Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1oHayo Empty oHayo Czw Cze 24, 2010 12:50 pm

Mathys

avatar
Earthling
Earthling
Witam , jestem nowy na tym forum.

Nazywam się Paweł mam 16 lat [skończę w lipcu] , Pochodzę z małej miejscowości na dolnym śląsku .

Moje zainteresowania to Motoryzacja , informatyka oraz grafika komputerowa z tym że to ostanie mi nie wychodzi :(


Tak więc witam i mam nadzieję że uda mi się czegoś nauczyć na tym forum :)

2oHayo Empty Re: oHayo Czw Cze 24, 2010 1:13 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Witamy, witamy.
Mam nadzieje że jakoś się zaaklimatyzujesz, i pokażesz jakieś pracki xP, a w razie niedowiedzy zapraszam do tutków, ogólnie witaj.

3oHayo Empty Re: oHayo Czw Cze 24, 2010 2:56 pm

Death

Death
First Child
First Child
Nauczysz się, nauczysz!, na tym forum jest mnóstwo tutków, przeczytaj regulamin and have a good time!

4oHayo Empty Re: oHayo Czw Cze 24, 2010 8:03 pm

ChrisPLful

ChrisPLful
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Hejka Mathys mam nadzieje ze spodoba ci się na tym forum i mam także nadzieje że nauczysz sie robić gify (chyba że umiesz) i zrobisz o 20 miliardów lepsze od moich bo moje gify nie warto nazwać gifami bo to szuja najgorsza ruszająca sie animacja jaką all widzieli nie patrz bo sracisz wzrok i przepraszam ze te złe najscie z gifami ale miłej zabawy na naszym forum

5oHayo Empty Re: oHayo Czw Cze 24, 2010 8:12 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Witaj na Forum, towarzyszu!
Weź do ręki tego pędzla i narysuj coś! Nie licz na medal! Nie licz na koment! Robisz to dla Siebie, nie dla kogoś! Rób to dla Siebie.
Rysuj, twórz i baw się, a będziemy zadowoleni, towarzyszu!

xDDD

No, a tak serio. Zapoznaj się z Regulaminem Forum by nie dostać niepotrzebnych Warnów i dobrze się baw.
Myślę że nauczysz się tutaj więcej niż Ci się wydaje, jak tylko będziesz chciał :P!

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Ohayo
» OHAYO

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.