Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Czy podoba się Wam nowa odsłona ARS Times?

#8 Sonda - Nowe ARS Times? 123a1025%#8 Sonda - Nowe ARS Times? 123c10 25% [ 4 ]
#8 Sonda - Nowe ARS Times? 123a1063%#8 Sonda - Nowe ARS Times? 123c10 63% [ 10 ]
#8 Sonda - Nowe ARS Times? 123a100%#8 Sonda - Nowe ARS Times? 123c10 0% [ 0 ]
#8 Sonda - Nowe ARS Times? 123a100%#8 Sonda - Nowe ARS Times? 123c10 0% [ 0 ]
#8 Sonda - Nowe ARS Times? 123a1012%#8 Sonda - Nowe ARS Times? 123c10 12% [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 16

Poll closed

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1#8 Sonda - Nowe ARS Times? Empty #8 Sonda - Nowe ARS Times? Nie Cze 13, 2010 6:06 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
#7 - Nowe ARS Times?

Tym razem chcemy wiedzieć czy podoba się Wam nowa odsłona ARS Times. Czy wg. Was takie posunięcie było dobrym pomysłem, czy może złym?

Proszę o głosowanie, i jeżeli to możliwe, w miarę sensowne wypowiedzi. Zbyt krótkie, i mało treściwe posty będę karał Ostrzeżeniem.

Ankieta trwa 7 dni.



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Nie Cze 13, 2010 6:36 am, w całości zmieniany 1 raz

2#8 Sonda - Nowe ARS Times? Empty Re: #8 Sonda - Nowe ARS Times? Nie Cze 13, 2010 6:20 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
A więc tak, według mnie to jest bardzo dobre posunięcie. Jedynie co może tak odstraszać to ten nie wesoły Jpg, ale to mam nadzieję uda się zmienić. Dobrze także zrobiliście, że to menu można przesuwać, bo w niektórych miejscach trudno by było coś przeczytać ;>
Ale, no jest pewne ale. W kilku stronach nie podoba mi się oprawa graficzna ;s To dziwaczne tło, to tutaj gradient jakiś słaby, później jakieś czerwone światło na środku ;s Jedynie byście musieli nad tym popracować.

/Yoh92
Strony wyglądają jak wyglądają. Zależy to od ich twórców, a prawie każda strona ma innego.


/V
Ekhm, Sezu, a tą flagę to może kojarzysz skądś?

#8 Sonda - Nowe ARS Times? 125px-Flag_of_Japan.svg

@Edit
Yosz... Wiem, lecz według mnie jedna osoba powinna się po prostu zajmować umieszczaniem tekstu na stronie i lepiej według mnie, aby wygląd stron był każdy taki sam.
Viego... Akurat w tej wesołej ostatniej stronie to mi jedynie przypomina światło... A nie żadną flagę.

3#8 Sonda - Nowe ARS Times? Empty Re: #8 Sonda - Nowe ARS Times? Nie Cze 13, 2010 9:36 am

Death

Death
First Child
First Child
Według mnie jest to zmiana na dobre, bo można się dowiedzieć nie tylko o tym co się dzieje na forum, lecz także o tym co słychać na zagranicznych forach.

4#8 Sonda - Nowe ARS Times? Empty Re: #8 Sonda - Nowe ARS Times? Nie Cze 13, 2010 9:43 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Tak, zapowiada się nieźle. Ładnie się zaczyna nie spieprzyć tego !

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.