Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Komiks]Next Day of Apocalipse Empty [Komiks]Next Day of Apocalipse Sob Sty 09, 2010 3:32 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Robię komiks z Rekinem pod tytułem Next Day of Apocalipse :P Odcinki będziemy wstawiać na zmianę.Prolog jest Rekina, mój 1 odcinek, jego drugi itp.
Prolog by Rekin
Odcinek 1 by But
Credits for:
Sezu
Spaniel

2[Komiks]Next Day of Apocalipse Empty Re: [Komiks]Next Day of Apocalipse Sob Sty 09, 2010 3:41 pm

Rexio

Rexio
Bronze Saint
Bronze Saint
Omg wut wtf?! X<
Dlaczego fabuła jest z Terminatora którejś tam części? X<
Ogólnie jest fajnie i fajne efekty xd

3[Komiks]Next Day of Apocalipse Empty Re: [Komiks]Next Day of Apocalipse Sro Sty 13, 2010 6:30 am

Sneaki

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Fajne efekty :)
9/10
Czegoś mi brakuje ;}


/R\ Mi brakuje Uciebie długich postów..

4[Komiks]Next Day of Apocalipse Empty Re: [Komiks]Next Day of Apocalipse Nie Sty 24, 2010 6:58 pm

divers

avatar
Namekian
Namekian
A więc tak ogólnie to efekty fajne i dość ciekawa fabuła ale..
W niektórych prostokątach były nie zrozumiałe akcje np.
4 i 5 prostokąt w 4 roboty strzelają a ten cały Alex nie odparł ich ataków i w 5 już ich atakuje.. powinien dostać...
8,9,10 tutaj w 8 strzelają a w 9 co on robi ???odpycha amunicje? i w 10 odrazu są martwi i się szybko coś przemieścił nie jest pokazane nawet jak...
12,13 tutaj jest atak dookoła siebie po lewej stronie przeciwnicy padają a po prawej nie?? dopiero w next 14 są martwi...
No i w tych ostatnich kwadratach już kim był ten gostek? wgl nie był opisany i nie wiadomo o co chodzi..
Moim zdaniem dużo Ci brakuje jeszcze

Odemnie 4/10

EDIT:
Sorry w 4 i 5 niezauważyłem tego ciała ze stali lecz w 8,9,10 mógł pokazać jak to robi przynajmniej w 3 ujęciach
ale w 12 i 13 to powinno tak samo wygladac bo ta sama moc i ta sama odgleglosc od gostka ;]

Zmieniam ocene 5/10

EDIT2:
A sorry i jeszcze dodam tak..
Że jak strzelali do niego do była to amunnicja a w next czyli w 8,9,10 jak on mogl to zlapac? o.O
Źle poprostu to pokazał..............
Powinno być jak odbija amunicje a nie cały ogień wystrzału....



Ostatnio zmieniony przez divers dnia Nie Sty 24, 2010 8:13 pm, w całości zmieniany 2 razy

5[Komiks]Next Day of Apocalipse Empty Re: [Komiks]Next Day of Apocalipse Nie Sty 24, 2010 7:10 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
eh....divers....
4,5 nie widzisz że on ma jakby ciało ze stali? kule na jego ciele sie jakby zatrzymały
8,9,10 on łapie kule i je rzuca w nich..prawie rodem z matrixa xd
12,13,14 on ich szybko zabija nie musi kazdy miec tej samej pozy że sie przewraca...
osattni gostek...musisz wiedzieć kim on jesteś itp itd? no być może..lecz dlaczego nie poczekasz to next odc ?być może w nim bedzie kim on jest?
jeśli uważacie to za spam to mogę dostać warna...ale to była moja odpowiedź..w końcu ja też robie ten komiks co nie?xd

EDIT:
up@ a tak już zrobiliśmy xd przynamniej but w każdym razie niech już tak bedzie ;p

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.