Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 7 z 12]

151[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Lip 30, 2011 8:08 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Odświeżam temat jakiś przeciętnym oparem, credity dla Yoh92 za base.
[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Coek

152[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Lip 30, 2011 8:28 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ocenie bo i tak nie mam co robić.

Ogółem wygląda nieźle ale parę rzeczy mi się nie podoba. Pierwsza rzecz to włosy, ich kształt nie wydaje mi się atrakcyjny. Ten kosmyk z przodu na dole, wychodzi jakby znikąd. Tak dziwnie wkomponowany. Natomiast reszta kosmyków wydaje mi się taka niesymetryczna i dziwnie ułożona. Cieniowanie całości jakoś też mnie nie powala, trochę się nie postarałeś. Twarz wydaje mi się zbyt pulchna :D Ale cieniowanie jest już trochę lepsze niż na włosach. Kurtka wygląda naprawdę dobrze, a cieniowanie jest jak najbardziej odpowiednie. Tak samo ta bluza pod spodem. Także jest super pocieniowana. Spodnie pocieniowane dobrze, ale myślę że na górze powinny być trochę ciemniejsze. W końcu są pod kurtką lekko schowane a więc jakiś cień powinien padać. Buty są okey, ale jakieś takie zwykłe.

Ogółem to widać że opar robiony raczej z nudy niż z jakiegoś fajnego pomysłu.

KP: 2
/Yoh

153[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Lip 30, 2011 8:43 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Już dawno nic nie robięłś ,fajnie ,żewreszcie coś wrzuciłeś stary :).
Tak więc ,co mi się pierwsze rzuca w oczy ? 2 rzeczy ,a mianowicie :
1. Charakterystycznie dla Ciebie ciemne odcienie kolorów.
2. Brązowe ,o charakterystycznym dla Twojego stylu kształcie włosy.
Tak więc cieniowanie nie jest złe ,a średnie ... tutaj nie robisz żadnych postępów - o ile na postepie w ogóle ci zależy.
Twarz prawie cała zakryta przez kołnierzyk ,pocieniowana średnio ,ale z tym kołnierzykiem się nie dziwie. Trudno osiągnąć odpowiedni efekt z generalnie prawie całą twarzą zakrytą. Idąc dalej w dół widzę coś ,co MOIM ZDANIEM zaczyna być plagą polskiej sceny LSW - brak outlineów ,co dość mocno widoczne jest na rękach. Mi się to osobiście strasznie nie podoba ,ale co ja tam będę Was zmuszał ... ,to jedynie Wasz wybór. Tak więc rączki mi się nie podobają ,a przynajmniej ta lewa ( nasza lewa ). Kurteczka to fajny dodatek ,natomiast dziwi mnie czemu ona jest tak obcisła ... chodzi mi o cieniowanie górnej części kurtki oraz koszulki. Wygląda to tak ,jakby obie podkreślały kształt klatki piersiowej. Cienwioanei spodni dość mało atrakcyjne moim zdaniem ,a co d butów ,zdają się być nieco za duże ... chyba >.>.

KP: 2
/Yoh

154[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Lip 31, 2011 7:57 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
1. Charakterystycznie dla Ciebie ciemne odcienie kolorów.
2. Brązowe ,o charakterystycznym dla Twojego stylu kształcie włosy.

Trafiłeś w sedno xd. Następnym razem postaram się coś oryginalniejszego zrobić, teraz chciałem zrobić Leone z lola, ale zjebanie mi wyszła. W każdym razie dzięki z oceny, postaram się częściej "coś" wrzucać.

155[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Sie 03, 2011 3:44 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Coś nowego:
Demonblade Tryndamere:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Demonbladetryndamere


156[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Sie 11, 2011 10:26 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Praca dość oryginalna. Całość naprawdę współgra ze sobą, wszystkie elementy ubrania jak i nawet kolor skóry. Włoski są po prostu dobre, szału nie ma że tak powiem jak na twoje umiejętności. Bardzo ładny kolor skóry i ta klimatyczna blizna która przechodzi przez oko; dobra robota.
Na pochwałę zasługuję też ta "ręka", cienie są w porządku samo ostrze również. Jednak jak dla mnie dość nie udane jest to że nie widać tutaj żadnego łokcia czy czegoś w tym stylu, gdyż jak inaczej mógłby wygodnie ciąć tym ostrzem? Klata taki standard, nie myślałeś żeby ją powiększyć?
Fajny pomysł z tymi spodniami, wyszły naprawdę nieźle.

KP: 1
/Yoh

157[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Wrz 20, 2011 5:29 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Mając nieco wolnego czasu postanowiłem zrobić jakiegoś OPARa.
[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Gric

158[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Wrz 21, 2011 5:51 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Liczę na krótki komentarz w moim temacie z O-S-W.

Włosy wykonane bardzo prostym stylem; proste wykonanie, proste cieniowanie; mimo że z daleka nie prezentują się źle, pokazują, iż zwyczajnie się opuściłeś i rozleniwiłeś - tak, poszedłeś na łatwiznę. Cieniowanie twarzy wygląda całkiem przyzwoicie, jedynie pod lewym okiem dodałbym pixel w ciemniejszym odcieniu skóry. Mimo że lepsze efekty w przypadku bluzy, uzyskałbyś, cieniując pracę trzy-tonowo, nie dwu-tonowo; nie wygląda to jednak źle. W przypadku prawej ręki; dłoń jest zbyt masywna i za gruba przy nadgarstku, a także zbyt długa. Nogi okazują się w takim przypadku zbyt krótkie; albo więc nieco wydłuż base z którego korzystasz, albo skróć jego łapki. Tak. „Łapki”, nie „łapkę”; wszak lewa ręka ma ten sam błąd, lecz jest mniej widoczna i nie rzuca się tak w oczy; nieco ją skróć. Cieniowanie, mimo że mogłoby być lepsze, imho, wiem że Cię na to stać, nie jest jakoś okrutnie złe. Popracowałbym nieco nad cieniowaniem spodni, jednakże ich kształt wygląda dobrze - tu proponuję nie zmieniać nic, poza cieniami. Buty ujdą.

Ogólnie rzecz biorąc, praca wygląda w miarę. Trzyma średni poziom, lecz Ciebie, mój drogi Same... Sharku, stać na więcej. Skąd do cholery był w takim razie ten VIP na DBL'u? Czyżbyś się wypalał w LSW?
Popraw błędy, które wymieniłem i powinno być lepiej.

KP: 3
/Yoh



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Czw Wrz 22, 2011 8:06 pm, w całości zmieniany 1 raz

159[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Wrz 21, 2011 7:01 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Liczę na krótki komentarz w moim temacie z O-S-W.
Ok.

...W przypadku prawej ręki; dłoń jest zbyt masywna i za gruba przy nadgarstku...
Hmm... aż dziw, że tego wcześniej nie zauważyłem, dzięki, że zwróciłeś mi na to uwagę.

Cieniowanie, mimo że mogłoby być lepsze, imho, wiem że Cię na to stać

Czy ja wiem, czy mnie stać... xd, może i jednak, ale chciałem uzyskać efekt takich fałd(?) na spodniach, najwyraźniej mi nie wyszło i będę musiał zrobić normalniejsze.

...więc nieco wydłuż base z którego korzystasz...
Base którego używałem to jakieś stare gówno, nie chciało mi się robić nowego, ale chyba będzie trzeba jeśli mam zamiar zrobic coś lepiej.

...lecz Ciebie, mój drogi Same... Sharku...
Wtf? Nie używam już tego nicku od wieków, a przynajmniej od czasów dbl'a, ale jak tam chcesz.

Skąd do cholery był w takim razie ten VIP na DBL'u?
|A no stąd, że robiłem jakieś grafiki, nie najlepsze, ale robiłem, do czasu...

Czyżbyś się wypalał w LSW?
Może? Może nie? Miałem długą przerwę no i to tylko rozgrzewka była xd. Poza tym chyba w LSW wyższego poziomu nie osiągnę.


160[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Paź 21, 2011 6:38 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Renekton, the butcher of the sands:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Renekton
Postanowiłem w końcu ukończyć ta pracę, poza tym lekka rozgrzewka przed pracą na oads.

161[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Paź 21, 2011 8:36 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Renekton ,he ? Zdaje się ,że brakuje kilka elementów z oryginału ,np. hełmu. Dodatkowo niektóre kolory zdają się być za jasne ,ale to mały szczegół ,no ale może wróćmy nieco ważniejszych rzeczy ,a mianowicie proporcji. Jego ryj ,łeb ,czy jakkolwiek go nazwiemy ,jest nieco za mały ,co powoduje ,że cała sylwetka pochyla się w tył. Postaraj się może go wydłużyć ,powiększyć ,cokolwiek ... Jego ręka dodatkowo zdaje się być minimalnie za krótka ,ale mogę się mylić. Postaraj się może dodatkowo zmienić jej kształt tak a,by przypominał mniej ludzki ,a bardziej zwierzęcy ,dodać troszkę więcej realizmu. Może pztsunąć nieco do ciała ,żeby tak ie odstawała. Jeżeli chodzi o nóżki to wyglądają całkiem ok ,z tym ,że pazury zdają się być przypiłowane. Odnośnie braku konturów moje zdanie zapewne znasz. Mogę jeszcze jedynie dodać ,że w niektórych miejscach cieniowanie mogłoby być nieco czystsze. Fajnei ,ze zdecydowałeś się dokończyć tą pracę natomiast zdajke się ,że nieco Cię to przerosło ... pewnie przez brak praktyki. Ostatnio się zaniedbałeś stary ;/.

KP: 2
/Feli

162[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Paź 21, 2011 9:23 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Jako całość mi się podoba. Ogólny efekt nie jest najgorszy :p W sumie to nie kojarzę postaci, ale mniejsza. Główka jest zbyt mała i zbyt płaska ? Takie odnoszę wrażenie patrząc na nią. Przez to natomiast całość wydaje się pochylona w tył. Ręka jak dla mnie powinna być bliżej tułowia, teraz za bardzo odstaje a to nie wgląda zbyt fajnie, co do jej długości jak wspominał Zbir, to możliwe że przedłużenie jej o jakiś pikselik będzie dobrym rozwiązaniem. No i czas na "stopy" przy których pazury nie są jakąś rewelacją. Wyglądają trochę płasko jakby w ogóle nie były ostre. Reszta wydaje mi się okey.

P.S. Naprawdę dawno nic nie komentowałem xd

KP: 1
/Feli

163[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Paź 22, 2011 1:31 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie mam pojęcia co to za jaszczurka, ale mniejsza o jej pochodzenie. Wpisałem sobie w Google Grafika, nazwę tego gada. Pysk powinien być jeszcze trochę dłuższy. Brakuje hełmu i ostrza. Do kolorów się nie czepiam; prac na których się wzorujemy jest w cholerę, a każda ma niekiedy inne odcienie. Odnoszę wrażenie jakby cała postać przechylała się za bardzo do przodu; wysuń mu może tą głowę o pixel, dwa w górę, a żeby była widoczna jakaś szyja. Prawa ręka OPAR'a jest zdecydowanie za masywna i za sztywna, zwłaszcza przy dłoni, gdzie powinna już się mocno zwężyć. Uda grubsze od ręki, nieźle ^,^' Ślepia zrób mu żółte i wrzuć jakiś ciemny pixel, a żeby było widać te oczy tak jak powinno się je widzieć. Cieniowanie jest w miarę dobre jeżeli chodzi o moje odczucie; nie mam tu większych zastrzeżeń - jest stosunkowo dobrze, ale jeszcze ćwicz - przyda Ci się solidny trening przed OADS, jak powiedziałeś.

KP: 2
/Feli

164[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Paź 22, 2011 8:03 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Łe cholera ile ocen, nie no dzięki wielkie, że ktoś tu jeszcze ocenia poza Yohem i czasem Zbirem jak się obudzi. Co do pracy to wiem, że wyszła mi słabo, wiem ,że brakuje kilku elementów, ale np. takiego hełmy nie dałbym rady zrobić sam łeb był wystarczająco trudny dla mnie do zrobienia.
Ale dzięki raz jeszcze za oceny.

165[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Lis 16, 2011 9:07 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Nocturne, The Eternal Nightmare(Haunting Nocturne skin):
[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 89050045274904025124

Zanim cokolwiek powiecie o tym białym gównie zamiast nóg to wiedzcie, że nie najlepiej mi wychodzą tego typu części w oparach, z resztą widać... I tak.. wiem że postać nie ma kilku elementów, ale jak próbowałem je zrobić to dupnie mi wychodziły.

166[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Lis 20, 2011 3:39 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Theme - Yoh
Sama postać wygląda dosyć dziwnie. Nie mam tutaj na myśli proporcji czy pozy w jakiej wykonałeś OPAR'a, ale o niezbyt przyjemne cieniowanie. Porównując Twoją pracę do oryginalnego Nocturne, The Eternal Nightmare, pierwszym elementem niepodobnym w Twoim przypadku są ostrza. W rzeczywistości są one zdecydowanie bardziej masywne - wiem że LSW ma pewne ograniczenia dotyczące proporcji danych elementów, jednak ty zrobiłeś tylko dwa, proste sztylety. Cały ten ubiór jest wykonany w miarę dobrze, ale cieniowanie spieprzyłeś całkowicie; niestety. Smużka energii, wydobywająca się spod duszka jest zbyt duża i zbyt mocno opada w dół, zamiast jakoś rozchodzić się na boki. W końcu to energia, a duch nie stoi zazwyczaj w miejscu ^^ Podoba mi się wyraz twarzy.

Ogólnie rzecz biorąc, widać spadek skilla. Rób trochę więcej prac, nawet słabych, ale żeby jakieś były. Masz naprawdę ciekawy styl - szkoda byłoby gdyby to przepadło.
[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Traini

KP: 2
/Feli

167[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Sty 24, 2012 8:57 pm

Mroczny

Mroczny
Zbanowany
Zbanowany
wygasły obrazki ale pewnie dał bym 10/10 :D

[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 WorldFacepalm
/V
Nie zasłużyłeś na niego w pełni, prezentuję jedynie arsenał.

168[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pon Lut 06, 2012 3:56 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Volibear, the Thunder's Roar:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Volibeark

169[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Lut 08, 2012 2:30 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wybacz, ale początkowo myślałem że to jakiś przerośnięty, zmutowany królik.
Miejscami, proporcje pracy są nieodpowiednie do jej oryginalnego wyglądu. Popracuj trochę nad uchem, bowiem jest niemalże niewidoczne. Lewa łapa z Twojej perspektywy wygląda zbyt słabo; postaraj się uzyskać podobny efekt do tego na obrazku na jakim się imho wzorowałeś. Podnieś ją również nieco do góry, ponieważ aktualnie wygląda nieco dziwnie. Postaraj się też nieco bardziej ograniczyć kasowanie pixeli z outline'u. Sam miałem z tym problemy, ale odpowiednia wprawa i podobne proporcje uzyskasz nawet zachowując kontury ; ) Jeżeli chodzi o cieniowanie to mam pewne zastrzeżenia. Nie rozumiem przede wszystkim, po co miejscami użyłeś więcej niż trzech odcieni. Czyżby ta ilość Ci nie wystarczyła? Bez przesady. Ogólne cieniowanie tych metalowych elementów nie jest złe. Miejscami pobawiłbym się z kilkoma pixelami, jednak to już moje osobiste odczucia. Zmień natomiast cieniowanie nóg. jeżeli ktoś jeszcze będzie pisał Ci komentarz lub ocenę z pewnością zwróci na ten element uwagę. Nie został on wykonany tak ładnie jak de facto mógłby zostać wykonany, bo wiem na co mniej więcej Cię stać leniu :;o:

Ogólnie rzecz biorąc, nie jest źle. Mogę rzec że praca trzyma naprawdę wysoki poziom. Mimo wszystko, tak czy siak zawiera pewne, nieciekawe błędy. Jeżeli je poprawisz - praca będzie jedną z najlepszych jak nie najlepszą jaką wrzuciłeś do tego tematu. Jeżeli nie... Cóż... Czekam na kolejne OPAR'y.

[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Traini

170[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Lut 09, 2012 10:54 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Tak jakos se odpaliłem gimpa, i nasmarowałem cos inspirując się muzyką, i wyszło coś takiego:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Balancea

171[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Lut 17, 2012 11:18 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Praca jest wykonana całkiem przyzwoicie. Proporcje odpowiednie; to Twój styl i tyle. Po prostu lubisz robić nieco większe prace niż na normalne LSW przystało. To bardzo dobrze. Przyczepić się mogę do cieniowania twarzy, które na tle całej pracy nie prezentuje się już tak dobrze jak powinno. Postaraj się też nie przesadzać z brakiem outline'u. Miałem podobny problem i z doświadczenia wiem że wiele prac po prostu bez niektórych konturów nie wychodzi tak dobrze jak mogłaby wyjść z nimi. Spokojnie, jeżeli jesteś na takim poziomie na jakim mi się wydaje że jesteś to wkrótce też to zauważysz i przestaniesz popełniać ten nieciekawy błąd ; ) Custome pose wykonana na prawdę dobrze; nigdzie właściwie takiej nie znajdziemy i właśnie to się liczy. Oryginalność również zachowana. Ogólnie rzecz biorąc, praca trzyma naprawdę wysoki poziom i jest wykonana całkiem dobrze. Ma pewne błędy, ale jakie prace są od nich wolne, co?

2kp
/@Y



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Sob Lut 18, 2012 2:01 am, w całości zmieniany 1 raz

172[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Lut 18, 2012 1:14 am

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Praca jak zwykle bardzo dobrze wykonana nic dodać nic ująć wszystko zaczynając od wrotek kończąc na włosach jest zarąbiście wykonane nic dodać nic ująć. Jeśli byś tylko mógł to popracuj troszkę nad szczegółami dłoni a wszystko będzie bardzo dobrze wykonane!

1kp
/@Y

173[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Lut 18, 2012 2:14 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Podczas robienia tego opara zastosowałem nowe dziwne cieniowanie... jak dla mnie nie ma większej różnicy...
[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Maokaiu

174[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Lut 18, 2012 10:27 pm

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Pomysł sam w sobie naprawdę ciekawy, wykonanie też eleganckie. Custom pose, co się ceni. Sam kształt jest ciekawy, kontury też dobrze się prezendują. Przejdźmy jednak do głębszej analizy. Cieniowanie jest naprawdę dobre, zwłaszcza nóg/stóp i głowy, obydwu. Efekt porośnięcia mchem też jest ciekawy. W ręku trzyma bodajże gruszkę, która nie ma pocieniowanych liście, co w tym przypadku nie jest fajne. A sama ręka też prezentuje się dość dziwnie. Miejscami wydaje mi się albo zbyt gruba, albo zbyt chuda. Ogólnie taka trochę niekształtna, może to wina przerw w konturach? Nie wiem, ale fajnie by było gdybyś to poprawił. Ogólnie to bardzo fajny drzewoludź.

/V 2kp
Chyba bardziej ent niż drzewoludź.

175[O-S-W]By Sameyaro - Page 7 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Lut 18, 2012 11:19 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Hm... Ogólnie beznadzieja. Bardzo się zawiodłem, myślałem że umiesz stworzyć coś bardziej oryginalnego i lepszego...
Racja, żartowałem.
Bardzo mi się podoba sam pomysł na stworzenie takiego, nie innego oparka. Jednak pomysł to nie wszystko. Jeszcze liczy się wykonanie. A w zasadzie przede wszystkim ono. No więc co z nim? Ono też jest b. dobre. Cieniowanie jest bardzo dobre i naturalne, choć niektóre cienie są zupełnie niepotrzebne. Np. te niewiele się różniące od najjaśniejszego tonu (m.in. prawa "ręka"). Świetnie wkomponowana zieleń w całość. Idealnie pasuje. Co do błędów, to są niewielkie - jest jednak trochę za bardzo pochylony. Nie wiem też czym jest szary pasek w jego połowie. Na górze głowy mogłeś zrobić nieco bardziej spiczaste gałęzie - może jeszcze by to poprawiło efekt. Oczy i otwory gębowe są dobrze zrobione i dobrze dobrany kolor. Trochę nie czaję (jego) lewej ręki, ale za to pomysł i wykonanie prawej jest git.

Ogólnie praca bardzo przypadła mi do gustu. Serio, masz u mnie plusa - oby tak dalej!

KP: 2
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 7 z 12]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.