Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 12]

1[O-S-W]By Sameyaro Empty [O-S-W]By Sameyaro Sro Cze 30, 2010 10:15 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Sameyaro Umisora "verszyn łan"
[O-S-W]By Sameyaro 20323820204651375262

Sameyaro Umisora "verszyn tu"
[O-S-W]By Sameyaro 84018597886650683714

Brat Sameyar'a Takoga Umisora
[O-S-W]By Sameyaro 49652181989363413835

Credits:
S-H



Ostatnio zmieniony przez Sameyaro dnia Sro Cze 30, 2010 12:11 pm, w całości zmieniany 1 raz

2[O-S-W]By Sameyaro Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Cze 30, 2010 12:07 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cóż.. Ocenię wyjątkowo wszystkich, bo zależy mi na KP xd I jeżeli mogę liczyć na twoją ocenę w moim temacie to byłbym bardzo wdzięczny.

Sameyaro Umisora "verszyn łan"
Ogólnie dziwnie wykonana postać. Włosy ujdą pod względem kształtu, gorzej z cieniowaniem. Skóra głowy jest pocieniowana na serio chaotycznie, dobrze byłoby gdybyś dokonał tutaj pewnych modyfikacji.
Bluza normalna, w dodatku słabo pocieniowana. Mam nadzieję że nauczysz się inaczej cieniować, bo taki styl po prostu nie wygląda dobrze. A szybko się uczysz więc, jestem pewny że uda Ci się czegoś więcej w LSW dokonać ;D
Spodnie dziwnie pocieniowane, nie skasowałeś nawet kresek ze spodni S-H. Cóż.. Początki. Popatrz jak cieniują spodnie inni i albo bierz z kogoś przykład, albo zmieszaj kilka stylów tworząc własny i niepowtarzalny.
Butów nie oceniam bo są zwykłe. Cieniowanie dwutonowe świadczy o tym że je już robiłeś na odwal się. A nie powinieneś. Jest to równie ważny element co włosy czy bluza. Także się liczy ;)

Sameyaro Umisora "verszyn tu"
Cieniowanie włosów o wiele lepsze, ale dalej wymaga poprawek. Poprawiłeś natomiast cienie twarzy. Co prawda nie są one wykonane mistrzowsko, jednakowoż widać zmianę. Zmianę na lepsze.
Bluza po modyfikacji wygląda o wiele lepiej, jednak jeszcze troszkę pobawił bym się z jej cieniowaniem. Nie twierdzę że jest ono złe, ale mimo wszystko może być lepsze i chciałbym by takie było.
Nie podoba mi się prawa ręka. Postaraj się inaczej zrobić rękawek bluzy, bo teraz wygląda dziwnie. A sprawia tak samo że prawa łapka wydaje się jakaś.. dziwna ^^'.
Pasek zmodyfikowałeś, dobre. Zmiana na lepsze, ale może być jeszcze lepiej. Zrób mu jakąś fajną klingę i postaraj się żeby nie wyglądał źle.
Cieniowanie spodni się poprawiło, ale dalej jest słabe. Wiem po sobie że spodnie są jednym z trudniejszych elementów do wykonania bo często rzucają się w oczy oceniającemu. U siebie użyłeś za dużo najciemniejszego odcienia, a za mało średniego i jasnego. Jak mówiłem wcześniej, popatrz na cieniowanie spodni u innych Userów i wymyśl własny, dobry styl ;)
Buty.. No, niema co. Widać poprawę w wyglądzie. Nie są już szare i nudne. Jednakże.. Lewy but jest zbyt duży. Zmniejsz go, bo wygląda jakby teraz Sameyaro miał płaskostopie ^^'

Brat Sameyar'a Takoga Umisora
Cieniowanie twarzy identyczne jak u Sameyaro. Postaraj się je odrobinę zmodyfikować, bo jest trochę nudne :P
Podobają mi się włoski, ale ich cieniowanie mogłoby być trochę lepsze. Rób jak uważasz.
Bluza jest oryginalna, podoba mi się. Cieniowanie ujdzie, ale pobaw się jeszcze z tym na klacie. Reszta jak powiedziałem, ujdzie.
Spodnie i buty mają identyczne błędy jak u Sameyaro powyżej.
Ręce naprawdę fajnie wykonałeś, choć poza jednym mięśniem, reszta jest niewidoczna. Zmień to ;)
Pasek jak u Sameyaro, jakaś klinga czy zmiana ogólnie wyglądu i będzie dobrze.

Ogółem, jak na pierwsze OPAR'y nie jest źle. Serio.
Głównie masz problem z cieniowaniem i to musisz zmienić. Proporcje poza niektórymi szczegółami wychodzą Ci naprawdę dobrze.
Ogólnie, myślę że w LSW jeszcze się wybijesz, ale musisz ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć ;D!
Za całość mogę dać.. Hmm..

5/10

/f
KP: 3

3[O-S-W]By Sameyaro Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Lip 02, 2010 1:59 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Ulquiorra:
[O-S-W]By Sameyaro 82605700829281606313

Ulquiorra Resurrection:
[O-S-W]By Sameyaro 67709557303794483421

Ulquiorra Resurrection Segunda Etapa:
[O-S-W]By Sameyaro 83114190273714562158
Credits:
-S-H

Oceniać.

4[O-S-W]By Sameyaro Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Lip 02, 2010 4:29 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Eh.. Opar nie prezentuję się zbyt dobrze, można powiedzieć, iż jest słaby...
Ulquiorra jest taki jakby kwadratowy xd
O cieniach nie będę wspominał bo są na bardzo niskim poziomie.
Zanim będziesz robił inne formy popracuj pierw nad pierwszą.
Popracuj nad ogólnym kształtem opara, postaraj się aby nie był taki kwadratowy jaki jest teraz.
Jedyne co mi się podoba to włosy, są w miarę dobre, jednak mógłbyś dodać troszeczkę kosmyków walających się na twarz.

Jak na razie 3/10 ćwicz, ćwicz i ćwicz : d


/f
KP: 1

5[O-S-W]By Sameyaro Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Lip 03, 2010 5:43 am

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
Jak dla mnie?Ćwicz - ostatni Ulquiorra ma jakieś te kopyta wysunięte w prawo, skrzydła za to fajne. Poćwicz jeszcze trochę. Tylko te braciaki Ci dobrze wyszły, yo.
4/10.

6[O-S-W]By Sameyaro Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Lip 15, 2010 8:09 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
[O-S-W]By Sameyaro Jasonq
Jason Voorhees

Credits for S-H

7[O-S-W]By Sameyaro Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Lip 16, 2010 9:30 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No tak praca nie powiem na pierwszy rzut może się wydawać łatwa ,ale wykonanie jej poprawnie i zgodnie z oryginałem może być problemem.

Tak więc maska powinna być bardziej żółta niż biała ,a otwory na oczy okrągłe ,natomiast zaczepy chyba były metalowe albo gumowe ,a u Ciebie są brązowe ,kiedy powinny być ciemno niebieskie albo czarne.

Kurtka wykonana dość kiepsko podobnie koszulka ( mam na myśli cienie ,wykonanie. widzę tutaj jakieś dziury i podobne "smaczki" ,które urozmaicają graficzkę ,za co plus. Maczeta dość średnio wykonana ,ale to nie tragedia ,ogólnie podoba mi się ściekająca krew ^^. Spodnie mało widoczne ,bo zasłania je maczeta ,ale widać ,że jakieś tam cieniowanie jest ,za to buty widać całe. Mają inny kształt niż wszystkie inne ... podobają mi się ,jedynie to cieniowanie jest takie nijakie.

Ocena końcowa 6/10

2kp

8[O-S-W]By Sameyaro Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Lip 20, 2010 7:58 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Teraz starałem się poprawić starszą pracke a mianowicie Takogę, dałem mu (jak dla mnie) lepsze włosy tamte wyglądały jakby jakies tornado po nich przeszło. Oceńcie i powiedzcie która według was wersja jest lepsza II czy III albo możecie powiedzieć np. że w w wersji 2 lepsze spodni a w 3 włosy itp. niewiele się różnią, ale zawsze jakoś. Zdaje się na wasz gust
:D
[O-S-W]By Sameyaro 77388075050782188745
Credits for S-H


9[O-S-W]By Sameyaro Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Lip 21, 2010 9:02 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ostatnia, trzecia wersja Takogi jest najlepsza pod względem cieniowania włosów i spodni. Kamizelka także lepsza. Pasek lepszy w drugiej wersji, tak samo jak rękawice. Pobaw się w łączenie. Ręce w trójce zdecydowanie za sztywne, lepiej jak wykorzystasz te z wersji pierwszej i po prostu zmodyfikujesz. Myślę że uzyskasz lepszy efekt.

Cieniowanie na całości nie jest mistrzowskie, ale widać że się starasz. Zmień buty w każdej wersji bo choć chcesz lub nie, to wyglądają jakby miał płaskostopie. Dosłownie. Szczególnie musisz dokonać zmiany prawego bucika, bo jest za duży. Lewy wydaje się zbyt kwadratowy na początku, zmniejsz go i popraw.

Nie oceniam tej pracy, czekam na poprawioną wersję ;)

2kp

10[O-S-W]By Sameyaro Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Lip 21, 2010 3:10 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dzięki Yoh'u, coś takiego mi wyszło:
[O-S-W]By Sameyaro 70624584139800085522

11[O-S-W]By Sameyaro Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Lip 21, 2010 3:17 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ta łapka zdecydowanie za sztywna, ta prawa.
A ogólnie na klacie wygląda nieco kwadratowo. Postaraj się coś z tym zrobić.

A poza tym, ogólnie jest dobrze.

12[O-S-W]By Sameyaro Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pon Lip 26, 2010 12:47 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Z nudów zrobiłem drużyne nindżomasakratorów?...w różnych kolorach xd

[O-S-W]By Sameyaro Powerninjersixd

Credits for:
S-H


13[O-S-W]By Sameyaro Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pon Lip 26, 2010 1:06 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
O rany... Pierwszy raz życiu widzę prawdziwą wersję ninja power rangers ^.^
Trudno będzie ich ocenić, bo większość przykrywa kolorowy ubiór ^.^' Efekt jest ogółem bardzo ładny, ale te ich turbany nie bardzo mi się podobają.
No cóż to teraz co do ich kolorów...
Czarny - Jak dla mnie ninja ale taki bardziej pustynny.
Zielony - Trudno go nazwać ninją, bardziej przypomina jakiegoś pustynnego bogacza.
Czerwony - Przywódca stada. Bardziej kojarzy mi się z Assaissinem niż z ninją.
Niebieski - Bardziej jak jakiś sułtan niż ninja :/
Purpurowy - Podobnie jak ten wyżej :/
Biały - Brzydki, nie podoba mi się :<
Żółty - Ten też mi się nie podoba. Ma za jaskrawe kolory, no i do ninjy nie pasuje :/
Pomarańczowy - Bardziej wygląda na jakiegoś maga albo najemnika.

Kończąc na tej małej wymianie gustów, czas na ocenkę :
3,5/5.

KP: 2
/f

14[O-S-W]By Sameyaro Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Lip 27, 2010 8:57 am

Death

Death
First Child
First Child
To jakiś asasyn czy co ;P?

Oparek wygląda całkiem fajnie, choć są pewne zastrzeżenia, np. gdybyś zamiast tego turbanu dał jakiś kaptur własnej roboty wyszło by ci o wiele lepiej... Poza tym co to za złote obramowanie koło oczu??, nie pasuje tu...
u ciebie między nogami tego czegoś ;D jest jakiś pas... wiem ,że nadaje zdobień, ale ninja powinien być niewidoczny i to mu w tym przeszkadza, najbardziej podoba mi się czarny, bo potrafi wtopić się w otoczenie...

6/10

Pozdro

15[O-S-W]By Sameyaro Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Lip 27, 2010 9:26 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
No no ocenimy ci power ninje :D
Turban-tutaj dlamnie tylko turban pasuje najbardziej to wyglądu ninjy takto wszystko bardziej przypomina jakiegoś arabskiego assasyna.Wracając do turbanu wyszedł ci extra ten turban.Ma fajny wygląd ale te złote wokół oczu nie pasuje do ninjy.
Ciuch-ciuszek ci wyszedł fajny.ba bardzo fajny ale nie oddaje klimatu ninja.Ma fajne cieniowanie i wygląd.Wygląda jakby prawdziwy prawie :)
Pas-wyszedł ci fajnie ale najgorzej wygląda na białym i na żółtym.Zlewa sie pas z ich nogą i wygląda jakby ten pas był nogą.
Spodnie-tutaj można by poprawić cienie.Nie podoba mi sie ich ułożenie AH, EVIL.
Buty-baaaaaaaaaaardzo płaskie te buty.Nie podoba mi sie to bo takie są płaskie.No niewiem ale dziwnie to wygląda.
Cieniowanie skóry-duzo tej skóry niema ale coś jest :) cienie sa dobre.Za duzo na tej ręce nie widać ale widać że ma tam mięsnie.
Zapomniałem jeszcze dodać że na ręce ta rekawico podobne coś wyszło ci bardzo fajnie z tym ostrzem.
Ogólnie wszysto jest good ale nie oddaja klimatu ninja...bardziej assasyni power assayni.
Ocenka to 9/10 ale że nie oddaja klimatu ninja to 7/10 ale ważniejsza jest pierwsza ocenka 👅

KP: 2
/f

16[O-S-W]By Sameyaro Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Lip 27, 2010 11:34 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Deathu dostosowałem się do twoich zaleceń pod względem tego czegoś między nogami i kapturem. Co do butów, mi takie pasują ;d, a i to rękawico podobne coś można nazwać Karwaszem xd.
Oto efekt :

[O-S-W]By Sameyaro Blackassasin

Credits for S-H

17[O-S-W]By Sameyaro Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Lip 27, 2010 12:18 pm

Death

Death
First Child
First Child
Sameyaru oparek teraz wygląda DUUUUUUUUżo lepiej, kaptur jest fajny, lecz powinieneś usunąć te "zaostrzenie " na górze kaptura i będzie lepiej ;p, kaptur nieco za bardzo opada na twarz ( prawie wcale jej nie widać), jeśli zrobiłeś te srebrne obramowanie na kapturze to zrób je wszędzie, bo to wygląda tak ciut dziwnie, cienie i reszta w porządku.

18[O-S-W]By Sameyaro Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Lip 27, 2010 1:29 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No cóż Sameyaro jak zwykle pomysłowy ^^. Fajnie ,że robisz takie różnorakie 'stwory' ,no ale nie ważne. OPAR czeka.

Tak więc Kaptur rzeczywiście może ciut za nisko opada. Miałeś dobry pomysł z tymi zagięciami na kapturze ,ale samo wykonanie jest mało ciekawe. Niepotrzebnie go zaostrzyłeś tam z tyłu ,a jeżeli chodzi o tą srebrną wstawkę ,to według mnie wygląda jak najbardziej ok. Kamizelka całkiem fajna ,ale jej dola część wymaga nieco poprawy. Poza tym niepotrzebnie zrobiłeś ją za krótką ,bo ten odsłonięty brzuch wygląda śmiesznie :P. Ta banda na rękę ,ma ostrze w stylu Wolverina ,tak ? Wydaje się być jakieś takie grube ,hmmm zrób coś z tym. Spodnie nie podobają mi się strasznie ,wyglądają jakby miał powkładane balony przy kolanach ,cieniowanie także dość średnie. Jeżeli chodzi o buty ,to wyglądają jak łapy jakiegoś zwierzęcia. Dają na prawdę dziwny efekt.
5+/10


@Down tylko ,ze oni nosili białe prześcieradła :P. A moze teraz Murzynki chcą się na Nas ,białych zemścić :o .

KP: 2
/f



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Wto Lip 27, 2010 1:40 pm, w całości zmieniany 1 raz

19[O-S-W]By Sameyaro Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Lip 27, 2010 1:34 pm

Alex

Alex
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Jak napisał death usuń czubek, ktoś pomyśli że Ku Klux Klan xD


Nie znam się na tak dobrze, aby się czegoś czepiać ale dla mnie jest spoko, jest tylko 1 wada słabe cieniowanie twarzy daj co najmniej 3bitowe. I to wszystko. 9/10 jak dla mnie

20[O-S-W]By Sameyaro Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Lip 27, 2010 2:29 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
No to coś tam poprwaiłem(tak mi się zdaje) i daje w kilku wersjiach...
[O-S-W]By Sameyaro Blackassasin

Credits for S-H

21[O-S-W]By Sameyaro Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Lip 27, 2010 2:34 pm

Vladek

Vladek
Operative Director
Operative Director
3v według mnie najlepsza, jedynie ona oddaje realistykę postaci ^^
v2. Wygląda jak robocop a 4 jak pro elo chłopak jot pe.
Cienie są dobre a kontury troszkę słabsze.

22[O-S-W]By Sameyaro Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Lip 27, 2010 7:11 pm

Alex

Alex
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
v.2 niezła chustka, reszta jak przedtem 8/10

v.3 no głowa nic się nie zmieniło oprócz niej 8,5/10

v.4 najbardziej mi się podoba z nich wszystkich 9/10

Ogólna ocena 9/10

Średnia 8,5/10

Oby tak dalej




23[O-S-W]By Sameyaro Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Lip 28, 2010 7:51 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Zeke Honekiba- Znajomy Sameyar'a z Royal Guardians, i zamieszczem tutaj SPAR z nim być może zrobie z niego Sprita lecz jak zakończę projekt S.T.O.P.A.

[O-S-W]By Sameyaro Zekehonekiba

Credits for S-H.

24[O-S-W]By Sameyaro Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Lip 28, 2010 8:30 pm

Alex

Alex
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Włosy - wszędzie takie same, lecz bardzo dobrze są zrobione więc oby tak dalej.
Od pasa do głowy - tutaj do poprawy bym ci radził rękawy pozmieniać bo są za szerokie, a co do klaty to mały ten kaloryfer, mięśnie na ręce tak samo, ma bardzo długie ręce
Głowa- Nieźle ci wyszedł przedziałek, oczy; czerwony kolor pasuje do włosów i ubrania
Od pasa do butów - w 3 od lewej ma jakąś złamaną nadgarstek :) w 2 jest dobrze zrobione, pasek lub owinięta bluza tutaj jest bardzo dobrze więc się nie będę czepiał,
Buty- w 1 i 3 od prawej on ma klapki Eee?... , tak wygląda; reszta tak jak z paskiem wszystko mi dobrze wygląda.

Cieniowanie- Samayaro dobrze zawsze cieniujesz, lecz jedno mnie martwi na każdej pozie jest tak samo zagięta koszula, czemu Eee?...

Ocena 7,5/10

25[O-S-W]By Sameyaro Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Lip 28, 2010 8:36 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Lets go!
Włoski mi sie bardzo podobają.Maja fajny kształt i pasuje do nich czerwony kolor.Cienie tez są niezłe.Koszulka w 1 pozie wydaje sie taka obcisla bo wydaje sie że widać klate.Cienie sa dobre.Fajny był pomysł z bluża owiniętą wokół pasa.Ale ta klata wydaje sie taka "ogromna",wielka zajmuje cała klate i brzuch.Lepiej było by z kaloryferkiem.Na spodniach cienie sa dobre ale gorasze niz na bluzce.Podoba mi sie poza z kurtką na klacie.Kurtka przypomina mi troche kurtke C-18 z DBZ xD.Ma fajne cienie i ogólnie fajny wygląd.Dało by sie troszke poprawić cienie na twarzy.Cienie na pasku są normalne.Ale fajny wygląd paska.Normalny ale fajny xD
Ocenka VIP-a xD to 8/10
POZDRO



KP: 1
/f

Bercik6c ja nie sadziłem nawet że dostane kp za taka krótką ocene...jak widac admini wstawiaja kp gzie popadnie xd



Ostatnio zmieniony przez mikidius dnia Nie Sie 01, 2010 1:28 pm, w całości zmieniany 1 raz

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 12]

Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.