Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Dragon Ball: Power of Saiyans Empty Dragon Ball: Power of Saiyans Pią Lip 02, 2010 5:52 pm

VegetaSaiyan93

avatar
Earthling
Earthling
Zapraszam, akcja dizeje się po zakończeniu dragon ball.

Odc.1 - https://www.youtube.com/watch?v=nNiFk78LRow

/Y
Termin na uzupełnienie Creditów daję Ci do jutra, 21:00.
Jak tego po tym czasie nie zrobisz, będzie 3 Warn.


Niewiem o c chodzi ale..
Creditsy:
Anime Revolution Sprites



Ostatnio zmieniony przez VegetaSaiyan93 dnia Sob Lip 03, 2010 3:47 pm, w całości zmieniany 2 razy

2Dragon Ball: Power of Saiyans Empty Re: Dragon Ball: Power of Saiyans Pią Lip 02, 2010 8:44 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Po DB, czy nie, credity mają być. Yoh, ustal jakiś termin jutro i dopilnuj (będę nieco zajęty).

Zaczynamy. "Opening" nudny i praktycznie bezwartościowy. Nie dzieje się nic. Dalej - rozmowa Vegety z Nappą. Chciałeś się pochwalić, że umiesz przesuwać pole widzenia, czy co?... Nie mnóżmy bytów nad potrzeby, gdyby stali niedaleko siebie też by było dobrze. Wybuch nawet znośny, typowe wykorzystanie pracy kamery i przejścia scen, żeby uniknąć potrzeby robienia wymagającej sceny (jak na przykład wybuchająca planeta...).
Miejsce akcji: Kame Island.
To coś, to miało być Original Kamehameha? To czemu zrobiłeś je tak tragicznie? Zero oznak ładowania. Zaczyna się przyciętym strumieniem i dalej leci sam pocisk. To jedna z najżałośniejszych rzeczy, jaką można zrobić w gifie i nic cię nie tłumaczy, bo tutoriale są.
Pojawienie się Raditza. Woooow, skąd wziąłeś takie super efekty specjalne do pojawiania się? (sarkazm...)
Miejsce akcji: Bieszczady.
Najsilniejszy człowiek (nie wbijać się w genetykę na chwilę) na Ziemi, trenował i co robi, żeby sprawdzić swoją siłę? Uderza osiem razy w powietrze i uznaje, że to tyle, jeśli chodzi o siłę fizyczną. 🤦
I dalej. Kamehameha. Może tym razem będzie porządnie, może tym razem...
🤦 🤦 🤦 🤦 🤦
Gdy widzę coś takiego myślę o wyjściu na ulicę i rozstrzelaniu każdego, kogo spotkam, a potem wpakowaniu sobie kuli w łeb, żeby jak najwięcej ludzi uwolnić od możliwości zobaczenia czegoś tak żałosnego, jak ty tutaj pokazałeś.
Już pieprzyć umiejętność robienia gifów czy wykorzystania efektów... Wystarczy zdrowy rozsądek, do jasnej cholery!
Wracamy na wyspę.
Zderzenie dosłownie czołowe. Najwolniejszy wybuch na świecie. Co, pokazujesz nam to przez stroboskop?... A co najlepsze, postaci NAGLE SIĘ POJAWIAJĄ na swoim miejscu, chociaż klatkę temu ich tam nie było po wystarczającym rozwianiu się dymu. Przeskok całego tła o piksel-dwa w górę już pomijam. Coraz bardziej brak mi słów.

Końcowy ekran, co to ma być? Wybuch nie wiadomo skąd i facesety. Porażka.

Dostajesz warna za użycie sprita Vegety bez zgody autora (tak, pisze. Nie uczyli cię czytać?) i drugiego za brak taga, jutro może dołączyć trzeci warn za brak jakichkolwiek creditów.

/Y
+3KP

3Dragon Ball: Power of Saiyans Empty Re: Dragon Ball: Power of Saiyans Sob Lip 03, 2010 9:42 am

VegetaSaiyan93

avatar
Earthling
Earthling
To mój pierwszy gif, ciekawe czy twój pierwszy odrazu był taki wypasiony?
Poradniki jak robić na mapie nic nie dawąły i wszysktie uczyłem się sam po porandik pokazął tlyko jak umieścić coś na mapie. Vegete mam z innego forum i tam nic nie pisało. A facesty to taki ekran zakończeniowy...

4Dragon Ball: Power of Saiyans Empty Re: Dragon Ball: Power of Saiyans Sob Lip 03, 2010 10:31 am

ChrisPLful

ChrisPLful
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
jego 1 gif każdy mowil minimum 8.5/10 a twoj to hmm dla mnie 3/10 bo na koncu po co ten wybuch i po co skierowales gohana w genialnego zolwia i jak to moglo by radtiza zabic jak nie zabilo genialnego zolwia i gohana to bylo zalosne fabula troche zrypana

5Dragon Ball: Power of Saiyans Empty Re: Dragon Ball: Power of Saiyans Sob Lip 03, 2010 10:49 am

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
ChrisPLful napisał:jego 1 gif każdy mowil minimum 8.5/10 a twoj to hmm dla mnie 3/10 bo na koncu po co ten wybuch i po co skierowales gohana w genialnego zolwia i jak to moglo by radtiza zabic jak nie zabilo genialnego zolwia i gohana to bylo zalosne fabula troche zrypana

You don't even know what V's first gif was like, infact, I didn't either. But that's not the point, JUST BECAUSE it's his first, doesn't mean we have to go "OOOH SO AWESOME", just like Takes, there's nothing wrong with his commenting so harshy.
About the gif, it's decent, whole Goku thing was pathetic, and Roshi's blast was just fail. Also, if you're going to make Gohan appear like that, atleast make him appear where the rock is (Making it, so he is hiding behind said rock), Gohan charged at Raditz, okay, there's an explosion, you overuse it, but the weirdest thing is, why didn't the explosion damage neither Gohan or Roshi. They're just knocked out, no damage on thier skin/clothers, only Roshi has the bloodstain, which he had, from fighting Raditz.
2/10


/f
KP: 1

6Dragon Ball: Power of Saiyans Empty Re: Dragon Ball: Power of Saiyans Sob Lip 03, 2010 11:15 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
VegetaSaiyan93 napisał:To mój pierwszy gif, ciekawe czy twój pierwszy odrazu był taki wypasiony?
A musiał być? Znasz coś takiego jak obiektywna ocena?

Moja ocena jest prosta: gif jest słaby. Nie, że jest strasznym pokazem slajdów bo tak nie jest. Nie jest źle ale nie jest też dobrze, polecam poczytać/pooglądać więcej tutoriali. Jeżeli chodzi o sprity to dobrałeś fatalnie, są bez dobrych cieni itd... po drugie creditsów nie widziałem... Dodam, że kamehameha wykonana przez Goku to jedno wielkie gówno! Człowieku, jak można spieprzyć kamehe? 🤦
Jeżeli chodzi o fabułę to znów leżysz. Dragon Ball BYŁO fajne ale już się przejadło! Mało ludzi go lubi... lepiej się sprzedają produkcje, które wymyśliłeś sam. Będę oglądał dalsze twoje produkcje nie dla śledzenia czegoś, co nazywasz w tym przypadku fabułą, ale dlatego, by zobaczyć, czy poczynisz jakieś postępy.


/f
KP: 2

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.