Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 5]

51 Re: [O-S-W] by Mimie on Pią Sie 06, 2010 7:39 pm

Zbir

Battle Moderator
Battle Moderator
Powiem szczerze ,że po Tobie się czegoś takiego nie spodziewałem ,jakoś dziwnie szybko zrobiłeś takie postępy ... no ,ale do czasu ,aż nie mamy żadnych dowodów ,to zostaje nam nic innego jak oceniać :P.

Ogólnie OPAR na pierwszy rzut oka prezentuje się świetnie ,oczywiście jest to zasługa skrzydeł. Jednak kiedy przybliżymy nieco widać ,że lewe skrzydło jest dość krzywo wykonane ,niektóre elementy wyglądają jakby były poprawiane po pomniejszeniu ,co działa na Twoją korzyść ,bo wskazuje na to ,że robiłeś skrzydła samodzielnie. To znaczy nie chodzi mi o to ,ze są źle wykonane ,czepiam się jedynie pojedynczych kwestii...
Prócz tego ładna kolorystyka ,cieniowanie ,wykonane z głową. Reszta OPAR'a może nie prezentuje się tak wspaniale ,ajk skrzydła ,ale nie ma tragedii ^^
Ogółem rzecz ujmując oceniam OPAR'ka na : 8+/10

KP: 1
/Feli

52 Re: [O-S-W] by Mimie on Pią Sie 06, 2010 8:42 pm

Krycha95

Don
Don
Zbir ale z ciebie niedowiarek xD
Wracając... w oparze nie widzę jakiś zmian oprucz oczywiście skrzydłe , reszta nie wyglkąda aby było coś zmieniane, więc ocenie same skrzydła nie będę wnikał w postać. No więc skrzydła na oparze nieźle się prezentują robią dobre wrażenie, na moje oko wymagają paru korekt chodzi mi o prawe skrzydło, jest chyba trochę za małe , ale poza tym w porządku. Cienie są dobre ładnie się prezentują na skrzydłach, widzę , że zrobiłeś mu nawet kuper xD
tutaj cienie są słabsze ale złe też nie są. Ogólnie ładnie się to prezentuje,widzę , że poczyniłeś postępy i ciesze się, czekam na twoje kolejne prace.
7,7\10

/Y
+1KP

53 Re: [O-S-W] by Mimie on Pią Sie 06, 2010 9:27 pm

Kumalski

Third Child
Third Child
Wszystko świetnie. Nie podoba mi się fałda na lewej nogawce :(. Dziwnie według mnie wygląda bo prawa nogawka wygląda świetnie w porównaniu do lewej, lewa jest zbyt sztywna :(. Gdybyś to poprawić to by było świetnie :). Włoski mają cudne cieniowanie i ułożenie :). Klata wygląda świetnie :). Wszystko, pas, buty i frotki wyglądają super. Skrzydła wyglądają świetnie. Coś uważam że są aż za dobre jak na twój gust ale nie będę cię osądzał :P. Tak czy siak opar świetny.

Ocena: 9/10

Gdyby nie ta lewa nogawka to byś miał full.

/Y
+2KP

54 Re: [O-S-W] by Mimie on Sob Sie 07, 2010 9:20 am

Samey

Badass Fighter
Badass Fighter
Postać ta sama co poprzednio tylko że dodałeś jebitnie fajne skrzydła i tylko je będę oceniał.

Wyglądają fajnie, cienie są bardzo dobre no i chyba tyle bo, normalnie skrzydła wyszły ci kozacko (o ile ty jest zrobiłeś).

9/10 nie 10/10 bo mogłeś zrobić lepszego kolesia do takich super skrzydeł ; d.

55 Re: [O-S-W] by Mimie on Sob Sie 07, 2010 12:49 pm

Tuffle

First Child
First Child
Więc tak pierw się ciebie zapytam czy te skrzydła są twoje jak tak to są naprawdę świetne,włosy tego opara są bardzo dobrze wykonane cieniowanie jak i ich kolor jest naprawdę dobry,Spodnie jak i buty też mają świetne cieniowanie.Cienie na skórze widoczne ale wyglądają jak jakiegoś demona.
Ocenka:9/10 za te skrzydła.

56 Re: [O-S-W] by Mimie on Sob Sie 07, 2010 1:53 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Trochę głupio że jednak jest Credit dla S-H, ale cóż..

Cieniowanie włosów fajne, podoba mi się. Ich kształt mógłbyś trochę zmodyfikować, ale nie jest źle. Lubię twój styl.
Twarz średnio wyszła. Cieniowanie mogłoby być lepsze, gdybyś tylko chciał. Ogólnie, jakieś jest dziwne, no ale najważniejsze że nie tragiczne.
Dobrze widoczne mięśnie rąk! Wreszcie je widzę u kogoś innego niż Sołtysa. Łapki są fajnie wykonane, ale kolor trochę "dziki". Czemu ten koleś w ogóle jest taki blady? Zombie czy co?
Bandy normalne, nie będę oceniał.
Pasek fajny, podoba mi się. Cieniowanie także nie jest złe.
Spodnie.. Cóż. Tragicznie nie jest, ale musisz trochę popracować nad cieniowaniem spodni. I kolory są zdecydowanie za ciemne.
Buty Yoh'owe :s Ujdą.
Skrzydła wyszły zajebiście. Cieniowanie wspaniałe! I z daleka i z bliska wyglądają cudownie. Trochę dziwne jest to lewe skrzydło, jak zjeżdża się w dół. No, ale taki mały błąd to nie błąd xD

Ogólnie..
Człowieku, nie wiedziałem że tak się wybiłeś w LSW! Naprawdę, kawał dobrej roboty!

KP: 2
/Feli

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

57 Re: [O-S-W] by Mimie on Sob Sie 07, 2010 9:48 pm

Maximus

Dragon Slayer
Dragon Slayer
Faaajnie wygląda :D
Włoski mi się bardzo podobają, mają fajny kształt i cieniowanie. Dobry kolor skóry do tego :D Mięśnie fajne, spodnie zwykłe, ale dobre i dobrze pocieniowane :D Buty jak buty, faajne :P
Ogólnie dobrze się prezentuje.
Skrzydła są KOX! Mają zajebisty kształt i cieniowanie, ale jest ALE! Jakoś mi nie pasuje to że na początku zajebiwykurwiste pióra, a tak od połowy jakby je urwało :P Chyba tylko to mi w nim nie pasuje, ale ogólnie KOX :P
Ocena: 8/10 Za te pióra co odpadły :P

/Y
+1KP

58 Re: [O-S-W] by Mimie on Pon Sie 09, 2010 3:25 pm

Mimie

Second Child
Second Child
Nowa wersja.

@ ZMIENIŁEM ! BYŁA 1 WERSJA, A SĄ 3 !

59 Re: [O-S-W] by Mimie on Wto Sie 10, 2010 5:53 am

Mimie

Second Child
Second Child
walcie się :<
daje next pracę, która jest skierowana głównie do Yoha :P

Yoszu jeśli uważasz się za Boga to wejdź proszę w spoiler :/

Spoiler:

To złote to nie chusta xd to jest włócznia na, którą Yoha dźga xd

Ostatnio zmieniony przez Mimie ;* dnia Wto Sie 10, 2010 9:08 am, w całości zmieniany 1 raz

60 Re: [O-S-W] by Mimie on Wto Sie 10, 2010 6:05 am

Tuffle

First Child
First Child
Mimie ten diabeł jest twój ? jak tak to naprawdę dobra robota,ale jest trochę do poprawy popraw kolce na głowię zrób mu ciekawszą to chustę na jaja ;d,mógł byś mu również zmienić trochę nogi,zrobić mu palce diabła czy coś,i czemu yoh jest uśmiechnięty bez głowy jak w filmie,Upiorna noc Halloween ;d.Ocenka.8/10

61 Re: [O-S-W] by Mimie on Pią Sie 13, 2010 10:43 am

Zbir

Battle Moderator
Battle Moderator
Tak więc za pomysł mały plusik. Ogółem głowa może być ,ale są rzeczy które według mnie wypadałoby poprawić. Po pierwsze nagle za okiem pojawia się jasny cień ,którego tam nie powinno być. Dalej Ucho jakby było ucięte. Powinno być widoczne całe ,a nie tylko część ( mówię oczywiście o prawej stronie OPAR'ka ). Jeżeli chodzi o te szare kropki na czole ,to domyślam się ,że miały być to takie mini kolce ,ale widoczne są dopiero po przybliżeniu ,a ponadto psują ogólny wygląda postaci. Jeżeli chodzi o rogi ,no to może być ,chociaż szału nie ma. Ręka jakaś taka zbyt mała i krzywa ... takie mam odczucie ,jednak same na niej cieniowanie ujdzie. Tors ,to po prostu recolour ( chyba :P ) ,jest ok. Nogi wymagają gruntownej przebudowy ,poza tym mógłbyś zrobić kopyta zamiast zwykłych nóg.
Ach zapomniałbym o tej włóczni. Tak na prawdę nic specjalne ,a sam trzon wydaje się być krzywy ,no i tej kolor ...
Ogółem fajny pomysł na OPAR'a ,ale wykonanie słabiutkie.
5/10

2kp

62 Re: [O-S-W] by Mimie on Nie Wrz 12, 2010 10:14 am

Mimie

Second Child
Second Child

Credits for : S-H

Specjal thanks for Smocek !

63 Re: [O-S-W] by Mimie on Nie Wrz 12, 2010 7:14 pm

Zbir

Battle Moderator
Battle Moderator
Widzę ,że już dawno nic nie robiłeś ,a inaczej mówiąc opierdalałeś się :P. Fajnie ,że chociaż Ty coś pokazałeś ,bo ogółem mówiąc użytkownicy forum są jacyś mało aktywni ostatnimi czasy.

Jeżeli chodzi o włosy ,to jakoś niespecjalnie przypadły mi do gustu. Problem w tym dziwnym uczesaniu ,bo samo cieniowanie nie jest tragiczne. Twarz wygląda ok. Koszulka ma ładne cieniowanie ,tylko ten nadruk / obrazek ,czy jak to nazwać powinieneś przesunąć o 1 pixel w prawo ( od strony OPAR' a ). Ręka także wygląda dobrze ,a jeżeli chodzi o rękawiczkę ,to ten pomarańczowy dodatek jest zdecydowanie zbyt ciemny. Spodnie także wyglądają ok ,a jeżeli chodzi o buty ,to powiem Ci ,że saiyańskie buty za Chiny nie pasują do normalnego ubrania. Po prostu nie mogę ścierpieć tego widoku.
6+/10

KP: 2
/Feli

64 Re: [O-S-W] by Mimie on Sob Paź 30, 2010 7:53 pm

Mimie

Second Child
Second Child
Tak więc po przerwie dodaje kolejną prackę.
To jest Saiyan, jego imie jest jeszcze nieznane :D

PROSZE O OCENY !

65 Re: [O-S-W] by Mimie on Sob Paź 30, 2010 8:17 pm

4r4nc4r666

Saiyan
Saiyan
Pracka prezentuje się bardzo ładnie na pierwszy rzut oka i to lewego oka na lewe widzę gorzej xD
a teraz Prawe oczko:
Włosy mają ciekawy kształt i przypominają mi kogoś
Shading na nich jest dobry, czyli dobrze odzwierciedlony chociaż te włosy za plecami tak trochę nie do końca ale to szczegół
Twarz:
Szrama na twarzy fajnie ci wyszła kolor oczu też ładny opaska co do opaski nie przykładałeś się ale to nie jest najważniejsze
Przepiękny Szal i bardzo dopracowane cienie na nim :) Pewnie trochę się nad nim posiedziało czyż nie ?
co do klaty to powiem że cienie są w miarę a co do bluzki nie za specjalna ale pocieniowana dobrze
spodnie bardzo ładne cienie i to są chyba Rurki xD fajne pancerzyki na nogi :)
a i 2 najpiękniejszym elementem jest mieczyk po prostu BOSKI!
tylko jego ułożenie w dłoni już nie :/
Ogonek w dobrym miejscu
Cała praca bardzo ładna i posiadająca ciekawe elementy a postać stoi w ciekawej pozie :)
OCENA:
8/10
Uważam że możesz robić Sprite w jego roli :]

3kp

66 Re: [O-S-W] by Mimie on Sob Paź 30, 2010 9:31 pm

Zbir

Battle Moderator
Battle Moderator
Kiedy zobaczyłem ,że napisałeś nowy post ,to obawiałem się ,że będzie to coś robionego na siłę ,ale z tego co widzę grubo się myliłem.
Włosy Kolor jak i kształty bardzo mi się podobają ,cieniowanie nie jest złe ,ale mógłbyś miejscami poprawić ,w dość dużej ilości miejsc ,niestety :/. Szal to fajny dodatek ,widać ,że się do niego przełożyłeś ,ale znów to cieniowanie... Cieniowanie twarzy ,opaski na czoło także nie zachwyca ,ale plus za dokładność ,dużą ilość dodatków i detali. Ręka może być ,a kształt i kolor trzymanego miecza jest tak oklepany ,że aż źle się na niego patrzy...
Kurtka średnio wykonana ,ale nie jest wcale źle. Mięśnie brzucha wyglądają ok ,ale nie powinieneś dawać najjaśniejszego koloru w okolicach gdzie kurtka teoretycznie powinna rzucać cień. Z paska widoczna jest jedynie klamra ,ale mimo tego dodaje ona charakteru postaci. Spodnie i ochraniacze wykonane są słabo. Kształty butów jest stary ,oklepany i nieciekawy. Kształt tego wystającego ogona jest krótko mówiąc straszny. Najpierw idzie dziwnie prosty ,a potem zakręca o 90 stopni... moim zdaniem lepiej byłoby gdybyś sie go pozbył ,ewentualnie popracował nad jego kształtem.
Największym atutem tej pracy jest pomysłowe jej wykonanie ,niestety bardzo dużo traci na samym wykonaniu ,może nie tyle proporcji co cieni.
6+/10

3kp

67 Re: [O-S-W] by Mimie on Czw Lis 04, 2010 6:54 pm

Mimie

Second Child
Second Child
Nowa praca, szkoda, że nikt nie ocenia :p

Jest to nowy i oficjalny Mimie, następca gościa w kox kurteczce :]
Jest on Shinigami, a jego miecz to Shigemaru i jest bliźniaczym mieczem
Hyōrinmaru, lecz w przeciwieństwie do lodowego zanpakuto mocą jego jest ogień.
Tak, Yoh/Viego zrobię z niego sprite i wbije nim na PBF :]
Dla ciekawskich sam mieczyk !

Zapraszam do oceniania !
PS: Credits for :
*Smoku :]
*Sezu :]

68 Re: [O-S-W] by Mimie on Czw Lis 04, 2010 10:04 pm

Zbir

Battle Moderator
Battle Moderator
Narzekasz na brak komentarzy ... ,a ja to co ? Pies ?! No ,nie ważne ,jak tak bardzo chcesz oceny ,to poświęcę Ci nieco mojego czasu.
Włosy nie zachwycają ,jak na mój gust zarówno pod względem cieni jak i kształtu ,wykonane są słabo. Z górnej części mało co widać ,peszek :P. Ręce pocieniowane średnio /słabo ,nie widać tutaj żadnych mięśni ,po prostu pokolorowałeś to jak leci. Nie wymagam ,żeby był tu widoczny wielki biceps ,ale mogłeś jakoś oddzielić bark od reszty ręki. Twarz wygląda ok ,opaska mało widoczna ,a to minus. No ,ewentualnie jak sobie tak wymarzyłeś ... ^^. Pasek wygląda ok ,a jeżeli chodzi o to charakterystyczne zakończenie górnej części ubioru ... chciałem już wspomnieć o braku creditów ,ale na szczęście znalazłem je na samym końcu posta. Oczywiście zapożyczone od Seza. Jeżeli chodzi o spodnie to jakoś dosyć słabo się prezentują. Niby cienie w miarę ok ,ale coś mi tu ie gra ... możliwe ,że to tylko kwestia doboru kolorów ,nie wiem. Buty których nie cierpię ... minusik. Jeżeli chodzi o mieczyk ,to mimo wszystko dosyć słabo się prezentuje ,radziłbym Ci jeszcze nad nim popracować.
Ogółem nie jest wspaniale ,ale źle też nie. Błedy głównie w cieniowaniu i doborze kolorystyki ,bo proporcje są ok. Przed rozpoczęciem sprita ,radziłbym Ci nieco nad nim popracować ,tzn. poprawić pojedyncze elementy i dopiero potem zabrać się za robienie z niego swojego WIP'a.
5+/10

3kp

69 Re: [O-S-W] by Mimie on Pią Lis 05, 2010 11:06 am

Yoh

Site Admin
Site Admin
Zaczniemy od włosów.
Sam ich kształt jest całkiem dobry. Poza poprawą pojedynczych pixeli na nich, nie mam tu żadnych zastrzeżeń. Co innego cieniowanie, które zdecydowanie nie pasuje do tej pracy. Nie wiem jak Ci to powiedzieć byś zrozumiał więc walnę prosto z mostu.
Zmień styl cieniowania włosów.

Opaska wygląda dobrze, nie ma co nawet oceniać cieniowania. Pozwolę sobie jednak przyczepić się do cieni twarzy. Ogólnie, całość wygląda względnie dobrze. Jednak nie bój się używać najciemniejszego odcienia do cieniowania twarzy. U Ciebie jest to zaledwie 6px i nie więcej. Zmień to.
Szkoda że ma złożone ręce, gdyż przez to nie mogę ocenić tego jak zbudowana jest klatka piersiowa i jakim strojem ją przykryłeś.
W każdym razie, na górze ta podkoszulka wygląda dziwnie jeżeli chodzi o cienie. Na dole jest okey.
Całkiem oryginalny strój jeżeli mam być szczery. Podoba mi się to że podkoszulka jest przypięta paskiem i tak ciekawie wystaje. To dodaje tego czegoś do wyglądu pracy.
Sam pasek ujdzie, tak samo buty.
No i teraz spodnie. Cóż.. Przesadziłeś z pośrednim odcieniem, to tak w jednym zdaniu. W kilku będzie brzmiało to inaczej.
Na spodniach jest zdecydowanie za mało najjaśniejszego koloru, a powinien on dominować na prawej nogawce. Lewa w tym wypadku wyszła naprawdę fajnie, ale ta prawa.. Zdecydowanie za dużo dałeś tutaj średniego odcienia, przez co straciłeś cenne miejsce potrzebne na jasny kolor. Jeżeli już przy kolorach jesteśmy, zdecydowanie za ciemna jest barwa koloru średniego i najciemniejszego, przez co najjaśniejszy nie ma dość ciekawie wyglądającego i łagodnego przejścia między odcieniami. Zmień to.
Twoją pracę ogólnie pocieniował bym inaczej, jednak nie wnikam w to już. Wasze prace, Wy się uczycie nie ja :)

Sam miecz wygląda dość ciekawie. Jest to wersja Shikai czy jeszcze nieuwolniona? Pytam bo dość dziwnie wyglądają te ząbki na tępej stronie tego Zanpakutou. No, ale pomijając to, czy to uwolniona wersja czy nie, przejdę do jego oceny.
Sama rękojeść wydaje się trochę za długa i ma jedną barwę, co różni ją od standardowych katan w Soul Society.
Nie pamiętam jak się nazywa ten złoty element, ale w twoim przypadku wyszedł dość ciekawie.
Cieniowanie ostrza i to coś czerwonego na nim wygląda przyzwoicie, nie mam zastrzeżeń, chyba że jedynie do tego by nie szaleć tak z pixelami podczas cieniowania.

Ogólnie jest dobrze. OPAR (Póki co xd..) wygląda dość oryginalnie, do miecza też się nie przyczepię. Co innego cieniowanie, które wymaga jeszcze poprawek. Jeżeli kilku elementów o których pisałem nie poprawisz to nie masz nawet po co brać się za tworzenie Sprita :P

3kp

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

70 Re: [O-S-W] by Mimie on Pią Lis 05, 2010 8:59 pm

Mimie

Second Child
Second Child
Poprawiona wersja, a Yoh co do miecza to jest on nie uwolniony :]

PS: Credits for :
*Smoku
*Sezu
Poprawiłem hmmm :
* Cieniowanie włosów i ich kolor.
* Nasycenie opaski i dołu koszulki.
* Cienie i kolory spodni.
* Lekko cienie prawej ręki.

Ostatnio zmieniony przez Mimie ;* dnia Pią Lis 05, 2010 10:07 pm, w całości zmieniany 2 razy

71 Re: [O-S-W] by Mimie on Pią Lis 05, 2010 9:02 pm

SmokuXD

Vampire
Vampire
@Phi, oceniłem tamtą prace :> zachciało Ci się akurat teraz poprawiać.

No to jadziem. Włosy, sam kształt jest całkiem dobry ale nie podoba mi się cieniowanie w niektórych częściach, kolejna rzeczy, która mi sie nie podoba to opadające włosy na opaskę phleee :<. Idzmy dalej, oczy, mogłeś je zmienić wg mnie nie pasują do tego opara :> cieniowanie gdzie nie gdzie, zbyt wiele pixeli ale to można zawsze poprawić Xd kolor skóry, może być XDD Ubranie, za dużo nie widać, bo rączki zasłaniają :/ paleta barw dobrana dobrze te cieniowanie jakie widać może być, wg mnie pasuje to "przedłużenie" koszulki z tą czerwienią. Pas, jak dla mnie jest zbyt wyblakły rozjaśnij te kolory zrób bardziej jaskrawe. Spodnie, pasują do całokształtu ale nie odpowiada mi cieniowanie ;/ Poprawiłbyś gdzie, nie gdzie i było by dobrze. Buty, brązowe ? Nie, raczej nie, zmień ten kolor wg mnie nie pasuje do reszty. Miecz, nie chce mi się oceniać ale jako całokształt wygląda dobrze Xd
Ocena 2+/5 ! Popraw niektóre rzeczy albo ja to zrobie XDD

2kp

72 Re: [O-S-W] by Mimie on Sob Lis 06, 2010 3:13 pm

Rayem

Spiral King
Spiral King
Mimie, Mimie, Mimie... XD
Włoski moim zdaniem idą w dobrym kierunku. Cienie jednak wciąż wymagają poprawek. Nie przesadzaj tak z tymi "liniami" z ciemniejszego tonu. Opaska mi tak szczerze tu nie przeszkadza, nawet daje fajny efekt. Jeśli chodzi o twarz... Oczy moim zdaniem bardziej mu pasują takie jakie są teraz. Cienie twarzy w porządku, ale coś taki zombiaczny kolor skóry ma XD Zawsze chciałem ci to powiedzieć. Mogłeś nie dawać od razu pozy z założonymi rękami, bo nie widać cieni bluzki. Cholerny cwaniak... XD Cienie tego co widać są jednak dobre. Myślę, że cienie ręki są raczej dobre, choć mam z tym problemy bez 4 tonów, więc nie wnikam, bo efekt ładny. Ubranie ogólnie fajne wygląda. Bardzo fajny efekt, z koszulą za pasem XD Spodnie mają ładny kształt, ale cienie przydałoby się nieco pozmieniać i bardziej pofałdować te spodnie, szczególnie na lewej nodze. Butki mają dziwny kolor i nie pasują do reszty. Ja bym tu użył koloru rękawic lub pasa, bo to zwykle daje najlepszy efekt. Mieczyk fajny, ale te ząbki z tyłu trochę mi się nie podobają.
To tyle. Ode mnie masz 3,5/5.

2kp

73 Re: [O-S-W] by Mimie on Sob Lis 06, 2010 8:28 pm

Coolt

Zasłużony
Zasłużony
Większej kartki nie było?
Ehm... Oparek trochę nieciekawy, ponieważ jeżeli się nie mylę, to wzorowałeś się na Anionie Seza. Tak? Ano tak ;s Całość jest pocieniowana dziwnie. Gdzie czego nie trzeba to tam jest, a gdzie jest potrzebne to nie ma. Z bliska wygląda to tak nieharmonicznie. Kiedy dla jaj spojrzałem na swojego Coolta a twojego ekhm... Mimie'go to zauważyłem znaczą różnicę w cieniach (no a co byłoby innego ;s). Mieczyk jest kozacki tak samo jak ręka, która najbardziej mi się podoba. Włosy mają ciekawe ułożenie aczkolwiek wydają mi się jakby były za wysoko.
No naprawdę mało co mam oceniać skoro wg mnie większość elementów jest pozrzynana od Seza. Wybacz ;s
:;o:

2kp

74 Re: [O-S-W] by Mimie on Sob Lis 06, 2010 8:33 pm

Mimie

Second Child
Second Child
Coolt, nic nie brałem od Seza, z wyjątkiem tego, że wzorowałem się na zakonczeniu koszulki, nic więcej, ale dzięki za ocenę :D

75 Re: [O-S-W] by Mimie on Sro Lis 10, 2010 10:39 pm

Mimie

Second Child
Second Child

Oto mój Kakashi, on aż czekaj na ocenę, zwłaszcza Smoka i Yoha :D

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 5]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next