Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 12]

26[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Lip 28, 2010 8:41 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Cieniowanie- Samayaro dobrze zawsze cieniujesz, lecz jedno mnie martwi na każdej pozie jest tak samo zagięta koszula, czemu

A temu, że to można by nazwać moim znakiem ropoznawczym, stylem itp.
Stwierdziłeś, że mały ten kaloryfer i mięśnie- ja nie robię uber koksów, chyba że jest taka potrzeba lub natchnienie.
Co do włosów- no wiadomo takie same, ale cóż zrobić jak nie ma pomysłu na lepsze, no i bym się nieco sprzeczał, że są one bardzo dobrze zrobione. Dzięki za ocene Alex'ie.
Mikidius tobie też ^^.

27[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Lip 29, 2010 10:16 am

Death

Death
First Child
First Child
Dziwny ten ostatni oparek, cieniowanie do niego nie pasuje, bluzka z recolorem klaty też wygląda źle, spodnie i cienie na nich są w porządku, włoski wyglądają fajnie. Mam zastrzeżenie co do kolorów ( ZA DUŻO TU CZERWONEGO)...

8/10

Pozdro

28[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Lip 29, 2010 12:47 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Sameyaro napisał:...Co do włosów- no wiadomo takie same, ale cóż zrobić jak nie ma pomysłu na lepsze, no i bym się nieco sprzeczał, że są one bardzo dobrze zrobione. Dzięki za ocene Alex'ie.
Mikidius tobie też ^^.


KP: 1
/f

Mona dostac w swoim temacie KP? To ja ide oceniac sobie własne oparki i Sprity! Ale pierw ocenie tobie. Kolorystycznie mi się podoba. Włosy są fajne, cieniowanie tez jest git ale... jego prawy kosmyk (od naszej lewej) spadający na czoło nie podoba mi się. Cienie skóry jak dla mnie słabo widoczne ale cieniowanie jest ok. Ubranie samo w sobei nie zachwyca ale cieniowanie jest ok. Kolorystycznie też do siebie pasuje. Nie podobają mi się trzy pierwsze wersje. Zanim zrobisz z niego Sprita popraw go. Nie mogę patrzec na jego prawą reke(od naszej lewej) wygląda paskudnie, ta górna czesc. No kurde nei moge się jakoś dziś rozpisac :<

@Edit
Mikidus dostaje KP mimo, ze nie ma tego w podpisie, ja mam w Spoilerze jbc.

29[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Sie 01, 2010 7:42 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
100% by me Barragan Luisenbarn, cienie są nieco dziwne bo wzorowałem się na Tym Obrazku.

[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Barraganluizenbancustom

Zapraszam do oceniania.

30[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Sie 01, 2010 1:14 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No więc prosiłeś na CB o ocenę ,więc mam nadzieję ,że zajrzysz także do mojego tematu ;]

Barragan z Bleach'a to fajny pomysł ,nie żadne nudne opary z blond włosami ,luźnymi spodniami i odsłoniętymi klatami ,jakich tutaj pełno.
Zacznijmy może od korony. Po pierwsze mogłeś użyć więcej kolorów niż te 2 odcienie żółtego i 1 czarny (chociaż ta uwaga powinna tyczyć się całego OPAR'a ,a może Custom jest lepszym określeniem Twojego dzieła. Poza tym brakuje mi tutaj jakichś klejnotów ,nie klejnotów ... oraz ostatnia uwaga odnośnie tej korony ,to to ,że jest za duża. Za bardzo przysłania górę czaszki.
No właśnie czaszka... jest po pierwsze jakaś taka zbyt kwadratowa. Szczególnie nie podoba mi się kształt ,wielkość dolnej szczęki. Większa gama kolorów także powinna pomóc Twojej pracy.
Jeżeli chodzi o resztę postaci ,to kształty są dość mało "mroczne" jak na Barragana. Kształty tej szaty są takie zbyt kwadratowe i nieproporcjonalne. Samo odwzorowanie postaci biorąc pod uwagę stosunek wielkości czaszki do reszty ciała ( tej jego szaty ) jest nieprawidłowa. Zrobiłeś za dużą czaszkę do tak małej reszty ciała. Naszyjnik jest dość koślawo pocieniowany ,no nie wiem jak to określić ,po prostu mi się nie podoba. Sposób pocieniowania ,czyli te fałdy na ubraniu ,to dobry pomysł ,ale sam ich kształt wymaga poprawy. Jeżeli chodzi op tą wystającą rękę ,to lepiej abyś zrobił ją od nowa. Kształt tego "meszku" /futra ,czy co tam Barragan miał ( te czarne elementy na ubraniu naokoło głowy ,przy stopach i w okolicach torsu ) są najzwyczajniej krzywe i nieproporcjonalne.

Nie powiem Barragan mimo wszystko na sam początek może być dość dużym wyzwaniem ,ale jako tako sobie poradziłeś :P. 5+/10


KP: 2
/Feli

31[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Sie 08, 2010 7:15 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Jakiś taki koleś zrobiony od tak sobie:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Ziomek

Credits: S-H.

32[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Sie 08, 2010 7:23 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Ocenie ci tego ziomka,powiem ci co poprawić,najlepiej jak byś zmienił te kosmyki na twarzy lewy kosmyk jest jakiś gruby i brzydko to wygląda,co do stroju to jest ciekawy zawiązana bluza na pasie dobry pomysł + koszulka z kapturem,cieniowanie jest poprawne zmień to co mówię a będzie git.
Ocenka:8/10

Ja chce punkty KP !!!

/Y
+1KP
Ciesz się że w ogóle dostałeś te 1 :s Za takie posty ledwo, ledwo.

33[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Sie 08, 2010 7:44 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Twarz dobrze pocieniowana, cienie na bluzie mógłbyś poprawić, bo cienie z klaty nie pasują :P Chyba, że to jakaś obcisła to tak. Spodnie jakieś dziwne, cienie mogą być, ale te od pasa w dół wyglądają dla mnie jak glony? xD Buty jak to buty, zwykłe jakieś. Na pierwszy rzut oka ubranko ma fajny wygląd, ale jak popatrzę trochę na spodnie to mi jakoś nie pasują :P Spodnie jeszcze ujdą, ale włoski to chyba na szybkiego zrobione, bo nie pasują tu :P Nie mówię już o cieniowaniu, ale o kształcie :P Z przodu czegoś brakuje w tych włoskach.
Popraw błędy. Ocena: 6+/10

KP: 1
/Feli

34[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Sie 11, 2010 8:24 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Skomentowałeś moją pracę ,więc ja skomentuję i Twoją ^^. Tak więc bierzmy się do roboty.
Na sam początek pod ostrzał idą włosy. Kształt ok ,jednak cieniowanie pozostawia wiele do życzenia. Było lepiej ,a jest gorzej ... taki pillow shading ( hmm coś ostatnio dużo go na forum :/ ). Jeżeli chodzi o kolor włosów ,to mógłby to być dobry początek dla całkiem interesujące OPAR'a ,bowiem dość rzadko zdarza się widzieć zielone włosy. Jeżeli chodzi o cienie na twarzy ,to brakuje mi jakichś rozgraniczeń pomiędzy czołem ,a szczęką. Jakbyś dał jakieś cienie pomiędzy oczami ,to powinno być nieco lepiej.
Jeżeli chodzi o bluzę ,to źle do tego podszedłeś. Po pierwsze kaptur pojawia się znikąd ,powinieneś dodać część kaptura naokoło głowy. Mam nadzieję ,że zorientujesz się o co mi chodzi. Druga rzecz ,to mięśnie na brzuchu i podkreślone 'czycki'. Jasne mogłeś dać nieco cieni wokół klaty ,ale bluza nie jest koszulką. Nie jest na tyle obcisła ,aby cieniowanie robić w ten sposób. Cienie na rękawach także wymagają poprawy ,to samo z dłonią.
Jeżeli chodzi o ten sweter ,czy tam bluzę na biodrach ,to także nie zachwyca. Sam kształt ,to same kwadraty ,natomiast cieniowanie ... to samo co reszta ciała. Spodnie także wymagają poprawy. Buty saiyańskie ,jak pewnie wiesz nie jestem ich fanem :P.

Podsumowując ,masz problemy z cieniowaniem ,kształtami dodatkowych elementów na grafice oraz nie możesz się zdecydować skąd nadchodzi światło. Widać to kiedy porówna się rozłożenie cieni na poszczególnych partiach ciała. Porównaj sobie nogi z rękami oraz włosami. Poza tym robisz zbyt ciemne prace ,popraw to ,a ocena pójdzie mocno w górę :P.
5/10

3kp

35[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Sie 12, 2010 7:03 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dobra dziękuje wszystkim za oceny.
Teraz nowy shit:

[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Ichimaruginwb

Credits SmokuXD

36[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Sie 12, 2010 8:21 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Opar prezentuje się nieżle ,gdy przybliżyłem sobie go na paincie to nie widzę błędów naprawdę bardzo ładnie ci on wyszedł,cienie na pelerynie są naprawdę bardzo dobre,te cienie na włosach są trochę dziwne zaraz nad czołem takie paski,ale ogółem opar jest na wysokim poziomie ocenka.4/5

37[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Sie 12, 2010 8:25 am

Alex

Alex
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Wszystko bardzo dobrze wygląda.

Rękaw jest trochę za szeroki, i buty niepocieniowane. (może miało tak być ale brzydko wygląda). I czemu on nie ma oczu ? I jeszcze jedno, [O-S-W]By Sameyaro - Page 2 68138687368794908701 to mi się nie podoba mógłbyś to usunąć.

A reszta wygląda na dobrze 8/10

38[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Sie 12, 2010 8:30 am

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
YYYEEEEAAAAHHHH .! W końcu OPAR godny mojej oceny :P. Od razu zacznę od włosów. Kształtem wyglądają dobre. Nie są nigdzie zbyt płaskie ani nic w tym stylu. Cienie na nich są dobre. Nie mogę jednak zrozumieć tych 2 najciemniejszych kresek na środku włosów. Może tak miało być, ja się za bardzo nie znam. Cieniowanie twarzy, oczywiście bardzo bardzo może być. Ubranie. Ładnie zrobione fałdki i cienie. Podoba mi się szczególnie tean no ta..te te zwisające coś.. nie wiem co to jest :<. Ładnie wykonane i pocieniowane. Pewnie się dużo napracowałeś nad tym, i to widać. Spodnie, czy cokolwiek to jest. Też wyglądają dobrze chociaż ich całych nei widać. Ten sznurek tak samo. Buty mi się nie podobają jako jedyne z tej pracy. Nie wiem czemu ale wyglądają jak szachownica. Ogólnie opar dobry. Ocena 8/10.

2kp

39[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Sie 12, 2010 12:47 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Bez zbędnych ceregieli zabieram się do oceniania.
Włosy nie są pięknie zrobione natomiast są ok. Twarz jest ładna ,zachowałeś te jego charakterystyczne zamknięte oczy ,to dobrze. Teraz mamy strój ,tutaj będzie ostro :P. Jeżeli chodzi o sam kształt to tak:
-Kołnierzyk może być,aczkolwiek mógłbyś go nieco poprawić ( chociaż oboje wiemy ,że tego nie zrobisz ,bo nikt tego nie robi XD )
-Główna część ,tzn. tors coś mi nie pasuje. W okolicach klatki piersiowej ,z daleka wygląda tak ,jakby miał założony krawat z jakąś białą koszulą .Chodzi mi o miejsce gdzie jest rozpięta ta biała szata kapitanów
-Rękawy są ładne pod względem kształtów
-Dolna część 'sukni' ( cholera niech ktoś mi powie jak to się nazywa po Japońsku ! ) jest nazbyt rozchylona.
Jeżeli chodzi o same cienie ,to wszędzie jest z nimi średnio ,jak na mój gust ( no właśnie mój ,co nie oznacza że mam rację , prawda ? ). Następnie spodnie -wyglądają dość średnio pod względem cieniowania ,poza tym w miejscu gdzie nachodzą na buty dałeś ciemne kontury. Jasne w normalnych OPAR' ach nie byłby to problem ,jednak przy czarnym wnętrzu tego jego "Kapitańskiego Ubranka" daje efekt jakby stopy były oddzielone od reszty ciała i wisiały w powietrzu. Jeżeli chodzi o wykonanie butów ,a raczej skarpetek i sandałów :P ,to jest całkiem słabe. Jak ktoś powiedział ,to wygląda nieco jak szachownica.

Mimo tego szacunek ,że podjąłeś mimo wszystko tak trudnej pracy ( pewnie ktoś się przyczepi ,że pisze to dość często ,ale tak właśnie uważam ).
Ocena końcowa :6/10

2kp

40[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Sie 12, 2010 3:33 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Kurde dzięki ludzie za ocenki... odwdzięczyć się mogę tylko oceniając wasze pracki, jak tylko dacie coś nowego to wam ocenie.
Tymczasem daje nowe wersje Gina co nieco pozmieniałem, w każdej wersji dałem nieco inny wygląd pelerynki powiedzcie który najlepszy według was... buty... zmieniłem je na dwie wersje takie "shinigami'owe" i "Arrancar'owe" tylko z mniejszym efektem szachownicy.
Oraz tam kilka detali.

Co do kilku waszych uwag:

-Tuffle
Opar prezentuje się nieźle ,gdy przybliżyłem sobie go na paincie to nie widzę błędów naprawdę bardzo ładnie ci on wyszedł,cienie na pelerynie są naprawdę bardzo dobre,te cienie na włosach są trochę dziwne zaraz nad czołem takie paski,ale ogółem opar jest na wysokim poziomie ocenka.4/5

Dzięki twojej ocenie zmieniłem nieco włosy może teraz będą lepsze, nie wiem sami powiedzcie a co do tych kresek nad czołem to nie jestem pewien ale chodzi ci chyba o jego oczy, Ichimaru Gin przeważnie ma oczy zamknięte co zobaczysz na samym dole tego postu.

-Alex
Wszystko bardzo dobrze wygląda.

Rękaw jest trochę za szeroki, i buty niepocieniowane. (może miało tak być ale brzydko wygląda). I czemu on nie ma oczu ? I jeszcze jedno, to mi się nie podoba mógłbyś to usunąć.

A reszta wygląda na dobrze 8/10

Co do rękawa to go nie zmieniam i chyba zmieniać nie będę, ale jeszcze zobaczę dla mnie wydaje się dobrze odwzorowany z tego obrazka z którego robiłem Gina, na butach dało się zauważyć brak cieni bo bo z tym efektem szachownicy jakoś nie było miejsca za bardzo na cienie. Co do "braku oczu" to on ma oczy tylko że zamknięte... może powinienem zrobić te zamknięte oczy czarnym kolorem zamiast takim nieco przyciemnionym kolorem skóry... może później sprawdzę jak by to wyglądało, jak dla mnie wygląda dobrze, ale liczą się wasze oceny.

-Filike
YYYEEEEAAAAHHHH .! W końcu OPAR godny mojej oceny Razz. Od razu zacznę od włosów. Kształtem wyglądają dobre. Nie są nigdzie zbyt płaskie ani nic w tym stylu. Cienie na nich są dobre. Nie mogę jednak zrozumieć tych 2 najciemniejszych kresek na środku włosów. Może tak miało być, ja się za bardzo nie znam. Cieniowanie twarzy, oczywiście bardzo bardzo może być. Ubranie. Ładnie zrobione fałdki i cienie. Podoba mi się szczególnie tean no ta..te te zwisające coś.. nie wiem co to jest :<. Ładnie wykonane i pocieniowane. Pewnie się dużo napracowałeś nad tym, i to widać. Spodnie, czy cokolwiek to jest. Też wyglądają dobrze chociaż ich całych nei widać. Ten sznurek tak samo. Buty mi się nie podobają jako jedyne z tej pracy. Nie wiem czemu ale wyglądają jak szachownica. Ogólnie opar dobry. Ocena 8/10.

Kurde dzięki, że uważasz mój OPAR za godny oceny... ale wiesz są różne gusta innym może się podobać... innym nie, co do tych najciemniejszych kresek na środku włosów to próbowałem zrobić taki efekt jakby... no nie do końca umiem to ubrać w słowa, ale najwyraźniej mi to nie wyszło no to zmieniłem nieco włosy. Co do "no ta.. te te zwisające coś..." to to jest taki pas czy tam szarfa z resztą zobaczysz na końcu posta jak to miało wyglądać. Aż tak dużo nad nim nie siedziałem może 1h? Dla niektórych może to dużo dla mnie nie za bardzo, ale ciesze się że niektórym ten efekt mojej pracy się spodobał. Dzięki za zwrócenie uwagi na buty, dałem dwie inne wersje.
-Zbir

Ty akurat sporo napisałeś więc cytować mi się nie chce bo post byłby jak wieża Aifla.

Dzięki za to że chociaż ty pamiętasz że Gin ma przeważnie zamknięte oczy ;].
Co do kołnierzyka mówiłeś, że nie poprawię, ale jednak to zrobiłem w wersji numer dwa cofnąłem go nieco żeby więcej było widać twarzy, mało zmieniłem, ale zawsze ;p.
Em nie do końca wiem o co chodziło z:
-Główna część ,tzn. tors coś mi nie pasuje. W okolicach klatki piersiowej ,z daleka wygląda tak ,jakby miał założony krawat z jakąś białą koszulą .Chodzi mi o miejsce gdzie jest rozpięta ta biała szata kapitanów
Ja tam za bardzo koszuli z krawatem nie widziałem xD może chodziło o to co pokazywał alex, ale mniejsza o to zmieniłem to.
Em i jeszcze to nie wiem co ty masz z tym "kapitańskim ubrankiem" xD przecie jest on w ciuchach które nosi przy inwazji na Fake Karakura ; d. a to raczej nie jest "kapitańskim ubrankiem" chyba że się mylę to zwracam honor ;]. A i dzięki za szacunek, za to że podjąłem się "trudnej" pracy , dla mnie aż tak trudna nie była tylko przeznaczyłem na nią jakieś 20-30 min więcej niż na inne.

Nowe wersjie Ichimaru Gin'a
[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Ichimarugin2


Ichimaru Gin(obrazek na którym się wzorowałem)
[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 8436_render_image35




41[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Sie 13, 2010 7:38 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Ocenie III bo najbardziej mi się podoba.
Włoski są dobrze ułożone, także ich kształt jest dobry. Co do cieni to mam wątpliwości, bo nie podobają mi się :P Twarzy mało widać, ale jednak tam jest, Cienie na niej są fajne, i dobrze to wygląda. Jego uniform bardzo mi się podoba :D Dobrze są zrobione fałdy na nim, cienie też są niczego sobie. Kołnierz jest dobrze zrobiony i dopasowany, rękawy są dobrze odwzorowane :D "Sukienka" od pasa w dół jest bardzo fajnie zrobiona, jej kształt jest bardzo dobry :D Paski na spodniach nie wyszły ci najlepiej, ale też nie najgorzej, są średnie. Spodnie są fajne, fałdy na nich są dobrze zrobione. Cienie też są dobre, nie mam zastrzeżeń. Buty o wiele lepiej wyglądają tu niż w II. Lepiej dobrane kolorystycznie. Gdybyś dodał do niego mieczyk, to myślę, że dużo lepiej by się prezentował :P
Ocena: 7.5/10 Zawsze mogło być lepiej :P

2kp

42[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Sie 13, 2010 9:26 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Ocenie ci III bo według mnie jest najlepiej zrobiony bo poco wszystkie? :P
Włoski nie podobają mi sie.wiem że takie maja byc ale według mnie troche za płaskie sie wydaja.To tylko tak odemnie ogólnie dobre bo takie miały byc.cienie nie sa za najlepsze.Mozna je poprawić troche.Kołnierzyk kox bardzo mi sie podoba.Jest dobrze dopasowany do reszty.Reszta też jest niczego sobie.Dobre fałdy i cienie tez.Do stroju niemam zastrzeźeń.Niebieski pas fajnie wyglada.z bliska nie za dobrze ale z daleka wygląda bardzo dobrze.Na spodniach nie podobaja mi sie te szare kreski ale wiem że tak miało byc bo na rysunku tez ma tkie jakby "fałdki".Ale cienie na spodniach już i sie nie podobają za bardzo.Jak spodnie są przy butach to wydaje sie tam tak płasko według mnie lepiej byłoby gdyby troche tam z kilka pixeli nachodziło na klapki.Klapki mają fajny kształt i ogólnie.Za duzo skóry niema do oceny ale za bardzo mi sie cienie nie podobają .W stroju najbardziej podoba mi sie ta szata powiewająca na wietrze czy coś :)
Ogólnie za duzo zastrzeźen niemam ale troche błędów jest ale to mało.
Ocenka to 7,9/10

KP: 2
/Feli

43[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Sie 13, 2010 10:39 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Ichimarugin2

II. Naprawdę mila zmiana. Dobrze że wziąłeś pod uwagę komenty i zedytowaleś na dobre. Włoski wyglądają lepiej, są bardziej jednolite co wygląda nieźle. Sam strój, według mnie świetnie wykonany. Praktycznie nie mam do niego zastrzeżeń do nich. W tej wersji szata wygląda bardzo realnie. Cieniowanie wszędzie jest na twoim poziomie, czyli naprawdę dobre. Spodnie również niezłe, ładnie pomieściłeś zgniecenia razem z tym pasem.
Jedynie do czego mam zastrzeżenia to ten rękaw, może nie wygląda źle, ale jest mało realny i chyba mógłbyś go lepiej zrobić.

1kp

44[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Sie 13, 2010 10:48 am

Brek

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
według mnie III najlepsza i ją ci ocenie
włosy fajnie wyglądają cienie też mi się podobają i bardzo przypominają gina.
ta ,,peleryna''dajnie ci wyszła i mi się podoba,cienie dobre i nie wygląda tak sztywno ja w wersji II.to pod szatą z daleka dziwnie wygląda a z bliska już nieźle.ten pas fajnie ci wyszedł i ma dobre cienie.spodnie są dobre cienie też ale mógłbyś poprawić kolory pasa bo go prawie nie widać z daleka.sandały dobre ci wyszły i nie mam się do czego przyczepić.
ocena to 8,5/10

1kp

45[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Sie 14, 2010 8:29 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dziękuje wszystkim za oceny ; d, ponownie.
To chyba ostatnia wersja Ichimaru Gina jaką robię, najwyżej bym zrobił z niego SPAR'a.
Dodałem mu jego zankaptou, zmieniłem nieco rękaw, pelerynkę z 3 wersji a tak to reszta to wersja numer 2.
[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Ichimarugin1
Credits : SmokuXD

A żeby wam się nie znudziło ocenianie tego Gin'a to daje moją Sonozaki Shion , ci co oglądali Higurashi mogą ją kojarzyć ;d. Jest to mój 1st OPAR dziewczyny więc przepięknie mi raczej nie wyszedł, ale to wy go oceńcie. A i zrobiłem ją w 2 wersjach włosów jak zauważyliście to powiedzcie które są lepsze ; d.
[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Shionc

46[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Sie 14, 2010 6:20 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cóż.. Ocenię ostatnią pracę, a dokładniej Sonozaki MION. To nie Shion ^^"
Chyba że zrobiłeś ją z tych aktów, kiedy Mion podawała się za Shion. To inna sprawa xD

W każdym razie.. Druga wersja wygląda zdecydowanie lepiej. Bardzo podobają mi się włosy. Takie śmieszne, ale dające fajny efekt cieniowanie :)
Gorzej z ubraniem.
Cieniowanie skóry ujdzie, choć na głowie mogłoby być o wiele lepsze. No, ale nie jest tragicznie, a to najważniejsze.
Podkoszulka dziwnie pocieniowana, piersi dziwnie podkreślone. Dziwnie to wygląda. Żeby jeszcze między nimi wrzucić jakiś o wiele ciemniejszy kolor z takiej palety jaką zastosowałeś do pocieniowania podkoszulki to myślę że byłoby fajnie.
Pistolet wygląda dziwnie, mogłeś z niego zrezygnować. Wygląda jakby paliła papierosa gardłem O.o Pozbądź się go.
Ta przypięta bluza jeżeli chodzi o mnie, powinna wyglądać trochę inaczej. To samo tyczy się cieniowania. Jest zdecydowanie zbyt łagodne..
Nogi wyglądają dziwnie, ale nie będę się tu spierał jak powinny wyglądać. Bynajmniej, Higurashi No Naku Koro Ni, dziewczęta nie miały jakoś szerokich nóżek.
Także jest nieźle, jedynie z cieniowaniem bym się pobawił.
Buty normalne, nie pamiętam jakie miała Mion więc nie będę Ci wypominał czy są złe czy dobre.

Ogółem.
Popracuj jeszcze trochę nad cieniowaniem, bo ogólnie prace wychodzą Ci całkiem nieźle. Naprawdę, nie jest źle, a tylko to nieszczęsne cieniowanie mi nie pasuje.

KP: 3
/Feli

47[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pon Sie 16, 2010 9:43 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Oceniam ci tą kobietę. Nie obchodzi mnie to, że jest to twoja 1 kobieta robiona w LSW, ja tylko napiszę co jest źle itp.

Zacznę od tego suxowego base. Jest ono wg mnie głupie, brzydkie i nie dopracowane. Poszukaj innych i lepszych.
Włosy. No kształt niezły, ale nie jest też doskonały. Drugi jest lepszy. A ich cienie są do bani :< Zamiast użyć ładnie trzech tonów to ty namieszałeś i walnąłeś cztery.
Twarz taka sobie. Może cieniuj pojedynczo pikselami, a nie malujesz :>
Tors. No może piersi dobrze wyglądają z daleka, ale są złe O.o! Pocieniowałeś bluzeczkę tak samo jak twarz, czyli pomalowałeś. Weź daj kilka czarnych pikseli przy piersiach.
To coś białe wygląda mi na bluzę i ma niezłe kontury, ale jest brzydko pocieniowane.
Ręce są w miarę dobrze zrobione.
Spodnie i nogi. Wyglądają jak rurki i są takie patyczkowate. Nie dałeś kontur, które oddzielały by spodnie, a buty. Obie rzeczy źle pocieniowane :< Tzn. w złych miejscach używasz ciemnych i jasnych pikseli. Zdaj się na wyobraźnię i podumaj troszku. A jeżeli ci to nie idzie to popatrz na inne prace.

KP: 2
/Feli

48[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Sie 20, 2010 3:03 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Coś nowego:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Deathguardian

Proszę oceniać, a ocenie wasze.

49[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Sie 20, 2010 3:39 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Nie znam się za bardzo , ale ci ocenię.Ocenię ci wersję z toporkiem ^^.
Zacznę od góry.
Kaptur mi się podoba te fałdy również chociaż cienie na dziwnie wyglądają.Brązowy pasek na kapturze fajnie wygląda.Twarz fajna.Czaszka i oczy super ta chyba krew z oczu fajnie wygląda.Naramienniki i to pod szyję również mi się podoba.Strój dobry ładne cieniowanie.Rękawiczki i pasek, rękawiczki fajne pasek też chociaż to długie trochę bym skrócił.Topór kozacki.Cieniowanie na nim dobre.Chyba oko jest super bardzo fajne.Bardzo mi się podoba ten topór.Jedyne do czego mógł bym się przyczepić to czaszka.Te zęby takie trochę dziwne ale i tak fajny topór.Dół stroju.Kształt nawet fajny chociaż cieniowanie mi się nie podoba.I może bym trochę skrócił te jakby podarte końcówki.Buty spoko.
Moja ocena. 8/10

2kp

50[O-S-W]By Sameyaro - Page 2 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Sie 21, 2010 5:39 pm

Death

Death
First Child
First Child
NIe jest źle, ale mogłoby być o wiele lepiej.

Pierwsze co rzuca mi się w oczy to kaptur, prawie nie widać by ukrywał głowę z JEGO lewej strony, popraw to, cienie są w porządku, lecz oto kolejny problem, oczy są zwykłymi czarnymi kreskami, wyglądają przy tym cienko, zrób coś z nimi by były koxerskie, obwódka topora jest nieco zbyt jasna, przyciemń ją trochę, bo wygląda to marnie, ten kawaŁEK skóry ponad nadgarstkiem powinie być mniejszy i nie odbiegać tak bardzo od ręki, te fałdy na kapturzę też są dziwne, wrzuć je do poprawki.

7-/10

Oceń moje

1kp

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 12]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.