Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 5 z 6]

101[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Sro Gru 15, 2010 11:28 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Właściwie, będąc szczerym wracasz do formy. Ale mi jeszcze nie dorównujesz ;)

Przygotuj się na nieco dłuższą ocenę i chwilę czasu by ją przeczytać XD

Master Roshi wygląda naprawdę fajnie. Podoba mi się styl cieniowania głowy i ogólny pomysł na jej wykonanie. Mam jednak pewne zastrzeżenia do koszuli i spodni. Koszula wygląda ciekawie, ale cieniowanie po prostu ją psuje. Zastosuj tu nieco inny styl. Nadgarstek jest zbyt szpiczasty, popraw to jeżeli Ci się chce.
Największym zdziwieniem były spodnie. Te nie wyglądają tak ciekawie. Cieniowanie jest co prawda gładkie i ładne, ale nie podoba mi się ten styl. Jest zbyt prosty i nie daje tak ciekawych efektów jak wiele innych, które de facto mogłeś wykorzystać.
Bee wyszedł fajnie, ale cholernie nie podobają mi się te oczy. Dlaczego ma je takie wyłupiaste? PATRZY SIĘ NA MNIE XUmigami wygląda wspaniale. Nie mam tu żadnych zastrzeżeń poza tym że jego głowa wygląda jak głowa Squirtle'a z nosem klauna ;/ No, ale poza tym jest dobrze. Naprawdę świetna praca.
Giru nie oceniam. Wygląda fajnie i tyle.
Puar jak Umigami, świetna robota. Wygląda naprawdę dobrze i cieniowanie również jest ciekawe.
Gregorego nie oceniam. Za mały by cokolwiek o nim powiedzieć. Jedynie oczka ma fajne, to pewne XD
No i dopiero teraz zacznie się prawdziwa jazda.
Druga edycja jest zdecydowanie gorsza niż pierwsza. Zaraz Ci powiem dlaczego.

Ten Shin ogólnie wykonany fajnie. Nie podoba mi się jednak trzecie oko. To cieniowanie wokół niego nieco mnie odstrasza, ale nie musisz go poprawiać.
Cieniowanie rąk dobre, ale nadgarstki zdecydowanie za duże. Za duże na tle tak krótkich rączek XD XD Na klatce piersiowej za dużo czarnego, to ją ogólnie niszczy, nie nadaje ciekawego efektu. Nie wygląda naturalnie. Strój dobrze odwzorowany, pobaw się jeszcze trochę z cieniowaniem spodni, ale niewiele masz do poprawy.
Goku ma dziwną twarz, do tego mogę się już na początku przyczepić. Zauważ że twoje OPAR'y zazwyczaj wyrażają złość, co sugerują ciemniejsze odcienie między oczami. Włosy wyglądają dobrze, ale tylne kosmyki coś mi się tak dziwnie nie podobają X< W przypadku Goku dobrze wyglądają takie włosy jakie zrobiłeś, ale ogólnie OPAR lepiej by wyglądał w przypadku włosów cieniowanych.
W przeciwieństwie do Ten Shina, tutaj nie wysiliłeś się za bardzo z mięśniami ręki. Ta jest zdecydowanie za krótka, dłoń za duża i za masywna jak na tak krótką łapkę.
Nie podoba mi się to że wszędzie walisz tak dużo tych czarnych pixeli. Zrozum w końcu że one nie upiększają, a wyniszczają twoją pracę.
Cieniowanie głowy do poprawy. Wygląda naprawdę dziwnie, jeżeli mam być szczery.
Styl cieniowania spodni mi się podoba, choć nieco bym go zmienił. Pasuje jednak do Goku. Nogi wydają się jednak jak w przypadku poprzedniej pracy, zbyt długie przez tak krótkie łapy.
Trzech ostatnich prac nie chce mi się już oceniać xD Mimo że Chaoz wygląda fajnie, spieprzyłeś tu po całości proporcje. Od kiedy Krillan był wielkości Chaoza o_O? Rozumiem że w LSW są pewne ograniczenia, ale przynajmniej Krillan mógłby być w tym wypadku nieco większy, albo Chaoz mniejszy.

KP: 3
/Feli

102[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Czw Gru 16, 2010 7:38 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
@Yoh
Kto jak kto ale ty szukasz dziury w całym xd
Chaoz wielkości Krilana... U ciebie on lada chwila przerośnie Tenshina xDD
Błagam Cię po raz kolejny-nie lej wody xd Ta fala synonimów z twojej strony mnie przeraża XD! Jedno określenie z pewnością wystarczy xd Nie rób wszystkiego dla KP :<

@All
Dzięki za wszystkie rady,które pomagają mi w dopracowaniu OPAR'ków ^^
Za każdym razem [przynajmniej do tej pory] poprawiam wskazane przez Was elementy ^^
Wiem,że Roshi odbiega teraz stylem od reszty,jego nie poprawiałem ale zrobię to niebawem :d Mam nadzieję... xd

Póki co mały dodatek do kolekcji :
Yamcha!
[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Dbseries

Co Wy na to? :d

103[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Czw Gru 16, 2010 9:25 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Kto jak kto ale ty szukasz dziury w całym xd
Nie szukam dziury w całym jak to ująłeś. Staram się wypomnieć rzeczywiste błędy lub niedopatrzenia w danych pracach. Zresztą.. Kto jak kto, ale o szukaniu dziur w całym Ty nie powinieneś się wypowiadać ^^'

Chaoz wielkości Krilana... U ciebie on lada chwila przerośnie Tenshina xDD
Wystarczy że porównasz sobie oryginalny wzrost Krillana i Chaoza i sam zapewne zauważysz (o.O) że łysol bez czapeczki jest zdecydowanie wyższy. Albo stwórz inne base, odpowiednie na prace pokroju Krillana albo takie które będzie odpowiednie na prace pokroju Chaoza. Kiedy Chaoz byłby wielkości Puara w LSW jakie robisz, uwierz mi że nie miałbym się do czego czepiać.

Przy Yamchy się postarałeś, tego bądź pewny. Są mimo to, niewielkie błędy. Między innymi oczy. Nie cieniuj białego koloru na oczach, znaczy nie dodawaj drugiego odcienia. Teraz jego oko wygląda jakby było identycznie jak w przypadku Krillana. Brak białego koloru. Taki to daje efekt.
Poza tą zieloną częścią stroju, cała reszta jest pocieniowana wspaniale. Tylko tutaj jakby od niechcenia.
Na twarzy zdecydowanie za dużo średniego odcienia, za mało najciemniejszego.
Łapka wydaje się strasznie sztywna.
Poza tymi błędami praca trzyma naprawdę wysoki poziom. Oby tak dalej ;)

KP: 2
/Feli

104[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pią Gru 17, 2010 2:34 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
To moja pierwsza ocena. Więc tak (chodzi o Yamche ) :
Włosy : Wyglądają jak z anime, szkoda tylko, że niepocieniowane... ( właściwie tak wyglądają lepiej xd )
Strój : Ogólnie fajny tylko, że te buty jakieś takie dziwne. Cieniowanie piękne, ale między koszulką a spodniami nie widzę granicy.
Skóra : No nic, ładnie pocieniowana więcej nie mogę napisać.
Nie mogę też napisać przed tobą długa droga bo już dotarłeś do celu. :)
Ocena 9,9/10 Na serio.

105[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pią Gru 17, 2010 3:25 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Sołtys napisał:@up
Wtf? Jak to nie ma wiele do oceniania? Zachęcam zatem do zrobienia samemu takiego "małego OPARka". A prace były poprawione. Nie były to kolosalne zmiany ale drobne,estetyczne.
Daj spokój ,nie ma co spinać dupy. Nie miałem na myśli ,że prace sa gówniane ,tylko to ,że ich mały rozmiar nie pozwala się na ich temat rozpisać. Co mam o nich napisać ,że włosy są słabo pocieniowane ,abo ,że nie podoba mi się kolor podkoszulki ?

Następnym razem jak będę miał tyle komentarzy to nigdy nei ujrzycie kolejnych prac.Jeśli mam wstawiać je sam dla siebie to zaoszczędzę sobie roboty i będę trzymał je na pulpicie :>!
Szantaż o.O ? Wiesz w sumie masz dobrą strategię ,narzekasz ,że nikt nie komentuje Twoim prac ,a samemu robisz to samo. Gdyby każdy myślał tak jak Ty ,to w chwili obecnej byłoby 200 tematów z zerem odpowiedzi i każdy autor danego tematu czekałby na 30 komentarzy ,żeby potem odwdzięczyć się jednym postem.

TOPIC
Jeżeli chodzi o wielkość Chaoza i Krilana ,to moim zdaniem zachowane są odpowiednie proporcje. Krilan jest mniejszy opd Chaoza o jedynie 1 ,czy 2 pixele ,mimo tego ,że ten ma założoną czapkę - jest ok.
Jeżeli chodzi o Yamchę ,to rozpiszę się nieco bardziej. Wlosy niepocieniowane wyglądają ok ,nie przeszkadza mi to ,cieniowanie twarzy można zdecydowanie poprawić. Za dużo tego najjasniejszego tonu na czole. Ręka wygląda bardzo apetycznie ,dobrze widoczne ,ładnie wykonane mięśnie ,a band także dobrze się prezentuje. Ta zielona bluza ,koszulka / podkoszulka czy cokolwiek to jest ,wygląda ok a,cklwiek mołaby być wykonana lepiej. Chodzi mi o to ,że boisz się łączyć najjaśniejszy kolor bezpośrednio z konturami. Natomiast znak i ta pomaranczowa bluza wygląda ładnie. Na spodniach zdecydowanie użyłeś za dużo średniego tonu ,ograniczaj go do minimum tam gdzie trzeba oczywiście. Buty wyglądają dobrze. Nie podoba mi się jedynie fakt ,że cały czas uparcie wciskasz ten najjasniejszy ton na dalsze partie ciała.

KP: 2
/Feli

106[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pią Gru 17, 2010 6:38 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
@Zbir
Nie "spinam dupy". Wkurzył mnie komentarz,który nie wnosił nic,w niczym nie pomógł a Ty właśnie taki napisałeś. Po za tym wywnioskowałem z niego,że moja praca wg Ciebie nadaje się co najwyżej o kant dupy potłuc. Przeczytaj swój komentarz a dojdziesz do takiego samego wniosku.

@Top
Nadeszła kolej na następną pracę. Tym razem przed Wami Oolong.
Po za tym poprawiłem Chaoza.Jest nieco niższy ^^

[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Dbseries

107[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pią Gru 17, 2010 6:52 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Przecież dawałem ci obrazek Oolonga z szelkami!!! Może duży ale dobry :P. Dobra, ocenię ci tego opara :). Czapka dobra, spojrzałem na obrazek i bardzo dobrze wygląda przy obrazkach :). Uszy najlepsze. Fajnie ci wyszły. Cieniowanie na nich powala :D. O tutaj jest błąd. Nosek dziwnie wygląda :P. Kikowo wygląda przy całym oparze :P. Jego kurtka jest Jest zwyczajna, jak u każdego opara. Te spodnie także ci dziwnie wyszły. Ja bym je poprawił ale to już zależy od ciebie :P. Dziwnie wyglądają takie małe, według mnie takie cieniowanie nie pasuje do tego typu spodni :P. Buty zwyczajnie. Ogólnie oparek prezentuje się nieźle gdyby nie te błędy.

Ocenka: 8/10

KP: 1
/Feli

108[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pią Gru 17, 2010 8:52 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Mam teraz troszkę czasu ,więc poświęce go na ocenienie Twojej pracy. Jednak na sam początek mały offtop.
Nic nie poprawiałeś w poprzednich pracach i dodałeś trzy malutkie OPAR'y ,wiele tu do oceniania nie ma. Wyglądają fajnie ,to tyle ,cienie w miarę ok ,kształty dobre ,nic więcej napisać chyba się nie da. Dobre ewentualnie do komiksów ,może ktoś ich użyje Razz.
Zdaje mi się ,że zatrzymałeś się na zdaniu wcześniej i dalej podarowałeś sobie czytanie mojego posta. Nie rozumiem jak mozna coś takiego zinterpretować w negatywny sposób ...

Jeżeli chodzi o Oolonga:
Czapka jest wykonana w miarę. Cienie ok ,kształt też ,tylko troszkę przesadzasz z tym Antialiasingiem. Z resztą tyczy się to całej pracy. Szczególnie mocno rzuca to się w oczy na jego prawym uchu. Jego twarz mi niespecjalnie podpasowuje ,mam na mysli to ,że zrobiłeś z niego wkurwionego prosiaka ,kiedy on raczej taki nie był. O ile pamiętam ,to w anime był śmiesznym łagodnym ,uległym świntuchem. Jego ubranie wygląda dobrze ,to znaczy masz swój styl ,nie mam zamiaru się do niego czepiać ,mimo ,że chwilami zupełnie inaczej bawiłbym się z cieniowaniem. Pozostaje jedynie kwestia tej zbyt jasnej ,tylnej nogi ... ,ale wygląda na to ,że nie masz zamiaru się do tego stosować ,więc chyba następnym razem daruje sobie wypisywanie raz jeszcze tego samego.

PS A propos tych palców w moim OPAR'ze miałeś racje :D

KP: 2
/Feli

109[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pią Gru 17, 2010 10:45 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie mogłem się powstrzymać, a jest trochę do pisania xd Poszukałem w internecie i znalazłem gnojka.. Teraz wiem jak to skomentować XD!

[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Oolong
Począwszy od góry.. Czapka wykonana jest dość ładnie, zadbałeś o to by jakoś wyglądała. Oolong w tym ubraniu miał jednak ją nieco bardziej nadmuchaną. Lewe ucho trochę bardziej obniż, wiesz o co mi chodzi.. Wystarczy porównać je z prawym. Ubranko naprawdę ładnie wykonane, nie powiem przyłożyłeś się i odwaliłeś kawał naprawdę dobrej roboty. Tu poza pojedynczymi pixelami nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie poprawiaj, jest idealnie.
Całe nogi przesuń o jeden pixel w tył. Wygląda na to że jest za bardzo wysunięty do przodu. Zabieg przesunięcia spodni do tyłu o jeden pixel chyba poprawi ten błąd i sprawi że praca wyglądała będzie ciekawiej.
Zmień nieco buciki, wydają się zbyt płaskie. Dopracuj również lewą nogawkę spodni. To tyle.

Krótko i na temat. Mam nadzieję że się dostosujesz, zapewne i tak tego nie zrobisz, ignorując moją ocenę i uznając ją za pisaną specjalnie by zrobić komuś na złość. Niestety nie jestem Tobą. W każdej pracy niezależnie od tego kto ją zrobił, staram się wymienić istniejące błędy po to by dana osoba ich więcej nie popełniała.

I na koniec krótki offtop. Nie mam zamiaru kłócić się kto jest lepszy, to nie ma sensu i jest zabawą dla dzieciaków. Wiem swoje, Ty natomiast wiesz swoje i nic tego niestety nie zmieni. Przestań już porównywać Nasze prace. Mogę być gorszy w LSW nawet od Takesa czy innego Użytkownika, zbanowanego lub nie. Dla mnie ważne jest jednak to by sama ta grafika sprawiała mi przyjemność. Nie muszę mieć 10 ocen w temacie jak Ty, by wstawić kolejną pracę.
Robię to bo lubię i robię to dla siebie ;) Nie dla kogoś.

KP: 3
/Feli

110[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Sob Gru 18, 2010 10:30 am

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Dajcie mi moda zebym nie musiał pisać nowych postów :<

@Yoh
Ej no :< Nie możesz przestać się ze mną kłócić :( Odbierzesz mi jedną z największych przyjemności jaka może mnie spotkać na ARS :< W sumie to głównie dlatego tu jestem XD
A po za tym lubię z tobą rywalizować :> Musahusha.
Wiedziałem,że Seza nie przebiję nigdy a z Tobą mogę się podroczyć Xd!

I nie mówcie,że nie słucham Waszych rad bo tak nie jest. Jeśli ktoraś jest dobra to ją wykorzystam. Nie ma sensu wprowadzać czegoś co zepsuje pracę :d

I Yohaczu ja też robię dla siebie. Robię dla siebie i trzymam na kompie. Nie muszę się chwalić. No ale skoro jestem dobry [chyba tam troche jestem,co?] to mogę pokazać na co mnie stac. Jeżeli natomiast nikt mi tego nie skomentuje w zaden sposob to znak dla mnie,że nikogo to nie interesuje i w sumie nie mam po co tego wstawiać. Zaoszczędzę sobie tylko roboty na uploadzie : d
Ot taka moja filozofia.

No ale skoro ktoś jednak się interesuje choć troszkę [xd] to proszę:
Poprawiony Wieprzek.
[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Dbseries
Wstawiam go dlatego,że nei wiem czy dziś uda mi się zrobić cokolwiek nowego a chcę wiedzieć czy wygląda lepiej.

111[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Sob Gru 18, 2010 11:02 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
@Sołtys
Ale nudzą mnie już te kłótnie. W sumie, nie ważne czy będziesz lepszy czy nie. Póki tworzenie LSW sprawia mi radość to raczej tak czy siak nie przestanę ;)

@Topic
Widać poprawę i praca wygląda lepiej. Widzę że zastosowałeś się do mojej rady dot. spodni. To bardzo dobrze, teraz ogólnie OPAR ładnie się prezentuje.
Ucho wygląda znacznie lepiej, ale spróbuj jeszcze odrobinkę się z nim pobawić. Po prostu mam wrażenie że dziwnie wystaje przed siebie, a nie wisi jak prawe ucho ;)
Dostrzegam również pewne zmiany w formie pojedynczych pixeli na pracach wyżej ^^.. Yamcha wyglądał poprzednio lepiej, zrób ponownie takie zaciemnienie nad okiem i przy kosmyku jak było wcześniej.
No, to na tyle ;d

KP: 1
/Feli

112[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Czw Gru 23, 2010 4:20 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Oolong jest dość dobrze wykonany ale byś mógł tu nieco co poprawić.
Czapka jest dość dobrze wykonana, zrobiłeś tak żeby dobrze wyglądała na tym świńskim łebku :P Mam wrażenie że prawe ucho odstaję, nie wiem czemu :o
Byś mógł dodać parę pixeli lub coś w tym stylu, by ładniej się wyróżniała czy coś. Jego ubranie policjanta XD jest ładnie wykonane, parę pixeli, coś tam średniego tonu, to by było super praca XD Przyłożyłeś się do tego, dzięki ci bogu. :p Cały opar to już jest dość fajny pomysł. Nogi są dobre, dobrze że wziąłeś pod rękę rade Yoha, bo te nogi odstawały za mocno, teraz jest zajebiście. Byś mógł pobawić się jeszcze z cieniowaniem, parę średniego tonu, ciemnego i tak dalej i by była praca odjchana w kosmos, bo i tak sam pomysł jest zajebisty.

Byś mógł jeszcze dopracować te prawe ucho, bo tak jakoś dziwnie odstaje, w bok jakby wisi w górze i to psuje prawie cały opar. A tak wogle każda twoja praca jest bardzo dobra, myślę że może już ciut dorównujesz Yohowi, coraz lepiej ci one idą. Nie uznaj tego że ja liże mu dupę bo tak nie jest, po prostu już ci lepiej idzie te oparowanie, po prostu prace są zajebiste i tyle kropka koniec. Starałem wymienić te opcje opara które do mnie nie docierają, ja chcesz skorzystaj z moich rad jak uznasz je za słuszne.


3kp

113[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pią Gru 24, 2010 10:55 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Oolong- jak dla mnie fajnie ci wyszedł, jedynie, do czego bym się czepiał to ten ryjek świński, jakiś taki nie wspaniały ani zajebisty, no i chyba ucho po mojej lewej za bardzo wystaje, czapka jest spoko, oko nieco smuto wygląda, ale to taki detal dla mnie. Mundurek jak i spodzie dobrze wykonany, a przynajmniej ja tak uważam, a cieniowanie na całym OPAR’ze jest dobre, jeśli nie bardzo.

Yamcha- Całkiem fajnie wygląda, najbardziej spodobał mi się w nim jego fryz, fajnie ci wyszedł, twarz dobra oko jakieś dziwne z początku się mi wydawało, ale jednak to chyba miało być tak, że on przymruża to oko, pomijając to, to cieniowanie, nie jest najgorsze,ale mnie jakoś nie urzekło, chyba najgorzej pocieniowana część OPAR’a.
Ciuszek ładny, podoba mi się kolor zielony z pomarańczowym, jakoś tak według mnie do siebie pasują i ładnie to wygląda. Chusta (o ile to chusta, bo mi się wydaje, że jednak) całkiem dobrze wygląda. Kubraczek, fajny, a zwłaszcza z tym wzorem z przodu. Spodnie z tego, co już widać, wyglądają na dobre, buciki nie odbiegają od reszty.


KP(CHRISTMAS): 4
/Feli

114[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Maj 15, 2011 5:49 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Dlaczego zrobiłem kolejną pracę? Bo:
-Zasmuca mnie zastój w OSW,
-Mój temat jest na 2 stronie,
-Najwyższy czas na Pierdolnięcie.

Nowy Sołtys. Nowy i ostateczny. Powstał by pogrzebać pozostałych Sołtysów. Powstał by być najświetniejszym z najświetniejszych.
Czym się kierowałem w tworzeniu?
-Sołtys bez nagiego bica to nie Sołtys,
-Sołtys bez białego pasemka to nie Sołtys,
-Sołtys to Sołtys,
-Powstał na podstawie "fuzji" wszystkich Sołtysów plus mała bajera :d

Czy jest dobry na tyle aby był ostatnim?

Pomóżcie. Oto on:
[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Sotyslast

Jeżeli nie macie powodu aby złapać się za głowy to dodam,że w czasie mojej nieobecności powstało 3 nowych Sołtysów,z których każdy był inny :d

115[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Maj 15, 2011 7:04 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ogólnie nie wygląda źle ale jest zabardzo pochylony do tyłu, tworzy on taki łuk.
Włosy mi się nie podobają, są zbyt małe jak na Sołtiego xd Cieniowanie twarzy ci nie wyszło, no i klata przy pasku sie zabardzo zwęża.
To tylko krótka ocenka z wymienieniem podstawowych błędów. Reszta jest okey.

KP: 1
/Feli

116[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Maj 15, 2011 9:13 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Wielkie Dzięki Ykmo i chłopaki z Cb ;d

Poprawiony.

[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Sotyslasto

Nie omijaj mnie z oceną,Y**.

Czekam na komentarze mające na celu zbesztać bądź pochwalić :d

117[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Maj 15, 2011 11:50 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie omijaj mnie z oceną,Y**.
Nie omijam. Pisałem ocenę do poprzedniej pracy gdy wrzuciłeś tą z poprawkami xd

Chwali się że poprawiłeś włosy, w poprzedniej ocenie miałem narzekać na to że po lewej stronie głowy OPAR'ka jest po prostu pusto. Tu to zmieniłeś i chwała Ci za to, Sołtysie. Rękawiczki też wyglądają teraz lepiej, choć nie twierdzę że wcześniej były złe. Mimo to, postać dalej jest jakby wygięta do tyłu. Nie wiem czy to zasługa Twojego Base czy po prostu jakoś tak wyszło w tej pracy, ale on po prostu jest za bardzo krzywy. Moja rada: Zmień nieco podbródek, albo raczej miejsce mu odpowiadające w LSW i przerób go z czterech pixeli na trzy. Następnie, by skasować krzywiznę musisz pobawić się już z ostrym modyfikowaniem klatki piersiowej. - koniec dobrej rady wujka Yoha. Lewa nogawka wydaje się nieco za gruba, zmień to. Tu również ciekawa propozycja. Skoro lewą rękę cieniujesz dwoma ciemnymi tonami, to samo rób z prawą nogawką. Nic nie spieprzysz, a może wyjść całkiem ciekawie :) Buty, spoko. Wyglądają przyzwoicie.

Głównie popracuj nad tą krzywizną, bo to nie dość że najbardziej rzuca się w oczach to dodatkowo dobrze nie wygląda.

KP: 2
/Yoh



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Pią Maj 20, 2011 12:17 am, w całości zmieniany 1 raz

118[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pon Maj 16, 2011 5:00 am

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
Sołtysie !

Włoski mi się nie podobają , są ładne ale te co masz w "projekcie" są o wiele lepsze. Chociaż te też są fajnie wykonane. Tak jak napisał Yoh postać jest tak dziwnie wygięta =/ Wygląda to niezbyt ładnie. Dziwna ta klata troche , ma kształt \/ na dole przy pasie jest taka strasznie wąska. Ogólnie postać ma kształt > zobacz sobie na przybliżeniu. Ubranko to Sołtysowy standard przyprawione fajnym Sołtysowym cieniowaniem. Tutaj bez zastrzeżeń. 3 TONY ! JAK JA DAWNO TEGO NIE WIDZIAŁEM : O ! (Patrze na Ciebie Yohu...)

@Edit
@Sołtys
Najlepsza rada #1
Oceń mi też xd

KP: 1
/Yoh



Ostatnio zmieniony przez Pucolini dnia Pon Maj 16, 2011 4:47 pm, w całości zmieniany 1 raz

119[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pon Maj 16, 2011 2:26 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Zrobiłem z nim to co mogłem zrobić,żeby nie wyglądał jak gejuch :d

[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Sotyslastorili

Czekam na dalsze rady :d

120[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pon Maj 16, 2011 5:09 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zrobiłem z nim to co mogłem zrobić,żeby nie wyglądał jak gejuch :d
Nie wyglądał jak gejuch >.> Mniejsza o to.

W drugiej wersji, górna część lewej ręki za bardzo wystaje. W wersji bez podkoszulki nie ma tego błędu i jest odrobinę lepiej. Do cieniowania się nie czepiam, braku konturów w niektórych miejscach również. To Twój styl, rób co chcesz. Ręce wyglądają trochę dziwnie, wydają się zbyt chude, za chude jak na mężczyznę. W wersji z podkoszulkiem postać dalej wydaje się przekrzywiona do tyłu, w wersji bez podkoszulki udało Ci się jakoś tego uniknąć i choć idealnie nie jest to jest na pewno lepiej. Widzę że zastosowałeś się również do mojej rady dotyczącej spodni. I teraz wyglądają dobrze.

Praca ogólnie jest dobra, widać poprawy, stosujesz się do rad Użytkowników. Jest coraz lepiej, ale nie idealnie.

KP: 2
/Feli

121[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Wto Maj 24, 2011 7:10 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Może nic nadzwyczajnego ale to mała odskocznia od sprite'a.
Postaram się wrzucać przynajmniej jedną jakotaką pracę w tygodniu żeby nie było zastoju :p
[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Scaled.php?tn=0&server=805&filename=murzyn

Jeśli chcecie żebym zrobił jakąś konkretną postać,wstawiajcie w komentarzach linki. Jeśli mi podpasuje to na pewno wyjdzie niebawem OPAR :P

Za komentarze odwdzięczę się.

122[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Wto Maj 24, 2011 8:56 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Hmm.. Już na początku wspomnę o tym że nie podoba mi się ten czepek. Znam Cię. Albo nie chciało Ci się robić włosów, albo nie miałeś pojęcia jakie zrobić by mu pasowały. Obstawiam to pierwsze.. Cieniowanie nie zbyt genialne, ale ujdzie. Stać Cię na więcej :) Pasek w środku jest ciekawym pomysłem by to urozmaicić całość, ale nie oszukujmy się, niewiele daje. Mniejsza o to.. Przejście między średnim, a najciemniejszym odcieniem w przypadku włosów jest zbyt słabe. Nieco ściemnij najciemniejszy odcień. Wykonanie ręki i cienie na niej są jak dla mnie niemalże mistrzowskie. Po prostu wygląda to świetnie ^^ Podkoszulka mogłaby wyglądać lepiej jeżeli chodzi o cieniowanie, ale tu ciekawym dodatkiem jest złoty naszyjnik. Poprawia to ogólny wygląd podkoszulki i nadaje jakiegoś takiego ciekawego wyglądu. Jeżeli chodzi o spodnie to proporcje są świetne. Nie podoba mi się tylko to że lewą nogę cieniujesz tak samo jak prawą choć lewa ręka jest ciemniejsza. Na lewej nodze używaj dwóch odcieni, średniego i najciemniejszego. Do butów się nie czepiam, jest fajnie. Ogólnie, jak napisałem na początku, idea i pomysł są dobre choć nie specjalnie mistrzowskie. Mimo to, wykonanie mogłoby być nieco lepsze. Nie jest jednak źle i praca choć względnie prosta, dalej trzyma naprawdę wysoki poziom.

[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Traini


KP: 2
/Feli

123[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Sob Mar 24, 2012 6:17 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Ehh...
Nie było mnie milion lat a jestem dopiero na 2 stronie. Na POCZĄTKU drugiej strony. Przykre.



Ale koniec płaczu! Idzie wiosna! Słoneczko się śmieje!
Zasiadamy przed kompy i tworzymy!


Przed Wami,tak,nazwę to revampem.
Panie i Panowie! Oto On!

Powrócił Król.

[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Sethrevamp

Co Wy na to?

124[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Sob Mar 24, 2012 6:26 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Siema sołtysie ;D wracasz widze hehe,klata jest za szeroka dziwnie to wygląda,lewa noga z profilu opara dziwnie wygląda ten but na nodze jakoś śmieszny się wydaje jak by na obcasie,dziwnie jakos ;D,popraw to i cienie są dobre,włosy jak i głowa kozackie ;D

król hehehehehheehehe


KP: 1
/Feli

125[O-S-W] by Sołtys - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pon Mar 26, 2012 10:07 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
A więc powróciłeś ,miło Cię widzieć. Mam tylko nadzieję ,że :
1. Nie odejdziesz po max 2 miechach jak zawsze
2. Nie będziesz się obrażał o byle co :/
Tak ,czy siak YOU'RE ALWAYS WELCOME!
Włosy na czubku głowy wyglądają nieco jak ptasie gniazdo ... ,sorry ,ale ostatnio moja wyobraźnia działa 'nadprogramowo'. Twarz jest ok. Troszkę brakuje mi tu szyi ,tym bardziej ,że jest to naprawdę wysoki OPAR. No właśnie zdaje się być nieco za wysoki. O te kilka pixeli w torsie i nogach przydałoby się go skrócić. Klata zdaje się za bardzo wystawać do przodu ,jest naprawdę duża ,można by tutaj już wsadzić bark drugiej ręki. Myśle ,że generalnie tors jest zbyt szeroki ,nie pasuje do rozmiarów i położenia głowy. Nogi są chyba nieco za chude ... ,to już może być kwestia gustu. Same stopy wyglądają dość dziwnie. JEGO prawa stopa to wypisz ,wymaluj Yoszowaty styl na koturny / kopyto. Prócz tego bardzo niepodoba mi się brak tak dużej ilość pixeli. Kilka - no jeszcze ok ,ale tutaj nieco przesadziłeś. Jest to zdecydowanie za bardzo widoczne ,tym bardziej ,że użyłeś AA w miejscach gdzie zupełnie nie był potrzebny.
Co do cieniowania to nie jest złe ,jest dobrze ,tylko te proporcje i AA ...
Raz jescze ,witamy spowrotem


KP: 3
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 5 z 6]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-

» Sołtys
» Sołtys
» Sołtys :<
» Sołtys
» Sołtys... Again!

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.