Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Krótka nieobecność i kolejna xD Empty Krótka nieobecność i kolejna xD Pon Lip 12, 2010 1:13 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No więc, dwie sprawy.

Po pierwsze, dużo osób zapewne zauważyło że nie było mnie na forum jakiś czas.. Cóż, prosiłem by Sołtys przekazał Viegowi, iż nie będę wchodził z powodu braku dostępu do sieci.
Tydzień mnie nie było, ale już jest dobrze.. Chyba ^^".
Mam internet i będę wchodził ALE...

Druga sprawa.. Wyjeżdżam dzisiaj wieczorem do znajomych na działkę. Nie będzie mnie ok. tygodnia, dokładniej do piątku. Postaram się jeszcze dzisiaj trochę spamow... Po oceniać różne prace na forum i wrzucę jakieś swoje.
No, ale do piątku mnie niema, później wracam i jestem z Wami do sierpnia.

To na tyle ;s Nie pisać do mnie PW od dzisiaj, bo prawdopodobnie nie odbiorę i nie odpiszę na nie.

2Krótka nieobecność i kolejna xD Empty Re: Krótka nieobecność i kolejna xD Pon Lip 12, 2010 1:24 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
No to miłego pobytu na działeczce ;>.
Może nawet Ci coś ocenię przez ten czas xD.

Wracaj szybko :P.

3Krótka nieobecność i kolejna xD Empty Re: Krótka nieobecność i kolejna xD Pon Lip 12, 2010 3:18 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Działeczka, dziewczyny, korzystaj Yoszu xd.

4Krótka nieobecność i kolejna xD Empty Re: Krótka nieobecność i kolejna xD Pon Lip 12, 2010 3:35 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Feli - Błąd, Działeczka, Dziewczyny, Alkohol, korzystaj Yoszu xDDD

5Krótka nieobecność i kolejna xD Empty Re: Krótka nieobecność i kolejna xD Pon Lip 12, 2010 4:30 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
A żebyście wiedzieli, że skorzystam ;O!
"Błędzie fłajnie", a jak wrócę zrobię nalot spamu na forum i ocenię duużo tematów z waszymi pracami :O O ile u mnie w Spricie tysh będzie "Spammmm Attack" xd

Cóż, to za jakąś godzinkę jadę sobie, albo później ;< Czas sprawdzić czy wszystko mam spakowane i See'ya Friends xd

6Krótka nieobecność i kolejna xD Empty Re: Krótka nieobecność i kolejna xD Pon Lip 19, 2010 9:25 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wróciłem i niech spam będzie ze mną xd

A tak serio.. No, wróciłem. Trochę opóźnił mi się powrót, ale nie martwcie się, nadrobię niepisane posty :O

Zamykam, jeżeli będę wyjeżdżał jeszcze, to się odezwę tu :s

7Krótka nieobecność i kolejna xD Empty Re: Krótka nieobecność i kolejna xD Pon Sie 16, 2010 6:28 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
A jednak jeszcze wyjeżdżam :D!
Jadę do znajomych na działkę i do czwartku mnie nie będzie. Możliwe że się przedłuży, ale nie wiem.
W każdym razie, dostępu do neta nie będę miał na 100%. Tak więc, nie spamujcie mi na PW bo nie odpowiem.
Jak wrócę to zakończę DADS.

8Krótka nieobecność i kolejna xD Empty Re: Krótka nieobecność i kolejna xD Pon Sie 16, 2010 7:20 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dobra, jednak nigdzie nie jadę xD
Zmiana planów. Zostaję z Wami :D

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.