Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[V.Komiks] Goku vs. Cell  Empty [V.Komiks] Goku vs. Cell Sro Lip 28, 2010 12:58 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
Chciałem zobaczyć jak to wypadnie.
Goku vs. Cell
Czekam na wasze komenty.
Credit for:
Efekty
MasterChefx
Blues Light
Angryboy
Goodofhell
Majin Piccolo
DBZ Nut
Mapy.

2[V.Komiks] Goku vs. Cell  Empty Re: [V.Komiks] Goku vs. Cell Sro Lip 28, 2010 2:38 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
EHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH.
W ogóle się nie postarałeś. Już mówię dlaczego, ostrzegam mogło to wyjść Fajnie. Ale ty sobie powstawiałeś pojedyncze klatki Komiksu i taki pokazik slajdów. Trzeba było, jakieś fleshe, zbliżenia wstawić, ściszyć muzykę gdy dajesz odgłos aury, zadbać o muzykę w tle aby się tak nie pogłaśniała nagle. A więc pomysł nawet Fajny, ale wykonanie no cóż nie za ciekawe..
btw. Co to za nuta?

3[V.Komiks] Goku vs. Cell  Empty Re: [V.Komiks] Goku vs. Cell Czw Lip 29, 2010 9:00 am

Krycha95

Krycha95
Don
Don
Dzięks za koment, następnym razem poprawie te błędy.A ta piosenka to Dead by April-A Promise.

4[V.Komiks] Goku vs. Cell  Empty Re: [V.Komiks] Goku vs. Cell Sro Lis 24, 2010 3:00 pm

Pitu

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Ja bym chcial dodac ze mi sie ogolnie calosc podobala zastanawiam sie czy tez robic komiks ale takiego poziomu nie osiagne a te efekty byly wyczes(mowie o tych niewiem zamazaniach obrazu itp)Wedlug mnie :perfect:

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.