Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[KOMIKS] Ramka w komiksie Empty [KOMIKS] Ramka w komiksie Nie Lip 25, 2010 2:23 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Zrobiłem taki mini tutorial dla początkujących : d
[KOMIKS] Ramka w komiksie Kopiaf58ab06d000002cb
Myślę, że komuś się przyda.

2[KOMIKS] Ramka w komiksie Empty Re: [KOMIKS] Ramka w komiksie Nie Lip 25, 2010 3:17 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
No tutorial dobry, mam nadzieję że komuś się przyda (mnie nie bo ja nie robię komiksów). Poradnik dobry przyda się, ocena 9/10

3[KOMIKS] Ramka w komiksie Empty Re: [KOMIKS] Ramka w komiksie Nie Lip 25, 2010 5:04 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Oo, na pewno komuś się przyda. Dość prosty efekt, ale ładnie to opisałeś.
Nad samym dizajnem tutka mogłeś popracować, no ale to szczegóły kosmetyczne ; D.
Ogólnie dzięki.

4[KOMIKS] Ramka w komiksie Empty Re: [KOMIKS] Ramka w komiksie Pon Lip 26, 2010 5:25 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Fajny :] Ja zawsze pozostanę przy starym (przedpotopowym...) sposobie, ale może w jakimś chapterze specjalnym dam taką ramkę ;P

5[KOMIKS] Ramka w komiksie Empty Re: [KOMIKS] Ramka w komiksie Wto Sty 11, 2011 1:36 pm

Jezior705

Jezior705
Earthling
Earthling
Fajny poradnik przyda mi się bo właśnie postanowiłem robić komiksy ^^

6[KOMIKS] Ramka w komiksie Empty Re: [KOMIKS] Ramka w komiksie Czw Lip 28, 2011 8:50 am

yaori

yaori
Namekian
Namekian
No przyda sie i nie jest trudny :)

7[KOMIKS] Ramka w komiksie Empty Re: [KOMIKS] Ramka w komiksie Sob Lip 30, 2011 10:27 am

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
No, no. W sumie szkoda, że zbanowali Ciebie na Diwanie tak ogólnie.
Zacznijmy od początku - ta ocena będzie długa, jak każda moja. Wpierw zwrócę Ci uwagę na ten bordowy kolor, który nieco razi w oczy, a prócz tego nie widać go za dobrze, a bynajmniej na moim monitorze. Wszystko jest dobrze opisane, ze szczegółami, ale minusem poradnika jest to, że nie jest on do końca estetyczny. Tło i owszem jest kolorem przyjemnym dla oka oraz białą czcionkę świetnie można rozczytać, jednak ten bordowy kolor, którego się doczepiłem wcześniej psuje, efekt większości pracy. Prócz tego powinieneś, niektóre momenty pokazać bardziej przybliżone, np. efekty końcowe naszej pracy. Wiem, że z obrazkami jego trochę roboty, jednak chyba warto się postarać, prawda?
Mimo wszystko tutorial bardzo dokładny i dziękuję za wykonanie go. W przyszłości, jeśli nie przyda się mi to komu innemu, kto będzie robił jakiś komiks. Jak na razie mi jest do tego bardzo daleko.
Ocena końcowa: 8/10

8[KOMIKS] Ramka w komiksie Empty Re: [KOMIKS] Ramka w komiksie Pon Sie 08, 2011 1:06 pm

Darkey

Darkey
Super Saiyan
Super Saiyan
Fajny poradnik, szkoda, że mi się nie przyda w żaden sposób.

9[KOMIKS] Ramka w komiksie Empty Re: [KOMIKS] Ramka w komiksie Nie Sty 08, 2012 6:49 pm

malopl

malopl
Zbanowany
Zbanowany
Mi się to bardzo przyda ponieważ zacząłem się zajmować komiksami ocenka tutoriala 7/10

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.