Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[V. Gif] Shadow Empty [V. Gif] Shadow Wto Cze 22, 2010 6:08 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
No to ten temat jest przeznaczony mojemu nowemu gifowi xDD

Odcinki:
- ODC 1
Openingi:
Pierwszy OP.

Trailery:
- Trailer do II Odc.



Ostatnio zmieniony przez SmokuXD dnia Sob Paź 02, 2010 6:16 pm, w całości zmieniany 4 razy

2[V. Gif] Shadow Empty Re: [V. Gif] Shadow Wto Cze 22, 2010 7:07 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Gif By Smok? XD Oryginalnie no nie powiem :P. No nic, skoro jest mapa świata to mam nadzieje że będzie parędziesiąt partowy gifon :P. A więc czekamy xd.

3[V. Gif] Shadow Empty Re: [V. Gif] Shadow Wto Cze 22, 2010 10:14 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Smoczku, Smoczku, Smoczku... Tutaj niema zbyt co oceniać bo nie dałeś nawet prologu. Pokazałeś nam jedynie cały świat w twoim gifie i dlatego mam też nadzieję że nie będzie to kilkuodcinkowa produkcja albo należąca do słabszych.
Cóż.. Świata Ci nie oceniam, bo niema po co. Ładnie narysowany, pokolorowany, zaznaczone większe miasta/stolice. Jest dobrze. Względnie..

Czekam na pierwszą część.

4[V. Gif] Shadow Empty Re: [V. Gif] Shadow Nie Cze 27, 2010 7:39 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Pierwszy OP.
Wiem trochę dzwięk szwankuje i są duże przerwy ale chciałem jak najlepiej z nim połączyć muzykę tzn. sceny Nooo wiecie o co mi chodzi xD

5[V. Gif] Shadow Empty Re: [V. Gif] Shadow Nie Cze 27, 2010 7:55 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
No to ja ocenię Ciebie. Tak! Ciebie Smoku xD. Jesteś moją ofiarą Hahahaha :D.
Teraz na serio. Opening O.o. Jest bardzo ładny. Na początku się zmartwiłem, bo myślałem, że będzie tylko przedstawienie postaci. Lecz potem moje oczy otworzyły się szeroko i ujrzałem to. Ten przepiękny Opening. Lecz początek był nudny. Dobrze dobrana muzyka do sytuacji. Szkoda, że ja takich gifów nie umiem robić. Każdy am swój własny styl ;D. Teraz już wiem, że muszę ćwiczyć by Ci dorównać. Gdybyś wystawił szybciej tego Openinga to w ostatniej Sondzie miał byś mój głos. A tak to dostał go Dase. Dlatego, że nie widziałem żadnego twojego Gifa. A szkoda.

Więc moja ocenka to 9/10 - Ten początek ;D.

/f
KP: 2

6[V. Gif] Shadow Empty Re: [V. Gif] Shadow Nie Cze 27, 2010 9:18 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Hmmm...
Jak na opening nawet zły nie jest, ale miał parę błędów "fabularnych". Sporo miejsc stało w miejscu, zrozumiałbym gdyby to było synchro do muzyki lecz niestety tutaj tego nie było.
Sam pomysł na Opa. nawet dobry, chodź mogłeś mu dać jakiegoś większego sensu.
Muzyka dość mi się podoba, znam ten zespół bardzo dobrze xP. Tak jak wspominałem ten błąd że nic się nie dzieje trochę razi, a Opening powinien być dość szybki, energiczny i miałby zachęcać do ogladania. Przy walce, nie postarałeś się. Ogólnie fajnie wykonana szczególnie, scena gdy na ekranie biją się 3? Sprity. Wygląda to dynamicznie, ale... I te ale mogę zarzucić do każdej ze scen walk. Efekty. Miałem na dzieje na jakieś sharpeny, zbliżenia lub trzęsienie ekranu, no a tutaj za bardzo nie ma takiego czegoś a szkoda bo na przykład przy walce 3 naraz zbliżonko naprawdę Ciekawie by wyglądało.
Mówiąc ogólnie, miejscami ładnie miejscami źle. Ale nawet mi się podoba, i obyś postarał się nad pierwszym odcinkiem ; ].

2kp

7[V. Gif] Shadow Empty Re: [V. Gif] Shadow Pon Cze 28, 2010 10:12 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
No nieee...
Mi się wyjątkowo podoba :D!
Wg mnie już można Cię mianować Master'em of walki xd.
Poza paroma gafami, która zdarza Ci się strzelać - opening jest świetny. Właśnie Twoje walki najbardziej lubię oglądać ;). Dynamiczne, pomysłowe, efektowne. Czasami tylko te przestoje właśnie rażą trochę. Np. jak Sezu ciachnął Yohacza mieczem to Yoh powinien upaść od razu, a nie po pewnym czasie... A jeżeli już to mniej obficie powinien krwawić ;).
Popraw te przestoje i będzie zaje...fajnie :P!

1kp

8[V. Gif] Shadow Empty Re: [V. Gif] Shadow Pon Cze 28, 2010 11:44 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
SmokuXD jak dobrze, że cię mamy w DD. Bo po tej animacji aż niemało się wzruszyłem. Bardzo fajny ten opening. Szkoda, że pojawił się tam stary Coolt, a nie nowy. Walki ładnie wyglądają m.in. jak wszyscy lecą na Smoka w formie Shadow albo Yoh vs Sezu - ten końcowy dead. Woogy mi to akurat przypomniało Devil May Cry 3. Jeżeli nie grałeś to obejrz w YT. Taka końcowa gadka czy coś... od 0:40 do 1:15. Trochę podobne.
Link do filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=qlXn9vf14EQ

9[V. Gif] Shadow Empty Re: [V. Gif] Shadow Pią Lip 02, 2010 11:56 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
ODC 1

10[V. Gif] Shadow Empty Re: [V. Gif] Shadow Pią Lip 02, 2010 12:27 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Wiesz co Smoku jestem pod wielkim wrażeniem. Wcześniej kiedy widziałem Twój temat ,to się nie spodziewałem ,że zrobisz coś takiego. Jeszcze nie widziałem tak wciągającej fabuły w gifach. Zarówno część graficzna jak i narratorska została świetnie zrobiona. Plus ,za ładnie wykonane napisy i za to ,że byłem w stanie wszystko od początku do końca przeczytać. Nie widziałem ,ani jednego błędu zarówno w dialogach ,ani jeżeli chodzi o przeskoki. Jedyne co zwróciło moją uwagę ,to troszkę za późne ( tak mi się przynajmniej zdaje :P ) odgłosy otoczenia ( chyba można tp tak nazwać (?) ) w momencie kiedy Sezu skacze. Kiedy zobaczyłem napisy strasznie się wkurwiłem ,że to już jest koniec ,a to mi się rzadko zdarza ( nawet kiedy czytam jakąś mangę albo oglądam anime ).
Na prawdę kawał dobrej roboty i nie boję się ocenić to 10/10. Jeżeli ktoś się ze mną nie zgadza ,to jego problem :P.

PS Jak jest Opening ,to może i ending zrobisz ? Ach i czekam na kontynuację gifa ^^.

/f
KP: 2

11[V. Gif] Shadow Empty Re: [V. Gif] Shadow Pią Lip 02, 2010 12:32 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
Dude, that's a real Mastermind. Great animations, everything on a rather high level. Though, a tip. Make the oppening appear sooner, so there's more bewteen opening and credits. I have nothing else against it, the bubbles move along with characters, great effects for when Dark Smoku appears, and stuff. I really liked the way they "broke" into the base. Using own member as a cannon ball, that's. Fucking. Awesome.
10/10

Oh, also, I can get you a better evil laught sound, just tell me which you want, and provide me a video to said laught.



Ostatnio zmieniony przez Akagi Shigeru dnia Pią Lip 02, 2010 12:54 pm, w całości zmieniany 1 raz

12[V. Gif] Shadow Empty Re: [V. Gif] Shadow Pią Lip 02, 2010 12:49 pm

ChrisPLful

ChrisPLful
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Nie no człowieki to jest przepiękne mowa dźwięki mapka fabuła Opening jak ty to kur... zrobiles chcialbym gifowac jak ty pewnie inni też chyba że tak umieją bo moje gify to gówno ale wracając do tematu

Opening

Jest Super jak byś tworzył Anime jest fajny jak bym widzial Prawdziwego Gifa chłopie zrób takich więcej mam nadzieje że będą bo masz talent umieść to na YouTube pewnie all powie 5/5 albo 10/5 itp itd w Opening był fajny koniec albo jak to gdy obraz był na czarno bialy kolor i gdy Smoku (czyli ty) sie wkurzył bo all zniklo i pojawił sie klon xD

Gif

Nie ma co mówić jest Extraa na 100% to samo co w Opening jak bym widział Real Gif masz wielki talent i wykorzystaj go do tworzenia gifów bo ja obejrzalem go ponad 30 razy fajne to było gdy porwali Sezu albo jak ten dźwięk Muahahahahaha xD lub dźwięk palącego się ognia brawo fabuła także fajna

Mapka

Kolorowa i dobrze zrobiona

Inaczej:

Opening - 10/10

Gif - 10/10

Mapka 9,5/10 bo troche mała


/f
KP: 1

13[V. Gif] Shadow Empty Re: [V. Gif] Shadow Pią Lip 02, 2010 1:07 pm

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
W gifie jest parę błędów typu gdy leci Akagai to wraz z nim LECI BIAŁY PIXEL ; O
Za dużo przekleństw(to mi trochę przeszkadzało oglądać ale to tylko mi : P ) .Po tym jak baty dostałeś masz uciętą lewą łapke. Do tego dziwnie upadał maximus =/


Nie ma więcej błędów a te które wymieniłem są raczej kosmetyczne. Gif wymiata pod względem wykonania jak i dźwięków (jeden z lepszych na forum) Niezła shiza z tym shadowem xD Płynność zaj3bista ogólnie nie mam się do czego przczepić =/

9/10


/f
KP: 1

14[V. Gif] Shadow Empty Re: [V. Gif] Shadow Pią Lip 02, 2010 1:09 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Smoku, wiesz co Ci powiem? Spodziewałem się lepszej pracy, ale ta jest naprawdę dobra. No ale to jest pierwszy odc. więc nie mam pretensji. Mało akcji, no ale jak już mówiłem to jest 1 Odc. Mam nadzieję, że w 2 Odc. będzie dużo akcji. Fabuła jest nawet fajna, ale już większość można się dowiedzieć oglądając sam początek. I to jest właśnie ten minus. Bardzo mi się podobało to jak ten ogień ciągle płonął. Ale we flashu nie jest to takie trudne(Może nawet ja bym mógł zrobić taki efekt :D). Czekan na next Odc.
Moja ocena to 9/10



-Reklama płatna: Zapraszam na mojego Gifa :D.


/f
KP: 1

15[V. Gif] Shadow Empty Re: [V. Gif] Shadow Czw Lip 29, 2010 1:38 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Po pierwsze chujostwo strasznie długo się ładuje! Dobrze, ze tam jestem!

No więc opening troche za długi jak dla gifa - moim zdaniem. Przeskoków jako takich nei wiedziałem oprócz tego jak Smoku bije Kryche. Opening jak opening. Może byc. Duży plus za to, ze ja tam jestem!

No fabuła jako taka, Pierw niszczysz miasto w new formie - chyba a potem budzisz się w zniszczonym. Coś jak z Hulka. "Zdychaj" To moj tekst ze skype xd. Minus jest taki, ze mnie nie ma. Przeskokó nie widziałem tak samo jak długo oczekiwanego 2 parta. Niektóre teksty bezsensowne. Jak MAxi krzyczał to ty coś w tmy stylu "ktoś potrzebuje pomocy, a ja akurat musiałem to usłyszec" - ze co ?! No nic. Nie umiem oceniac gifów więc pewnie się nie rozpiszę. Nie pozostaje mi nic innego jak czegac na 2 part.

KP: 1
/f

16[V. Gif] Shadow Empty Re: [V. Gif] Shadow Czw Lip 29, 2010 3:11 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Eee niby fajnie itd... ale jest od groma błędów! Już mówię co mi się nie podoba.

Zaczyna się odcinek. Jest dość fajny, bardzo fajny odgłos ognia, lecz gdy zaczyna on "buchać" to nic nie słychać, choćby lekkich wybuchów ^.- Lećmy dalej. gdy Smoku napotkał tego leżącego biedaka i zaatakował on Smoka, wyglądało to sztucznie. Zbyt szybko, nie widać dokładnie co on robi. Sam efekt obrony przed aurą wypadł znakomicie, czułem ten "klimat anime" ;) Dalej, Sezu ratuję Smoka, scena w jego "domu" (?) wyszła nawet nieźle... zaczyna się Opening. Widziałem go już, przyznam, że fajny ale jedziemy dalej (do tego zmierzam). Koniec openingu, zaczyna się odcinek. Sam Shadow Smok'a jest jak ZERŻNIĘTY Z BLEACHA HOLLOW ICHIGA! Człowieku, myśmy to już mieli (w białym wydaniu), nie zmieniaj tego tylko jako kolor, to jest naprawdę plagiatorskie ;/ Mam nadzieję, że ten cień Smoka będzie czymś innym niż wewnętrzny Hollow Ichiga. Dalej - przylatuje jakaś banda, porywa Smoka... zaraz, WTF? Niema dźwięków przy uderzeniach - słyszałem jedynie 2-3 teleporty. Za szybko, bez zastanowienia! Ledwo co wyłapałem to, co miało się wydarzyć... i creditsy? Po to czekałem ok. minute openingu by zobaczyć kolejne 40 sekund gifa? Tutaj z czasem źle zrobiłeś. Mogłeś albo zrobić dłuższy odcinek, albo wystawić opening na pierwsze miejsce, a resztę gifa pokazać po openingu...

Edit: zapomniałem powiedzieć o muzyce. Cóż, dźwięki są dobre (paczka z ARS :)) lecz niema tu niektórych odgłosów (np. podczas walki), a sama muzyka wzięta z Bleacha więc nic wielkiego - jest świetna, ale już ją słyszałem wiele razy, więc można by tu użyć zwrotu "przejadła mi się".

Edit x2: zapomniałem o ocenie XD Jak na ciebie Smoku, to popełniłeś zbyt oczywiste błędy, które z oceny 9/10, dają ci tylko marne 7/10, tak, marne bo ciebie stać na więcej, Ja to wiem i Ty to wiesz.

3kp

17[V. Gif] Shadow Empty Re: [V. Gif] Shadow Nie Sie 29, 2010 10:56 pm

Rokan

Rokan
Super Saiyan
Super Saiyan
No to ja też ci ocenię tego Gifa
Bardzo mi się podoba samo zrobienie go we fleszu xD
Opening O.o. Jest bardzo ładny. Na początku się zmartwiłem, bo myślałem, że będzie tylko przedstawienie postaci. Lecz potem moje oczy otworzyły się szeroko i ujrzałem to. Ten przepiękny Opening. Lecz początek był nudny. Dobrze dobrana muzyka do sytuacji. Szkoda, że ja takich gifów nie umiem robić. Każdy am swój własny styl ;D. Teraz już wiem, że muszę ćwiczyć by Ci dorównać. Gdybyś wystawił szybciej tego Openinga to w ostatniej Sondzie miał byś mój głos. A tak to dostał go Dase. Dlatego, że nie widziałem żadnego twojego Gifa. A szkoda

1kp

18[V. Gif] Shadow Empty Re: [V. Gif] Shadow Sob Paź 02, 2010 6:16 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
- Trailer do II Odc.

19[V. Gif] Shadow Empty Re: [V. Gif] Shadow Nie Paź 03, 2010 6:42 am

Rexio

Rexio
Bronze Saint
Bronze Saint
Pierwszy! Haha ;D

Ogólnie mogę powiedzieć jedno ;P Jest :perfect:

20[V. Gif] Shadow Empty Re: [V. Gif] Shadow Sob Lis 13, 2010 10:59 am

mazio

mazio
Zbanowany
Zbanowany
Poprostu zarąbisty w życiu nie widziałem lepszego gifa wielkie GZ dla ciebie
;D. Normalnie ;O mi opadła serio :D


Ocena 10/10
:perfect:
[V. Gif] Shadow Kreatywnie

21[V. Gif] Shadow Empty Re: [V. Gif] Shadow Wto Gru 21, 2010 7:32 pm

R.I.P

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Wogole to fajne gify daje 4/5

Proszę się bardziej rozpisywać.
Dziękuję.
/Y

22[V. Gif] Shadow Empty Re: [V. Gif] Shadow Czw Mar 10, 2011 5:40 pm

Fungus

avatar
Namekian
Namekian
No cóż... ja dopiero zaczynam się w to wszystko bawić, ale powiem, że świetne :)
Z niecierpliwością i śliną na twarzy czekam na 2 odcinek xD

23[V. Gif] Shadow Empty Re: [V. Gif] Shadow Wto Maj 03, 2011 8:52 pm

Hitsugya

avatar
Earthling
Earthling
ale za...... film no najleprzy jaki widzialem tu.
Szacun koles.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Shadow Nabory Number DWA !

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.