Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[SpAr] By Pucek Empty [SpAr] By Pucek Nie Maj 09, 2010 7:42 am

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
Witam!
Chciałbym wstawić niedokończoną versję "New Pucka".
Jest to spar i sparem pozostanie mam zamiaru go kończyć.
Wstawiam go ze względu na to że nie siedzę w lsw a może komuś się przyda , albo ktoś sobie napisze posta jak to owy spar jest nieładny , dupny i w ogóle na te czasy.


[SpAr] By Pucek 17610875193471035963

Jeżeli zapomniałem jakiegoś credit'a lub coś w tym stylu to z góry przepraszam ale robiłem to tak dawno że już nie pamiętam.

2[SpAr] By Pucek Empty Re: [SpAr] By Pucek Nie Maj 09, 2010 8:33 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ta.. Szkoda że nie siedzisz już w LSW, no ale cóż.. Co do SPAR'a.

Stary, dobry Pucek w nowym, fikuśnym wdzianku, jak to ktoś kiedyś podobnie określił (Albo całkiem inaczej.. xd).

Ataki oryginalne, nie to co Mr. Yoh, który wszystko zerżnął z Anime xd
Fajnie wygląda ogółem ten Puc.

Hmm.. Jak rzekłem Sołtiemu, tak powiem i Tobie. Bądź pewny że za 1-2 lata cały ten Sprit będzie skończony xd Na własne potrzeby i z nudów dokańczam nieskończone projekty ;d
I Quincy też pod niego zrobię xD

8/10

/V +1 KP
Po prostu mało powiedziane o samym SPARze.

3[SpAr] By Pucek Empty Re: [SpAr] By Pucek Nie Maj 09, 2010 9:18 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Puc jak Puc, co dużo mówić. Cały czas na base Cienistego, więc nie zmieniłeś za dużo.

Z wcześniejszych 2 kolorów na cały strój zrobiłeś 3 (tylko dlatego, że buty mają tu inny), przeplatające się wzajemnie.
Cieniowanie jeszcze pozostawia trochę do życzenia, bo w wielu miejscach wydaje się po prostu chaotyczne, gdzie nie da się jasno stwierdzić, skąd pada światło (albo Pucu nie ma po prostu w domu żelazka, dlatego są takie drastyczne zmiany w oświetleniu), a prawa nogawka i ożesz w dupę jeża włosy cieniowane od zewnątrz do środka. Całe cieniowanie daje wrażenie, że postać jest oświetlana po trochu z każdej strony latarkami.

Sam strój jako tako średni, nic ciekawego i w sumie nic wybitnie tragicznego. Po prostu znudziła ci się słynna szara KoxKurtka™️ i zrobiłeś z niej ciemnoszarą kamizelkę.

Ataki... nic specjalnego, w końcu This Is SPAR, ta? :sparta:
Pierwsza wirująca kulka nie ma nawet pozy wystrzału, miałeś co do niej jakiś inny pomysł? Tworzy się z niczego i leci na komendę?
Podobnie niżej, piorun kulisty. Pucu jest leniwy, robi atak i niech ten atakuje za niego.
Chociaż jeden wystrzeliwany, malutka kuleczka ognia.

A energetyczneprzykoxowanie-bez-faktycznego-przykoxowania mogłeś sobie już darować, bez odpowiednich póz nie przyda się nikomu, a to góra 3 minuty w Paincie.

albo ktoś sobie napisze posta jak to owy spar jest nieładny , dupny i w ogóle na te czasy.
Cóż, nie jest aż tak nieładny i dupny, ale nie ma za wielu zmian w porównaniu z całym spritem. Ale już powoli robi się nie na te czasy, tu masz rację.

Może weź kiedyś usiądź, popatrz na swoje prace i spróbuj dokończyć coś, takie grande finale, fajerwerki na odejście.

Akcja 'Oceniam Kreatywnie'
3KP
/Y

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.