Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
La nueva historia de un joven héroe de un lejano planeta to historia opowiadająca o braciach Nakatoni, którzy musieli uciekać ze swojej ojczystej planety. Nie wszystko poszło po ich myśli.

Prolog:
Wszystko zaczęło się burzliwej nocy w szpitalu. Małżeństwo Nakatoni miało już syna - Scizora, dzisiejszej nocy miał zostać on obdarzony młodszym braciszkiem. Wszystko przebiegło w jak najlepszym porządku, aż do samego końca kiedy to okazało się, że Shigeru bo tak nazwano noworodka ma ogromną moc. W tym samym czasie w sali obok rodziła królowa planety. Syn królowej nie był silny, ale pokładano w nim wielkie nadzieje. Głowa rodziny Nakatoni uczestniczyła w tym czasie w specjalnej misji na planecie #332. Shigeru podczas karmienia odkrył swoją prawdziwą moc, zamroził swoją matkę, którą lekarze przenieśli do laboratorium. Po kilkunastu badaniach w bryle lodu zrzucili ją z najwyższej skały na planecie. Ojciec Scizora i Shigeru zginął na misji. Sieroty przygarnęła rodzina królewska. Tak jak poprzednio Shigeru pokazał swoją moc, zamroził przyszywaną matkę, którą po tym zdarzeniu król umieścił w specjalnej kapsule. Dowiedziawszy się o mocach Shigeru i jego prawdziwym ojcu - mieszkańcowi planety Kaximatu*, król postanowił pozbyć się chłopca ze swojej planety.

Kaximatu - planeta zamieszkana, przez istoty bardzo podobne do ludzi władające żywiołem wody i lodu. Słyną z tego, że są pokojową rasę. Mężczyźni na tej planecie sa bardzo uwodzicielscy.

1
2
3
4

Credit for:
Twórcy mapek i efektów
Ykmo
Maxpayne1996
Rexio
Sezu
Sage
Forte
Krycha95
Template
Shun
Makym/Hihori
Shido/Rizuke


Notka:
Tak wiem, party nie są długie ale takie mi odpowiadają. Nie będę robił nie wiadomo jak długich bo skończe na 3 lub 6 parcie, a tego chyba nie chcemy :).



Ostatnio zmieniony przez Bercik6c dnia Pon Maj 31, 2010 5:48 pm, w całości zmieniany 1 raz

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Fabuła mi się podoba. Dymki mogłeś umieścić trochę dalej od postaci, oni nie muszą ich zjadać. Walka była dosyć szybka ale fajna, chcemy więcej ! Czekam aż dzieciaki coś powiedzą, ogólnie rób dalej bo doczekać się nie mogę rozwinięcia fabuły i w ogóle.
8/10, to na tyle, pozdro I love this!



Ostatnio zmieniony przez Maxpayne1996 dnia Sob Sie 28, 2010 11:18 am, w całości zmieniany 2 razy

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
No to zacznę od tego, że Komiks jest za krótki. Ale jeżeli będziesz szybko robił kolejne Party to spoko. Lecz radzę Ci je trochę przedłużyć. Ładniej wtedy wygląda Komiks. Taka rada na przyszłość. Nie podobała mi się też jedna rzecz. W walce z tymi robotami czy kimś tam. Wyrzucił jednego w powietrze, a w kolejnej scenie już leci Kamehameha. Mogłeś zrobić jak on je ładuję. To też jest błąd. Fabuła jest ciekawa. Bardzo mnie zainteresowała. Czekam na kolejne części. Więc to tyle co chciałem powiedzieć. A... i jeszcze jedno, czekam na kolejne Części. Trochę się powtarzam :D

Moja ocenka to 7/10. Taka słaba, bo Komiks jest za krótki i parę błędów wymienionych wyżej się znalazło. Pozdrawiam Bombi :D

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Nowe dwa party - credity w pierwszym poście

3
4

Piąty part będzie jeszcze takiej wielkości ale od 6 powinny się przedłużyć :) Oczywiście przez to będą wychodzić rzadziej

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
No to Becik tak nie podoba mi się oprawa graficzna tzn. nie pasują niebieski kolor pod scenkami i to takie 'świetlne' obramowanie. Co do napisów nie wyglądają fajnie jak wchodzą na obramowanie chmurki (Gdy rexioł leci z tym jak mu tam nie pamiętam xd ). Same dialogi nie są idiotyczne xDDD. Nie podobało mi się to z tym "ale urwał" i "Hardkor". Sama fabuła mi się podoba, mam nadzieję że kolejne części będą lepsze xd


/f
KP: 1

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.