Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[(Pierwsz)Sprite] Hattori'ego Empty [(Pierwsz)Sprite] Hattori'ego Pią Maj 14, 2010 1:40 pm

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Oto mój pierwszy Sprite. Nie jest może idealny i przypomina Gohana, lecz dużo czasu mi zajęło wykonanie tej pracki i jestem z niej dumny. Nie używałem Tutoriali, ponieważ chciałem zobaczyć jak mi pójdzie na własną rękę, więc niema nic takiego jak cienie czy coś w tym stylu, a więc na wysokim poziomie Sprite nie jest, lecz mam nadzieję, że się spodoba i proszę o oceny oraz rady i krytykę.

Oto mój Sprite: http://iv.pl/images/91844405616389697572.png

Credit For:
ShadowHunter - Base
Nieznajomy twórca włosów Gohana


Niedługo obejrzę wszystkie Tutoriale dotyczące tworzenia Spritów i zrobię nową, mam nadzieję że na wyższym poziomie prackę.



Ostatnio zmieniony przez Hattori dnia Pią Maj 14, 2010 2:45 pm, w całości zmieniany 2 razy

2[(Pierwsz)Sprite] Hattori'ego Empty Re: [(Pierwsz)Sprite] Hattori'ego Pią Maj 14, 2010 1:53 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Dużo czasu? Przy odrobinie chęci to raptem kwadrans (wliczam przerwy na sok i ciastko).

Nie ma tu absolutnie nic do ocenienia, nieprzerobione base S-H, włosy przeklejone z Gohana, wiele elementów nie jest przekolorowanych. Nie ma żadnych własnych ataków, nie ma cieni, zostawione piksele z starego tła.
Efekt rozjaśnienia, który próbowałeś (zaznaczam: próbowałeś) zrobić nie dał w rezultacie niczego dobrego. Powiem więcej, wygląda jeszcze gorzej. Widzę pozy z nieprzekolorowanym gi, jest jedna całkowicie łysa.

Powiem wprost: to jest szajs. Nie ma tu żadnego wkładu własnego, żadnej widocznej chęci starania się, zwykła sklejka na odpierdol. Nawet trudno mi to nazywać pod tym kątem twoim spritem.

Skala 1-10? Minus dwa.

I dodaj credity, bo nie będziemy tego wiecznie powtarzać. Regulamin jest spisany i niezapoznanie się z nim nie zwalnia od jego przestrzegania. To jest moje ostatnie ostrzeżenie.

Btw, określenie "Credit by [tu nick "autora" sprita]" to jedno z najdurniejszych określeń, jakiego mogłeś użyć. Jeśli podałeś prawdziwy wiek i poziom edukacji w twojej miejscowości nie odpowiada poziomowi kreta na Żuławach, powinieneś umieć się wysłowić po angielsku.

/Y
+3KP

3[(Pierwsz)Sprite] Hattori'ego Empty Re: [(Pierwsz)Sprite] Hattori'ego Sob Maj 15, 2010 9:58 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Btw, określenie "Credit by [tu nick "autora" sprita]" to jedno z najdurniejszych określeń, jakiego mogłeś użyć.
Najdurniejsze jakie słyszałeś to.. Capture xD! Myślałem, że sam chciałeś o tym zapomnieć. Btw, jest wiele głupszych od twojego "capture" xP Chciałem, ale stwierdziłem że Ty o tym nie zapomnisz xD
Jeżeli chodzi o Sprita.. Nie, no bez przesady. Jeżeli już coś robisz, rób to dobrze, a nie na odpierdol.
Serio.. Napisałeś że dużo czasu zajęło Ci wykonanie tej pracy i jesteś z niej dumny. Z czego? Powtarzam.. Z czego jesteś dumny?!
Wklejenie włosów i prze kolorowanie Base S-H w tym wypadku to 10, góra 15 minut.
Dobra.. Powiem Ci co myślę o tym Spricie, jako że piszę w tym temacie.

Pasek, bandy i Gi, mają zwykły, bazowy kolor.
Spodnie i to pierwsze Gi to jedynie pokolorowana wersja tego co jest w Base. Zero oryginalności.
Włosy Gohana. Kopiuj, wklej i mamy Sprita! Niema czego gratulować, trzeba płakać. Nawet nie sposób wsadzić na te włosy cieni, bo są o ile dobrze mi się wydaje, całe czarne. CAŁE!
Brak cieniowania na każdym elemencie Sprita sprawia że jest on najzwyczajniej w świecie do dupy.
Włosy podczas uderzeń, gdy Sprit (?) się odwraca wyglądają naprawdę słabo. Nie.. Słabo to źle powiedziane. Sam sobie ustal co o nich myślę, przyglądając się im dłużej niż 15 sekund.
Efekt rozjaśnienia Ci nie wyszedł. Chciałeś dobrze, masz do bani. Lepiej Sprit wygląda bez takich dodatków.
Hmm.. Nie mam na myśli akurat tego co zrobiłeś, bo TO ciężko nazwać Spritem.
Jak powiedział Viego, nawet nie skasowałeś kilku(nastu?) px po tle.
Tak samo, jak wspomniał widoczne są pozy kopiące, gdzie Gi nie jest nawet pokolorowane. Pod spodem jest natomiast poza łysa. ŁYSA DO CHOLERY!

O wspomnianym już 'Credit By ~' wolę już nawet nie wspominać.

Nie używałem Tutoriali, ponieważ chciałem zobaczyć jak mi pójdzie na własną rękę, więc niema nic takiego jak cienie czy coś w tym stylu, a więc na wysokim poziomie Sprite nie jest, lecz mam nadzieję, że się spodoba i proszę o oceny oraz rady i krytykę.
No.. To ostatnie na 100% jeszcze przeczytasz pomijając nasze dwa posty! Nie, nie spodoba się nikomu, chyba że komuś kto nie zna się na LSW.
Rady? Brak.. Zrób nowego Sprita.
Krytyka? Już wyżej napisałem co o tym sądzę.
Będąc już przy Tutorialach.. Proponuję WŁAŚNIE od nich zaczynać, a nie robić na własną rękę. I na początek taka dobra rada.. Zajmij się OPAR'ami, a nie Spritami. Na nie, dla Ciebie jest zdecydowanie na wcześnie.

Ocena? Nie wiem czy mogę dać nawet 1, no ale skoro to twój pierwszy w życiu Sprit, to..

1/10

/Y
+3KP

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.