Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Moj pierwszy gif z dzwiękiem Empty Moj pierwszy gif z dzwiękiem Nie Maj 30, 2010 8:30 pm

Hamisxa

avatar
Namekian
Namekian
Wreszcie udało się :D DBZ GIF 342 obrazki

2Moj pierwszy gif z dzwiękiem Empty Re: Moj pierwszy gif z dzwiękiem Pon Maj 31, 2010 5:50 am

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
No to ja zacznę :D.
Gif jest bardzo ładny, jak na pierwszy. Było parę przeskoków. Ale to twoje początku w robieniu Gifa :D. W niektórych momentach akcja dzieje się za szybko. Po prostu za szybko lecą klatki. Nic się nie da zobaczyć :>. Ładne efekty. Bardzo dobrze, że Gif jest z mapką. Fabuła nie jest zbyt fajna. Popracuj nad nią. :lizz:
Czekam na kolejną część. Mam nadzieję, że będzie ona o wiele lepsza. Ale wcale nie mówię, że ta jest zła. Jest dobra :P. Ćwicz i ćwicz, no to jak mówiłem, czekam na kolejne części.

Ocenka 6/10


/f
KP: 1

3Moj pierwszy gif z dzwiękiem Empty Re: Moj pierwszy gif z dzwiękiem Pon Maj 31, 2010 7:20 am

Hamisxa

avatar
Namekian
Namekian
no wiesz ale ja mam Adobe image ready cs1 to dlatego tak wyszło bo się nie da zapisywać w png lub w jepg

4Moj pierwszy gif z dzwiękiem Empty Re: Moj pierwszy gif z dzwiękiem Pon Maj 31, 2010 2:40 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Eh coś mi się nie chce wierzę że nie można zapisać w png.. Ogólnie za rzadkie klatki robisz, po prostu mała częstotliwość na walkę nie przypada zawsze tylko jedna klatka. U ciebie mało pracy jest włożona stąd ten nie miły dziwny efekt takiej szybkości. Dialogi za szybko mijają, nie ma takiego klimatu tylko wszystko przeklepane.

Dodaj Tag.

/Y
+1KP

5Moj pierwszy gif z dzwiękiem Empty Re: Moj pierwszy gif z dzwiękiem Pon Maj 31, 2010 4:14 pm

Danielos

Danielos
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Dawno nie oceniałem video gifów ale na moje oko są u ciebie przeskoki i czasem nie wiadomo co się dzieje. Czasem widać na początku że klatki się powtarzają ich pewnie jest tak z około 20 i to co powinno być dobrze zrobione w gifach to dialogi za szybkie są. Popraw trochę czyli usunięcie przeskoków głównie.

6Moj pierwszy gif z dzwiękiem Empty Re: Moj pierwszy gif z dzwiękiem Wto Gru 21, 2010 2:53 pm

R.I.P

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Gif fajny.Fajne walki daje 5/5

/Proszę się bardziej rozpisywać.
/D

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.