Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Cze ! on Wto Lip 27, 2010 12:42 am

HestiNN

Gold Saint
Gold Saint
Cze ;]
Mam na imię Adi
Mam 18 lat
Zajmuje się głownie tworzeniem amv. Nie jestem w tym pro ale staram się robić jak najlepsze :)/
O Forum dowiedziałem się z filmiku który obejrzałem a mianowicie z DBL Gifs (Odcinkowy ciągle czekam na 16 odcinek :) )
Chce się czegoś nauczyć na ten temat i mam nadzieje ze wy mi w tym pomożecie. Postaram się nie robić kłopotów i czytać to co inni starają się mi przekazać. Pozdrawiam :)

2 Re: Cze ! on Wto Lip 27, 2010 1:11 am

Yoh

Site Admin
Site Admin
Dowiedziałeś się o ARS z mojego Gifa? Cóż.. W każdym razie, nie wiedziałem że to może być tak dobra reklama ^^.

Swoją drogą.. Witaj. Skoro oglądałeś DBL Gif, to zapewne wiesz kim jestem.
Mam nadzieję że nie znudzisz się LSW i powoli nauczysz się co, nieco o tej jakże mało znanej dziedzinie grafiki ;)
Przestrzegaj Regulaminu, nie wkurzaj Użytkowników i Władzy Forum, a spędzisz tu naprawdę miło czas.
No, a ogólnie to się dobrze baw na ARS! Witamy.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

3 Re: Cze ! on Wto Lip 27, 2010 8:37 am

Death

First Child
First Child
SIema Adi, ja w dbl gifie mam nick Cypher ;p, zapoznaj się regulaminem i baw się dobrze!!!

4 Re: Cze ! on Wto Lip 27, 2010 9:01 am

Samey

Badass Fighter
Badass Fighter
Witamy Adi na ARS, pzrestrzegaj regulaminu, dawaj swoje pracki do oceniania i baw się dobrze, skoro pan up się przedstawił z DBL Gif'a to czemu nie ja ;d, w DBL Gifie mam nick Shark.

5 Re: Cze ! on Wto Lip 27, 2010 10:33 am

Feli

Zasłużony
Zasłużony
Oo, dobrze że napisałeś skąd znalazłeś Forum. Dla nas na pewno przydatne ^.-. No i brawa dla Yosza za gifa.
Ogólnie, nie będę się powtarzał mam nadzieje że zagościsz na Forum pokażesz jakieś prace ale tez nie zapominaj oceniać innym :jezorkox:

6 Re: Cze ! on Wto Lip 27, 2010 12:50 pm

HestiNN

Gold Saint
Gold Saint
Dziękuje za gorące przywitanie i postaram się spełniać wasze prośby. Świetne role zagraliście :D zróbcie odcinek 16 :). Pozdrawiam

7 Re: Cze ! on Wto Lip 27, 2010 1:10 pm

Vladek

Operative Director
Operative Director
Elo mleko 5-2-0
Uważaj na adminów i modów bo warnują
Powodzenia

8 Re: Cze ! on Nie Sie 01, 2010 10:46 am

Alex

Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Witaj Adi vladek wie co mówi

9 Re: Cze ! on Nie Sie 01, 2010 10:54 am

Versil Perihelion

Site Admin
Site Admin
Vladek napisał:Elo mleko 5-2-0
Uważaj na adminów i modów bo warnują
Powodzenia

Alex napisał:Witaj Adi vladek wie co mówi

I to mówią dwaj goście nie mający żadnych warnów...

Jeśli będziesz przestrzegał regulaminu, nie masz się o co martwić, ale mam nadzieję, że jesteś na to na tyle bystry, żeby samemu o tym wiedzieć. Have fun.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]