Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[GIF] Video Tutoriale Gif's Training Empty [GIF] Video Tutoriale Gif's Training Nie Maj 23, 2010 12:59 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
[GIF] Video Tutoriale Gif's Training GifsTraining

Gif's Training to zbiór 3 video poradników (+ jeden bonusowy) jak stworzyć Video Gifa. Użyte programy w Gif's Training to: PhotoShop CS3, Sony Vegas 8.0, Easy Gif Animator. Wszystkie używane rzeczy w tutorialach są w paczce, jak i linki do programów w/w. Video Poradniki są w najwyższej jakości więc niema co narzekać na jakość.

UWAGA: Video Poradniki są w rozdzielczości 1024x768, więc odtwarzanie ich z takim (lub mniejszym) monitorem, może powodować błędy (choć mało prawdopodobne by ktoś miał tak mały monitor).


[GIF] Video Tutoriale Gif's Training Downloadblackediton
1x 170 MB - .rar

Kod:
http://www.mediafire.com/?yqidn35z1m2

2x 100 MB - .rar
Kod:
Part 1 - http://www.mediafire.com/?y4imlyweebw
Part 2 - http://www.mediafire.com/?iuyzodhetk1



Ostatnio zmieniony przez Dase dnia Nie Maj 23, 2010 2:13 pm, w całości zmieniany 1 raz

2[GIF] Video Tutoriale Gif's Training Empty Re: [GIF] Video Tutoriale Gif's Training Nie Maj 23, 2010 1:08 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
O kurfa człowiecze widać że bardzo się starałeś zrobić ten tutek xd ściągne później teraz mnie się nie chce xdd, a tak na marginesie to trochę głupio że żadnego plusa czy pochwały nie dostaniesz, nic... może GTW wymyśliło by coś , bo chłopak się napracował..

3[GIF] Video Tutoriale Gif's Training Empty Re: [GIF] Video Tutoriale Gif's Training Nie Maj 23, 2010 1:26 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
I napracuję się jeszcze bardziej! Będą następne tutoriale, nie tylko dotyczące LSW (chociaż tego i też). Dzięki za komenta... chciałbym też powiadomić, że w ciągu 15 minut dodam drugi mirror do downloadu (2x 100 MB).

4[GIF] Video Tutoriale Gif's Training Empty Re: [GIF] Video Tutoriale Gif's Training Nie Maj 23, 2010 2:30 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Pozwoliłem sobie podkleić ^.-. No trochę to waży ale myślę że warto ściągnąć. Każdy laikolik w gifowaniu powinien obejrzeć te Tutki. No dobra robota, dzięki.

5[GIF] Video Tutoriale Gif's Training Empty Re: [GIF] Video Tutoriale Gif's Training Pią Cze 04, 2010 10:04 am

szakalissimo

avatar
Namekian
Namekian
Bardzo dobry Gif Train wielu osobom się przyda ale mam pytanie,jakie jest hasło do sony vegas? bo ściągałem 30 min a hasła nie znam.

6[GIF] Video Tutoriale Gif's Training Empty Re: [GIF] Video Tutoriale Gif's Training Pią Cze 04, 2010 10:13 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
jakie jest hasło do sony vegas? bo ściągałem 30 min a hasła nie znam.
Nie wiem, linki brałem ze stron warezowych, nie jestem ich uploaderem... przykro mi.

7[GIF] Video Tutoriale Gif's Training Empty Re: [GIF] Video Tutoriale Gif's Training Pią Cze 04, 2010 10:16 am

szakalissimo

avatar
Namekian
Namekian
dobrze dzięki za odpowiedz ściągnę se z neta.

8[GIF] Video Tutoriale Gif's Training Empty Re: [GIF] Video Tutoriale Gif's Training Nie Paź 03, 2010 1:53 pm

domin1522

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
W jakim programie to otworzyć?

9[GIF] Video Tutoriale Gif's Training Empty Re: [GIF] Video Tutoriale Gif's Training Nie Paź 03, 2010 5:04 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
@up
Mówi ci coś WinRar?

10[GIF] Video Tutoriale Gif's Training Empty Re: [GIF] Video Tutoriale Gif's Training Nie Paź 03, 2010 6:28 pm

domin1522

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
Wiem,że w winrarze ale chodzi mi w czym to odtworzyć :)

11[GIF] Video Tutoriale Gif's Training Empty Re: [GIF] Video Tutoriale Gif's Training Nie Paź 03, 2010 6:36 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Po rozpakowaniu paczki powinieneś mieć plik HTML, gdy otworzysz go w przeglądarce internetowej (zalecam Opere lub FireFoxa) to będziesz miał menu otwierania tutoriali, dalej powinieneś sobie poradzić.

12[GIF] Video Tutoriale Gif's Training Empty Re: [GIF] Video Tutoriale Gif's Training Nie Paź 03, 2010 6:38 pm

domin1522

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
dzięki wielkie :)

13[GIF] Video Tutoriale Gif's Training Empty Re: [GIF] Video Tutoriale Gif's Training Pią Lis 12, 2010 5:56 pm

Rixcon

Rixcon
Notowany
Notowany
A zamiast Photoshopa moze byc GIMP>??

14[GIF] Video Tutoriale Gif's Training Empty Re: [GIF] Video Tutoriale Gif's Training Pią Lis 12, 2010 8:15 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Rixcon - tak może byc gimp. Niektórzy robią nawet w Paincie. Bez różnicy jaki program graficzny. a zamiast Sony vegasa moze byc WMM.
Oczywiście mają inne lub mniej opcji.

15[GIF] Video Tutoriale Gif's Training Empty Re: [GIF] Video Tutoriale Gif's Training Sob Lis 13, 2010 10:47 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Oczywiście mają inne lub mniej opcji.
W cholerę mniej opcji xD

16[GIF] Video Tutoriale Gif's Training Empty Re: [GIF] Video Tutoriale Gif's Training Czw Sty 17, 2013 4:30 pm

XDOskarXD

avatar
Earthling
Earthling
Proszę o Reup.

17[GIF] Video Tutoriale Gif's Training Empty Re: [GIF] Video Tutoriale Gif's Training Nie Sty 27, 2013 2:34 pm

Megow

Megow
Earthling
Earthling
Proszę o Reupload. :FUUU: .

18[GIF] Video Tutoriale Gif's Training Empty Re: [GIF] Video Tutoriale Gif's Training Nie Sie 04, 2013 6:15 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Podpisuję się.
Bardzo prosze o reupload.

19[GIF] Video Tutoriale Gif's Training Empty Re: [GIF] Video Tutoriale Gif's Training Pon Sie 05, 2013 12:28 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Autorem tutoriali jest Hesher - nawet jako administratorzy, nie mamy możliwości ponownego uploadu, gdyż ich nie posiadamy. Dopóki twórca tematu nie wykaże chociażby odrobiny chęci do aktualizacji linka, my nie możemy nic zrobić.

20[GIF] Video Tutoriale Gif's Training Empty Re: [GIF] Video Tutoriale Gif's Training Pon Sie 05, 2013 1:21 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Dase/Hesher napisał:Gif's Training to zbiór 3 video poradników (+ jeden bonusowy) jak stworzyć Video Gifa. Użyte programy w Gif's Training to: PhotoShop CS3, Sony Vegas 8.0, Easy Gif Animator. Wszystkie używane rzeczy w tutorialach są w paczce, jak i linki do programów w/w. Video Poradniki są w najwyższej jakości więc niema co narzekać na jakość.
- Part1
- Part2
- Part3

Mam nadzieje, że pomogłem. :)
Ogólnie polecam czasem zajrzeć na ten kanał - KANAŁ ANREVO - nie mówię tylko do osób szukających pomocy, ale i adminów, którzy "nie są w stanie nic zrobić".

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.