Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Nowe Opary Empty Nowe Opary Nie Lip 04, 2010 7:52 am

sasuke203

sasuke203
Zbanowany
Zbanowany
Mój nowy opar który zrobiłem dzisiaj
nie wiem czy fajny czy nie bo to wy musicie powiedzieć
Nowe Opary Oparq

2Nowe Opary Empty Re: Nowe Opary Nie Lip 04, 2010 9:32 am

Majek

Majek
Super Saiyan
Super Saiyan
A więc zaczynamy.
Włosy, jednym słowem... beznadziejne. Nie rób w ten sposób ich bo to nawet fajnie nie wygląda. Zrób kontury włosów, a później cieniuj je np. 3 tonowo. Przydałyby się jeszcze na czole jakieś kosmyki albo nie rób takiej "prostej lini" bo jak patrząc na oczy to już widać że włosy muszą iść tam trochu w dół.

Koszulka/Kamizelka. Jak patrze na to to uważam, że jest źle. Te cieniowanie nie wygląda za ciekawie.

Pasek/Opaski na rękach. Cieniowanie tutaj leży. Nie rób takich słabych przeskoków no i ogółem za jasne kolorki wziąłeś do nich. A z tymi cieniami to szkoda gadać, nie kropkuj tak pixelami. Zrób sobie jakieś słoneczko gdzieś i cieniuj wtedy (wyobraź sobie jak cień na niego pada wtedy).

Spodnie. Zamiast tego czarnego paska w środku mogłeś już dać ciemny szary chociaż i tak by to fajnie nie wyglądało. Tak samo nie cieniuj tak do "środka".

Buty. To ja nie wiem co to jest i co chciałeś zrobić :P. Cieniowanie oczywiście bardzo słabe i tak samo mogłeś już nie dawać do środka buta tej czarnej lini.

Skóra. Za słabe przejście kolorów w skórze bo nawet ich nie widać, zapożycz sobie od kogoś paletę najlepiej i daj credity za to.

Polecam Ci obejrzeć ten poradnik
https://anrevosprites.forumpl.net/tutoriale-f4/video-tut-cieniowanie-wedug-sezu-t396.htm

Dodaj jeszcze Credity za base i zmień nazwę tematu na taką jaka ma być. Inaczej polecą warny za to

/Y
+3KP

@Topic
Przynajmniej Ty znasz Regulamin ;p

3Nowe Opary Empty Re: Nowe Opary Nie Lip 04, 2010 4:02 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Brak taga, Warn.
W dodatku jeden temat już masz więc zamykam. Kolejny temat z OSW i daję Ci kolejnego Warniacza, zrozumiałeś?

https://anrevosprites.forumpl.net/o-s-w-f35/o-s-w-by-sasuke203-t1366.htm
Twój stary temat. TAM UMIESZCZASZ OPAR'Y!
I pamiętaj o pieprzonych tagach w innych działach.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.