Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1Rozmieszczenie użytkowników. Empty Rozmieszczenie użytkowników. Nie Maj 16, 2010 6:07 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
W tym temacie piszecie gdzie mieszkacie nie musi być dokładny adres :p Ale może mieszkacie obok siebie ? Można by się było spotkać. :p

Ja mieszkam w Drobinie niedaleko Płocka województwo Mazowieckie :FUCK YEA: :fuckemo:



Ostatnio zmieniony przez Ykmo dnia Nie Maj 16, 2010 6:11 pm, w całości zmieniany 1 raz

2Rozmieszczenie użytkowników. Empty Re: Rozmieszczenie użytkowników. Nie Maj 16, 2010 6:09 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Racibórz - Śląskie xdd

3Rozmieszczenie użytkowników. Empty Re: Rozmieszczenie użytkowników. Nie Maj 16, 2010 7:26 pm

sinico

avatar
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Kielce , chyba każdy wie gdzie to jest ;>.

4Rozmieszczenie użytkowników. Empty Re: Rozmieszczenie użytkowników. Nie Maj 16, 2010 7:52 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Świecie - Nieopodal takiej wiochy jaka jest Bydgoszcz.

5Rozmieszczenie użytkowników. Empty Re: Rozmieszczenie użytkowników. Nie Maj 16, 2010 8:22 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Bartoszyce, niedaleko Olsztyna - Warmińsko-mazurskie

@Edit
Niss do Maczupy mamy blisko, maczupa w Olsztynie mieszka xd



Ostatnio zmieniony przez Bercik6c dnia Pon Maj 17, 2010 7:20 pm, w całości zmieniany 1 raz

6Rozmieszczenie użytkowników. Empty Re: Rozmieszczenie użytkowników. Pon Maj 17, 2010 4:55 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Warszawa, Mazowieckie.
Nie będę tłumaczył, bo chyba każdy wie gdzie jest stolica xP

7Rozmieszczenie użytkowników. Empty Re: Rozmieszczenie użytkowników. Pon Maj 17, 2010 5:49 am

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Wodzisłąw Śl. - Śląsk, obok Rybnika :gnoj:

8Rozmieszczenie użytkowników. Empty Re: Rozmieszczenie użytkowników. Pon Maj 17, 2010 7:55 am

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
Elbląg - Warmińsko-mazurskie

Mam wyjątkowo blisko do Bercika.

9Rozmieszczenie użytkowników. Empty Re: Rozmieszczenie użytkowników. Pon Maj 17, 2010 2:42 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Jankowice obok Rybnika XD śląsk

10Rozmieszczenie użytkowników. Empty Re: Rozmieszczenie użytkowników. Pon Maj 17, 2010 2:55 pm

Marej

Marej
Super Saiyan
Super Saiyan
Zalewo jakieś 70-80km od Olsztyna

11Rozmieszczenie użytkowników. Empty Re: Rozmieszczenie użytkowników. Pon Maj 17, 2010 3:21 pm

szczepan

szczepan
Don
Don
Grudziądz-OŚ. Mniszek chyba wiecie gdzie to nie ??

12Rozmieszczenie użytkowników. Empty Re: Rozmieszczenie użytkowników. Pon Maj 17, 2010 5:15 pm

Studnia

Studnia
Steel Saint
Steel Saint
Wrocław...chyba nie muszę mówić.

13Rozmieszczenie użytkowników. Empty Re: Rozmieszczenie użytkowników. Pon Maj 17, 2010 5:28 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony



Zdjęcie satelitarne ©2010 TerraMetrics, Zawartość mapy ©2010 PPWK, Tele Atlas - Warunki korzystania z usługi
Mapa
Satelita
Pokaż etykiety
Teren
2 mil
5 km
small map | medium sized map | large map


14Rozmieszczenie użytkowników. Empty Re: Rozmieszczenie użytkowników. Pią Maj 21, 2010 7:26 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Ja mieszkam w Poznaniu (każdy wie gdzie jest Poznań)

15Rozmieszczenie użytkowników. Empty Re: Rozmieszczenie użytkowników. Pią Maj 21, 2010 8:01 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
ja mieszkam w Szczejkowicach Taka wiocha położona blisko Żor i Rybnika


@Bombi mi się zdaje że Wodzisław jest bliżej Radlina xD(moja babcie mieszka w Wodzisławiu)

16Rozmieszczenie użytkowników. Empty Re: Rozmieszczenie użytkowników. Sob Maj 22, 2010 6:45 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Słupsk (Pomorze, obok Gdańska ;P)

17Rozmieszczenie użytkowników. Empty Re: Rozmieszczenie użytkowników. Nie Maj 23, 2010 11:36 am

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
A ja w Pile w województwie wielkopolskim hah

18Rozmieszczenie użytkowników. Empty Re: Rozmieszczenie użytkowników. Nie Lut 13, 2011 1:33 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Gorzów Wlkp. Lubuskie

19Rozmieszczenie użytkowników. Empty Re: Rozmieszczenie użytkowników. Nie Lut 13, 2011 1:46 pm

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
Wodzisław Ślaski woj.Slaskie 15km od Rybnika

20Rozmieszczenie użytkowników. Empty Re: Rozmieszczenie użytkowników. Nie Lut 13, 2011 1:54 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Sosnowiec- Śląskie, koło Katowic.

21Rozmieszczenie użytkowników. Empty Re: Rozmieszczenie użytkowników. Nie Lut 13, 2011 3:44 pm

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Polska -> Mazowsze -> Płock Fuck yea.
Z tego co widzę mam w miarę blisko do Ykma i Yosza :D

22Rozmieszczenie użytkowników. Empty Re: Rozmieszczenie użytkowników. Pon Lut 14, 2011 1:36 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Jurków, nie daleko Krakowa - małopolskie ;S

23Rozmieszczenie użytkowników. Empty Re: Rozmieszczenie użytkowników. Pon Lut 14, 2011 2:20 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Chrzanów, jest to bardzo ciekawie położone miasto, gdyż znajduje się pomiędzy Krakowem, a Katowicami. W dodatku dzieli je podobna bardzo podobna odległość do obu tych miast XD

24Rozmieszczenie użytkowników. Empty Re: Rozmieszczenie użytkowników. Pon Lut 14, 2011 7:05 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
Brzezia Laka 8km od Wroclawia
20km od Olesnicy i daleko do innych mist xd

3/12 roku Frankfurt am MAin

25Rozmieszczenie użytkowników. Empty Re: Rozmieszczenie użytkowników. Wto Lut 15, 2011 2:50 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Radzyń Podlaski, województwo lubelskie.
~74 km od Lublina.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.