Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 7 z 18]

151[O-S-W] by Zbir - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Gru 14, 2010 3:59 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nie ,nei robiłem go od zera. W 95 % moich "tworów" modyfikuję jedynie swoją bazę i dostosowuje ją odpowiednio do robionego OPAR'a.
Nie licząc włosów ,reszta ciała opiera się na tych dwóch obrazkach :


Kod:
http://dbnao.net/inf/tran/ussj.jpg
Kod:
http://www.tapeciarnia.pl/tapety/normalne/7024_dragon_ball_trunks.jpg

152[O-S-W] by Zbir - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Gru 15, 2010 6:32 am

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
Dobry temat.

Radziłbym pisać dłuższe posty.
/Feli

153[O-S-W] by Zbir - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Gru 15, 2010 11:02 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Yoh zrobił Goku ,więc stwierdziłem ,że i ja coś zrobię ... ,zdecydowałem się tym razem na Vegetę ( w formie USSJ oczywiście ). Mam nadzieję ,że się spodoba .Zdaję sobie sprawę ,że będzie tutaj troszkę więcej błędów ,bo ta poza była nieco bardziej wymagająca od poprzedniej. Tak więc panie i panowie ,oto Vegeta USSJ :
[O-S-W] by Zbir - Page 7 Vegetaussj

154[O-S-W] by Zbir - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Gru 15, 2010 11:55 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Naprawdę podziwiam Cię że chcesz tworzyć tyle wspaniałych Customów. No, ale do rzeczy.

Ogólnie praca wygląda naprawdę dobrze, nie mam prawie żadnych zastrzeżeń.
Prawie, ponieważ kilka się znalazło po dokładniejszym przyjrzeniu ;)
Robisz zbyt sztuczne włosy. W przypadku Super Saiya'jin, kosmyki włosów się unosiły i zmieniały barwę. U Vegety tylko zmieniły barwę. Takie cieniowanie możesz wykorzystać w jego normalnej formie, w SSJ postaraj się dodawać choćby jeden kosmyk w środku włosów. Chodzi mi dokładniej o coś takiego:
[O-S-W] by Zbir - Page 7 Sdfsdafasdf
Już rozumiesz? Twój styl jest oczywiście dobry, ale w tym wypadku trochę to.. spieprzyłeś.
Następnie cieniowanie twarzy. Tu ogólnie nie jest źle, powiem że bardzo dobrze. Nie podoba mi się natomiast te jaśniejsze ucho. Pamiętam, kiedyś tak robiłem. Doszedłem do wniosku że nie daje to tak fajnego efektu jak mogłoby się wydawać, niestety. Jedyną rzeczą jaką możesz zrobić jest zamalowanie tego jasnego ucha najciemniejszym odcieniem skóry ;)
Mięśnie ogólnie są zaje****e ;d! Naprawdę fajnie Ci wyszły. Dziwne te kule energii, ale dodają uroku pracy. Poprawiłbym nieco jedynie buty.

Praca ogółem jest na bardzo wysokim poziomie. Wykonana prawie bezbłędnie, ale zawsze są jakieś błędy. Po to jesteśmy by je wypomnieć i by się później nie powtarzały ;)

155[O-S-W] by Zbir - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Gru 16, 2010 6:17 am

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
@Feli.
Będę pisał jak będę chciał, nie zbieram KP więc nie będę pisał postów na 4564566654646666546456456 znaków, jo.

/Nikt nie każe Ci pisać tylu znaków. Mimo to, pisanie tak krótkich i żałosnych postów doprowadzi szybko do zbanowania Cię. Lepiej więc uważać, nieprawdaż? Nie mamy zamiaru odbanowywać Cię ponownie.
/Y

156[O-S-W] by Zbir - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Gru 16, 2010 1:12 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Włosy są ok..Tak jak Yoh już wspomniał, serio, mógłbyś dodac jeden kosmyk tak pośrodku.Do prawie wszystkich cieni nie mam zastrzeżeń..Ale ! Jego prawa ręka..Czemu ona jest cieniowana tylko ciemnymi kolorami ? WtF ? Skoro już dodałeś tą kulę to zrób jaśniejsze bo z tego co wiem ona daję dośc mocne światło a ty zrobiłeś ciemnośc..Tak samo na nodze, ją w sumie mógłbyś zostawic, ale troszkę rozjaśnic też nie zaszkodzi.Ogólnie bardzo fajny opar, mięśnie wyszły fantastycznie ;] Gz, czekam na więcej twoich prac ;s Fajnie też, że starasz ukazywac się postacie 'w ruchu' a nie w postaci stojącej jak ogólnie większośc osób na forum.. ;s

2kp

157[O-S-W] by Zbir - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Gru 17, 2010 6:54 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Ja nie zgodzę się z Yohem w sprawię mięśni. Jeśli mają być rzeczywiście "zajebiste" to trzeba trochę popracować.
Pod pachą pojawiła się gula a mięsień uda nie wygląda tak jak powinien.
Wnioskuję też,że kule energii umieściłeś tam z powodu kłopotów z narysowaniem dłoni xdd
Włosy też mi się nie podobają. Takie na "odwal". Brakuje tu kosmków,które nadałyby im realizmu.

Za to buty mogę pochwalić ;d bardzo mi się podobają :>

1kp

158[O-S-W] by Zbir - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Gru 19, 2010 12:18 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Troszkę się wahałem ,czy to wstawić ,bo nie jestem do końca z tego zadowolony ,no ,ale jak już zrobione ,to mimo wszystko wypada się tym podzielić ze światem :P. Liczne uwagi jak i komentarze mile widziane.
[O-S-W] by Zbir - Page 7 Trunksssj

Moim zdaniem, twój cel jest prosty. Wrzucasz prace w takich odstępach czasu, aby mieć Opara Tygodnia. :awesomeface:
/CT.


Wrzuciłem w tym tygodniu już jedną pracę ... w takim razie po co druga ?:P



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Nie Gru 19, 2010 9:55 am, w całości zmieniany 1 raz

159[O-S-W] by Zbir - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Gru 19, 2010 9:09 am

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Według mnie Trunks miał dużo większy miecz niż ty tutaj narysowałeś :P. Poważnie mam do miecza duże zastrzeżenia :P. Włoski jak ma Trunks chociaż cienie trochę dziwne :D. Cienie twarzy dobre. Bluzka i ręce są dosyć chociaż bym poprzestawiał kilka pikseli :P. Cienie miecza dziwne :D. Z daleka nie wygląda jakby był pocieniowany (według mnie). Spodnie mają fajne fałdy :). Dla mnie to by było trudne narysować na takiej nodze, bym się z tym bawił kilka godzin. Buty zwyczajne, mogą być :).

Ocenka: 8/10
Gdyby miecz był lepszy to bym dał 10 ale ten miecz jest bardzo ważny dla Trunksa.

KP: 1
/Feli

160[O-S-W] by Zbir - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Gru 20, 2010 8:06 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cóż.. Ogólnie praca niekoniecznie przypomina Trunksa. Przynajmniej z początku, nie myślałem że to będzie Trunks.

Włosy ogólnie dobrze pocieniowane. Do wykonania mam pewne zastrzeżenia, bowiem Trunks miał kosmyki nieco bardziej uniesione ku górze. U Ciebie zwyczajnie opadają. Proponuję je po prostu odrobinę podnieść.
Do cieniowania twarzy nie mam zastrzeżeń, jedynie te jaśniejsze pixele na uchu są tutaj zbędne. No, ale to już jak kto woli.. Między oczami kreska z najciemniejszego odcienia jest zbędna.
Poza oryginalna, ale dość dziwnie wykonana.. Czemu on się tak obraca, a jednak leci do przodu? Proponuję coś z tym zrobić. Nie wiem, wykombinuj nieco inną pozę? Zrób coś żeby aż tak się nie obracał.
Cieniowanie ubrania jest dobre. Same jego proporcje również są dobre.
Miecz jak powiedział mój poprzednik, rzeczywiście nieco za mały jak na Trunksa. No, ale to już zależy od tego jak się na to patrzy.

Ogólnie..
Poziom pracy wysoki, ale są pewne błędy które należałoby poprawić.

KP: 2
/Feli

161[O-S-W] by Zbir - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Gru 20, 2010 8:52 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Poza taka jak na tym pic:
Kod:
http://webspace.webring.com/people/vm/ms_doji/trunks42.gif
Jezeli chodzi o włosy to są uniesione ,ale tylko koniuszki włosów. Te akurat miały wyglądać mniej więcej tak:
Kod:
http://home.hkstar.com/~pchk/trunks-5.jpg
Dzięki za komentarze.

162[O-S-W] by Zbir - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Gru 22, 2010 6:28 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 7 Piccoloprojekt
Piccolo ,tym razem poza miała wyglądać następująco :
[O-S-W] by Zbir - Page 7 Piccolo

163[O-S-W] by Zbir - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Gru 22, 2010 6:43 pm

avatar203

avatar203
Namekian
Namekian
Za bardzo się nie znam na oparach ale mi się podoba ten Piccolo.
Ładnie pocieniowany.
Noga tylko trochę ucięta jakaś.
Dalej rób takie świetne oparki.

164[O-S-W] by Zbir - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Gru 23, 2010 2:15 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Poza wygląda bardzo interesująco oraz pomysłowo. Widzę że się wzorowałeś, ale to nie obniża oceny, bo to wzorowanie nie? xD Dobra, opar prezentuję się bardzo ładnie. Zacznę od turbana, jest dość ładny ale ja bym go troch powiększył kilka pixeli w górę, bo on nameczanie mają duże głowy, a tu ująłeś jakby mieli takie mini, mini, mini. :P Dobra jeśli chodzi o cieniowanie to nie mam zastrzeżeń, doskonale według mnie ująłeś jasny ton w cieniowaniu. Głowa jest dość dobrze pocieniowana, ale ta kreska na środku? Dla mnie to nie przemawia, ale może być jak na cb. :P Płaszcz jest orginalny, jak cała postać opara, i ta poza. Cieniowanie też dobre. Do rąk oraz klaty nie mam zastrzeżeń po prostu wszystko ładnie tu zrobiłeś jak spodnie.
Tak ogólnie to opar jest dość orginalny, pomysłowy, i ta poza jest genialna.
9/10

1kp

165[O-S-W] by Zbir - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Gru 23, 2010 2:47 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
Głowa, bo włosami tego nazwać nie można xd. Przy okazji tutaj ocenię twarz - ogólnie chociaż to nie Twoja oryginalna postać to ten bandaż na głowie lub co to jest nawet fajnie pocieniowane, tak samo tyczy się twarzy. Nie widzę praktycznie pomyłek, jednak malutkie są. Z ubrankiem jest nieco gorzej, gdyż, iż, ponieważ, aczkolwiek myślę, że za mało cieni pod konturami xd. Majtki te mogą być, zaś jednak spodnie tak samo posiadają mało cieni pod konturami np. na górze i na lewo. . Do butów i peleryny zastrzeżeń nie mam oO'.
Ocena - 6/10.

1kp

166[O-S-W] by Zbir - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Gru 23, 2010 11:24 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Kolejna praca ,tym razem Vegeta ssj ,oceniajcie
[O-S-W] by Zbir - Page 7 Vegetassj

167[O-S-W] by Zbir - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Gru 24, 2010 5:41 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Właśnie o takie włosy mi chodziło w twoim poprzednim Vegetcie. Teraz jest wręcz idealnie choć z pojedynczymi pixelami sam bym się pobawił. No, ale ich nie liczmy.
Poza ogółem wygląda dość ciekawie, a same proporcje mają niewielkie błędy. Jednak, do rzeczy.
Cienie na złożonych rękach dość trudno zrobić, wiem coś na ten temat, bowiem nie raz się z nimi pieprzyłem i nie mogłem uzyskać zamierzonego efektu. Tak więc do cieniowania nie będę się tu czepiał, jest stosunkowo dobrze. Co innego proporcje, gdyż tutaj jest pewien nieciekawy błąd. Wykonałeś złożone ręce, ale ja dostrzegam tylko jedną dłoń Vegety. Całość wygląda jakby ją po prostu zginał. W miejscu gdzie najciemniej pocieniowałeś Saiyańską zbroję, narysuj dłoń. Całość powinna uzyskać lepszy wygląd.
Poza tym jest w porządku.
Z cieniowaniem nóg bym się pobawił, ale wiem że w przypadku Vegety nie jest to tak czy siak proste zadanie. Tutaj możesz, aczkolwiek nie musisz nic poprawiać.
Nie zostawiaj tego jasnego pixela na uchu, powtarzam Ci już tyle razy że nie wygląda to zbyt ciekawie XD Nad samymi cieniami twarzy jeszcze chwilę bym na twoim miejscu posiedział. Pod jego lewym okiem dodaj pixel najciemniejszego koloru skóry, aby skasować efekt wydłużenia się twarzy. Ot taki ciekawy zabieg ;)
No cóż..

Ogólnie jest naprawdę nieźle. Stosunkowo mało poważniejszych błędów, wytknąłem raczej te bardziej "kosmetyczne". Poziom pracy naprawdę wysoki, gratuluję ;)

KP(CHRISTMAS): 4
/Feli

168[O-S-W] by Zbir - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Gru 25, 2010 12:49 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 7 Gohanssj
Kolejna praca ,tym razem jest to Gohan w formie ssj

V2. Skróciłem mu włosy ,a tak na prawdę zrobiłem zupełnie nowe ,plus nieco go pochyliłem przez co nie wygląda już na tak mocno spiętego ... no ,ale może jednak sami go ocenicie. Proszę:

[O-S-W] by Zbir - Page 7 Gohanssj



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Sob Gru 25, 2010 6:55 pm, w całości zmieniany 2 razy

169[O-S-W] by Zbir - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Gru 25, 2010 9:58 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Fajny gohan, w fajnej pozie, za dużo nie mam się co rozpisać bo jak dla mnie wszystko git, poza włosami, gohan miał nieco mniejszy i chyba nieco węższy fryz na ssj w tym wieku. Takto cieniowanie na całym OPAR'ze git, proporcje także wydają mi się dobre. Jeszcze dodam tyle że na początku jak zacząłem mu się przyglądać to zauwazyłem że ma jakieś dziwne, oko, ale po chwili zrozumiałem, że tak miało być, że on sie patrzy w tamtą stronę.

Vegeta także spoko, tutaj włosy akurat mi pasują, ręce całkiem dobrze wyglądają, co do nóg to mogłeś nieco bardziej pokazać tą jego lewą noge, umięśnienie raczej dobre, but może być. A cieniowanie na całym OPAR'ze jest jak dla mnie bardzo dobre.

KP(CHRISTMAS): 3
/Feli

170[O-S-W] by Zbir - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Gru 26, 2010 1:08 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Hmmm jakoś niechętnie komentujecie moje prace ... może to Was przekona do napisania chociaż krótkiego komentarza.
[O-S-W] by Zbir - Page 7 Gogetassj4j

Zajebiste :) /CT.

Dzięki. W sumie należą się podziękowania dla Yoha Rayem'a ,bo to on zaproponował żeby zrobić Gogetę w formie SSJ4.

Sorry Yoszku :P



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Pon Gru 27, 2010 12:45 am, w całości zmieniany 2 razy

171[O-S-W] by Zbir - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Gru 26, 2010 8:53 am

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Jeśli to Gogeta ssj4 to dobrze.
Zacznę od dołu.
Buty fajnie wyszły ale ta JEGO prawa noga jest jakby wykręcona ( złamana ), za to lewa jest ekstra.
Spodnie super pocieniowane, kolory też dobrane są dobrze.Pasek pocieniowany trzy-tonowo.
Klatka piersiowa jest mało widoczna :^^: .
Kamizelka : jedno mnie nie pokoi pod JEGO prawą pachą wiem, że to strój ale jakoś go za bardzo "pogrubia".
Włosy: kolory jak u Gogety ssj4 nie mogę zaprzeczyć, co ja tu mam powiedzieć ? Cieniowanie trzy-tonowe. Fajnie to wygląda :D .
Aha, jeszcze ręce :) : Prawa jest (dziwnie zabrzmi bo takiego czegoś nie ma) idealna, a lewa jakby chciał kogoś podrapać, to znaczy jest taka wygięta.
Podobają mi się twoje oparki. Rób dalej takie prace. :imih:

172[O-S-W] by Zbir - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Gru 26, 2010 9:59 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Naszła mnie ochota na ocenienie twej pracy ;P.
Zaczynając od góry, włosy są wykonane bardzo ładnie.Pocieniowane super, jedynie ja bym je lekko zmniejszył.Ale to tylko luźna sugestia. Twarz jest wykonana przyzwoicie, pocieniowana ładnie. Kamizelka wykonana fajnie, choć z naszej lewej strony lekko pogrubia Gogette. Ogólnie ręce i klata zrobione pięknie, pocieniowane dobrze.Pasek wykonany schludnie. Spodnie wykonane są przyzwoicie, cieniowanie ładne.Buty normalne, ładne.
Ogólnie praca bardzo ładna , bez jakichkolwiek większych błędów.

"Christmas KPExp"
3kp

173[O-S-W] by Zbir - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Gru 26, 2010 12:18 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No cóż.. Widzę że posłuchałeś Rayema i zrobiłeś tego SSJ4 Fusion :d

Włosy jak zwykle wyglądają wspaniale. Tu nie mam najmniejszych zastrzeżeń i co do proporcji i co do cieniowania. Jest po prostu idealnie.
Z cieniowaniem twarzy bym nieco się pobawił. Jak wspomniałem wcześniej, u Ciebie z tym występują pewne problemy xd
Kamizelkę wykonałeś całkiem schludnie biorąc pod uwagę jeszcze jej ruch podczas ogólnego poruszania się do przodu. Poza jest ciekawa.. Pewnym jest że takiej nigdzie nie znajdziemy ;d
Kolor futra powinien być odrobinę inny, ale nie jest źle.
Klatka piersiowa do poprawy ^^'
Cieniowanie spodni dobre, ogólnie tu jest dobrze choć prawa stopa wydaje się odrobinę za mała.. Ale może to tak ma wyglądać xd?

Ogółem..
Naprawdę świetna praca. Poza mniejszymi błędami jakie pozwoliłem sobie wymienić, poważniejszych nie ma. No, poza klatką piersiową XD

KP(CHRISTMAS): 4
/Feli

174[O-S-W] by Zbir - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Gru 26, 2010 8:05 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
A więc:
Bardzo ładne, białe ząbki, to trzeba wyróżnić na samym początku xD. A tak na serio, zacznijmy od włosów - są one średnio pocieniowane. Brakuje pikselka ciemnego tu i ówdzie, najbardziej przy konturze górnej. Za to chwalę Ciebie za dobry cień z tyłu. Twarz - w sumie tutaj nie było dużo do cieniowania, ale żadnych błędów nie widzę, co idzie w dobrym kierunku. Klatka piersiowa, wtf? Brak jakowych pikseli, nawet pod kurtkę nie ma cieni..? No to tutaj nieco schrzaniłeś. Kurtka mi się nie zbyt podoba, za to spodnie ładne i przejrzyste. Dziwny jest ten jeden but, ale dobra oO'. Ogółem praca nawet dobra ; ).

KP(CHRISTMAS): 3
/Feli

175[O-S-W] by Zbir - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Gru 27, 2010 12:07 am

Rayem

Rayem
KOX
KOX
No... Mówiłem, że efekt będzie fajny XD W twoim przypadku to raczej nic wielkiego, bo jesteś jedną z niewielu osób, którym naprawdę zazdroszczę talentu. Al wróćmy do OPARka...
Począwszy od włosów... Wyszły ci bardzo ładnie. Dobre, można by rzec oryginalne kolory. Cienie też w porządku. Jedyne co mi się w nich nie podoba to fakt, że kosmyk opadający na ramię jest nieco za długi.
Twarz jest myślę dobrze pocieniowana. Wiem nawet z jakiego to obrazka, że taki wyszczerz ma XD
Kamizelka jest spoko, ale mimo, że postać jest tak jakby w ruchu, to jest trochę za gruba. Mimo to do niczego innego się nie przyczepię.
Klata mi się niezbyt podoba. Jest taka strasznie kwadraciasta. Mogłeś nad nią nieco dłużej posiedzieć.
Ręce są w porządku jak myślę. Kolor tego brązowego futra mógłby być ciut jaśniejszy, żeby się tak nie zlewał z kamizelką. Mimo to wygląd jest fajny.
Pas taki jakiś obcięty. Gogeta, jak zresztą każda fuzja po tańcu, ma dość długi pas, a u ciebie tego zabrakło. Chociaż cieniowanie jest ok.
Spodnie są ładnie pocieniowane, ale te tony mogłeś zrobić nieco ciemniejsze i bardziej w odcieniach szarości.
Butki są ok. Trzeba być hardcorem, żeby na takim poziomie (zaawansowanym) zepsuć buty XD

Ogólnie OPAR spoko. Czego mi tu brakuje? Co bym zmienił? Wszystko napisałem wyżej. No... Jest jeszcze 1 rzecz, której zapomniałeś. Co to takiego? To OGON! Xd
Zauważyłem, że wiele osób nie daje skalowych ocen, dlatego też z tego zrezygnuję i dam bez. Jak nie masz co robić, to popraw tego Gogetę, może będzie miał szanse na kolejnego OPARa Tygodnia :)

KP: 2
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 7 z 18]

Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.