Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1[o-s-w] od Bercika Empty [o-s-w] od Bercika Czw Maj 13, 2010 5:47 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Ja tam dam all w jednym obrazku, no może nie ma tu wszystkiego co zrobiłem, ale jest większość. No zobaczymy ile mi zajmie wypisanie creditów :)

[o-s-w] od Bercika 93228031817456051272

Credit for:
S-h
Viego
Makym/Vergis/Hihori
Cineg
Krycha95
Shiz/Shine
Spaniel
Little Gohan
Sasuke Ish
Garu
Razer
History hero
Azurel
Sołtys
Sage
Devons
Rip
Yung Blaze
Template
Onis
SmokuXD
Sezu

@ 27.08.10 Edit.



Ostatnio zmieniony przez Bercik6c dnia Czw Gru 23, 2010 11:57 am, w całości zmieniany 3 razy

2[o-s-w] od Bercika Empty Re: [o-s-w] od Bercika Pią Maj 14, 2010 1:27 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie dziw się że nikt nie ocenia bo strasznie tych OPAR'ów dużo O.o .. Cóż..

W pierwszym rządku wszystkie OPAR'y są słabe. Cienie koniecznie do poprawy, zresztą tak samo jak proporcje.
Drugi rządek trochę lepszy. Szczególnie podoba mi się Hirokichi z którego co jak co, ale powstał Sprit. Reszta taka sobie.
Trzeci rządek słaby. Gorszy od drugiego, aczkolwiek Kazuyoshi SSJ mi się podoba. Nie wiem czemu.. A jakoś tak :P
Czwarty rząd poza ostatnią laską ze źle pocieniowaną fryzurą, KOX! Chyba miałeś najlepszą wenę tworząc te OPAR'y ;)
Piąteczka.. Nie jest źle, ale cieniowanie sux. Podoba mi się Bercik Espada i Shinigami :P
Rząd numer sześć. No, chyba rządek fuzji. Ogólnie spoko, ale cieniowanie bluzeczki sux.
W siódemce jest o tyle fajnie że te niepocieniowane Sprity mają jakiś zajebisty urok xD.. Podobają mi się.
Numer osiem.. Poza kolesiem z czerwoną fryzurą, dzieciakiem i Namkiem, reszta jest spoko. Wspomniane mają błędy w proporcjach. Czerwony irokez ma zwalone cieniowanie.
Dziewiątka to wielkie zdziwienie O.o ! Pierwsze trzy OPAR'ki są KOX, z czego na ostatnim słabo widać cienie, ale to nic. Astronauta (?) Ci się nie udał. I jeżeli chodzi o cieniowanie i o proporcje. Dalej reszta KOX. No.. Zatrzymam się na chwilę na kobietce. Jest ona nieźle zrobiona, ale słabo widać cienie i wydaje się ona jakaś krzywa.
Dziesiąty rządek... BRAK SŁÓW! Może i bez cieni, ale od pierwszego do ostatniego OPAR'y są zajebiście zajebiste O.o Może w ostatnim ręka trochę dziwna, ale reszta spoko.
Majin? Co on tu..? A zresztą. Fajny strój, dziwne cieniowanie. Czemu to coś z tyłu mu tak dziwnie odstaje? Majin słaby.

Ogółem.
Kilka naprawdę niezłych OPAR'ów się znajdzie. Większość ma jednak złe proporcje i jest źle pocieniowana :P
Że też chciało Ci się tyle tego robić... xd

5/10
Za całość...

3kp

3[o-s-w] od Bercika Empty Re: [o-s-w] od Bercika Pon Cze 07, 2010 4:28 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
No to teraz dwa oparki z bronią a właściwie gify przedstawiające oparki z bronią, powstaje z tego sprit.

http://iv.pl/images/05092740520662089306.gif
http://iv.pl/images/56956944955334486986.gif

4[o-s-w] od Bercika Empty Re: [o-s-w] od Bercika Pon Cze 07, 2010 6:16 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
No no powiem ci, że ten efekt znikania broni jest całkiem udany :] Sam też chcę dodać broń do swojego tak więc może podpatrzę co nieco ;)

W drugim podczas pojawiania się wszystko jest spoko, tam sobie rączka rośnie a tu BACH! pojawia się ostrze. Nie podoba mi się to. Ono także powinno jakoś rosnąć. Co do pierwszego - udany. A dlaczego tylko udany ? Ponieważ tu jest to 'rośnięcie, ale za długie. Może to tylko jakieś złudzenie, ale jak się długo na to patrzeć, to ma się takie wrażenie, że dałeś za dużo klatek.

Ogólnie ładnie to wszystko wykonane, ale jeżeli okazałoby się, że ta końcówka nie jest w pełni zrobiona przez ciebie, to ocena opada o jakieś 3-4 punkty.

7/10

2kp

5[o-s-w] od Bercika Empty Re: [o-s-w] od Bercika Pią Lip 02, 2010 10:41 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Tak dla Maxa - on uwielbia mineralną wodę... A to, ze dla beki takie słabe xd. To na jego życzenie. W 3 i 5 pozie poprawiłem rękę Yosza.
[o-s-w] od Bercika 40161456320245191892

6[o-s-w] od Bercika Empty Re: [o-s-w] od Bercika Wto Lip 06, 2010 3:51 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Tego pana chyba nie trzeba przedstawiać...
Zrobiony z nudów bo rano nie miałem neta xd
[o-s-w] od Bercika 39121762367042190852

7[o-s-w] od Bercika Empty Re: [o-s-w] od Bercika Wto Lip 06, 2010 4:33 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ty naprawdę jesteś fanem Grimmjow'a xD
Cóż, nic mi do tego, oceniam tylko twoją pracę ;) Spodziewam się tego samego w moim temacie, jak będziesz miał chwilę czasu.
Ahh.. Oceniam tylko dwie pierwsze prace, bo dwie na dole to nie Grimmjow'y i mają dziwne ryje xD

Włosy wykonane całkiem nieźle. Wbrew pozorom cieniowanie jest nawet, nawet. Kształt trochę mija się z tym z Anime, ale tak czy owak jest świetny.
Oczy wykonane idealnie jeżeli chodzi o wyraz twarzy Grimka ;d Kawałek tej maski, a dokładniej szczęka także wykonana świetnie. Z bliska nie zachwyca, ale z daleka wygląda jak maska Grimmjow'a. Choć, jakaś taka mała się wydaje, ale cóż ;s

Ubranko całkiem całkiem, ale cieniowanie trochę leży. Przede wszystkim, do gustu nie przypadły mi buty. Wydają się zbyt normalne. Spodnie są oryginalne, podobają mi się, ale pobaw się jeszcze z ich cieniowaniem, ZWŁASZCZA z tymi ciemnymi miejscami.
Pasek dziwny, zrób inną klamrę, czarna nie pasuje.
Cieniowanie podkoszulki bez obrazy ale, ssie. Postaraj się wymyślić coś innego.
Dziwne mięśnie na rękach, popraw je.
Bandy wykonane całkiem dobrze, ale pobaw się jeszcze z ich cieniowaniem i jeżeli będzie Ci się chciało, to trochę zmodyfikuj kształt.
Klata piersiowa, kox! Ale ta jedna, bodajże prawa pierś jest zbyt duża. Przesuń ją o jeden px w prawo, powinno być lepiej.

Ogólnie. Błędy w cieniowaniu, ale proporcje całkiem dobre.
Pracuj dalej xd!

6/10

/f
KP: 3

8[o-s-w] od Bercika Empty Re: [o-s-w] od Bercika Czw Lip 08, 2010 4:07 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Tym razem to nie Grimmjow :)
[o-s-w] od Bercika 38845930589963916941
Credit for:
S-h
Forte
Shine

Jest to mój nowy projekt, mam zamiar robić z niego sprita po tym jak ukończę nieszczęsnego Shigeru(który już prawie skończony). Oczywiście zanim zacznę robić sprita dopracuje tego oparka. Liczę na wasza pomoc - rady.

1. Normal (jeszcze mu imienia nie wymyśliłem xd)
2. Transformacja(NIE! To nie jest ssj!)
3. Evil Brother(To jest jego zły bart bliźniak xd)

Mam zamiar poprawić włosy i cienie na włosach w transformacji, ewentualnie poprawić cienie na włosach w normalu, jeżeli wy widzicie jakieś błędy to piszcie :)

9[o-s-w] od Bercika Empty Re: [o-s-w] od Bercika Czw Lip 08, 2010 9:01 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Ocenię tylko "1. Normal

Głowa
Zacznijmy od włosów, z kształtu są dość dobre a cieniowanie jest dośc fajne i mi sie podoba.Teraz twarz której cienie mi się średnio podobają, ale ujdą.

Tułów
Bluzka,kamizelka czy co to jest, jest nawet nawet, dosyć oryginalna cienie mogoą być. Ręka- dobry kształt cienie ujdą , rękawiczka spoko.

Reszta
Spodnie mogą być, cienie również, buty najgorsze z całego OPAR'a.

Moja ocena 5/10

Moje uwagi:
-Popracuj nad cieniowaniem jest spoko, ale może być lepsze.
-Wymyśl jakies fajniejsze buciki.

10[o-s-w] od Bercika Empty Re: [o-s-w] od Bercika Czw Lip 08, 2010 9:47 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
1. Normal.

Włosy są supcio. Cieniowanie wygląda dobrze. Widać że dalej się czegoś uczysz :D.

Cienie twarzy i oczy są dobre :). Ma fajną minę. Zauważyłem kolczyk i to dobrze wygląda :).

Ta bluzka dziwnie wygląda na samym dole. Nie wiem co tutaj chciałeś zrobić ale to nie wygląda dobrze.

Fajnie wygląda ta jedna rękawiczka :).

Pasek zwyczajny :(.

Spodnie i buty także :(.


2. Coś tam :D.

Nie wiem co to jest ale włosy wyglądają dobrze :).

Te oczy wyglądają dziwnie :/.

3. Brat bliźniak.

Fajnie wygląda. Włosy na odwrót :D.

To białe na oku jest fajne :).

Niebieska bluzka też fajnie wygląda :).

Ocena: 9/10

11[o-s-w] od Bercika Empty Re: [o-s-w] od Bercika Sro Lip 21, 2010 11:52 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
No to więc moje nowe oparki. Większość pewnie zna tych panów i nie trzeba ich przedstawiać ale jednak zrobię to!


What you gonna do when we come for you?
Correle. Correle. Andale.
What you gonna do when we come for you?

Booyaka. Booyaka. 619
Booyaka. Booyaka. That's my pueblo.
Booyaka. Booyaka. 619
Booyaka. Booyaka. Rey Mysterio.


Rey Mysterio!
[o-s-w] od Bercika 83690356230044577535

[o-s-w] od Bercika 62673012751775867980
Mój ulubiony zawodnik WWE!


Batista!
[o-s-w] od Bercika 95878093531818729957


Undertaker!
[o-s-w] od Bercika 89523028592538356411


Cała kolekcja
[o-s-w] od Bercika 96337665717496761569


Credit for Angryboy.


@Bumber.
Undertaker - http://www.wallpapergate.com/data/media/2415/UNDERTAKER_BLACK.jpg i jego broda.



Ostatnio zmieniony przez Bercik6c dnia Pią Lip 23, 2010 11:54 am, w całości zmieniany 1 raz

12[o-s-w] od Bercika Empty Re: [o-s-w] od Bercika Czw Lip 22, 2010 11:29 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Hej, ocenie ci tylko Reya bo innych mi się nie chce. Od góry, maska całkiem dobrze wykonane ale czegoś w niej brak, cienie są całkiem całkiem. Klata - wyszła ci całkiem dobrze ale mogłaby być wyraźniejsza, rękawiczki jak rękawiczki, na spodniach cienie chyba z base, ale nie jestem pewien, butki też całkiem niezłe. Ogólnie prezentuje się ładnie. I love this!

13[o-s-w] od Bercika Empty Re: [o-s-w] od Bercika Pią Lip 23, 2010 11:27 am

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Ja też lubię Wrestling :). Tylko ja lubię Rey Mysterio i DX Generation :D.

Ocenię czarną maskę.

1. Maska wygląda świetnie :). Do niej nie mam zastrzeżeń. Rey Mysterio ma na spodniach napis 619 a ty go nie zrobiłeś :(. Rękawiczki do niego pasują :). Klatka dziwnie wygląda chociaż on niema mięśni brzucha. Buty są spoko.

Ocena: 8/10

2. Batista ci nie wyszedł, pamiętaj on ma na ciele tatuaże więc on nie przypomina prawdziwego batisty. I on chyba niema żadnych podkolanówek. Tak mi się wydaję, albo nie oglądałem ostatniej jego walki. Włosy są w porządku.

Ocena: 7/10

3. Undertaker ci zupełnie nie wyszedł :(. On z tego co wiem niema brody. Ubranie ogólnie może być ale on jest grubszy. Ma rękawiczki (Na rower :D). Włosy według mnie także nie pasują. I on ma brązowe oczy, nie szare :D.

Ocena: 6/10

Ogólnie: 7/10

Popracuj jeszcze nad nimi.

/Y
+2KP

14[o-s-w] od Bercika Empty Re: [o-s-w] od Bercika Pon Lip 26, 2010 5:16 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Real Power Shigeru. No to kilka słów o nim. Nie jest to żaden trans, jest to coś w formie demona, mimo, że czymś takim nie jest. Powstało na potrzeby PBF'a na którego zbieram KP ^^
Shigeru jest Iester'em(wymyślona przeze mnie rasa pochodząca z planety podobnej do Vegety, ludzie ubrani tam są podobnie jak Sayanie), Każdy z Iesterów specjalizuje się w innym żywiole, jest kilka wyjątków, którzy posługują się zwykła energią(brat Shigera - Scizor nie posiada żywiołu). Tak więc nieliczni z Iesterów posiadają pierwotnych mieszkańców planety w sobie. Ujawnia się to w co czwartym pokoleniu głównej gałęzi ów pierwotnego Iestera. No i taki jakby pra-pra-pra-dziadek jest w umyśle Shigeru i on daje mu moc do transformacji.

[o-s-w] od Bercika 17536228937002651385
Credit for S-h, Krycha95, Axxon456, SilvaMaker

15[o-s-w] od Bercika Empty Re: [o-s-w] od Bercika Pon Lip 26, 2010 7:02 pm

ChrisPLful

ChrisPLful
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Zgadzam sie z Yohem powinieneś dać mniej Oparów bo jest ich za dużo i nikt ci ich nie oceni ja ci ocenie tylko Real Power Shigeru i tych z reslingu

Hmm Troche słaby jest i banalny. Cienie niech pomyśle, do poprawy, zresztą tak samo jak włosy.
Drugi Opar trochę lepszy. Szczególnie podobają mi się skrzydła z którego co jak co, ale powstał Nawet dziwny Oparek xD. Reszta taka sobie.
undertraker słaby. Gorszy od 1 Opara, a Pierwszy Rey Mysterio mi się podoba. Nie wiem czemu.
Drugi Rey Mysterio poza głupio wygląda i w ogóle co to ma być ?? Ze ma źle pocieniowaną maske. Chyba miałeś coś na muzgu jak twożyłeś tego Reya
Hmmm Czas na Batiste nie jest źle, ale przynajmniej cieniowanie dobre. Podoba mi się jego twarz i spodnie.
Hmm no cóz by ci tu ocenić. No, chyba rządek przed ostatni. Ogólnie spoko, ale cieniowanie jest noobskie.
A ten buu szkode że nie jest fajnie pocieniowany Opary twoje mają jakiś dziwny hmm nie znam tego słowa XD.. Podobają mi się nie które.
Drugi rządek.. Poza kolesiem z dziwną fryzurą, dziwnym gohanem i kolorowym kolesiem xD, resta nawet nawet ten rząd mi sie nie podoba troche.
8 rząd O.o. ! Pierwsze trzy OPAR'ki są yyyy ;/. I jeżeli chodzi o cieniowanie i o proporcje. Dalej reszta best. No.. teraz ocenie ci kobietke. Jest ona nieźle zrobiona, ale cieniowanie jest ;/ ale jest seksowna, przydała by mi sie taka laska do sprita xD.
5 rząd Kolejna laska która by sie przydała do sprita XD, ale od drugiego do ostatniego oparki są nawet fajne. Może w ostatnim włosy są dziwne troche, ale reszta spoko.
Zrob mi tą z 5 rzędu sprita XD bedzie laska dla Chrisa xD

Oglonie all 5/10

/f
KP: 2

16[o-s-w] od Bercika Empty Re: [o-s-w] od Bercika Wto Lip 27, 2010 6:21 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Hm... Co by tu? A tak! nowy oparek. Mimo, ze istnieje już 4 Iesterów, z czego tylko 2 jest spritami i tylko 3 są moje(4 jest maxia) to zastanawiam się nad Laską dla Shigera właśnie tej rasy tylko nie mam dla niej żywiołu.

Shigeru - lód
Scizor - energia
Arcerius - Elektro(jakby ktoś nie wiedział to ten z Bratem bliźniakiem.)
No i ten Maxia - ziemia

Tak więc jak macie jakiś pomysł na żywią dla niej to piszcie w komentarzach xd. Nazwę ją Sandra ^^.

[o-s-w] od Bercika 44813399636083247193
Credit for Krycha95 and Superinferno

Tutaj taka scenka z kilkoma Iesterami ^^
[o-s-w] od Bercika 07797781540332534894
A to od dziś ląduje w projektach ^^
[o-s-w] od Bercika 54498430996087127879


@Edit
Ciekawostka, każdy Iester może uwolnić swoją moc po przez zdjęcie rękawiczki(tylko ten z żywiołem) Shigeru to wyjątek. Rękawiczki nosi się na prawej ręce gdyż ona ulkega przemianie w transformacji lub przy najlepszym ataku :)

17[o-s-w] od Bercika Empty Re: [o-s-w] od Bercika Wto Lip 27, 2010 6:50 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Oenię tą Sandre

Zatem włosy... włosy sa dość ładne ^^ i zarazem równie ładnie pocieniowane. Jednakże z tułu włosów nie ma konturów... to raczej taki mały detal bo i bez nich też wyglądają te włosy należycie. Teraz twarz, cienie mogą być, oczy bardzo ładne^^ z daleka myślałem, że będą gorsze no, ale prosze jednak są git.
T-shirt w wersji 1 normalna fajna biała bluzeczka, jej cienie nie są złe, jednakże mogą być lepsze, wystarczy chcieć w wersji drugiej no tu już nieco bardziej skąpy ubiór ;p również jak wersja numer jeden ta bluzeczka też jest ładna. Ręka dość dobra , cieniowanie no takie jakieś mizerne jak się przybliży, ale z daleka wygląda dość dobrze dlatego po tym jak przybliżyłem zdziwiłem się że coś mało tych cieni, lecz tyle ich chyba najwyraźniej wystarcza. Następne są spodnie- spodnie a raczej spodenki z wersji numer 1 są lepsze od tego spodzienia z wersji numer dwa, no i wracając do v1. no to wygląd ładny, podoba mi się, no i cienie są dorze zrobione, a w drugiej wersji to sa leginsy? xd no to one tez nie są złe, ale na jej prawej nodze jest jakieś białe cos i to mi się nie podoba ;d.
Wracając do wersji numer jeden która odziana jest w krótkie spodenki no to one odkrywają nogi które musze szczerze powiedzieć że wyszły ci bardzo dobrze(przynajmniej ja tak uważam), mi osobiście nogi bez spodni słabo wychodzą, no wracając do oceniania no to również są też należycie pocieniowane. No i na końcu buciki, buciki no one to już są takie średnie jakoś nie przypadł mi do gustu but z lewej stopy.

Ogólnie pracka ładna 7/10

KP: 3
/f

18[o-s-w] od Bercika Empty Re: [o-s-w] od Bercika Wto Lip 27, 2010 7:23 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Ja także pokuszę się ,aby ocenić Sandrę. Tak więc na pierwszy rzut oka wygląda ładnie jednak jest kilka elementów które wymagałyby poprawy. Jeżeli chodzi o pierwsza wersję Sandry ,to w tej bluzeczce którą zapodałeś wygląda jakby miała brzuszek wystający :P.\
W okolicach cycuszek ( a dokładnie prawego ) jest jakiś niepotrzebny pixel który wygląda jakby jej cycki były obwisły ,a wcześniej wspomniany czarny punkcik to był stwardniały sutek :P. O teraz zobaczyłem ,że to samo pojawia się w drugiej wersji natomiast ona prezentuje się nieco lepiej. Inną sprawą są kontury postaci. Rozumiem ,że jest to base ,ale będzie chyba wymagało Twojej ingerencji ,ponieważ wygląda jakby miała grubiutkie ręce i nogi. No chyba ,że wolisz takie pulchniejsze babki ^^. Poza tym OPAR prezentuje się na prawde dobrze. Ma ładne cienie i jest zrobiony z głową. Podobają mi się bardzo jej włosy i te maślane oczy ^^.
Ocena końcowa : 8/10.

Jeżeli chodzi o tych bliźniaków ,to wyglądają bezbłędnie. Szczególnie ten władający elektrycznością. Ma bezbłędnie wykonane włosy ,an prawdę wielki + za pomysłowość. Dość mam tych wszystkich fal uderzeniowych i tego typu rzeczy. No ,ale wracając do OPAR 'ów ,to jedynie mogę się przyczepić do mało widocznych cieni ( po prostu dajesz za ciemne kolory ). Mógłbyś pododawać też jakichś smaczków które urozmaicałyby te postacie. Za to mają fajne ręce i to mi się podoba ^^. Ten koleś władający piorunami ma odrażająco nudne buty >.<.
Łocen konicofa : 8/10 za elektrycznego gościa i 8+/10 za kamiennego.

KP: 3
/f

19[o-s-w] od Bercika Empty Re: [o-s-w] od Bercika Pią Lip 30, 2010 5:44 pm

Rokan

Rokan
Super Saiyan
Super Saiyan
Sandra
Ta Sandra jest BOSKA podoba mi się w niej praktycznie wszystko włosy bardzo fajnie pocieniowane, super dobrane kolory włosy i całokształt.
Co do ubrania też mi się bardzo podobają zwłaszcza w V1, co do V2 mogłeś w niej zmienić te spodnie, nie wiem dodać jakiś paseczek albo coś w tym stylu, cieniowanie może być choć mógł byś je nieco zmienić.
ocenka 9/10
Arcerius
Sam się dziwię że nazwałeś tak jedną ze swoich postać dopiero teraz !, włoski mi się podobają wyglądają bardzo koksersko zwłaszcza jak wejdzie na ten Elektryczny Poziom chyba się trochę zmieniają, bardzo fajnie pocieniowałeś te włosiska podobają mi się.
Co do ciała to Arcek ma fajne ciuszki na pierwszy rzut oka wygląda trochę jak Saiyan ale nie sądzę żeby to "byl" saiyan, cieniowanie jest spoko ale mogłeś zmienić trochę cieniowanie rąk
ocenka 8+/10


KP: 1
/f

20[o-s-w] od Bercika Empty Re: [o-s-w] od Bercika Sob Wrz 11, 2010 3:14 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Hah prawie spadłem na 2 strone.

No więc z projektu Arceriusa nic nie wyszło i nie będę go kontynuował. Teraz uptejduje Shigeru (ponownie) przewidywana data zakończenia - wakacje. Zazdroszcząc Maxowi, Yohowi no i Smokowi maski Shigeru stał się Vizardem! Może zamieszczę sprita Hollowa w uptejdzie.

[o-s-w] od Bercika 82198388353866014458

Aha w wersji Vizarda nie widać włosów bo to jest taka maska zakładająca się aż do tyłu - coś jak Venom.

Możecie komentować...

21[o-s-w] od Bercika Empty Re: [o-s-w] od Bercika Sob Wrz 11, 2010 7:56 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jak widzę wieje tu pustką ,więc może ja się wypowiem.
Jeżeli chodzi o maskę ,to kształt bardzo ładny ,ogółem miałeś całkiem fajny pomysł na tą maskę jedynie w niektórych miejscach cieniowanie wygląda dość średnio. Jeżeli chodzi o włosy ,to także nie ma szału - znowu to nieszczęsne cieniowanie... poza tym interesuje mnie jedna rzecz. Jeżeli maska jest jak wenom i owija się wokół głowy ,to jakim cudem tam wystają włosy ? Dziura na klacie może być ,ręce ehm są kiepsko wykonane. Tak samo te bandy kiepsko się prezentują. Jeżeli chodzi o spodnie to jakoś ujdą ,ale tutaj także mogłeś się bardziej postarać. Schodzimy niżej i niżej i niżej ... wtf ?! Nie wiem ,czy jesteś tak leniwy ,że nie chciało Ci się tego zmieniać ,czy może po prostu nie umiesz nic z tym zrobić ,ale to wygląda koszmarnie. Jak się nie domyślasz o którą część OPAR'a mi chodzi ,to Twój problem. Jeżeli chodzi o buty w pierwszej propozycji ,to jakoś ujdą w tle.
Ogółem ,to się nie spisałeś. Poza maską nie pokazałeś tutaj nic. 4+/10

KP: 2
/Feli

22[o-s-w] od Bercika Empty Re: [o-s-w] od Bercika Sob Wrz 25, 2010 9:51 am

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Witam państwa na zabawie. Pozwólcie, że się przedstawię... Jestem Bercik!

[o-s-w] od Bercika 45778204899189824351
Credit for:
Sasuke-Ish(Base)
SmokuXD(Remake leg and hair shadow)

23[o-s-w] od Bercika Empty Re: [o-s-w] od Bercika Sob Wrz 25, 2010 10:45 am

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Rumuny, Prusy, Szkopy, Hitlery i Jeremiasze ci nie oceniają to ja ci ocenie ! x<

Zacznijmy od głowy, Włosy mają ładny kształt, bardzo mi się podobają cienie, jeden kosmyk ten na samej górze trochę krzywy a obok niego na prawo jest trochę pusto xd ogólnie po prawej części włosów jest pusto.
Cienie na twarzy są całkiem dobre, ale to szczegół więc przejdźmy dalej.
Ubiór oraz klata, ta czarna kamizelka pasuje do niego, ale ta klata... ojojoj, ona psuje całego oparka =/ nie chodzi mi o to żebyś ją usunął, ale jakoś zmienił xd
Rękawice przypadły mi do gustu są bardzo ładne i oryginalne, natomiast cienie na nogach i rencach są takie płaskie i plastikowe =//
Spodnie są całkiem nieźle pocieniowane sam podobnie cieniuje więc mi się podobają xD nogi to to co pisałem wyżej.
Szkarłatna czerwień i mHroczna czerń pasują do siebie, buty teżci ładnie wyszły.

7/10

24[o-s-w] od Bercika Empty Re: [o-s-w] od Bercika Sob Wrz 25, 2010 1:43 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Cóż kolejna porażka. Jest to można powiedzieć Revamp Maxia.

[o-s-w] od Bercika 99838417212990778975
Tak wiem cieniowanie leży, włosy na ssj2 dno itp. Ale czekam na wsze komentarze.

25[o-s-w] od Bercika Empty Re: [o-s-w] od Bercika Sob Wrz 25, 2010 3:55 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Hej, przynajmniej coś wstawiłeś ;O!

Włosy ogólnie są słabe, choć nie mówię że oryginalne Max'a też wypadają genialnie. W obu wersjach czyli twojej i jego, mogłoby być lepsze cieniowanie włosów :D Włosy na SSJ dziwne. Poza uniesieniem kilku kosmyków, nawet w cieniowaniu nie widzę większych zmian. SSJ2 byłoby lepsze gdyby nie to cholerne cieniowanie. Włosy w ostatniej pracy mają te same błędy. Ogólnie są dobre, ale do cholery! Zmień styl cieniowania włosów.
Cieniowanie twarzy w miarę przyjemne dla oka na każdej postaci. Niewidoczne wręcz mięśnie rąk, popraw to. Dziwny styl cieniowania dłoni, ale ujdzie.
Zbroja wygląda całkiem dobrze, aczkolwiek popracowałbym nad nią by wyglądała bardziej.. realnie? Chyba tak. Ograniczaj czarne px wewnątrz zbroi. To powinno poprawić jej wygląd.
Pasek dość normalny. Wydaje mi się zresztą że to nawet nie pasek, a ogon.
Spodnie cieniowane dość słabo, a wiem że stać Cię na więcej. Niepotrzebnie dodajesz ciemne px wewnątrz spodni. Tak, mówię o tych całkowicie czarnych. Są zbędne, jedynie psują wygląd spodni :/
Buty dość pospolite, normalne. Nie będę się tu wypowiadał.
Popracuj przede wszystkim nad dobrym cieniowaniem włosów oraz spodni. W międzyczasie możesz nauczyć się także tworzenia dość widocznych mięśni. Trochę siedzisz w LSW i wiem że potrafisz zrobić to o co Cię proszę ;)

KP: 2
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.