Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 4]

26AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 2 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Sob Sty 14, 2012 11:52 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Yoh92 napisał:Nie znam się na tym nawet trochę, ale widzę że jakiś komentarz na zachętę Ci się przyda w temacie. AMV jest wykonane całkiem przyzwoicie. Scenki ładnie wepchnąłeś w filmik, acz myślę że tutaj lepiej sprawdziłby się sam Dragon Ball AMV, niźli Dragon Ball i Naruto - nie rozumiem, dlaczego masa ludzie powiązuje ze sobą tak bardzo te dwa anime. Całość jest dynamiczna, ciekawa i dobrze wykonana - nie mam tutaj choćby i najmniejszych zastrzeżeń.
Oby tak dalej :)
Czekam na więcej.

Miło mi to słyszeć zwłaszcza od ciebie drogi Yohu :D.

Wrzucam nowość i czekam na kolejny twój komentarz.

27AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 2 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Nie Sty 15, 2012 9:34 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Łączenie najlepszych tasiemców jakie widziałem do tej pory, z uwzględnieniem Dragon Balla zawsze na pierwszym miejscu?
AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcRyQQPP_Pcn4I0JADnAZZLn8ISH5NgubR0k68TMU1EzdDMZaoXPJorSiL0S
Połączenie wspaniałych walk bohaterów różnych tasiemców z fajną i dosyć dynamiczną muzyką, daje naprawdę ciekawy efekt. Wykonanie jest całkiem przyzwoite. Poszczególne scenki zostały ładnie upchnięte w AMV. Dynamiczne i ładnie wykonane przejścia dodają całości odpowiedniego uroku, dzięki któremu, pracę można uznać za naprawdę świetnie wykonaną. Jedynym minusem jest tutaj długość AMV - przynajmniej minuta i powinno być dobrze.
Oby tak dalej :D


KP: 1
/Feli

28AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 2 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Pią Sty 20, 2012 3:34 am

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
No to jedziemy z następnym :D

29AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 2 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Pią Sty 20, 2012 11:17 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Czas trwania AMV: 31 sekund
Czas trwania napisów z podziękowaniami: 25 sekund

Ja więc zadaje pytanie - „Co jest, ku***?”. W poprzedniej ocenie, sugerowałem by AMV trwało nieco dłużej. Przez myśl nie przeszło mi jednak, żeby mniej więcej druga połowa filmiku zawierała same napisy z podziękowaniami. Samo AMV jest wykonane naprawdę świetnie, jednak nie podobało mi się wklejanie postaci, spadających od góry w dół - ucięte wyglądały co najmniej dziwnie; postaraj się tego na przyszłość unikać. Poza tym, jest dobrze - nie mam zastrzeżeń.


KP: 1
/Feli

30AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 2 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Pią Sty 20, 2012 1:43 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Yoh92 napisał:Czas trwania AMV: 31 sekund
Czas trwania napisów z podziękowaniami: 25 sekund

Ja więc zadaje pytanie - „Co jest, ku***?”. W poprzedniej ocenie, sugerowałem by AMV trwało nieco dłużej. Przez myśl nie przeszło mi jednak, żeby mniej więcej druga połowa filmiku zawierała same napisy z podziękowaniami. Samo AMV jest wykonane naprawdę świetnie, jednak nie podobało mi się wklejanie postaci, spadających od góry w dół - ucięte wyglądały co najmniej dziwnie; postaraj się tego na przyszłość unikać. Poza tym, jest dobrze - nie mam zastrzeżeń.

Na razie to ja nie zrobie nic trwającego minute + ponieważ jest jeszcze na razie dla mnie za dużo pracy jednak ostatnio mieszczę się w 40 - 50 sek. Wstawiam nowość z bleach'a i myślę że bedzie dobre :D.

31AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 2 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Sob Sty 21, 2012 3:56 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Na razie to ja nie zrobie nic trwającego minute + ponieważ jest jeszcze na razie dla mnie za dużo pracy jednak ostatnio mieszczę się w 40 - 50 sek.
Nie wymagam od Ciebie tego by całość od razu trwała prawie dwie minuty, ale około jednej jest naprawdę fajnie.
Praca, którą wykonałeś teraz, jest naprawdę dobra. Wybór bohaterów, którzy będą toczyć ze sobą walkę padł na naprawdę ciekawe postaci. Dynamiczna muzyka, połączona ze świetnymi efektami, a dodatkowo dynamiczna walka do tego, daje naprawdę wspaniały i ciekawy efekt. Wykonanie jest więcej niż przyzwoite; jest świetne. Nie ma co się w tym przypadku rozpisywać; postarałeś się. Nie mam na myśli tutaj jedynie czasu trwania tego AMV, ale również jego wykonanie.

KP: 1
/Feli

32AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 2 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Nie Sty 29, 2012 2:47 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Wstawiam nowe drogi Yohu :P.


33AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 2 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Wto Mar 06, 2012 9:30 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Wstawiam "Prawie" Nowe amv. Enjoy :)

34AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 2 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Sro Mar 07, 2012 2:56 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
[Buu & Frieeza Saga] - Prayer Of The Refugee
W miarę fajnie Ci to wyszło, ale! Widziałem tam niedokładne dopasowania do muzyki czasami. Scenki dobre powstawiałeś, ale musi to być w miarę dobrze dopasowane do tej muzy, to wtedy ma to coś. Jak możesz wrzucaj jakieś dłuższe :P.
Powodzenia w następnych AMV, oby takich więcej.

35AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 2 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Czw Mar 08, 2012 3:33 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[Buu & Frieeza Saga] - Prayer Of The Refugee
Długość - będę Cię tym męczył, bowiem w tworzeniu AMV jesteś już w miarę doświadczonym użytkownikiem. Jeżeli już zabierasz się za tworzenie dobrego Anime Music Video to postaraj się również o to, aby było ono przynajmniej pięć sekund dłuższe od swojego poprzednika. Tym sposobem, każdy Twój filmik będzie nieco dłuższy, a Ty zadowolony. Rozumiem, że to oczywiście więcej pracy, ale skoro już się zajmujesz tym, a nie OPAR'ami... xd Muzyka dobrze zgrana z całością. Sceny walki od zawsze miały w sobie to coś - dobrze, że wybierasz właśnie je, a nie jakieś romantyczne spotkania przy spokojnej muzyce.

[Happy Birthday SSG1998] - Erasus
Tak jak wyżej - długość. Trochę dobija mnie fakt, że to jedynie wycięte sceny z Naruto, a nie wrzuconych kilka innych (Dragon Ball, Bleach, One Piece, Fairy Tail?). Cóż, mniejsza o to. Całokształt prezentuje się ładnie. Muzyka pięknie zgrana z filmikiem, ciekawe efekty. Ogólnie, bardzo mi się podobało.

Oby tak dalej! Czekam na więcej AMV bądź też GMV.

2kp
/@Y



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Pon Mar 12, 2012 10:50 pm, w całości zmieniany 1 raz

36AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 2 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Czw Mar 08, 2012 2:42 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Tutaj niestety was zmartwię bowiem od tego amv zaczęły się kłopoty z weną.



Jest to collab z moim "uczniem" kolegą którego uczę amv robić. Nieco krótki ale liczę na waszą ocenę. BTW Moje jest z Naruto a jego z DBZ

37AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 2 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Pon Mar 12, 2012 1:12 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Amv z Serii "Brak Weny" ^^

38AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 2 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Sob Mar 17, 2012 12:54 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Ani trochę nie znam się na AMV, ale postaram się ci to ocenić.
Po pierwsze nie podoba mi się muzyka. Zdaje mi się fajna do robienia AMV, ale nic poza tym. Jest generalnie słaba. Samo AMV mi się podoba. Zastosowałeś dość fajne efekty. Podoba mi się ta zabawa szaroscią i nakładanie postaci z innych scen na daną scenę. Obraz jest wmiare zgrany z dźwiękiem. Ogólnie szkoda, że jest takie krótkie. Sceny zastosowane także są fajne. No i oczywiście jest mój Grimmjow!


KP: 1
/Feli

39AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 2 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Sro Mar 21, 2012 12:25 am

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Bardzo mnie to cieszy ^^



To amv wyszło dziwnie wiem ale liczę na waszą opinię ^^

40AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 2 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Czw Kwi 12, 2012 9:47 am

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Odświeżam temacik i dodaje nowe amv :)



Tutaj styl mi się zmienił i ludze mówią że na lepsze ale pragnę tez waszej opinii ^^.

41AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 2 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Sob Kwi 14, 2012 11:59 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie znam się na AMV - nie wiem czy Twój styl uległ poprawie czy też pogorszeniu. Całość prezentuje się ciekawie - muzyka początkowo spokojna, później staje się nieco mocniejsza - dodatkowo, bardzo fajnie wykonana synchronizacja obrazu z muzyką. Zastosowanie pewnych efektów dodaje temu AMV jeszcze więcej smaczku. Zastrzeżenia mam jedynie do długości. Skoro ludzie mówią, że Twój styl uległ poprawie na lepsze to dlaczego nie zabierzesz się za tworzenie dłuższych AMV, które oglądałoby się z nieco większą przyjemnością - zwłaszcza, gdyby było wykonane podobnie.

KP: 1
/Feli

42AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 2 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Sro Kwi 25, 2012 10:15 am

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Ciesze się Yohu że bacznie obserwujesz moje umiejętności w amv :D.

Wrzucam dalsze amv :D

43AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 2 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Sro Kwi 25, 2012 8:23 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Po pierwsze, cieszy mnie, że sceny wykorzystane do stworzenia AMV to głównie walka.
Po drugie, jestem niezmiernie zadowolony z tego, że całość to Dragon Ball.
Bardzo przypadł mi do gustu dosyć spokojny początek, po którym momentalnie przechodzimy do akcji trwającej już do końca filmiku. Synchronizacja z muzyką jest dobra, przynajmniej według takiego laika jak ja. Efekty jakie zastosowałeś dla przejść pomiędzy poszczególnymi scenami są naprawdę wspaniałe. Całość ma blisko minutę więc należy się również pochwała za coraz dłuższe prace.

KP: 1
/Feli

44AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 2 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Sro Maj 23, 2012 9:15 am

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
trochę nie wrzucałem xD... Brak neta :< ale... nadrobię zaległości
Kolejne z DBZ (Wybacz Yohu ale krótsze :D) bo do collaba xD.

45AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 2 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Pią Maj 25, 2012 12:31 pm

tofik122

tofik122
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Może i któtki ale akcja pasuje do muzyki fajnie ze jest dynamiczny

46AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 2 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Sob Maj 26, 2012 11:05 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
a dziekuje za opinię ;)

Wstawiam kolejne:

47AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 2 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Nie Maj 27, 2012 9:15 am

tofik122

tofik122
Super Saiyan God
Super Saiyan God
A wienc podoba mi sie ale jest krótki jak na AMV ale za to sceny które użyłeś według mnie były najlepsze w Naruto a to duży + .
Podoba mi się dynamika całego AMV muzyka dupstepowa bardzo pasuje do tego i to wszystko tworzy bardzo fajną całość. Tylko jedna rada na przyszłość rób dłusze AMV
Plusy:
+Dynamika
+Muzyka Dupstepowa
+Zajefajne sceny z Naruto
Minusy:
-Krótki
Pozdro

48AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 2 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Nie Maj 27, 2012 1:40 pm

Cryptik18

avatar
Zbanowany
Zbanowany
To takie piękne...
Przypomina mi najpiękniejsze chwile w życiu {ociera łzę z oka} i nie mówię tu o oglądaniu bajek w dzieciństwie, tylko o porządnym dostaniu wpier***. Tak, tak ja jako ja też się tak napier****łem z moimi kolegami, którzy troszczyli się o moje zdrowie, nie bójmy się tego powiedzieć. Do tego ta muzyka; te wybuchy te pościgi, jak sama nazwa wskazuje jeszcze tylko brakuje w tej bajce smoków.

49AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 2 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Pon Maj 28, 2012 9:25 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Tutaj wrzucam prawie najnowszą moją pracę którą wrzuciłem tuż po odzyskaniu neta. Yoh musisz się wypowiedzieć bo praca jest dłuższa ! :D

50AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 2 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Wto Maj 29, 2012 8:05 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh Theme!

Widzę, że bardzo liczysz na mój komentarz w tym temacie. Nie zawiodę ; )
Przede wszystkim, muzyka - bardzo ładnie komponuje się z dynamiczną zmianą scen. Jeżeli chodzi o nie, to widzę, że wykorzystałeś wycinki z najlepszych taciemców - dodatkowo, znalazło się tam także miejsce dla słynnego „Full Metal Alchemist” co bardzo mnie uszczęśliwia. Całość komponuje się b. dobrze; nie mam tutaj żadnych zastrzeżeń. Te pojawiają się jedynie w kwestii długości. Rozumiem, że cały czas się uczysz, jednak powoli możesz starać się przerzucać na nieco wyższy poziom - ocenię Twoje kolejne AMV pod jednym warunkiem - minimum 1:30 trwania całości ; )

KP: 2
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.