Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 11 z 18]

251[O-S-W] by Zbir - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Cze 17, 2011 1:45 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
No więc, praca wygląda na 1 rzut oka świetnie, zaraz okaże się czy jest tak na prawdę.
Głowa wykonana jest dobrze,twarz oraz maska także. Tułów wykonany jest elegancko, pocieniowany jak na ciebie przystało świetnie. Choć jego prawa ręka mogłaby być lekko zgięta, myślę że wyglądała by lepiej, choć i tak jest bardzo dobra.Do tarczy nie mam żadnych zarzutów, jest wykonana wspaniale. Paska i butów nie ma co oceniać, są wykonane ładnie. Nogi są wykonane bardzo dobrze, a pocieniowane jeszcze lepiej.
Ogółem praca trzyma wysoki poziom. Świetna poza, pomysł oraz piękne cieniowanie. Tego można się po tobie spodziewać, dobra robota ;)



KP: 1
/Feli

252[O-S-W] by Zbir - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Cze 17, 2011 9:48 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jako ,że nie miałem dzisiaj co robić ze względu na przeziębienie ,zdecydowałem się przynajmniej w małym stopniu w miarę konstruktywnie wykorzystać wolny czas i zrobiłem ... Magneto. C&C pls

[O-S-W] by Zbir - Page 11 Magneto

253[O-S-W] by Zbir - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Cze 17, 2011 10:08 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Fajna pracka :p Widać że masz do tego talent ale jeżeli już muszę się czegoś czepiać to np. tego że kolor fioletowy powinien być trochę ciemniejszy aby nadać postaci charakteru. Chełm wykonany dobrze ale ten "widelec" na nim nic mi nie przypomina xd Klata wydaję się za szeroka ale to chyba tylko moje omamy. No i jego prawa dłoń taka niekształtna. Domyślam się że miała być podwinięta ale słabo to wygląda. No i zakończenie peleryny po lewej stronie obok głowy zbyt duże.

KP: 1
/Yoh

254[O-S-W] by Zbir - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Cze 17, 2011 10:28 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 11 Magnetoig
Lepiej ? :)

255[O-S-W] by Zbir - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Cze 18, 2011 8:25 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Tak teraz to wygląda jeszcze lepiej niż w tedy chociaż myślałem że to nie możliwe. JEstem miło zaskoczony poprawą pelerynki na dole, wygląda to naprawdę o wiele lepiej i estetyczniej. Widać także że ręką nabrała odpowiedniego kształtu :p Dobrze że zrozumiałeś o co mi chodziło :D Pelerynka obok głowy także została pomniejszona a więc jak dla mnie wszystko jest w jak najlepszym porządku.

KP: 1
/Yoh

256[O-S-W] by Zbir - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Cze 19, 2011 8:32 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 11 Stormd

257[O-S-W] by Zbir - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Cze 20, 2011 9:19 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Kolejna postac z serii "Marvel Heroes" :
[O-S-W] by Zbir - Page 11 Thorx
Zgadnijcie kto to :P

258[O-S-W] by Zbir - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Cze 20, 2011 9:35 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Co do Storm to nie mam żadnych zastrzeżeń może jedynie piersi są odrobine kwadratowe xd

Ale co do Thora to coś znajdę.
Po pierwsze nie podoba mi się młot. Wygląda bardziej okrągło a Thor miał kwadratowy młot. No nie kwadratowy tylko jego młot był graniastosłupem xd
http://www.marvelvscapcomxbox360.com/wp-content/uploads/2010/12/thor-3-marvel-vs-capcom-xbox-360-fate-of-two-worlds.jpg
Takim nie do końca ale był xd
No następnie to te "skrzydło" przy hełmie, wiem że mało go widać bo młot zasłania ale jednak to co widać nie zachwyca. Potem jest sprawa lewej dłoni, jego lewej. Ogólnie wiem że to ma być zaciśnięta pięść ale wygląda jakby miał trzy palce :D
Przy lewej stopie ten "prostokąt" jest wysunięty za bardzi w nasze prawo :p Daje to dziwny efekt :p No i pelertyna od jego prawej tak wysoko ? Czemu przecież podniosła się ręka nie bark ? :D Tak zdaje mi się że ta pelerynka powinna być niżej.
Myślę że trochę KP i tak powienienem dostać no nie ? Może jakoś mało kreatywnie ale po co mam wymieniać dobre strony skoro i tak interesują go tylko błedy.

KP: 2
/Feli

259[O-S-W] by Zbir - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Cze 20, 2011 9:48 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
... Tak zdaje mi się że ta pelerynka powinna być niżej.
Myślę że trochę KP i tak powienienem dostać no nie ? Może jakoś mało kreatywnie ale po co mam wymieniać dobre strony skoro i tak interesują go tylko błedy.
Nie mów tak jakby mnie tu nie było >.<. Tak poza tym to co do młota ,to jest wiele różnych wersji kształtów młota. Ja akurat natrafiłem na jedną nieco zaokrągloną ... ,więc takiego go zrobiłem. Co do tych trzech palców - gdybym podkreślił wszystkich pięć to dłoń byłaby zdecydowanie za duża ,a ona sama wyglądałaby jeszcze gorzej niż teraz.
No ,tak czy siak dzięki za komentarz ;)

260[O-S-W] by Zbir - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Cze 20, 2011 9:53 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Nie musisz podkreślać pięciu palców. Wystarczy zajrzeć do "naszego tradycyjnego" LSW gdzie palców nie ma prawie wcale :D I tam masz łapke z zaciśniętą pięścią nie za grubą i nie za cienką :p

261[O-S-W] by Zbir - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Cze 21, 2011 7:14 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Zbirku ! Dobra oceńmy twoją pracę.

Prawą nogę musisz trochę powiększyć, według mnie jest trochę za chuda. Oraz ta postać taka mała jest. Buciki wyglądają przyzwoicie, ładne cienie i ogólnie to ładnie się to komponuję z tymi "patykami" (czyt. nogi).
Jego majtki są za mocno wysunięte w lewą stronę to daję taki dziwny efekt, pas jest dość dobry, ale to nic nowego. Ale chociaż wygląda przyzwoicie ;) Co to są za pixele na jego koszulce ? Te takie błękitne? Mógłbyś zarzucić zdjęcie na którym się wzorowałeś czy z pamięci? Kosmyki z lewej strony są dobre, ale z prawej za mocno wysunięte, daję to efekt płaskości. Takie płaskie włosy.

[O-S-W] by Zbir - Page 11 Beztytuubxd

/\ Więc jeszcze ta prawa ręką za mocno wysunięte w bok, dziwny efekt, a zarazem zbiera ten efekt patrzenia z przodu/boku.
Do płaszczu nie mam żadnych zastrzeżeń, ani do cieniowania, i kształtu, bo fajnie wygląda. Młot wygląda genialnie, według dla mnie. Najbardziej przypadł mi do gustu. Maska czy tam kask też jest bardzo ładny, górna cześć wyszła ci najlepiej, ale trochę z dolną nie za bardzo. Oj mój zbirku myślałem, że wygrzebiesz coś lepszego niż to ;/ Ale i tak jest to bardzo ładny custom. Nie ocenię ale naprawdę jest dobry. Tylko poczekam na zdjęcie na którym się wzorowałeś, a jak to z pamięci to zwracam honor ;)

KP: 3
/Yoh

262[O-S-W] by Zbir - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Cze 22, 2011 12:45 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Młocik u Thora wydaje się trochę zabawkowy, resztę błędów wymienił Joszek, co do gaci to mogłeś dać bardziej obcisłe by widać pedalskie mięśnie :D. Ale jest gitara

263[O-S-W] by Zbir - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Cze 22, 2011 2:21 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
@Up WTF ! Jaki Yoszek? Yoh nie ocenił Thora, chyba za bardzo przesuwałeś stronę i zobaczyłeś avka z Haruhi. O.o

264[O-S-W] by Zbir - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Cze 23, 2011 12:16 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No cóż.. Mam zamiar „nieco” się rozpisać więc przygotuj się na szok i kilka minut czytania.

Yoko
Z początku nie bardzo wiedziałem z czym mam do czynienia. Dopiero gdy pracę przybliżyłem w Paint'cie, poznałem tą jakże interesującą postać. Porównując ją do figurki którą de facto chciałbym widzieć u siebie na biurku, praca jest wykonana trochę słabo. Włosy mogłyby być lepiej wykonane, ale nie pod względem cieniowania, a proporcji. W drugiej pozie z dużym kucem, powinna mieć przy związaniu włosów wbite dwie jakby igły czy co to jest. Na figurce są, na OPAR'ku ich brakuje. Sama poza wygląda ciekawo, ale nie jest szczytem marzeń, mógłbyś wykonać zdecydowanie lepszą pracę gdybyś chciał. Lewa noga dziwnie pocieniowana. Praca ogółem nie prezentuje się źle, ale przy Twoim skillu wiadomo że stać Cię na zdecydowanie więcej.

Magneto
Poprawiona wersja jest wykonana bardzo dobrze. Zastrzeżenia budzi tu tylko prawa część pelerynki OPAR'a. Jego prawa, nie Twoja, żeby nie było. Za bardzo ucieka, a patrząc na jego lewą część, jest pewna różnica. Ten znaczek na hełmie raczej niepotrzebny, choć nie pamiętam jak dokładnie wyglądała postać Magnusa, więc może też coś takiego zawsze miał? Pieprzyć to.. W każdym razie, przy tej pracy odwaliłeś kawał dobrej roboty - ot co. Ta „aura” jest zbędna, ale olejmy to.

Capt. America
Jego prawa ręka budzi u mnie pewne zastrzeżenia. Wygląda dosyć dziwnie. Do skrzydełek jak niektórzy nie ma sensu się przyczepiać bo tak małego elementu nie da się odwzorować w 100%. Na twarzy, pod niebieskim pixelem, a dokładniej okiem, dodałbym średni odcień w kolorze skóry. Niewielka zmiana, ale lepiej wygląda. Jak jego prawa noga mi się podoba - tak to ta z tyłu - tak jego lewa to już nieco inna sprawa. Nie podoba mi się jej cieniowanie, brak jakichkolwiek mięśni co jest widoczne dobrze dla przykładu w drugiej nóżce. Samo cieniowanie spieprzyłeś na tyle że noga ta daje tak dziwny efekt jakby była jakaś.. Krzywa? Nie wiem nawet jak dokładnie to określić, wybacz. W każdym razie, winę ponosi tu tylko cieniowanie, zmień je. Poza tym praca trzyma poziom. Nie jest ani jedną z lepszych jakie wykonałeś, ale nie zalicza się też do gorszych. Tarcza wygląda fajnie ^^

Storm
Tu mam zastrzeżenia tylko do piersi. Storm miała je zdecydowanie trochę większe. Wiem że trudno to ująć dobrze w LSW, ale przesadziłeś ze zmniejszeniem ich. Do samej postaci nie mam zastrzeżeń, świetne cieniowanie, kawał dobrej roboty, ciekawa poza. Po prostu coś pięknego : )

Thor
Do młota nie mam zastrzeżeń, w różnych wersjach Thora wygląda inaczej.. To zależy na którą wersję trafisz. Pelerynka również jest piękna, wręcz boska. Skrzydełka na hełmie zrób w innym odcieniu niż sam hełm bo nie wygląda to na chwilę obecną zbyt ciekawie. Sam element jest dobrze wykonany, ale spieprzyłeś tu nieco kolorystykę. Jego prawa ręka, ta w której trzyma młot.. Albo raczej jej mięśnie są nieco gorzej wykonane. Wiem że w przypadku mięśni stać Cię na o wiele więcej, to wygląda jakby praca była robiona od niechcenia. Za mało tych włosów tu upchnąłeś, zmień to ^^ Mięśnie prawej nogi koniecznie do poprawy, cieniowanie miejscami na lewej również. Jego lewa dłoń wygląda dosyć dziwnie. Poza tym błędów jakichś większych nie widzę. Praca niestety jest jedną z tych w których zauważamy większą ilość błędów niż to planujemy. Trzyma poziom - to prawda - ale ilość błędów jakie popełniłeś przy jej tworzeniu zwyczajnie do Ciebie nie pasuje - jest zbyt duża. Postaraj się poprawić to co wymienili inni oraz to co wymieniłem ja i powinno być lepiej. A wiem że stać Cię na to ^^

Ogółem.. Każda z prac trzyma w miarę wysoki poziom. W niektórych jednak ilość błędów jest znikoma, w innych poraża. Dostosowuj się do ocen użytkowników, bowiem robisz już tak wyje*ane w kosmos prace że jedynie oceny i wymienianie błędów danej pracy pomoże Ci się jeszcze bardziej udoskonalić.


KP: 3
/Feli

265[O-S-W] by Zbir - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Lip 13, 2011 1:18 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 11 Reecome
Mam nadzieję ,że go przedstawiać nie trzeba.

266[O-S-W] by Zbir - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Lip 13, 2011 3:57 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Hmmm... nie postarałeś się. Rzecz w tym, że ostatnie twoje prace były... no miały w sobie to coś... a ten Recom czy jak mu tam, jakiś taki nijaki.
Ogólnie jest dość dobrze więc wymienie tylko to co mi się nie podoba:
-Scouter- ten biały kawałek scoutera jest zbyt widoczny... pod takim kątem w, którym stoi postać, ledo widać jego lewe oko, a u ciebie widać jeszcze to białe cholerstwo.
-Lateksowy ciuch pod zbroją... na początku myślałem, że go nie ma... co mnie zdziwiło, dopiero jak odpaliłem w Gimpie, zauważyłem to... tylko, że w zjebanym odcieniu... to powinno być niemalże czarne.
-No i tak jeszcze bym dodał odcienie fryzu, ale jakoś ujdą.

I to by było na tyle.

KP: 2
/Yoh

267[O-S-W] by Zbir - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Lip 13, 2011 6:24 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zbirku, Zbirku - oj Zbirku - nie postarałeś się, jak napisał Sameyaro. Twoje wcześniejsze prace, mimo że mniejsze, były lepsze.
Na włosach zbyt słabe przejście między odcieniami - z daleka miałem wrażenie jakby były tylko dwa. Dodatkowo, włosy wydają się zbyt gęste. Owszem, przed walką w której Recoom zginął, miał on „ciekawą” fryzurę, ale nie była tak gęsta jak ta. Widać że głowę robiłeś na siłę, byleby uchwycić podbródek - dobrze że tak zrobiłeś - ALE.. No właśnie. Głowa wydaje się zbyt wielka. Naramienniki nie są mistrzostwem, ale ujdą - tu Ci daruję - ale reszta Saiya'jin Armora to porażka.
https://2img.net/h/i287.photobucket.com/albums/ll144/Animefan8990/DBZ/Reecomee3-1.png
Scouter i mięśnie wyglądają super - tu nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Ale ten Sayia'jin Armor.. No, nie wybaczę Ci tego. Poprawiaj : (
Fajnie wykonane buty.

Ogółem... Praca jest ciekawa, nie jest słaba - to na pewno. Ale ma jak na ciebie zbyt dużo błędów i widać tu ogólną niechęć do robienia pracy - jak Ci się nie chciało, nie trzeba było robić ;/

KP: 2
/Yoh



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Pon Lip 18, 2011 2:03 pm, w całości zmieniany 1 raz

268[O-S-W] by Zbir - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Lip 14, 2011 6:46 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dziękuję za oceny ,pracę postarm się poprawić ,ale z pewnością nie zastosujęsię do wszystkich Waszych rad ... jak na razie podrzucam Wam Dodorię.
[O-S-W] by Zbir - Page 11 Dodoria

269[O-S-W] by Zbir - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Lip 15, 2011 7:16 am

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Musisz takich pasztetów robić ;/?...
Moim zdaniem wyszedł ci zbytnio kluskowaty, wiem że on jest kluskotowaty, ale mi się wydaje że jest przesadzony...
Twarz, nie mam pjęcia jak zrobiłeś takie szczegóły na tak małym obszarze, ale wyszło to genialnie :P. Scouter też niczego sobie.
Zbroja, przypomina mi to
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/5/56/Obelix1.png
Ale cieniowanie, i naramienniki sąbardzo fajne.
Nogi, wepchnąłbym je jeszcze wyżej, i pod zbroję, bo teraz są za duże w porównaniu do brzucha. Krok powinien być troche wyżej...Cieniowanie na nich jest git.

Ogólnie, nigdy nie dojdę do takiego poziomu, jedyne czego się czepiam to trochę proporcji, ale ogólnie jest super.

KP: 2
/Yoh

270[O-S-W] by Zbir - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Lip 15, 2011 9:08 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dzięki za ocenkę piczaku ,chociaż nie wiem jakim cudem zbroja przypomina Ci właśnie jego XD. No cóż ,jest tutaj kolejna postać ... jestem ciekawy ,czy ktoś go w ogóle pamięta ,a imię jego "Kiwi". Oto on:
[O-S-W] by Zbir - Page 11 Kiwif

271[O-S-W] by Zbir - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Lip 17, 2011 10:42 am

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Jeszcze nigdy nie oceniałem OPAR'ów, więc jeśli bym popełnił w tym gafę poprawcie mnie. Za dużo bym pisał o wszystkich osiemnastu stronach, więc napiszę o dwóch ostatnich OPAR'ach.
[O-S-W] by Zbir - Page 11 Cui
Co do Dodorii najbardziej mi się podoba głowa, najmniej podobają mi się buty i wielkość Dodoria był gruby i całkiem wysoki.
1)Jedynką oznaczyłem łączenie buta i nogi według mnie ta część powinna być grubsza. http://dbzs.jp/meteor/img/chara/03/dodoria.jpg
2)But, but też powinien być według mnie większy.
Teraz Cui(Kiwi, czy jak tam mu było XD ):
W nim podoba mi się postawa i głowa( świetnie zrobiłeś na niej cienie i pokazałeś na niej znaki szczególne Cui'a).
3)Prawa rękawiczka ma inny kolor, niż lewa.
4)Tu też ten naramiennik ma inny kolor (porównywałem to z Dodorią, dlatego mi się to nie podoba, tudzież mogło być to zamierzone).
I tak do obu Dodoria powinien być większy od Cui'a, ale to tam nie ważne.
Tak jak mówiłem jestem nowy więc nie znam się za bardzo więc mojej krytyki, jak i pochwał nie bież do siebie, aż tak mocno, bo mogę być w błędzie. :P

272[O-S-W] by Zbir - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Lip 17, 2011 6:55 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Zdaję sobie sprawę z tego ,że nie wszystko jest odwzorowane w 100% tak jak powinno być ,tego nie da się uniknąć. Co do wielkości Dodorii to prawda mogłaby być nieco większy ,antomiast jest to kwestia tego ,że nie przy każdej nowej pracy nie korzystam z base. Tak więc tego typu niedociągnięcia są jak najbardziej możliwe. Prawa rękawiczka nie ma innego koloru ,ona jest po prost przyciemniona ze względu na to ,że ta część ciała jest dalej od Nas. Podobnie jest z prawą nogą - chodzi o zachowanie pewnej perspektywy i w jakimś stopniu efektu 3D jeżeli można ot tak nazwać. Co do koloru naramienników ,to był to efekt zamierzony. Oboje mieli naramienniki w innych kolorach - Cui jasniejsze i bardziej w odcieniu żółci ,natomiast Dodoria ciemniejsze i bardziej wchodzące w barwę brązową.

Co do krytyki ,to akurat ja jestem osobą która się nią nie przejmuje nazbyt. W chwili obecnej umiem z niej wyodrębnić to do czego rzeczywiście powinienem się zastosować . Umiem oddzelić bzdurę od dobrej rady ,więc o mnie się nie martw :).
Bardzo dziękuję za ocenę i witam na forum ^^

273[O-S-W] by Zbir - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Lip 18, 2011 12:25 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Wykonanie włosów nie jest wspaniałe ,zdaję sobie z tego sprawę ... ,ale kurewsko bardzo nie chciało mi się dalej z nimi pieprzyć.
Jeice
[O-S-W] by Zbir - Page 11 Jeice

274[O-S-W] by Zbir - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Lip 18, 2011 10:09 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Aj, jedna z gorszych spośród ostatnich Twoich prac. Do cieniowania w sumie nic nie mam - jest okej.
Ale! Jeice musi zdecydowanie ograniczyć użycie szampony zwiększającego objętość włosów - czyt. włosów jest za dużo, przez co głowa wydaje się ogromna i nieproporcjonalna do reszty ciała. Myślę, że ręce mógłbyś robić nieco większe bez obaw - są takie chude. Choć to już może być kwestia gustu. No i nogi. Trochę przesadzacie z tymi rozstawionymi nogami. Przecież normalnie nie stoi się w pół rozkroku :P.
Aa, jednak co do cieniowania mam jedną sprawę. Ten brązowy pancerz mógłby mieć jeszcze jeden, średni odcień, który przechodziłby do tego najjaśniejszego, bo jest jakoś pusto. Choć to też może kwestia gustu.

Ale ogólnie pracka nie jest zła, ogólnie wszystko u Ciebie trzyma poziom ;].

KP: 2
/Yoh

275[O-S-W] by Zbir - Page 11 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Lip 19, 2011 11:44 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dziękuję Woogiaszaku za komentarz.
Tutaj kolejna praca - prince Vegeta:

[O-S-W] by Zbir - Page 11 Kidvegeta

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 11 z 18]

Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.