Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 5]

76By Michass - Page 4 Empty Re: By Michass Wto Maj 24, 2011 9:41 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[...] więc może powinieneś to pokazać w dziale dotyczącym Pixel Artu ?
To że coś jest większe, nie znaczy że to PixelArt, Zbirze ^^

Jeżeli chodzi o pracę..
Nowy Shit ... :D
Nic więcej tu nie trzeba pisać. Mimo to...
Cieniowanie miejscami tragiczne, odpowiednich proporcji brak. Nogi wyglądają wręcz tragicznie. Jaskiniowiec, jaskiniowcem ale "to" mi go niewiele przypomina. Ogólnie, nie ma tu co oceniać. Zacytowałem Ciebie i Twoje własne słowa to chyba najlepsza ocena dla tej pracy.

By Michass - Page 4 Traini

KP: 1
/Feli

77By Michass - Page 4 Empty Re: By Michass Czw Lip 21, 2011 8:51 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Po dłuugiej przerwie, wracam z nową pracą : >

By Michass - Page 4 Gohanb

78By Michass - Page 4 Empty Re: By Michass Czw Lip 21, 2011 10:37 am

Magnum X7

Magnum X7
Zbanowany
Zbanowany
Michasie z racji tego, że zbieram KP to Ci ocenię:3. No więc tak, postać prezentuje się nie za dobrze. Włosy są zbyt kanciaste, dodatkowo nie odpowiednio pocieniowane. Ten kosmyk odchodzący od włosów wygląda jak zwisający banan. Twarz wygląda dziwnie i nienaturalnie, ta krecha na twarzy (szrama ?) prezentuje się jak u Harry Pottera błyskawica. Cieniowanie na twarzy sztuczne, tak jakby był z plastiku. Oczy są dziwne, on ma zeza. Szczena (?) zlewa się ze światłem na twarzy i nie widać jej wcale. Teraz koszulka która jest fatalna! Pocieniowana nierealnie i wygląda jak kawał szmaty. Chciałeś pokazać Gohana w SSJ (2?) damaged, ale wyszło coś jakby wkurwion* psychol z zezem co ubierał się po ciemku. Klaty tutaj nie widzę wcale, a ten czarny piksel na środku jest totalnie zbędny, tak jak ten niżej. Przypatrz się bardziej jak wygląda rozszarpana i poniszczona koszulka, a nie rysuj byle szmatę na połowie ciała. Ręka jest dziwna, nie widzę na niej wcale mięśni. Pięść wygląda zwyczajnie jak ziemniak z kreskami. Co do drugiej ręki nie wypowiem się nic bo za dużo szram jest i cała ręka została zniekształcona. Spodnie o ile dobrze pamiętam też były poszarpane, ale mniejsza o to. Światło dobrze nałożone, cień też. Do spodni nic nie mam, chociaż trochę ta kropka na spodniach (półcień) nie potrzebna. Jeden but dobry drugi zły. Bo na obydwu pada światło, gdzie powinno być na jednym czyli lewym, prawy jest z tyłu czyli cień powinien być na tym bucie. Cała praca wykonana jest custom, w całości przez Ciebie, za co podziw. Ale jak dla mnie nie do końca jeszcze opanowałeś cieniowanie, cała postać prezentuje się nie za ciekawie, twarz jest wydłużona i jest trochę błędów. Ale masz plus za to że jest to custom. No i jeszcze jest to praca po dłuższej przerwie, więc mogłeś się obniżyć w skillu. Ćwicz, dodawaj new prace i postaraj się wymiatać w oparach tak samo dobrze jak w sygnach :) 3m się.

KP: 3
/Yoh

79By Michass - Page 4 Empty Re: By Michass Czw Lip 21, 2011 7:17 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Lekko zmieniłem, może teraz lepiej..

By Michass - Page 4 Gohanj

credit for : nieznany twórca mapy.

80By Michass - Page 4 Empty Re: By Michass Pią Lip 22, 2011 9:08 am

Magnum X7

Magnum X7
Zbanowany
Zbanowany
Teraz wygląda on nieco lepiej, ale jak dla mnie twarz jest jakaś taka "pyrkowata" Już nie ma zeza, a cienie na twarzy lepsze. Włosy są nadal trochę kanciate i rozłożenie cieni i światła jakieś takie rozrzucone. "Rozerwana" koszulka wygląda nadal jak szmata i jest źle pocieniowana. Klata jest już widoczna, ale mięśnie brzucha są nie w tej samej linii co klatka piersiowa. Cienie rozsypane, ta prawa ręka która już jest widoczna, wygląda jak zwisający wąż albo robak. Lewa ręka natomiast nadal nie wygląda za dobrze. Wydaje mi się, że nie uchwycisz mięśni na tejże ręce, dlatego że jest ona zwyczajnie za krótka albo za mała. Pięść nadal jest kartoflem i nadal ma dziwne cienie i dziwne światło. Spodnie są dobre. Chociaż ta prawa noga jakaś taka wygięta dla mnie jest. But lewy dobrze ale prawy nadal źle. To jest noga schowana i tam światło nie pada. No cóż, cała postać nadal ma swoje błędy, ale jest już lepiej. Dodawaj nowe prace, do tego Gohana powrócisz później. Zajmij się czymś ciekawszym. 3m się:3

KP: 2
/Yoh

81By Michass - Page 4 Empty Re: By Michass Pią Lip 22, 2011 3:08 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Dzięki Magnum : ) Chociaż ty się nade mną litujesz ;3
Wracam do gry w pbf'a więc przyda się nowa praca ;d

By Michass - Page 4 Michasssaiyan
credit : Yoh (wzorowałem się na kalcie ssj4)

82By Michass - Page 4 Empty Re: By Michass Pią Lip 22, 2011 10:38 pm

Magnum X7

Magnum X7
Zbanowany
Zbanowany
No cóż Michassiu lubię oceniać :) A Ocenisz też moje co nie co ?;3
Normal:
Włoski ładnie pocieniowane i kształt włosków też ładniutki. Cieniowanie na twarzy w miarę dobre. Ale nie rób tego drugiego oka widocznego bo wygląda to najzwyczajniej dziwnie. Zostaw czarny piksel, który będzie na równi z kończącym pikselem od oka lewego (ten przed kolorem oka). Bluza bardzo ładnie wykonana i kaptur też niczego sobie. Ale gdzie nie gdzie czarny pikselek nie potrzebny. Cieniowanie trochę gorsze, ale nie tak bardzo. Poprawiłbym na kapturku i więcej tego półcienia na kapturze z racji tego że jest on z tyłu. Cienie na rękawie lewym trochę bym zmienił. Znów za mało półcienia. Drugi rękaw ok. A cienie na samej tej bluzie też wymagały by poprawy. Ręka lewa dobrze pocieniowana. Prawa też dobrze, do spodni prawie nic nie mam. Za mało cienia! Półton i światło największą część stanowią. A na prawej nogawce 2 tony i dobrze. Buty ładne i dobrze pocieniowane. Postać dużo dużo lepiej wyglądająca niż poprzednik GOHAN SSJ(2?) A teraz dostaniesz sooolidny opierdo* made by Mruczek ^ ^'
SSJ: Ekhem! Strzelić w łepek? W SSJ włosy wydłużają się, kolor oczu robi się zielony, a kolor ubrań rozświetla się o jeden albo dwa tony. Widoczny jest wzrost masy mięśniowej na dłoniach i nogach. Blask ubrań wywołany jest przez aurę. A Ty tylko leniwcze jeden żeś włoski zmienił! *chwyta rulon z gazety i wali go po łbie* Nie dobry Michass!
SSJ2: Włosy dłuższe i wyższe ładnie pocieniowane. Ale do jasnej anielki, aura w SSJ2 bije mocniejszym blaskiem złotego i włosy robią się jaśniejsze o jeden ton! A u Ciebie ten sam co w SSJ! *chwyta kapcia i leje go po łbie* Nie dobry Michass! Kolor oczu jest mocniejszym i jaśniejszym seledynem. Kolor ubrań wyższy o jeden ton.
SSJ3: Odcień jeszcze jaśniejszy. Najdłuższy robi się ten kosmyk z przodu i dobrze. Odcień twarzy bardziej czerwony no i tu też dobrze (ale do cholery na ręce to już nie starczyło czerwonego?!) Włosy fajne kształtem i ładnie pocieniowane, ale jak dla mnie zbyt długi jest ten kosmyk po lewej ten duży. Kolor oczu jeszcze jaśniejszy! Prawie taki Turkus. *chwyta bambusa w dłoń i leje go po łbie* Nie dobry Michass!
SSJ4: Czerwone futerko;3 Włosy nawet niezłe. Pocieniowane chyba dobrze ^^', kolorek oczu nie ten! Tam się takie żółtawe robią -.-' Klata wyszła taka sobie. Nie za dobrze wygląda. Dla mnie tak jakby się na grillu przysmażył xD A Cieniowanie też wymagało by poprawy, druga ręka jakoś dziwnie wygląda.
Ehhuu... no i doszedłem do końca. Nie chce mi się Cię już lać xD Sporo błędów ale to takich typowo teoretycznych, trochę mniej w cieniowaniu i kształtach. No cóż twórz więcej takich :) Zawsze chętnie ocenię. A teraz wysiliłem się i poszukałem zdjątek na temat tych kolorów itp.
Normal: By Michass - Page 4 Goku_normal
SSJ:By Michass - Page 4 1_11738-ssj_goku_super
SSJ2:By Michass - Page 4 1216527461877_f
SSJ3:By Michass - Page 4 Goku_ssj3
SSJ4:By Michass - Page 4 Mediumjvmbl547a48f2948341
I jakby co na zapas dam Ci jeszcze to:
Kaioken: By Michass - Page 4 Kaiopower_2
FSSJ: By Michass - Page 4 Fssj
SSJ5: By Michass - Page 4 Goku_Ssj5_Remake_by_NeDan89
Majin: By Michass - Page 4 Majin_vegeta
O rany xD Przynajmniej jakąś pomoc będziesz miał:3
(ehh... tyle trudu i krwi a tylko 3 kp zarobi człowiek :()

KP: 3
/Yoh

83By Michass - Page 4 Empty Re: By Michass Sob Lip 23, 2011 10:41 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Dzięki za ocenę Magnum :3
Wstawiam trochę poprawioną wersje. Może ktoś inny skomentuje ; >

By Michass - Page 4 Michasssaiyan

84By Michass - Page 4 Empty Re: By Michass Nie Lip 24, 2011 5:36 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Co do normala to większych zastrzeżeń nie mam. dobór koloru zielonego mógłby być nieco inny jak na mój gust - ciemniejszy i nieco bardziej wypłowiały ,ale to już chyba kwestia gustu. Prócz tego klilka mniejszych lub większych błędów w cieniowaniu. I tera chyba najwazjniejsza część ,bo odniosę się do proporcji poszczególnych części ciała. Tak więc co do nóg - powinny być one szersze przy kroczu. Zwężasz je ku górze ,a efekt powinien byc co najwyżej odwrotny. Co do klaty - powinna być ona większa. Możliwe też ,że wygląda ona na za małą przez JEGO prawą rękę ,którą powinieneś przykrzywić że tak się wyrażę. Pamiętaj ,że ręka ma także łokieć - mniej więcej od miejsca gdzie powinien się on znajdować wyprostuj rękę ku dołowi. Po prostu coś zrób ,bo w tym momencie wygląda to strasznie nienaturalnie.
Teraz poszczególne formy ss na króciutko :
ssj - powinieneś przynajmniej minimalnie pobawić się ich wyglądem ,w tym momencie jest to jedynie recolour normala ,podnieś je minimalnie.
ssj2- tutaj już nie szczędziłes czasu na zmianę kształtu włosów ,jedynie to cieniowanie nieszczęsne
ssj3 - powinieneś zrobić coś z tym kolorem włosów mieszającym się ze skórą. Oddziel je jakoś ,zrób cokolwiek
ssj4 - włosy są zdecydowanie za mało 'puchate'. Dodać kilka kosmykó w pusrtych miejscach ,bo w tym momencie wygląda jakby zaczął łysieć >.>
Co do jego mięśni torsu ... koniecznie je popraw ,wyglądają tragicznie ( bez urazy ).


KP: 2
/Feli

85By Michass - Page 4 Empty Re: By Michass Pon Lip 25, 2011 10:23 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Próbowałem poprawić. Lepiej :3 ?

By Michass - Page 4 Poprwbase

86By Michass - Page 4 Empty Re: By Michass Sro Lip 27, 2011 2:44 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
No cóż obiecałem. Słowa nie dotrzymałem - oceniam ale miałem to zrobić dawno temu - więc proszę o wybaczenie xd.

Opar prezentuje się ogólnie ładnie chociaż nadal ma kilka błędów. Jak zwykle lecę od góry.
Włosy - Zaliczają się do plusów oparka tylko drażni mnie ten przód.
By Michass - Page 4 20031431126888828846
Cieniowanie jest bardzo dobre, podoba mi się.
Twarz - Tu też nie widzę większych zastrzeżeń. To jedno oko wygląda dziwnie :<
Tors - Yay! Zielony, mój ulubiony kolor. Cieniowanie miejscami mogłoby być lepsze. Chodzi mi zwłaszcza o tą odstającą rękę. Kaptur przez włosy wydaje się dziwnie kwadratowy.
By Michass - Page 4 68447159190959780598
Spodnie - Bardzo fajne cieniowanie i kolorystyka. Nogi nie są tak rozkraczone jak w poprzedniej wersji jednak są jakieś krzywe/kwadratowe.
By Michass - Page 4 21595189648651257946
Ta zaznaczona noga jakoś dziwnie wygląda - serio.
Butki fajne ^^.


KP: 2
/Feli

87By Michass - Page 4 Empty Re: By Michass Nie Sie 21, 2011 9:04 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Po przerwie, nowe base, nowy opar.

By Michass - Page 4 Michassop

88By Michass - Page 4 Empty Re: By Michass Nie Sie 21, 2011 7:12 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Włoski wyglądają jakby lepiej, ale to jeszcze nie jest to. Bluzę postaraj się inaczej pocieniować, nie wiem jak się robi kaptur, ale mi to jakoś nie pasuje tu. Spodnie musisz na dole inaczej pocieniować, zastanów się nad tym. Buty są w miarę fajne ^^. Twarz każdy cieniuję jak chce (chociaż w małym stopniu się każda różni) i o to chodzi, bo jakby każdy tak samo cieniował, to wszystkie byłyby podobne. Aha, jeszcze do bluzy... Jak masz sznurki i poprowadzone czarnym 2 kreski równolegle do szyi, to tak powinno w ogóle być? Przecież jak masz bluzę ze sznurkami, to one wychodzą pod szyją, a Twoje jakby zaczynały się za głową. A jeśli chcesz odznaczyć ten kawałek kaptura, to weź jeszcze bardzo ciemny, ten zielony kolor.

No, to chyba wszystko. Pozdro.

KP: 2
/Yoh

89By Michass - Page 4 Empty Re: By Michass Pon Sie 22, 2011 6:41 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Hmm... Zacznę od fryzury jest lepsza niż ta poprzednia.
Cieniowanie włosów dobre.
Za to już wolałem wcześniejsze cieniowanie twarzy, w ogóle trochę za mało najciemniejszego odcienia skóry na twarzy.
By Michass - Page 4 Michassop2
To co zaznaczyłem najwyżej, czyli ucho jest źle zrobione, wygląda trochę jak elfie. By Michass - Page 4 329309
Teraz to co zaznaczyłem na bluzie, ten skrawek trochę mi się nie podoba, bo wydaje mi się że takie coś się robi jakby była koszulka, koszula etc. wpuszczona w spodnie a raczej bluzy się nie wpuszcza w spodnie, a nawet jakby była to było by to widoczne. A tak to dało ci to efekt jakby bluza z jednej strony była za długa.I jeszcze mi się niezbyt podoba kaptur, ma taki jakiś dziwny kształt, tak jakbyś włożył do niej z dwa grapefruity. By Michass - Page 4 2992 Tak to bluza mi się podoba, ma fajne cieniowanie.
A przy trzeciej obwódce zaznaczyłem but bo zapomniałeś(chyba) dać tam jednego piksela.

KP: 2
/Yoh

90By Michass - Page 4 Empty Re: By Michass Wto Sie 23, 2011 10:01 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Michass
Włosy wykonałeś całkiem fajnie, podoba mi się to w jaki sposób wykonałeś poszczególne kosmyki włosów, mogę przyczepić się jedynie do kosmyka opadającego lekko na twarz. Po co tam tyle tego średniego odcienia? Może warto byłoby go po prostu skasować, ograniczając jego rolę na tym kosmyku do minimum? To samo tyczy się drugiego kosmyka - nie warto pisać o nim drugie tyle, nie sądzisz? W przypadku twarzy... Nieco więcej ciemnego odcienia w niektórych miejscach by nie zaszkodziło, wiesz? Zwłaszcza pod opadającymi kosmykami umieszczenie jednego czy dwóch pixeli w ciemnym odcieniu byłoby ciekawym rozwiązaniem. W przypadku bluzy nie mam Ci zbyt wiele do zarzucenia - jest wykonana wbrew pozorom całkiem fajnie. Jedynie to wyciągnięcie przy spodniach z zastosowaniem techniki z brakiem outline niezbyt do mnie przemawia - jakiś outline mimo wszystko powinieneś tam umieścić. Cóż... Spodnie wyglądają całkiem nieźle, tu nie mam podobnie jak przy bluzie jakichś większych zastrzeżeń - jedynie ta kreska lekko pod kolanem w ciemnym odcieniu spodni - czy ona jest tam potrzebna w takiej postaci w jakiej tam jest? Wiem że to głupio brzmi, ale chodzi o całokształt wypowiedzi, który zapewne dobrze rozumiesz, prawda?

Ogólnie... Postać nie wygląda źle, ale wymaga pewnych poprawek. Jeżeli mam być szczery, idzie Ci póki co całkiem nieźle, ale jeszcze kawałek drogi przed Tobą jeżeli chodzi o LSW.

By Michass - Page 4 Traini

/f
KP: 3

91By Michass - Page 4 Empty Re: By Michass Sro Sie 24, 2011 8:17 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Boże mój drogi ... chroń mnie bo nie wytrzymam tego de ja vu ( jak mu tam >.> )... Wiesz ,że to już Twój 23 post w tym temacie ,który dotyczy de facto tego samego OPAR'a ? Ocenianie tego jeżeli mam być szczery jest w cholerę nudne ,ale jak uż zacząłem pisać ,to wypada skończyć ,prawda ?
Tak więc krótko i na temat:
Wlosy wyglądają lepiej ,zdecydowanie ciekawiej niż poprzednie wersje.
Twarz ... po prostu twarz.
Bluza pocieniowana bardzo słabo ,to samo ze spodniami ,a buty są jakieś dziwnie ciemne ... jakoś zdają się średnio pasować do ogólnego wyglądu postaci ,ale to tylko moje zdanie.
Czekam na coś NOWEGO.

KP: 1
/Yoh

92By Michass - Page 4 Empty Re: By Michass Nie Wrz 25, 2011 9:56 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Nowy opar.
By Michass - Page 4 89906783

93By Michass - Page 4 Empty Re: By Michass Sro Wrz 28, 2011 8:02 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Włosy z daleka wyglądają całkiem ciekawie, z bliska również nie prezentują się źle. Jedynie kosmyki umieszczone poniżej ramion zrobiłbym nieco ciemniejszymi; nie używaj na nich jasnego odcienia. W środku włosów również przydałby się ten jeden prowizoryczny kosmyk włosów. Twarz ujdzie, acz w okolicach czoła zastosowałbym zamiast średnich odcieni, same ciemne pixele. Zamiast jasnego natomiast właśnie średnie; co z tego że byłoby zbyt ciemno w okolicach oczu? Przecież kosmyki opadające na czoło mu właśnie je przysłaniają. Postać wydaje się nieco za szczupła w talii - nie mówię od razu, iż jest za szczupła, bo nie mam pojęcia jak wyjdą Ci inne prace tworzone na tym base, mimo to, sądzę, że nawet ta podkoszulka powinna być nieco luźniejsza. Lewą rękę bardziej ukryj. Prawa wygląda całkiem dobrze, nieco za dużo tego ciemnego odcienia, ale ujdzie. Spodnie wyglądają fajnie; zapewne chodziło Ci o właśnie taki efekt - szczerze mówiąc, nie spieprzyłeś tego, za co jestem wdzięczny. Z butami nieco się jeszcze pobaw; nie widać tych ciemnych elementów, zauważyłem je dopiero po powiększeniu pracy w Paint'cie.

Ogólnie rzecz biorąc, nie jest źle. Praca trzyma odpowiedni poziom, nie mam co do niej większych zastrzeżeń, niźli to co napisałem wyżej. Oby tak dalej.

KP: 2
/Yoh

94By Michass - Page 4 Empty Re: By Michass Czw Paź 06, 2011 6:50 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Coś nowego.. Miał to być Vegetto no ale.. no..
By Michass - Page 4 Vegi

95By Michass - Page 4 Empty Re: By Michass Pią Paź 07, 2011 8:06 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeżeli chodzi o OPAR'a, nie specjalnie przypomina Vegetto; pewne podobieństwa rzeczywiście są, jednak to tylko i wyłącznie dlatego, iż chciałeś zrobić właśnie tą, nie inną postać. Ale od początku...

Włosy niespecjalnie przypominają mi fryzurę fuzji Goku oraz Vegety; wyglądają raczej jak nieudana próba stworzenia ich. Kosmyki opadające na czoło tej postaci, powinny mieć mocno ciemnoczerwoną barwę, a nie być całkowicie czarne. Powracając do włosów... Wykonanie jest dosyć dziwne, ale to cieniowanie przyprawia mnie o ból głowy; w wielu przypadkach postanowiłeś jedynie słabo pocieniować każdy z kosmyków włosów, a żeby te cienie „były”. Ucho jest zbyt daleko wysunięte w prawą stronę OPAR'a, możliwe że to wina Twojego własnego base; mniejsza o nie; postaraj się ten błąd wyeliminować. Cieniowanie twarzy mogłoby być nieco lepsze, zważając na fakt że Vegetto nie wchodził cały czas na „Wkurwi-modzie”. Gdzie, nie gdzie przydałoby się dostawić nowe pixele w ciemnym lub średnim odcieniu skóry, ale zrobisz co uważasz za słuszne - to tylko moja, niewielka uwaga. Pomarańczowa podkoszulka wyglądałaby całkiem dobrze gdyby na rękach miała outline i nie zakrywałaby całej klatki piersiowej, niczym babciny sweterek otrzymany w święta bożego narodzenia. Niebieska podkoszulka powinna być trochę luźniejsza - nie macie już nawet tyle siły i chęci by poszerzyć talię swojemu base, na którym tworzycie OPAR'y? Spodnie utrzymują tu jeszcze jako taki poziom; mimo to... W kroczu jest zbyt ciemno, wciśnij tam pixel w średnim odcieniu. Same spodnie powinny być zdecydowanie luźniejsze w okolicy butów; u Ciebie tego nie widzę. Podwójny brak pixeli w outlin'ie lewej nogi za bardzo rzuca się w oczy - zrób coś z tym. Jedyne za co mogę Cię pochwalić to buty, które wykonałeś de facto najlepiej z całej pracy. Poza niewielkimi zmianami cieniowania, zostawiłbym je w spokoju.

Jak widzisz, ogólnie rzecz biorąc, błędów jest masa, głównie w cieniowaniu; mimo to, proporcje w wielu przypadkach także leżą i krzyczą o pomstę do nieba - Haruhi-sama nie zstąpi z niebios i nie pomoże Ci tego poprawić, sam musisz do tego dojść, więc do roboty, kuźwa!

KP: 3
/Yoh

96By Michass - Page 4 Empty Re: By Michass Sob Paź 08, 2011 2:51 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Jakoś dziwnie się czuję patrząc na niego xd. Zdaje mi się, że to wina proporcji. Pocieszę cię - poza fryzurą to wykapany Vegito. Co do tych kosmyków, do których przyczepił się Yoh - gówno prawda! Albo całe włosy czarne albo brązowo-czerwone.
By Michass - Page 4 99811139182186101372
Serio, ja jakoś poza twarzą i włosami większych błędów nie widzę, no nie zapominając o nieszczęsnych proporcjach. Zdaje mi się tylko, że klaty powinno być trochę więcej widać a rękawica na lewej(jego prawej) ręce powinna być lepiej pocieniowana. To samo tyczy się tego pomarańczowego skrawka wystającego z wcięcia w niebieskim GI. Jedna noga jest zdecydowanie grubsza od drugiej. No i jeszcze oczy, od kiedy czystej krwi Sayian miał oczy innego koloru niż czarne? Oczywiście pomijając transformacje. No i na tym chyba zakończę ocenę.

KP: 2
/Yoh

97By Michass - Page 4 Empty Re: By Michass Pon Lis 14, 2011 6:33 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Dawno nic nie wrzucałem, a wzięło mnie na zrobienie opara. Oto efekt moich starań:

By Michass - Page 4 Opar

98By Michass - Page 4 Empty Re: By Michass Pon Lis 14, 2011 6:50 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Zostałem zmuszony do oceny a nie mam muzyki więc ocena krótka będzie.

Włosy wyglądają fajnie, chociaż cieniowanie miejscami wymaga sporych poprawek. Zwłaszcza tylne kosmyki. Cieniowanie oraz odcienie twarzy nie podoba mi się wcale. Ta klata jest dziwnaaaa... a ubranie wygląda jak rozciągnięty sweter. Wiesz, tak się dzieje gdy siedzisz jak "L" z Death Note i nakładasz sweter na kolana. Cieniowanie nie jest najgorsze chociaż na jednym rękawie brakuje mi średniego odcienia. Ręce jak dla mnie do poprawy. Spodnie są ok, ale nie przepadam za rozkrokiem. Cieniowanie nie przeszkadza, to samo tyczy się butów.

Peace!

KP: 1
/Feli

99By Michass - Page 4 Empty Re: By Michass Wto Lis 15, 2011 8:42 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Theme - Yoh
Nowa praca Michassa? Trzeba ocenić bo to się coraz rzadziej zdarza.

Jeżeli chodzi o cieniowanie włosów, wygląda ono całkiem przyzwoicie. Bardziej mógłbym się w Twoim przypadku przyczepić do proporcji. Dokładniej rzecz biorąc, chodzi mi o ułożenie dwóch kosmyków odstających od tego największego.
Zobacz o co chodzi.
Przy zaproponowanej przeze mnie modyfikacji, całość powinna i raczej będzie prezentować się z daleka, zdecydowanie ciekawiej i lepiej. Twarz wygląda dobrze, nie mam tu większych zastrzeżeń jeżeli chodzi o cieniowanie. Mogę natomiast przyczepić się do odcieni; postaraj się o to, by w kolejnej pracy, średni odcień był nieco mniej ciemny. Pamiętaj, że w cieniowaniu trzy-tonowym, ma on wygładzać przejście między odcieniami jasnym i ciemnym, a nie bawić się w ten drugi typ. Niewielka część torsu postaci, mogłaby wyglądać nieco ciekawiej. Ilość odcienia średniego jest odpowiednia. Mniej natomiast odcienia ciemnego i nieco więcej jasnego. Ręka wygląda całkiem przyzwoicie, ale... No właśnie. Brak cieniowania poniżej części idącej od łokcia (?).
Zobacz o co chodzi.
Nie wygląda to zbyt dobrze, zwłaszcza jak patrzy się na całą pracę, cieniowaną trzy-tonowo z bliska. W przypadku dłoni, rzuca się w oczy właśnie ten zbyt ciemny odcień i zbyt mała ilość odcienia jasnego; daje to z daleka niezbyt przyjemny, jaskrawy efekt. Czy nowy Michass ma być indiańcem? Nad cieniowaniem bluzy bym jeszcze na Twoim miejscu popracował. Z daleka nie eksponuje się zbyt ciekawie, z bliska wygląda do bani. W dodatku, skoro jesteśmy już przy bluzie, to można też wspomnieć o prawdopodobnie zbyt wysokim torsie postaci. Gdyby go zmniejszyć o te 2px-3px, nie byłoby źle, a możliwe że skasowałoby efekt krzywizny, który jest widoczny w przypadku tego OPAR'a. Spodnie są dobrze pocieniowanym elementem, jednak mają nieodpowiednie proporcje. Po pierwsze, wydają się zbyt krótkie i zbyt małe na tle całej pracy. Po drugie, lewa noga OPAR'a jest za bardzo wypchnięta do przodu. Z daleka daje to wcześniej wspomniany, efekt krzywizny. Nie pomaga tu nawet moja poprawka, z powodu zbyt wysokiego torsu.

Ogólnie rzecz biorąc, cieniowanie stoi na odpowiednim poziomie. Nie ma tu do czego się przyczepić, gdyż większość elementów pocieniowana jest naprawdę nieźle. Stanowczo gubisz się natomiast w proporcjach i z tego co zauważyłem, dosyć często się Ci to zdarza. Zamiast skupiać się na cieniowaniu, skup się teraz na tym by Twoje prace miały odpowiednie proporcje.
By Michass - Page 4 Traini

KP: 3
/Feli

100By Michass - Page 4 Empty Re: By Michass Nie Gru 18, 2011 10:45 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Wzięła mnie ochota na opara, a nie chciało mi się robić customa, więc skorzystałem z base Yoha, dodatkowo coś mnie tknęło aby dodać nos tej pracy xd.

By Michass - Page 4 Gohanb
Credit for : Yoh (base)

Zapraszam do oceniania i komentowania :P

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 5]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Similar topics

-

» Michass
» Michass
» By Michass
» MIchass
» Mały&Michass

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.