów.

KP: 3
/Feli

114[O-S-W] by Zbir - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Paź 28, 2010 7:46 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jeżeli chodzi o ten pillowing na czarnych elementach ,to to był zabieg celowy. Tzn. przyjąłem ,że są one wykonane z materiału przypominającego metal. Chodziło mi o charakter rozchodzenia się cieni ,jest on na tego typu materiałach równomierny i stąd bierze się tutaj ten cały pillowing ,no a jeżeli chodzi o proporcje ... są one jedynie wynikiem mojego braku doświadczenia i umiejętności. Następnym razem spróbuję się poprawić i ograniczać tego typu błędy.

115[O-S-W] by Zbir - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Paź 28, 2010 8:44 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Czizas, chyba jestem dla kogoś inspiracją tworząc konkursy, hah D;.
No dobra, zacznijmy od góry. Zatem ta jego głowa jest naprawdę przemyślana i wygląda nieźle. Ogólnie nie nawaliłeś tu spamu nie potrzebnych elementów które by jakoś nie pasowały do oparka, zazwyczaj wszystko pasuję do aktualnego stylu oparka którzy tworzysz. Cieniowanie na tej głowie jest jak dla mnie bez zastrzeżeń, te "kropki" które bardziej były w Anime ty na oparku je świetnie odwzorowałeś. Niżej, jego twarz. Raczej nie różni się od poprzedniej, ale wygląda dobrze. Schodzimy niżej i.. Pillowing od którego chciałem już zacząć na początku oceniania. Rozumiem, miałeś jakiś zamiar to raczej niewątpliwe bo po oparkach widać twoje doświadczenie i wątpie abyś nieumyślnie tak pocieniował. Z drugiej strony, chyba jednak mogłeś oddać ten twój efekt ale cieniując to jakoś inaczej, no nie powiem muskulatura jak najbardziej wygląda Ciekawie tutaj, ale ten pillow lekko odstrasza.
Bardzo ładna poza, ugięte ręce, nogi również ogólna proporcja jak najbardziej kapitalnie zachowana, to duży plus. Jak wspominałem, te jego ciemnozielone komórki, bardzo ładnie wyglądają na oparku, nie powstawiałeś pełno takich samych komórek, tylko mając na uwadze miejsce zmieniałeś ich kształt, mi się to naprawdę podoba. Schodząc niżej, jego "jaja" i właśnie tutaj byłem Ciekaw jak sobie z tym poradziłeś. Po przybliżeniu i dokładniejszym wpatrzeniu się, wygląda to bardzo realistycznie. Jednak ta lewa noga wygląda zdecydowanie za grubo, przynajmniej w niektórych jej partach, to widać jak nachodzi się aż na te ciało.
Na jego "piszczelach" że tak powiem abyś wiedział o czym mówię, znowu ten brzydki pillow. Rozumiem, czarną klatę pocieniowałeś tak to czemu inaczej cieniować i tę partię przypominającą metal. Jednak tutaj, to wygląda o wiele gorzej niż przy klacie, mi się tu widzi całkiem inne Cieniowanie.
Jeszcze warto wspomnieć o zaciśniętych dłoniach i stopach które wyglądają bardzo dobrze. Równie ogon, który ma ten charakterystyczny pixel na końcu ownerski :awesomeface:. Ogólnie rzecz biorąc, ten pillow lekko odstrasza ale naprawdę dopracowane elementy naprawdę fajna praca, oby tak dalej.

3kp

116[O-S-W] by Zbir - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Paź 28, 2010 9:52 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 5 Cellf
No cóż pewnie większość osób już wcześniej się domyśliło ,że to moja praca ,ale jestem ciekaw Waszych odczuć apropo jej wykonania. Oczywiście w dalszym ciągu zachęcam do oceny poprzedniej pracy.

117[O-S-W] by Zbir - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Paź 30, 2010 9:34 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Zero komentarzy ? No nic ,może ta praca Was zmusi do wypowiedzenia się. Tak wiem ,że znowu OPAR'ek z udziałem kurtki ,ale jakoś ostatnio nie mogę się bez nich obejść :P.
[O-S-W] by Zbir - Page 5 Sentinelt

118[O-S-W] by Zbir - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Paź 30, 2010 9:53 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zdarza się, ale nie przesadź z tym przyzwyczajeniem do kurteczek ^^'

Dobra, wracając do OPAR'ka.. Włosy prezentują się naprawdę fajnie, aczkolwiek ten włos w środku pomiędzy tymi dwoma nie wygląda tak zajebiście jak reszta.
Tym razem przyczepię się tylko do cieniowania klaty, bowiem widzę że wziąłeś sobie moje słowa do serca i twarz pocieniowałeś naprawdę fajnie.
Klatka piersiowa, a właściwie ta odkryta część nie jest pocieniowana zbyt ciekawie. Zrobiłeś po obydwu stronach takie samo cieniowanie kiedy jedna powinna się różnić od drugiej.
Zrób więcej koloru jasnego, mniej średniego. Pamiętaj co sam zacytowałeś z mojego posta.
"Środkowy odcień służy JEDYNIE do wygładzania krawędzi barw jakich użyliśmy podczas cieniowania dwu-tonowego."
Tym razem przyczepię się do stroju jaki wykonałeś dla OPAR'a. I mówiąc szczerze, nie spodziewałem się że właśnie w tej części OPAR'a wyłapię jakiś błąd.
Podkoszulka na klatce piersiowej jest dziwnie pocieniowana, jakby miała przedstawiać mięśnie. Skasuj w środku tego średniego-czerwonego odcienia jeden pixel może to coś poprawi. A jak nie, to zmień lekko cieniowanie tej części pracy.
Do spodni nie mam zastrzeżeń, choć wydaje mi się że są gorsze od poprzednich. Może to tylko moja wyobraźnia płata mi takie figle? Nie wiem, w każdym razie błąd na klatce jest i go popraw ^^
Oryginalność jak zwykle zasługuje na dużego plusa, sam pomysł na taką pozę byłby niczym, ale Ty chcąc iść trochę dalej dodałeś do niej takie "dodatki", które sprawiły że na całość patrzy się z przyjemnością.

Ogólnie, poziom pracy naprawdę wysoki, strój jak zwykle boski, aczkolwiek wyłapałem pewne błędy, których de facto MOIM zdaniem nie powinno być. Wiemy przecież że każdy ma inne zdanie w kwestii LSW, prawda?

119[O-S-W] by Zbir - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Paź 30, 2010 10:01 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Ogólnie, poziom pracy naprawdę wysoki, strój jak zwykle boski, aczkolwiek wyłapałem pewne błędy, których de facto MOIM zdaniem nie powinno być. Wiemy przecież że każdy ma inne zdanie w kwestii LSW, prawda?
Jasne każdy ma inny gust i inne rzeczy mu się podobają ,ale mimo tego każdą krytykę przyjmuję i staram się stosować do rad innych ... no chyba ,że plecie totalne bzdury :P.
Dzięki za komentarz ,na Ciebie zawsze można liczyć ^^.

/Spoko :)

120[O-S-W] by Zbir - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Paź 31, 2010 12:50 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 5 Specter
Wynik strasznej nudy + tego ,że nie mogę zasnąć. Hope you'll like it :P

121[O-S-W] by Zbir - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Paź 31, 2010 4:41 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Odwdzięczę się za ocenę w moim temacie i ocenię Ci tego OPAR'a.
Całość wygląda ogólnie dobrze.

Włosy mają całkiem ciekawy kształt i cieniowanie także mi się podoba. W niektórych miejscach mógłbym się co prawda z nimi pobawić, ale najważniejsze jest to że teraz wyglądają nieźle.
Tym razem mogę przyczepić się do stroju. Prawy rękaw OPAR'a wygląda dziwnie, z daleka jakby odrobinę kanciasto. To prawdopodobnie wina miecza który wewnątrz jest odrobinę za ciemny. Przyznam, całkiem fajny i ciekawie wyglądający z bliska, zabieg. Z daleka nie jest to jednak to samo. Mięśnie choć widać że są i powinny być dobrze widoczne, to z daleka znowu prawdopodobnie przez miecz nie są dostrzegalne dla mojego oka.
Sam strój jest dobry, do takiego cieniowania nic nie mam, wszak cały czas mógłbym patrzeć się na prace cieniowane podobnym sposobem.
Nogi, a właściwie to stopy, wyglądają słabo. Mogłeś tu zrobić inne obuwie, bowiem te sandałki za bardzo zlewają się z kolorem skóry dając nam niezbyt ciekawy efekt gołych nóg o kilku barwach ^^'
Nie wiem czy jest to zamierzone, ale skoro już o stopach mowa to prawa stopa wygląda nieco kanciasto.

Ogólnie? Praca fajna, nie ukrywałem żadnego z błędów jakie udało mi się dostrzec. Do twarzy się nie czepiałem bo ogólnie jest dobra i tego po Tobie oczekiwałem.
Praca może i robiona z nudy, jednak przyznam że nie wygląda nieciekawie, jak niektóre efekty nudy na forum xD

KP: 3
/Feli

122[O-S-W] by Zbir - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Lis 01, 2010 12:34 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 5 Slicer
Początkowo miałem zamiar zrobić samuraja ,ale w trakcie pracy nad nim coraz bardziej zdawałem sobie sprawę z tego ,że zbaczałem z kursu i musiałbym zaczynać prace od nowa ,aby osiągnąć to ,co na samym początku obrałem za cel..
Uwagi odnośnie pracy ? Ręka celowo nie ma żadnego wielkiego bicepsa ,ponieważ nie jest mu on potrzebny. Do walki nie ma jakiegoś wyjebiście wielkiego miecza ,tylko 2 małe pierdki.

123[O-S-W] by Zbir - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Lis 01, 2010 7:22 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Moja uwaga. Zmień miecze: na długą katanę i krótkie wakizashi. Ze znalezieniem zdjęć chyba nie będziesz miał problemu.

124[O-S-W] by Zbir - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Lis 01, 2010 9:36 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 5 Slicer
Coolt specjalnie dla Ciebie zrobiłem wersję z kataną i wakizashi. Kata jest odsłonięta ,natomiast wakizashi jest schowane w pochwie. Gdzie się podziewa ? Rękojeść jest widoczna z lewej strony OPAR'a ,natomiast końcówka wystaje spod nogi.
Który bardziej Wam się podoba?

125[O-S-W] by Zbir - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Lis 01, 2010 7:21 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 5 Ktry

Chciałbym powoli zacząć parce nad własnym spritem. Aby to zrobić muszę najpierw zdecydować się na którąś z postaci i właśnie tutaj możecie mi pomóc.
Jedyne co musicie zrobić to wybrać jedną z pięciu ( właściwie 6 ) propozycji. Miałem zamiar poddać to pod głosowanie w temacie drużyny DD ,jednak ze względu na to ,że ostatnio odeszło kilku członków ,a pozostała większość jest baaardzo mało aktywna ,to liczba komentarzy pojawiających się w moim temacie była znikoma. Tak więc zdecydowałem zamieścić wątek mojego przyszłego sprita tutaj.

Proponuję poddać to pod głosowanie:
1.[0]
2.[0]
3.[0]
4.[0]
5.[1]
Przy piątce dobrze byłoby ,gdybyście wybrali którąś z opcji.

Jedna osoba zdążyła zagłosować w osobnym temacie. Czekam na nieco więcej głosów ,wszak dużo czasu Wam to nie zajmie.

@DOWN - YOH
Prosiłem ,ale nieco wcześniej ,niestety nikt nie miał ochoty się wypowiedzieć :(



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Wto Lis 02, 2010 12:12 am, w całości zmieniany 1 raz

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 5 z 18]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.