Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Vgif] By Pucolini Empty [Vgif] By Pucolini Wto Lip 13, 2010 7:02 pm

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
Witam !
Wprowadzenie do tematu
Naszła mnie ochota by zrobić gif/vgifa ( Raczej V.Gif ale nie wiem czy będzie mi się chciało dodawać dźwięki itp : s ) Fabuły nie będę wam zdradzał bo ja mam tak że wszystko wymyślam w trakcie bądź jak zbieram materiały. Ogólny zarys w głowie mam więc nie bójcie się nie będzie to nic w stylu " Turniej " bądź " Jesteśmy normalnymi ludźmi nagle ktoś umie latać dostajemy power lub uczymy się ocb " itp Bo to są oklepane rzeczy. Nie daję też mapki świata bo to raczej nie ma znaczenia , taki pic na wodę przynajmniej dla mnie. Żadnego gifa z mojej produkcji wam nie pokaże bo nie mam. Ci co mnie znają wiedzą jak robię gify. Gifa będę robił w Ps'ie , na mapce ( Zawsze paint i biale tło robiłem , tylko niektóre produkcje były na mapce ).

Co nieco o gifie
Gif pojawi się ... no trochę czasu minie za nim ujrzycie pierwszy odcinek. Ale możecie liczyć na jakiś prolog gdy zgłosi się dużo ludzi ( nie wiem czy ktoś się zgłosi bo swoich produkcji tutaj nie wystawiałem jeszcze jeżeli chodzi o gify a jest trochę nowych użytkowników )
W tym gifie nie wstawię siebie bo nie lubię po prostu i nie chce się koxić czy coś w tym stylu. Po za tym robię nowego sprita. Nie będzie podziału na dobro - zło - neutralni . Raczej będą dwie walczące frakcje. O tu już trochę zdradziłem. Ale to nie będzie tak jak wam się wydaje. Będę czerpał zarys fabularny i pomysły na akcję z różnych anime a także dokładał coś od siebie.


Zgłoszenia
Jeżeli tu zaglądasz to chyba tylko z tego powodu by się zgłosić i poprzedni tekst masz głęboko w dupie. Zaznaczyłem jeszcze żebyście widzieli : P Co do zgłoszeń poniżej jest formularz i prosił bym się dostosować. Jeżeli piszesz w charakterze " patrz PBF " bądź " jak saske lub grimdżoł albo gokó" to od razu ignoruje twoje zgłoszenie a administracje prosił bym o karanie takich postów bo są zbędne w temacie i to tylko nabije.

Imię :
Nazwisko : ( Nie koniecznie )
Kolor : Czerwony , Niebieski , Żółty , Zielony , Fioletowy , Szary ( Zobaczycie potem o co chodzi )( Chyba najważniejsze )
Charakter : WAŻNE !
Sprit : To chyba oczywiste
Inne : Jeżeli chcesz coś dodać od siebie , jaką role chciałbyś pełnić czy coś napisz a ja to uwzględnię.

Czerwony
* Mimie

Zielony
* Woogy

Niebieski
* Danielos
* Butarata


@Edit

Gif bardziej będzie stawiał na walki wręcz niż na Ki ! ! !

@But
Zależało by mi gdybyś był w niebieskich. Jeżeli już tak na maxa nie chcesz to napisz edita to zmienię =/



Ostatnio zmieniony przez Pucolini dnia Sro Lip 14, 2010 9:47 am, w całości zmieniany 6 razy

2[Vgif] By Pucolini Empty Re: [Vgif] By Pucolini Wto Lip 13, 2010 7:54 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Imię : Mimie

Kolor : Czerwony

Charakter : Postać ta charakteryzuje się głównie brakiem cierpliwości. Nie jest jakoś znacząco przyjaźnie nastawiony do reszty, ale za kumpli będzie walczył do krwi ostatniej kropli z żył :P.
Lubi walkę oraz mierzenie się z silnymi przeciwnikami, ma szacunek do każdego wroga.
No i oczywiście lubi się pośmiać.

Sprit : http://iv.pl/images/54235197937389715611.png << OLD :P

Inne : Antyyosh power xD



Ostatnio zmieniony przez Mimie ;* dnia Sro Lip 14, 2010 3:27 pm, w całości zmieniany 1 raz

3[Vgif] By Pucolini Empty Re: [Vgif] By Pucolini Wto Lip 13, 2010 8:02 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
[Vgif] By Pucolini Omg-Banana

Imię: Woogy
Nazwisko: Roleyo
Kolor: Jak chcesz... Chyba, że tak nie ma (xd) to zielony! Ale jeśli zmienisz to też będzie git :P.
Charakter: Stały żartowniś. Nigdy nie traci humoru - nawet podczas walki... Lubi walczyć. Zawsze jest pewny siebie... Ma duży potencjał, jednak mało kiedy potrafi go wykorzystać... Dość lekkomyślny, czasami działa pod wpływem emocji... Mimo to - rzadko wpada w prawdziwą furię(Ty wiesz ;P)..
Sprit: 'śmy się umówili na PW :P.
Inne: Raczej brak...

4[Vgif] By Pucolini Empty Re: [Vgif] By Pucolini Wto Lip 13, 2010 8:16 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
Imię:Souji
Nazwisko: Tendou (Tendou Souji)
Kolor: Szary
Charakter: He's always calm, and stays serious most of the time, jokes is what he doesn't do, nor does he like them. Ofcourse, he will laught at one if the time is right. He's self centered, but has honor and pride, he will not attack someone that's unable to fight, or even fight back, and will finish a fight, sooner, or later, always. Due to his name, and his self-centerness, he made himself a phase, using it each time he is about to introduce himself "Walking the Path of Heaven. The Man will rule over everything" (For those that didn't watch Kamen Rider Kabuto, Tendou stands for Path of Heaven, and Souji for Ruler of All).
He's confident in himself, as he thinks that the world resolves around him, but he's not a faggot.
Sprit: https://2img.net/r/ihimizer/img15/5286/spritepi.png
Inne: Uhmm, even if in a team, I would like to just "screw the orders", sometimes, or atleast, not take "orders", but do what people "ask" me to.

5[Vgif] By Pucolini Empty Re: [Vgif] By Pucolini Sro Lip 14, 2010 6:32 am

Danielos

Danielos
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Imię: Danielos
Kolor: Niebieski
Charakter: Charakteryzuje się wyluzowaniem , potrafi znajdować we wrogach nawet czasem przyjaciela , nie cofnie się przed walką - do walki pod chodzi bardzo poważnie i nie boi się w niej zginąć.
Sprit: http://iv.pl/images/51390386108361586669.png
Inne : brak

6[Vgif] By Pucolini Empty Re: [Vgif] By Pucolini Sro Lip 14, 2010 9:29 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Imię :Butarata(mogą przezywac mnie but i robic sobie ze mnie jaja ;d)
Kolor : Niebieski
Charakter : Nie lubi wychodzic w gorące dni..Spokojny, małomówny.Nie lubi rozmawiac.Podczas walki nie bawi się z przeciwnikiem.Wierzy w swoje możliwości.Podczas walki najpierw obmyśla strategie.Jest poważny ale czasem też strzeli głupi żarcik.Butarata panuje nad lodem.Jest szybki i silny a zarazem zawsze ma jakąś strategię.
Sprit : Butarata



Ostatnio zmieniony przez Ketsu dnia Sro Lip 14, 2010 12:07 pm, w całości zmieniany 1 raz

7[Vgif] By Pucolini Empty Re: [Vgif] By Pucolini Sro Lip 14, 2010 1:38 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Imię : Smoku
Nazwisko : ikagawashii
Kolor : Szary
Charakter : Mhroczny ! Chce mieć mnóstwo mocy nie zważając na konsekwencję, olewa słabych ludzi ( czasem są takie sceny w anime że ktoś tam chce się bić, a tenolewa go bo jest słaby... no chyba wiesz o co mi chodzi) Stara się mało mówić, lubi być sam - samotnik, jest bardzo mało ludzi, którzy by go polubili.
Sprit :
- Smoku Normal
- Smoku Shadow
Oczywiście Trans możesz odrzucić ale daję go tak profilaktycznie xDD
Inne : Jeżeli byłbym w złych to prosiłbym , by moja postać pełniła funkjcę ala prawej ręki. Kogoś bardzo bliskiego temu złemu (Kox'owi) xD

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.