Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Mor vs Cypher vs Filike Empty Mor vs Cypher vs Filike Wto Cze 15, 2010 9:28 am

Mor

Mor
Bronze Saint
Bronze Saint
Kategoria: OPAR
Temat Prac: Któryś z Akatsuki z Naruto jeżeli nie wiecie jak wyglądają są google xDD.
Do kiedy oddajemy prace: Do wtedy kiedy oddamy.
Komu oddajemy prace: Coolt
Uwagi: To ma być dowolny z tej drużyny.

Przyjmijcie!

2Mor vs Cypher vs Filike Empty Re: Mor vs Cypher vs Filike Wto Cze 15, 2010 3:07 pm

Death

Death
First Child
First Child
przyjmuję!, postarajcie się!

3Mor vs Cypher vs Filike Empty Re: Mor vs Cypher vs Filike Wto Cze 15, 2010 3:22 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
ja też przyjmuje, co do stracenia ;p

4Mor vs Cypher vs Filike Empty Re: Mor vs Cypher vs Filike Czw Cze 17, 2010 5:47 am

Mor

Mor
Bronze Saint
Bronze Saint
Słuchajcie za długo czekamy na Coolta ja już nie wytrzymam 3 dni go nie ma dajemy prace dla Yoha "Yoh92" no do dawajcie jak najszybciej i jedziemy z tą walką.

5Mor vs Cypher vs Filike Empty Re: Mor vs Cypher vs Filike Czw Cze 17, 2010 1:20 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Co? Już dziś jestem.

Praca nr 1:
Mor vs Cypher vs Filike 55359285662609216031

Praca nr 2:
Mor vs Cypher vs Filike Peinpz

Praca nr 3:
Mor vs Cypher vs Filike Itachiuchihav

Czasami mnie może nie być w środy i to nie znaczy, że rezygnuję ze swoich obowiązków... -.-

_____
1. [0]
2. [0]
3. [0]

6Mor vs Cypher vs Filike Empty Re: Mor vs Cypher vs Filike Czw Cze 17, 2010 1:41 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
1. [1] << Wygląda lepiej.
2. [0]
3. [0]

7Mor vs Cypher vs Filike Empty Re: Mor vs Cypher vs Filike Czw Cze 17, 2010 2:09 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
1. [2] << No ta praca jest dużo lepsza i przypomina Gare Shippuden
2. [0]
3. [0]

8Mor vs Cypher vs Filike Empty Re: Mor vs Cypher vs Filike Czw Cze 17, 2010 2:46 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
1. [3] - Ta trochę przypomina Gaarę xd
2. [0]
3. [0] z początku pomyślałem o tej ale gdy przybliżyłem - zwątpiłem

9Mor vs Cypher vs Filike Empty Re: Mor vs Cypher vs Filike Czw Cze 17, 2010 3:01 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
1. [4] <- tak, tak, tak, zdecydowanie najlepsza ;d
2. [0]
3. [0]

10Mor vs Cypher vs Filike Empty Re: Mor vs Cypher vs Filike Czw Cze 17, 2010 4:20 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
1. [5] - Najlepsza, ze względu na wykonanie, a na dodatek 100% custom :D
2. [0]
3. [0]

11Mor vs Cypher vs Filike Empty Re: Mor vs Cypher vs Filike Czw Cze 17, 2010 5:00 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
1. [5] - Gaara nie był w Akatsuki ,chyba coś się Wam pomyliło z tymi głosami. Proponuję najpierw przeczytać jaka miała być tematyka zanim oddacie głosy. Chociaż może nie mam racji, może najlepiej zrobić Ishidę z Bleach' a i na niego zagłosować.
2. [0]
3. [1] - Jeżeli chodzi o wykonanie ,to nie jest najlepsza jednak trzyma się tematu.

PS Mam taką prośbę do osób odpowiedzialnych za przyjmowanie prac ,aby odrzucali te ,które nie trzymają się tematu ,bo potem są takie sytuacje jakie są. Myślę ,że to jest niekoniecznie w porządku wobec innych uczestników pojedynków.

12Mor vs Cypher vs Filike Empty Re: Mor vs Cypher vs Filike Czw Cze 17, 2010 7:04 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
@Up
Zastanowimy się. Może to i dobra idea..?

@Topic

1. [5] - Praca nie trzyma się tematyki. Co prawda, "Naruto", ale nie Akatsuki. Prace nie trzymające się tematu, niech nie liczą na mój głos.
2. [1] ---> Najlepsza spośród prac, która trzyma tematykę. Cieniowanie jest słabe, ale trzyma proporcje. Można się domyślić co to za postać. Mój głos ląduje na tą.
3. [1] - Dobra idea, wykonanie bardzo słabe. Miejmy nadzieję że kolejna praca tego autora będzie lepsza.

13Mor vs Cypher vs Filike Empty Re: Mor vs Cypher vs Filike Sob Cze 19, 2010 5:00 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
1. [5]
2. [1]
3. [2]

Oj słabiutko panowie. Pierwsza ma straszne kolory, i dlatego na nią nie zagłosowałem. A jeżeli nie na 1 to głosowanie na 3 wydaje się racjonalne.

14Mor vs Cypher vs Filike Empty Re: Mor vs Cypher vs Filike Sob Cze 19, 2010 7:41 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
1. [5]
2. [1]
3. [3] - Dobre kolory, sam opar taki sobie... no, nie jest źle.

15Mor vs Cypher vs Filike Empty Re: Mor vs Cypher vs Filike Sob Cze 19, 2010 8:12 am

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
1. [5]
2. [2] - Ta praca ma to coś co mi się podoba :)
3. [3]

16Mor vs Cypher vs Filike Empty Re: Mor vs Cypher vs Filike Nie Cze 20, 2010 12:24 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Już minęły 4 dni i kończę walkę.

Wygrywa... Cypher! Oto jego praca:
Mor vs Cypher vs Filike 55359285662609216031
5 głosów.


Drugie miejsce zajmuje Mor. Praca:
Mor vs Cypher vs Filike Itachiuchihav
3 głosy.

Ostatnie miejsce zajmuje Filike. Pracka:
Mor vs Cypher vs Filike Peinpz
2 głosy.

Gratuluję.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.