Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 9 z 12]

201[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Paź 06, 2012 12:14 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Praca #1 - Hmm nie znając tematyki miałem problem z odgadnięciem o co tutaj chodzi, później zrozumiałem iż praca jest odwrócona do góry nogami Oh, oops...
Zacznę od niesamowitego bananowego uśmiechu, który jest nieźle wykonany.
Ogólne cieniowanie ma wysoki poziom, poza również ciekawie została wykonana, chociaż osobiście skrócił bym kurtałkę.
Zastrzeżenia również mam do lewej ręki, brakuje mi tu widocznej dłoni przy prawej stronie klatki piersiowej oraz do cieniowania kółek od tej dolnej wrotki(czegoś mi tam brakuje).
8/10
Praca 2# - Miażdży mój umysł, zarazem podobają mi się i odpychają mnie włosy, ale to już mój problem bo sam nie mogę się zdecydować. Konkretnie podkreślone mięśnie postaci za to +, reszty nie komentuję bo nie wiem czy to ostrza czy jakiś inny dodatek.
8++/10

KP: 2
/Feli

202[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Paź 06, 2012 12:46 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Em, tak. Skoro są problemy z ogarnięciem grafik to trochę wytłumaczę o co z nimi chodzi:
#1 - Ten koleś postanowił umieścić swoje AT(Air Treck - Takie jakby rolki) na głowie! I jeździ właśnie w taki sposób.
#2 - Tak, z jego kolan, łokci wyrastają "ostrza". Wykorzystując kawałki metalu i kamienia dookoła skupił je na swoim ciele formując z nich takie własnie oto "cosie".

203[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Paź 14, 2012 5:44 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Sora Takeuchi, the Wind King of the Wing Road:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Soratakeuchi

204[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Paź 14, 2012 7:08 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Zacznę od propsów czapuszki, która jest bardzo ale to bardzo fajnie wykonana.
Sam kształt jest przyjemny dla oka, cieniowanie też niczego sobie.
Jedyne zastrzeżenie jakie mam do czapki to jeden pixel, który strasznie "gryzie" w oczy(Znajduje on się w pierwszej[od góry] linii cieniowania, występuje tam najciemniejszy odcień > ciemniejszy i ponownie najciemniejszy, przez co prawa strona nie wygląda już tak elegancko).
Twarz i karnacja są b.dobre, kształt włosów również... ucho... myślę że mogłoby być lepiej podkreślone i niekoniecznie takie duże.
Cieniowanie koszulki chyba najlepsze jakie do tej pory widziałem, spekulowałbym na temat cieni tego "fałdka" gdyż uważam że są trochę za ciemne. Spodnie tak samo jak koszulka, również propsuję, buty jak buty są dobre.

KP: 2
/Feli

205[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Paź 16, 2012 6:34 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cóż, komentarz krótki bo właściwie postaci wykonane w takim stylu, że ciężko się do czegokolwiek przyczepić. Cieniowanie we wszystkich trzech przypadkach jest odpowiednie, proporcje postaci zachowane, niesamowita dbałość o szczegóły oraz pomysły na wykonanie bohaterów. Tutaj również liczą się chęci, które wyraźnie posiadasz. Bardzo mnie to cieszy. Poprzedni OPAR Tygodnia był w pełni zasłużony.


KP: 1
/Feli

206[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Paź 17, 2012 6:05 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Eva unit 01, albo jak to Rayem skrócił "Wielkie Bydle":
[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Eva01

207[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Paź 18, 2012 7:25 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Od razu w oczy rzuca się oryginalna poza, dobrze że nie stoi prosto jak zwykły robot pod murem to ostrzału. Bardzo, ale to bardzo podoba mi się dobrana przez Ciebie kolorystyka, odpowiada wzorowi(takie moje zdanie). Nogi są całkiem przyzwoicie wykonane, tors tak samo trzyma poziom. Elementy ozdabiające również z gracja wykonane, hmm proponowałbym dodać na niektórych elementach "Blaszki" dodać jaśniejszy odcień dla charakterystycznego błysku dla metali itd. Praktycznie nie mam się do czego przyczepić... po za prawą ręką, a konkretnie dłonią, jakaś taka zbyt ludzka mi się wydaje.
9/10.

KP: 2
/Feli

208[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Paź 18, 2012 10:25 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przede wszystkim masz ogromnego plusa za chęć wykonania pracy na takim poziomie – Evangelion w takiej wersji nie jest pracą łatwą do wykonania. Odpowiednie proporcje zachowane, poszczególne elementy odpowiednio odwzorowane, cieniowanie również bardzo dobre. OPAR ma jedynie jeden poważny błąd – wygląda jakby był za mocno przechylony do tyłu. Tutaj proponowałbym nieco przesunąć nóżki Naszego bio-robota, a żeby owe przechylenie nie było tak widoczne. Praca sama w sobie jest niezwykle ciężka do wykonania – domyślam się ile wysiłku w nią włożyłeś, dlatego widzę, że ilość błędów jest po prostu znikoma. Nie ma sensu szukać niczego na siłę – wspomniane jednak przechylenie, zwyczajnie mocno rzuca się w oczy. Lewa dłoń również wymaga poprawy – nie wygląda naturalnie. Poza tym, kawał świetnie wykonanej roboty. Jeżeli nikt Cię nie pobije, będzie gwarantowany OPAR Tygodnia.

/2 KP
/@Yoh



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Pon Lis 05, 2012 11:50 pm, w całości zmieniany 1 raz

209[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Paź 20, 2012 7:48 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Bercikovsky Theme!

Blond panienka bardzo mi się podoba. Jest świetnie wykonana, zwłaszcza grzywka i dolna część sukni. Nie mam się do czego przyczepić. Propsy.
Onigiri wygląda dość ciekawie tu też nie mam się zbytnio do czego przyczepić. Denerwujesz mnie, nie mam jak wytykać ci błędy.
Koleś niżej mi się nie podoba. Jest tak trochę 'nieczytelny' przez te ostrza i włosy. Spodnie też jakoś nie przypadły mi do gustu. Może i praca jest świetnie wykonana, ale nie w moim guście.
Sora pomimo swojej prostoty wygląda zajebiście. Taki luzak. Cieniowanie wręcz powala, serio Jestem pod dużym wrażeniem. Propsy, propsy i jeszcze raz propsy. Może zrobiłbym coś z włosami, choć nie wiem czy jest to aż tak konieczne.
Machający robot niekoniecznie jest już tak fajny jak poprzednia praca. Wiem, że jest trudniejszy do zrobienia, aczkolwiek po tobie spodziewałem się więcej. Tak więc co mi się nie podoba? Głowa i jego lewa ręka. No i miejscami mógłbyś poprawić cieniowanie. Poza tym dziwnie się nachyla. Tak czy inaczej jest to naprawdę dobra praca, która wymaga kilku drobnych poprawek.

Mogę liczyć na rewanż?
http://www.anrevosprites.net/t3972-rise-above-all

/3 KP
/@Yoh

210[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Lis 11, 2012 10:21 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Coś nowego do tematu:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Korojiterani2
Prawdę mówiąc robiąc go nie spodziewałem się, że będzie aż taki wielki xd. Z deka mnie poniosło, ale jego wielkość zauważyłem po jego skończeniu i nie chciało mi się go już zmieniać.

211[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Lis 11, 2012 12:48 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Łooooooooł jest przekozacki, propsy Samey.
Cieniowanie, proporcje, pomysł wszystko jest doskonałe. Jedyna rzecz, która mi się nie podoba to twarz, jest dziwna i jak dla mnie trochę słabo widać poszczególne elementy. Dodatkowo, nie wiem czemu mam dziwne wrażenie jakby tors z jego prawą ręką był odchylony do tyłu, może tylko ja tak mam ale dziwnie to troszkę wygląda. Mimo wszystko praca jest świetna.

KP: 1
/Feli

212[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Lis 13, 2012 10:30 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie bez powodu praca trafiła do nagłówka jako OPAR Tygodnia – jest wykonana bardzo dobrze, by nie rzec, świetnie. Stworzenie jej w znacznie większej skali, niźli Nasze LSW, pozwala na umieszczenie znacznie większej ilości poszczególnych elementów oraz uzyskanie ciekawszego cieniowania. Oczywiście, nie omieszkam od wytknięcia Ci błędów – nie lubię chwalić użytkowników w komentarzach, a wręcz przeciwnie. Przede wszystkim, jak podoba mi się cieniowanie oraz wykonanie prawej ręki, tak lewa wypada dość marnie. Być może, jej proporcje zostały odpowiednio zachowane, lecz efekt całokształtu jaki chciałeś zapewne uzyskać psuje cieniowanie – ogólnie rzecz biorąc, słabo wykonana masa mięśniowa. Tors wykonany bardzo przyzwoicie – przyznam się bez bicia, że nawet jeżeli chciałbym się do czegoś przyczepić, niekoniecznie byłoby do czego. Posprzeczałbym się jedynie z pustym miejscem w dolnej części torsu, po prawej stronie postaci. Spodnie wraz z przepaską wyszły dobrze. Pomimo pewnych niedociągnięć, niewidocznych na pierwszy rzut oka, nie ma się do czego czepiać. Broda wykonana bardzo fajnie, lecz tak jak wspomniał Michass, nie podoba mi się wykonanie głowy – po prawej części zbyt mało ciemnego odcienia. Być może nie wygląda to tak jak powinno z powodu ust, które wydają się nieco za szerokie. Nie wiem – nie mam pojęcia jak wygląda oryginalna postać, na której się wzorowałeś – o ile się wzorowałeś, oczywiście.
OPAR trzyma bynajmniej wysoki poziom. Jak każda praca, zawiera błędy i niedociągnięcia do których można się przyczepić, lecz nie jest to aż tak ważne na tle świetnego cieniowania oraz idealnie zachowanych proporcji, które świetnie oddają dodatkowo charakter tego bohatera.
Jestem stary, ale nie fikaj bo nakopię Ci w dupę bardziej niż Twoi rówieśnicy, gnojku.
Oby tak dalej, czekam na więcej.

/3 KP
/@Yoh



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Pon Lis 19, 2012 1:43 am, w całości zmieniany 1 raz

213[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Lis 18, 2012 9:32 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Witajcie drodzy czytelnicy tego tematu! Zamierzam wam za chwilę zaprezentować, kolejne, niesamowite dzieło, mej jakże skromnej osoby. A oto i on
Brand the Burning Vengeance:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Brandor

Tak, tak jest to kolejna z moich wybitniejszych prac, jednakże pozostając skromnym powiem, że nie było łatwo.
Dodatkowo wprowadzam w życie mój "cosiek", Yoh ma podobny, tyle że mój jest lepszy :|

Dodatkowo, mając nieco więcej wolnego czasu niż przypuszczałem zrobiłem OPAR'a dla Safari. Nie jest on może jakiś szałowy, ale kiepsko mi wychodzą zwykłe postacie ;/
[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Safarik







214[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pon Lis 19, 2012 4:03 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Brandzinald jest w ch*j konkretny, co raz bardziej podoba mi się ta galeria. Co powiedzieć - jest epicko. Przyczepić się można czasami do outline, gubisz te czarne kontury, a prace takiej wielkości prezentują się o wiele lepiej z kompletnymi konturami. Po przybliżeniu wpadają do oka słabe cienie na niektórych częściach ciała, ale jest i tak kozacko. Ewidentnie jego lewa łapa jest za długa, sama zgięta łapa jak teraz jest sięga mu poniżej kolan, co dopiero, gdyby ją wyprostował? :>

Ten Safari zdecydowanie gorzej ci wyszedł. Jest troszeczkę kwadratowy, szczególnie w nogach. Znowu za dużo pogubionych outline. On ma klatę, czy takie cycki? :O Jego ręce leżą i płaczą, cieniowanie też o wiele gorsze niż w pierwszej pracy.

KP: 2
/Feli

215[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pon Lis 19, 2012 7:21 pm

Agost

Agost
Super Saiyan
Super Saiyan
No proszę! League of Legends i to naprawdę z wyższej półki! Świetnie udało ci się oddać i zachować klimat samego Branda! Co wydaje mi się rzeczą najważniejszą w tej pracy.
Jeśli chodzi o cieniowanie, proporcje czy samą postawę owej postaci, nie jestem w stanie dopatrzeć się żadnych niedoróbek czy błędów. Zachowałeś charakter i dynamikę, co jest nie lada sztuką!
Jeśli chodzi o drugą postać, jest naprawdę fajna i dobrze wykonana! Jedynym jej mankamentem jest ta czerwona kreska na włosach. Rozumiem, że miałeś jakiś cel umieszczając ją w tamtym miejscu, lecz niestety nie trafia ona w moje gusta!
Cóż, nie zmienia to faktu, że prezentujesz naprawdę wysoki poziom!
Pozdrawiam!

/2 KP
/@Yoh

216[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Lis 20, 2012 1:00 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
W przypadku pierwszej pracy, w oczy czasami rzuca się niedokładne cieniowanie. Tak jak wspomniał już w swojej ocenie Shine, lewa ręka jest zdecydowanie za długa – warto byłoby nad tym jeszcze trochę popracować. Poza tym, ciężko się do czegoś przyczepić. Sama postać jest wykonana naprawdę przyzwoicie, bez jakichś konkretnych błędów.

Jeżeli chodzi o Safari… Można się w tym przypadku przyczepić do znacznie większej ilości elementów – przede wszystkim jednak twarz. Została wykonana w bardzo dziwny sposób – przyglądając się na nią odnoszę być może mylne wrażenie, że wszystko jest umieszczone zbyt wysoko. Masz masę niewykorzystanej, wolnej przestrzeni. Nos oraz usta opuść o piksel niżej, zmieniając również odcień jaki nadałeś ustom na taki jaki posiada nosek. Piksel o ciemnym odcieniu skóry umieszczony pod lewym okiem zmień na odcień średni, a żeby nie rzucał się tak bardzo w oczy i nie dawał ostatecznie efektu zbyt wąskiej mordki. Kamizelka oraz masa mięśniowa zostały wykonane naprawdę przyzwoicie, choć jeszcze można byłoby się z nimi pobawić. Lewa rączka powinna być przynajmniej o jeden piksel krótsza od prawej. Podkoszulka została pocieniowana po prostu bardzo dziwnie. Chęć stworzenia widocznych zagnieceń na siłę dała naprawdę odwrotny skutek do tego, jaki zapewne chciałeś uzyskać – starasz się za bardzo szaleć z poszczególnymi elementami pracy oczekując szału, a nie ma to zwyczajnie najmniejszego sensu. Spodnie również wymagałyby poprawy – przynajmniej pod kątem cieniowania. Buty przeogromne, ale nie wnikam – taki masz już styl i nikt nie zamierza kazać Ci go zmieniać. Cholernie przypadło mi natomiast do gustu wykonanie ogona, na którego umieszczenie miałeś naprawdę dobry pomysł. Dodatkowo, uzyskałeś bardzo ciekawe proporcje. Choć o włosach powinienem wspomnieć na początku tej oceny, zrobię to dopiero na szarym końcu bowiem nie jest najgorzej. Wbrew pozorom, spodziewałem się czegoś z bardziej spieprzonymi proporcjami. W Twoim przypadku kontur jest łagodny i pomimo braku cieniowania, całość prezentuje się naprawdę przyjemnie dla oka.
Ogólnie rzecz biorąc – pracuj dalej. Masz niesamowity potencjał jeżeli chodzi o sprity oraz rysunki, więc postaraj się tego nie zaniedbywać. Czekam na więcej!

/3 KP
/@Yoh



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Pią Lis 23, 2012 3:17 am, w całości zmieniany 1 raz

217[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Lis 22, 2012 9:51 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Tego pana płomiennego nie znam, ale ciekawie wygląda.
Coś pomiędzy zmutowanym trupem a Ghost Riderem
Gdyby był jeszcze animowany, to by było u niego na plus

Agost, ta czerwona kreska, to moje włosy < pokazuje siebie w avie >

Jak ci Samciu pisałam na SB, to te kłaczki związane chustą powinny tworzyć tzw papuzi czub (Kakadu, Nimfa xDD)
Mimo, że moja postać to po prostu przerobiony nieco klon Goku, to jakoś próbowałam go od niego odróżnić dzięki tej chuście i tym kolorowym pasmem włosów

Faktycznie coś nie teges trochę z tym cieniowaniem
Za dużo źle umiejscowionych fałdek (chociaż też mam z tym problem, ale lepiej przyjrzeć się własnym spodniom)
Cienia trochę zabrakło na bezrękawniku, koszulce i na ogonie
Chociaż w przypadku przedłużenia kręgosłupa, to trochę na to mało miejsca
No i zabrakło tej czarnej chustki co zawsze nosi

Tak poza marudzeniem o te szczegóły, to ja bardzo dziękuje za prezent ^^
Co kolejny, to inny

/2 KP
/@Yoh

218[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Gru 02, 2012 10:28 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Tym razem coś nieco mniej szałowego, a właściwie to taki refresh mojego Sameya.
[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Sameyaroblon

219[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pon Gru 03, 2012 4:08 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Soundtrack
Miałem świadomość tego, że pracujesz nad nową odsłoną Sameya, ale nie sądziłem, że będzie ona słabsza od poprzedniej wersji. Przede wszystkim, włosy – bardzo przeciętne cieniowanie oraz średnie proporcje. Nie spodziewałem się po Tobie czegoś takiego – oczekiwałem większego szału. Może warto byłoby popracować nad tym, by owe włoski stały się nieco gęstsze? Do Twojej postaci bardzo by to pasowało. Twarz prezentuje się bardzo przeciętnie – o ile cienie można nazwać odpowiednimi, tak obecność zbyt wysoko umieszczonego nosa oraz ust z nim połączonych w taki, nie inny sposób, psuje już efekt, jaki mógłbyś uzyskać gdybyś bardziej się postarał. Rada administratora, który na chwilę obecną z pikselami skończył – opuść nos o jeden piksel niżej, skasuj to „zagięcie” łączące go z ustami. Usta pozostaw bez zmian. Ewentualnie, zaokrąglij nieznacznie twarz – wystarczy pozbyć się jednego piksela, ale zorientowanie się o którego mi chodzi, pozostawiam już Tobie. Ucho jest zbyt duże – dodatkowo, staraj się nie stosować podczas jego tworzenia, jasnego odcienia skóry. Stroje wykonane dość dobrze – w drugim przypadku naprawdę ciekawy pomysł. Ale nie omieszkam wymienić się popełnionych błędów, wszak takowe powstały i są po prostu za bardzo widoczne. Przede wszystkim, brak outline w niektórych miejscach. Jeżeli już tworzysz, staraj się go nie przerywać aż tak bardzo, bo nie jest to dobre wyjście z sytuacji. W tym OPARku widzę, że owy zabieg stosowałeś aż za często. Same cienie oraz proporcje nie są najgorsze. W drugim stroju warto byłoby umieścić chyba ten płaszcz jeszcze za Sameyem – w sensie, między nogami. Na chwilę obecną prezentuje się bowiem dość dziwnie. Popracuj również nad cieniami lewej nóżki w przypadku pracy pierwszej. Poza tym, to chyba wszystko co miałem do powiedzenia w kwestii Twoich prac. Nie jest źle, ale modyfikacje są po prostu wymagane do tego, by to jakoś się prezentowało.

KP: 3
/Feli

220[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Gru 08, 2012 5:34 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Jakiś czas temu zacząłem czytać OP(całkiem fajna manga), no i jakoś przypomniałem sobie o ARS i moim zakurzonym temacie. Więc zrobiłem jedną z postaci owej mangi. Akurat tą, bo jak postanowiłem coś zrobić to właśnie czytałem chaptera z nim.

[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Frankysablon

221[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Gru 08, 2012 9:49 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Weź ty się uspokój z tym skillem ;-;
Postać ogromna, więc nie zalicza się już do LSW.
Strasznie podobają mi się uda, świetny lineart, jak i cień. Stopy i ręce wypadają nieco gorzej.

KP: 1
/Feli

222[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Gru 09, 2012 1:32 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Gawd. Franky jak się patrzy. Jedyne co dosyć dziwnie wygląda to uśmiech no i ręce za łokciami. Poza tym, świetny kontur i cienie.
Skill ovar najn tauzend. :74:

223[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Gru 13, 2012 8:00 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Tak szczerze to nie mam się zbytnio do czego przyczepić w przypadku kilku ostatnich prac. Dlatego ocenię je wszystkie w kilku zdaniach.

BtBV
Jest dość ciekawą pracą. Właściwie to wygląda bardzo fajnie. Nie widzę większych błędów. Właściwie to wcale ich nie widzę. xd Nie zbyt wiem, czy wygląda realistycznie, gdyż zwyczajnie nie grałem w tą grę, a jestem zbyt leniwy aby to sprawdzić. Tak więc uznajmy, że jest fajny i tyle.

Safari
Kolejna fajna praca. Najbardziej do gustu przypadły mi te 'workowate' spodnie. Mają też super cieniowanie - moim zdaniem. Co właściwie tyczy się całości ubioru. Jest takie... nie wiem jak to nazwać. Pracka jak najbardziej pozytywna. Aha i zapomniałbym. To na włosach spełnia bardziej rolę takiej pół-opaski, którą wsuwa się na głowę. Nie wiem czy kojarzysz o co mi chodzi. Mniejsza. Tak więc wygląda bardziej jak taka pół-opaska niż coś co się obwiązuje wokół głowy. Może to przez ułożenie włosów.

Samey
Pracka średnia w porównaniu do reszty, jednak sam wspomniałeś, że zwykłe postacie niezbyt ci wychodzą. Najmniej podobają mi się włosy. Z upływem czasu i pojawianiem się różnych wersji Sameya moim zdaniem włosy szły i idą w złą stronę. Bardzo podoba mi się ten biały strój. Ciekawie wygląda. Miałeś dobry pomysł.

Franky
Postać z... no właśnie. One Piece. Tak się chyba pisze, nie? Tu się nie mam do czego przyczepić. Wydaje mi się dobrze odwzorowana - widziałem tę postać podczas parodii WWE i wydaje mi się, że tak właśnie wyglądała. Poza jest git, cieniowanie git. Nie ma sensu się bardziej rozpisywać.

KP: 3
/Feli

224[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Sty 25, 2013 7:27 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dawno nic nie robiłem, więc trzeba rozgrzać skilla przed pojedynkami które mam zamiar w przyszłości stoczyć. Na skromny początek, jedna z postaci z mojego opowiadania:
Hyakai Kyazuki
[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Hyakai

/V
Limit Break: 60.000 postów!

225[O-S-W]By Sameyaro - Page 9 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Lut 01, 2013 3:44 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zamierzasz napisać jakąś ciekawą powieść? Czekam z niecierpliwością na to, jak pojawi się na forum. W każdym razie, przejdźmy do postaci, bo to ona jest tutaj najważniejsza.
Wykonanie włosów naprawdę ciekawe. Narysowałeś masę wewnętrznych kosmyków i każdemu z nich nadałeś czarny kontur. Szczerze powiedziawszy, nie spodziewałem się przy takim działaniu jakichś ciekawych efektów – udało Ci się więc mnie pozytywnie zaskoczyć. Również ubiór jest dość oryginalny – odpowiednie cieniowanie, pomysł. Zastrzeżenia? Przede wszystkim, usuń te odstające od włosów, pojedyncze piksele. Nie wyglądają najlepiej przy tak gęstej fryzurze – co więcej, na miejsce niektórych mógłbyś narysować dodatkowy kosmyk, umieszczony nieco bardziej z tyłu. Poza tym… twarz. Do ciężkiej cholery, Samey! Masz tyle miejsca pod nosem, żeby dorysować usta, a Ty, tymczasem dorysowujesz piksel pod nosem i jesteś zadowolony z uzyskanego efektu.
Ogólnie rzecz biorąc, nie jest źle. Popraw tą mordkę i usuń niepotrzebne piksele z włosów – to sprawi, że postać będzie naprawdę udana i ciężko będzie przyczepić się do czegokolwiek.
KP: 2
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 9 z 12]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.