Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Sprites] by Halls Empty [Sprites] by Halls Wto Cze 08, 2010 10:41 am

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Więc tak. Dam wam dziś do zobaczenia mojego sprita :

Halls Version 1.0

Mówcie co poprawić.



Ostatnio zmieniony przez Halls dnia Sob Lip 10, 2010 2:35 pm, w całości zmieniany 1 raz

2[Sprites] by Halls Empty Re: [Sprites] by Halls Wto Cze 08, 2010 10:59 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Hmmm....
Ogólnie mniej więcej jest dobrze nie mam zastrzeżeń jedynie to jak twoj Sprit uderza z nogi i wylatuje smok,lepiej by było jak by ten atak był stworzony na dustans,Trochę mało tych spritów,sam nie wiem morze jak bys dodał kilka ataków pięściami to by było lepiej.dodaj jeszcze kilka kombinacji i urozmaić ataki KI np:jak by było kamehameha albo cos w tym stylu,Morzesz zrobić takrze jak super c17 w GT wchłaniał energię takie coś jeszcze morzesz dodac.Moja Ogólna ocena to:
Hmmmm... 7/10


/f
KP: 1

3[Sprites] by Halls Empty Re: [Sprites] by Halls Wto Cze 08, 2010 11:52 am

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
Dobry sprit
zacznijmy oceniać!
Włosy są dobre ale szkoda że nie twoje :/ dobre są ataki KI meele też może być
obrywanie też jest fajne emotki no jak każde poza tym dobre cienie
ocena:8/10 popracuj nad nim jeszcze

4[Sprites] by Halls Empty Re: [Sprites] by Halls Wto Cze 08, 2010 12:03 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Więc zmieniłem atak na kamehameha i dodałem 2 ataki :
- Genki
- Obrona (wysunięcie się z ziemi dużej i wytrwałej ściany)

Halls Version 1.1

Mówcie co poprawić.

5[Sprites] by Halls Empty Re: [Sprites] by Halls Wto Cze 08, 2010 2:47 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie chce mi się i nie mam pieprzonej Coli przy kompie, dlatego będzie krótko.
Mam nadzieję że Ty ocenisz mi Sprita kiedy wrzucę formę Wampirka xD

Ogólnie Spritek prezentuje się całkiem dobrze. Błędy widzę jednak już po pierwszym otworzeniu Sprita w Paint'cie.
Cieniowanie ujdzie, mogłoby być lepsze, zwłaszcza w kilku pozach w całym Spricie. Domyślisz się których.
Pierwszy błąd jaki rzucił się me piękne oczęta, to inne Base niż standardowe. Czwarta poza ma inne spodnie i jest mniejsza od całości, widać Base S-H. Dopasuj tą pozę do całości.
6,7 i 8 pozy wymagają poprawek w cieniowaniu spodni. Nie są nic, a nic podobne do całości i póz 'Stands'. Zmień je, albo ja zmienię Ciebie <.<! Mam na Ciebie oko, uważaj Halls.
'Movements' i 'Emotions' nie oceniam, bo niema sensu. Są wykonane w miarę dobrze.
W 'Melee' zmień cieniowanie spodni dwóch pierwszych póz. Zero podobieństwa do reszty.
Z tym atakiem ala. 'Rasengan' mogłeś się bardziej postarać. Ładuje atak i sobie strzela, stoją jak gdyby nigdy nic. Głupio to wygląda.
Te ala. 'Kamehameha' i ten ognisty atak to samo. Stoi, ładuje i wysuwa rękę przed siebie by tym rzucić. Postaraj się bardziej.
W 'Genki Dama' zauważyłem ciekawy błąd.. Jakże ciekawy.. Nie dość że do skoncentrowania energii na taką Genki Damę potrzeba czasu i DWÓCH RĄK W GÓRZE, to w dodatku dlaczego, pytam do cholery, DLACZEGO Genki Damę ładuje w prawej ręce, a rzuca lewą?! WTKUR*AF?!
Dawałem Ci zgodę na używanie póz z mojego Sprita? Ostatni atak świadczy o tym że poza jest ode mnie, ale takiej zgody nie dostałeś.. Ba! Nawet nie pytałeś.
Tym razem daruję, ale kolejny raz.. Pytaj albo Warniacz.

Ogółem.
Sprit ma w cholerę błędów, dobrze byłoby gdybyś poprawił przynajmniej te wymienione przeze mnie.

4/10

3kp

6[Sprites] by Halls Empty Re: [Sprites] by Halls Pią Cze 11, 2010 1:59 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
No więc Yoh poprawiłem (nie wszystko) trochę, najwięcej tego co ty mówiłeś i zmieniłem ataki.
Dodane są new pozy.

Halls Version 1.2


Mi się zdaje że już lepiej wygląda ?

7[Sprites] by Halls Empty Re: [Sprites] by Halls Sro Lip 07, 2010 1:09 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Sorry za Double post bo zrobiłem nowego sprita :

Reizer Version Beta

8[Sprites] by Halls Empty Re: [Sprites] by Halls Sro Lip 07, 2010 1:34 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Reizer! Czyli Majin któremu nadałem imię ;D
O k***a mamo mam syna! xD

Tak więc :
Głowa - jak to u Majina... Dziwna xD Wygląda fajnie, ładne cienie i ten dzyndzel fajnie wygląda u sprita :)
Tors - jak widzę, jest bardzo umięśniony, co jest nowością, bo Majiny to straszne chudzielce xd ...Za to jakie są z nick gibkie skurczybyki... No w każdym razie efekt jest ładny :D
Ręka - mięsień, na samej górze wygląda troszkę dziwnie w 1 i 3 pozie. Ale dziwnym trafem w całe reszcie sprita wygląda cool O.0 Fajnie wygląda ta niebieska rękawica xD
Spodnie - Nic specjalnego, zwyczajne, czarne spodnie karateki. Pas pasujący do całości.
Butki - A tu nowość... wygląda jak u Sołtiego xD Jeśli się mylę to przepraszam, ale jak są identyczne to powinien polecieć credit.

A teraz ataki itp...
Czerwone Kamehame? Chyba za mocne te barwy jak na Majina xD Spróbuj zmienić je na bardziej różowy odcień. Nie mówię, że na całkiem różowy, ale bardziej idący w tą stronę.
Jeszcze pozy takie jak : mocny cios, hit w brzuch i rzut Death Balla... Tam ten dzyndzel od głowy powinien być zakryty, powinien sprawiać wrażenie, że znajduje się ZA postacią :l

No więc Majin wychodzi świetnie, ma ładne cienie i estetyczny fajny wygląd. Popraw tylko te pozy które ci wymieniłem i pokombinuj coś z kolorem energii i będzie gites ;)
9/10 to jest 5/5.


/f
KP: 2

9[Sprites] by Halls Empty Re: [Sprites] by Halls Sob Lip 10, 2010 1:37 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Na razie nie chciało mi się szukać kolorów ale :

Dodane są :
- 4 nowe pozy
- 5 nowych ataków

Reizer Version 0.1

10[Sprites] by Halls Empty Re: [Sprites] by Halls Sob Lip 10, 2010 2:17 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Doświadczony user a zapomniał o tagu. Zmień to.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.