Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1[OSW] By Dean Empty [OSW] By Dean Sob Sty 09, 2010 3:44 pm

Dean

Dean
Silver Saint
Silver Saint
Będę dawał tu swoje prace.
Z tego wipa, robię sprita.
[OSW] By Dean Wipgv
https://2img.net/r/ihimizer/img682/5469/wipgv.png

A to moje opary.
[OSW] By Dean Zoltek
https://2img.net/r/ihimizer/img101/9356/zoltek.png

[OSW] By Dean Kostek
https://2img.net/r/ihimizer/img46/9205/kostek.png

[OSW] By Dean Mjecz
https://2img.net/r/ihimizer/img42/9756/mjecz.png

[OSW] By Dean Kostekk
https://2img.net/r/ihimizer/img6/8520/kostekk.png

2[OSW] By Dean Empty Re: [OSW] By Dean Sob Sty 09, 2010 4:08 pm

Rexio

Rexio
Bronze Saint
Bronze Saint
Pierwszy rox!
Fajne włoski, ubranko też niczego sobie, a cienie ujdą :D
REszta jest jakaś taka sux : <

3[OSW] By Dean Empty Re: [OSW] By Dean Sob Sty 09, 2010 4:10 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
A więc ocenie Ci tylko tego Wipka z którego robisz Sprita.
Włosy - Cieniowanie takie zwyczajne. Przy konturach ciemniejsze, a w środku jaśniejsze. Ono według mnie robi się dosyć nudne i coraz to słabsze. No, ale wygląd ogólny dobrze dobrany.
Zbroja - No tutaj już wygląda conieco lepiej.
Spodnie - Hmm... Nadal zastanawiam się co to są za czarne kreski po obu stronach ;s, lecz nie mogę dojść... ;s Według mnie są one zbędne.
Buty - Takie zwyczajne.
Skóra - Trochę nie podoba mi się cieniowanie na ręce. Te kreski ciemniejsze powinny być inaczej umieszczone.

Może zrobisz wersje SSJ i nam pokażesz ? ;>

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/f

4[OSW] By Dean Empty Re: [OSW] By Dean Sob Sty 09, 2010 4:26 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Ocenię ci ostatniego ;p
Ciekawy kostium, 4 odcienie skóry niezbyt mi się podobają, paski na spodniach psują efekt, cieszę się, że zainspirowałem kogoś ;p. Ogólnie miecz jest dobry, jakbym miał zrevampować ci mieczyk to mało było by do popraw bo miecz jest git.

Akcja 'Oceniam Kreatywnie'- 2KP
/S

5[OSW] By Dean Empty Re: [OSW] By Dean Sob Sty 09, 2010 4:37 pm

Iveen

Iveen
Saiyan
Saiyan
Ocenię tylko wip'a.
Włosy są spoko. Cieniowanie na nich dobre. Nie podobają mi się cienie na głowie. Nie lubię takiego stylu. Ręce są dobre, ale rękawiczki trochę dziwne, ale to szczegół. Armor od ZTyphoonZ, tylko przekolorowany. Spodnie dobre, cienie mi się podobają. Buty normalne, podobne do Saiyan Boots. Ogólnie bardzo dobrze i czekam na sprita!

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/f

6[OSW] By Dean Empty Re: [OSW] By Dean Wto Sty 12, 2010 9:02 pm

Dean

Dean
Silver Saint
Silver Saint
Zmieniłem wipka mego.
[OSW] By Dean Newdean
https://2img.net/r/ihimizer/img263/6162/newdean.png

7[OSW] By Dean Empty Re: [OSW] By Dean Sro Sty 13, 2010 7:00 pm

Dean

Dean
Silver Saint
Silver Saint
Dzięki waszym ocenom i poradom, postanowiłem go poprawić.
[OSW] By Dean Newdean
https://2img.net/r/ihimizer/img163/6162/newdean.png

@Iveen
To nie jest biały...



Ostatnio zmieniony przez Dean dnia Czw Sty 14, 2010 7:38 pm, w całości zmieniany 1 raz

8[OSW] By Dean Empty Re: [OSW] By Dean Czw Sty 14, 2010 11:24 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No to teraz ja Ci skomentuje i poradzę trochę odnośnie Twojego wipka. No to zacznijmy od włosów. Kilka kosmyków z tyłu głowy wygląda dosyć dziwnie. Widocznie przez to cieniowanie. Bo według mnie one wyglądają dosyć kiepsko. Taka mała różnica kolorów i słabe wycieniowane miejsce, tak gdzie niema tych kosmyków, czyli środek włosów. Powinno być tam, według mnie ciemniejsze miejsce. Dalej tułów. Hmm... Nie wygląda źle, więc się do niego nie będę doczepiał :P
Ale za to spodnie coś Ci nie wyszły. A szczególnie ten jeden ciemniejszy piksel i kilka kresek, które nie są potrzebne. To tyle z mojej strony. Powodzenia w dalszych pracach !


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/f

9[OSW] By Dean Empty Re: [OSW] By Dean Czw Sty 14, 2010 4:21 pm

Iveen

Iveen
Saiyan
Saiyan
Na włosach cieniowanie musisz poprawić, bo jakoś dziwnie wygląda. Włosy ogólnie są dobre. Koszulka mi się podoba. Pas popraw. Nie podobają mi się kropki o najciemniejszym odcieniu spodni właśnie na nich. W pasie również mógłbyś zmienić ten najjaśniejszy kolor, bo to biały i np. podczas robienia gifa na mapce będziesz musiał ciągle tam wyczyszczać; daj jakiś jasny szary. Nie podobają mi się opaski. Buty nie są oryginalne. Ogólnie to cieniowanie jest w porządku tylko na spodniach musisz poprawić.


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/f

10[OSW] By Dean Empty Re: [OSW] By Dean Czw Sty 14, 2010 4:58 pm

Talian

Talian
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Od góry:
Włosy:
Ogólnie mi się podobają tylko cienie niezbyt. W środku są zbyt puste.

Głowa:
Móglbyś zrobić troche wyraźniejsze cienie.

Tułow i ręce:
Podobają mi sięcienie na tej koszulce.
Mięśnie były lepsze w poprzedniej wersji.
Rękawiczki również.

Pas:
Fajny, pomysłowy, ale cienie mógłbyś wzmocnić.

Spodnie:
Za moało tych ciemnych pikseli, dodaj ich droche.

Butki:
Nic oryginalnego ale cienie i styl mi się podobają


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

11[OSW] By Dean Empty Re: [OSW] By Dean Wto Sty 19, 2010 7:52 pm

Dean

Dean
Silver Saint
Silver Saint
Zmieniłem wipka trochę. Wiem, że włosy źle pocieniowane, ale po prostu nie dam rady inaczej.
[OSW] By Dean Newdean
https://2img.net/r/ihimizer/img694/6162/newdean.png

I jeszcze taki miecz, topór.
[OSW] By Dean Mjecz2
https://2img.net/r/ihimizer/img682/150/mjecz2.png

12[OSW] By Dean Empty Re: [OSW] By Dean Sro Sty 20, 2010 4:32 am

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Ładny wip ;]

Cieniowanie 9/10[troszke cienie włosków mi się nie podobają] ale wygląda jak by za długo na solarium był xD
Strój ma ładne zagięcia i cienie a Bardzooooo mi się podoba pasek 10/10

chyba nic nie trzeba by poprawiać.

Miecz/topór/Maczuga

To nie przypomina miecza, prędzej to wygląda na Topór lub maczugę

Do cieni maczutoporu nie ma co się czepiać ale mógł być poprawić To żeby to była jedna rzecz xD

Akcja 'Oceniam Kreatywnie'- 1KP
/S

13[OSW] By Dean Empty Re: [OSW] By Dean Sro Sty 20, 2010 8:21 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Dobrze że rozjaśniłeś spodnie.Opar zrobił się przez to lepszy.Dodałeś opaskę, która jest spoko ale nie podoba mi się cieniowanie włosów.Tzn, jest dobre ale nie pasuję do obecnych włosków.Cieniowanie moim zdaniem jest dobre.Włosy też spoko.Opaska i pas mi się bardzo podobają.I trochę opaska nie pasuję, teraz tak zauważyłem xd. No powiem ci że opar jest super :P

Akcja 'Oceniam Kreatywnie'- 2KP
/S

14[OSW] By Dean Empty Re: [OSW] By Dean Sro Sty 20, 2010 10:38 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No włosach niepotrzebnie dodałeś kreski (czyt. na tych kosmykach). Nie potrzebne one tam za bardzo są. No, ale według mnie lepiej wyglądają od poprzednich. Chociaż kontury tego tyłu mogły by wyglądać inaczej, aby lepiej się je cieniowało.
Widzę także, że zmieniłeś nieco cieniowanie spodni. Wyglądają lepiej niż poprzednie. Trzeba Ci przyznać idzie Ci coraz lepiej. Jeszcze trochę poprawek potrzeba, ale jest lepiej.

A ta broń, to jednak raczej wygląda bardziej na topór, niż na miecz :P Cienie na nim wyglądają jako tako dobrze, lecz z jednej strony powinien być z lekka inaczej pocieniowana.

Akcja 'Oceniam Kreatywnie'- 3KP
/S

15[OSW] By Dean Empty Re: [OSW] By Dean Sro Sty 20, 2010 2:21 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
ubranko może być
cienie na nim i na skórze ok
włoski są super a cieniowanie na nich tak troche mi się podoba xd
toporek fajny ^^
za murzyna 8.5/10
za topór 3.5/5

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/S

16[OSW] By Dean Empty Re: [OSW] By Dean Sro Sty 20, 2010 3:08 pm

Iveen

Iveen
Saiyan
Saiyan
Pierwsze, co mi się nie podoba, to opaska + najciemniejszy odcień włosów. Z daleka wydaję się, że to jest jedno i to samo. Włoski bez dwóch przednich kosmyków ładnie wyglądają, no ale cienie takie słabe. Nie podobają mi się również opaski na rękach. Pas jest za duży. Podobają mi się cienie spodni. Koszulka, nie wiem czemu, ale jest fajna. Buty niezbyt oryginalne.
Popraw włosy i opaskę i możesz robić sprita.

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

17[OSW] By Dean Empty Re: [OSW] By Dean Pią Sty 22, 2010 4:52 pm

Dean

Dean
Silver Saint
Silver Saint
Mało co poprawiłem. Powiedźcie co zmienić i kiedy robić sprita. Ketsu to wip, nie opar.
[OSW] By Dean Newdean
https://2img.net/r/ihimizer/img11/6162/newdean.png

18[OSW] By Dean Empty Re: [OSW] By Dean Czw Sie 06, 2015 10:07 pm

Dean

Dean
Silver Saint
Silver Saint
SSJ z ciemną opaską, zmienić kolor opaski na taki jaki widać czy może jeszcze inny kolor?

[OSW] By Dean W4ze46iyt8ld

Credit: S-H, S-I, Sezu, Talian.

19[OSW] By Dean Empty Re: [OSW] By Dean Czw Sie 06, 2015 10:19 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
O Fuck. Po tylu latach coś nowego? Zajebiście.
Po pierwsze - rzuca się w oczy stary styl. I ja szczerze mam wywalone na to co powiedzą nowi "wyjadacze" i "znawcy" - mnie sie podoba. Nostalgia. Serio, taki styl miał w sobie to coś. Zwłaszcza ten motyw cieniowania włosów XD Choć akurat tobie nie do końca wyszły dobrze. Ten styl, ale technika zawiodła. Pixele rozmieszczone są jak na moje troche chaotycznie i randomowo. No i ta wielka plama ciemnego odcienia na włosach. Cieniowanie twarzy również przestarzałe. Te rozmieszczanie cieni przy konturach. Cieniowanie koszulki też nie powala. Najlepiej wyglądaja chyba spodnie. Dobrze, że coś robisz i to po takim czasie. Mam nadzieje, że ci się szybko nie znudzi i dogonisz obecny styl. :D
Propo obecnego stylu - proponuję zmienić base.
Ah, aż mi się przypomniał pierwszy revamp mojej postaci :D Właściwie zmieniłem tylko cieniowanie.
[OSW] By Dean OFlBfB1
Pierwsza wersja posiada dość podobny styl cieniowania do twojego. Przynajmniej jeśli chodzi o twarz i ręce. Dlatego widzisz jak przestarzałe to już jest.
No a teraz moja postać wygląda tak:
[OSW] By Dean O1aCr5Q

[kp]2[/kp]

20[OSW] By Dean Empty Re: [OSW] By Dean Czw Sie 06, 2015 10:39 pm

Dean

Dean
Silver Saint
Silver Saint
Oj tam, mi się podoba ^^ sprit zrobiony i nie planuje większych zmian.

To jest najnowszy base? Bo patrzę na obrazek, który jest na górze i widzę, że nie są zrobione na jednym base. Chyba, że są to opary i spary.
base:

To co z tą opaską?   8D

I próbuję właśnie "przenieść" go na ten base na dole, ale słabo mi to wychodzi  :(

21[OSW] By Dean Empty Re: [OSW] By Dean Czw Sie 06, 2015 10:52 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Dean napisał:To jest najnowszy base? Bo patrzę na obrazek, który jest na górze i widzę, że nie są zrobione na jednym base.
Dzisiaj chyba nikt z naszego forum nie używa Base i robi swoim własnym, oryginalnym stylem. Opary na logo forum są zrobione przez Zbira, który "personalizuje" każda postać zmieniając im różne cechy. Zmienia im wzrost itp. Dlatego opary na logo są różne. Stąd też różnica miedzy tym moim, a tymi na logo.
[OSW] By Dean I1aMZxE
Masz tu kilka przykładowych stylów. Widać znaczące różnice. Wielkość, grubość, cieniowanie. Jedni dodają nos i usta, inni sam nos, jeszcze kolejni nic. Niektóre mają dwoje oczu widocznych, inni tylko jedno. Dłonie są różne. Rozstaw nóg. LSW rozwinęło się w tym kierunku, ze każdy ma swój styl.
A żeby było to jeszcze bardziej widoczne, podeślę moją postać zrobioną przez kilka różnych osób. Każdy ma inny styl.
[OSW] By Dean Qwc2osP
W kolejności zrobione przez: Zbir, Yoh, Royalz, Woogy, Aki, Rayem, Bercikovsky

A co do przenoszenia na base Luki, to powodzenia.

22[OSW] By Dean Empty Re: [OSW] By Dean Pią Sie 07, 2015 8:03 am

Dean

Dean
Silver Saint
Silver Saint
Czyli żaden z was nie ma sprita w nowym stylu?

23[OSW] By Dean Empty Re: [OSW] By Dean Pią Sie 07, 2015 11:46 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Czyli żaden z was nie ma sprita w nowym stylu?
...ekhem... własnym stylu...
Na razie nie mam weny na stworzenie czegokolwiek, ale rozpocząłem prace nad spritami Yoha i Silvii. Są na bardzo wstępnym etapie. Może do nich wrócę, jak znajdzie się czas oraz chęci. Wracając do tematu...

Pierwsza grafika od bardzo, bardzo dawna, stworzona w starym, dobrym stylu. Kimże bym jednak był, gdybym nie miał żadnych zastrzeżeń? Tak jak wspomniał Bercik, cieniowanie włosów nie jest złe. Przypominają mi się czasy, gdy sam rozmieszczalem cienie w podobnym stylu. Przesadziłeś jednak z ciemnym odcieniem. Spróbuj go ograniczyć do minimum i wykorzystuj do ewentualnego zaznaczenia poszczególnych kosmyków. Całokształt będzie prezentował się naturalniej. Granatowa opaska wygląda lepiej, zwłaszcza przy formie Super Saiya-jin. Cieniowanie skóry oraz wykonanie masy mięśniowej wymaga jeszcze kilku poprawek, ale nie będę Ci tutaj o tym ględził, bo nie ma to najmniejszego sensu - wracasz po długim czasie i to normalne, że nie jesteś na bieżąco. Mimo wszystko, zastój nie jest całkowity. Wnioskuję to po całkiem niebanalnym wykonaniu podkoszulki, jak na Twoje aktualne umiejętności spritowania. Spodnie... Cóż... Pracuj nad tym. Ogólnie rzecz biorąc, twórz grafiki na nowszych szablonach, jeżeli już chcesz je robić. Z czasem będzie Ci łatwiej przejść na customy ;)

24[OSW] By Dean Empty Re: [OSW] By Dean Pią Sie 07, 2015 2:13 pm

Dean

Dean
Silver Saint
Silver Saint
rozpocząłem prace nad spritami Yoha i Silvii.

I właśnie na jakimś base czy robisz sam pozy? A może przerabiasz jakiś base tak, aby był to twój styl.

25[OSW] By Dean Empty Re: [OSW] By Dean Pią Sie 07, 2015 2:42 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
I właśnie na jakimś base czy robisz sam pozy? A może przerabiasz jakiś base tak, aby był to twój styl.
Sam tworzę poszczególne pozy, rysując je od zera. Jeżeli mam jakiś problem z konkretną pozą, internet służy mi pomocą. Ale polecam dla osób nie tworzących customów właśnie to base, które wrzuciłeś wyżej - jest stosunkowo nowe, zaś postacie na nim stworzone wyglądają całkiem przyzwoicie.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Similar topics

-

» Dean

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.