Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[Rysunki]Pikacha - Page 2 Empty Re: [Rysunki]Pikacha Sro Lip 27, 2011 11:56 pm

yaori

yaori
Namekian
Namekian
Dobra zacznę od Goku SSJ3, nie mam do niego zastrzeżeń ale, gdzie on ma drugą rękę, lepiej by wyglądało jakby ją było widać, rysunki są odrysowane ale w tym dziale nie chodzi o to aby dodawać swoje rysunki lecz ogólnie rysunki, ta kobieta (nie wiem kto to) ma za chude i za kanciaste ręce, mógłbyś jej poprawić te włosy z tyłu bo wyglądają jak zaokrąglone, do Goku Normal nie mam zastrzeżeń bo również jest odrysowany ale tak jak powiedziałem wcześniej nie chodzi tu tylko o rysunki z głowy lecz odrysowane także, u tego Gościa z mieczem mógłbyś popracować między innymi nad palcami u nóg, lecz bardziej nad lewą dłonią bo wygląda jak noga wilka, ta postać z Bleacha (nie wiem jak się nazywa ten gość) ma za bardzo kanciaste palce, i za chude ręce, a poza tym chyba wszytko jest ok. Przed ostatnio rysunek nie należy do najgorszych, lecz mógłbyś bardziej popracować nad cieniami bo ty je wpierw zaznaczasz a potem wypełniasz ołówkiem, TO ŹLE !, i jeszcze mógłbyś włosy poprawić bo za bardzo zaokrąglone, ostatnio rysunek jest ok, ale co ona to ma na środku twarzy? Wygląda to jak korzeń drzewa. To by było na tyle, pozdrawiam :)

KP: 2
/Feli

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.