Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 6 z 6]

126[O-S-W] by Sołtys - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Sro Mar 28, 2012 6:37 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Powrócił Król.
[O-S-W] by Sołtys - Page 6 1294053854_by_1287rx_500

OPAR jest naprawdę wysoki - w takim przypadku mogłeś nieco bardziej uwidocznić samą szyję i nie tworzyć takich sztywnych, opadających ramion. Nie wygląda to zbyt dobrze. Cała klatka piersiowa wydaje się za bardzo być wypchnięta do przodu. Dodatkowo prawe ramię wygląda bardzo dobrze, lecz lewego już nie ma. Spróbuj jakoś je uwidocznić - wystarczą cztery pixele w odpowiednich miejscach i nawet nie będziesz się musiał z tym męczyć. Łapki postaraj się nieco bardziej zginać w łokciu. Nie musi być to super-uber-hiper-mega widoczna zmiana, ale choćby lekkie zgięcie sprawiłoby, że całość wyglądałaby naprawdę fajnie. Mam również bardzo duże zastrzeżenia co do braku konturów. Mimo, że można skasować ich kilka, a żeby praca rzeczywiście czasami lepiej wyglądała to w tym przypadku zdecydowanie przesadziłeś.

Jeżeli chodzi o cieniowanie to nie mam zastrzeżeń. Czasami starasz się za bardzo podkreślać masę mięśniową postaci - nie przesadzaj bo to może być zgubne.

KP: 2
/Feli

127[O-S-W] by Sołtys - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Sob Mar 31, 2012 12:27 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Ogólnie to w tej piaskownicy tylko ja jestem królem. Ale mniejsza... oceńmy to gówno.

Nie jest źle, chociaż miejscami może wydawać się odrobinę krzywy. Najbardziej chodzi mi o lewą nogę z naszej perspektywy. A dokładniej samą stopę. Poza tym opar jest trochę zbyt wysoki, nie wygląda to źle, jednak do takich proporcji szyja jest zbyt krótka - wg. mnie. Podobają mi się kontury i miejscowy ich brak. Urzekło mnie to. Włosy są ciekawe, takie ludzkie. Mają fajniutki kształt. Ogólnie cieniowanie na całym oparze jest dobre, nie widzę większych błędów. No może te nieszczęsne brwi, którą są kompletnie niepotrzebne. Przynajmniej nie dałeś ust i dzięki ci za to. Przeszkadza mi także ta taka prosta linia żebrowa, zdaje się odrobinę zbyt długa.

KP: 2
/Feli

128[O-S-W] by Sołtys - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pią Kwi 20, 2012 6:35 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Czołem, Pysiaki

Fakt.Tamtem revamp był za mocno przykokszony. Za długo nad nim siedziałem i oto efekty ;s

Teraz daję poprawioną wersję + Sołti w tradycyjnym stroju.

[O-S-W] by Sołtys - Page 6 Sethrevamp

Zachęcam do komentowania ;d

129[O-S-W] by Sołtys - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pią Kwi 20, 2012 10:24 pm

DeVile

DeVile
Notowany
Notowany
No to teraz ja ocenię :3
@Sajajaman:
- Postać sama w sobie wygląda na ciekawą, to pewnie przez formę wykonania. Mnie na przykład bardzo podoba się ten wysoki base, postać wygląda normalnie i tak jak powinna, a nie jak skurczony kurdupel. Jedziem. Włoski hmm... Palemka i kokosik pod nią? Pocieniowane, chyba dobrze. Twarz też OKAY, hmm... te brewki to on ma jakieś za długie, łączą się z włosami, długo hodowane. Oczęta pasujące pod ubrania. Sajajamański strój, podoba mi się pancerzyk, ładnie pocieniowany i ładnie ukształtowany, jednakże trochę mu klata jak u Johnego Bravo sterczy. (No chyba, że zrobisz gifa, w którym twoja postać będzie ruszała klatą jak Johny Bravo) Rękawy od skafandra są, ładnie przylegają do mięśni, rękawice, trochę jakby kuchenne ale nie narzekam. Spodnie... Hm... Niebieskie... Hm... Podkreślają walory mięśni... Hmm... Sajajamańskie... Butki są cudne <3.<3' Ogólnie, w postaci wszystko ładnie wygląda, ale jest nuuuudna, sajajamańska ot co.
@ Ten co mi przypomina Vegete z Dragon Ball'a GT:
- Ma chłopaczek bicepsiory. Zakochałem się w jego spodniach <3.<3 Rękawiczki mu zabiorę, bo mnie zauroczyły ~.~' Let's Go. Twarz tak jak tam nic nie dodam nic nie ujmę. Koszulka ładnie pocieniowana, naturalnie wyglądająca, ale cycuchy jak u (JB) Pasek mi się podoba *__* Spodnie są świetne! Swoim stylem jak i cieniami, bardzo fajne zagniecenia u dołu. (Ja nie żartuję zabiorę mu je i następny Opar będzie w majtach) Butki, jak butki, ładne zgrabne i urocze. Jak domestos. Postać, hmm... trochę solarki byyyyło, trochę koksów byyyyło, trochę zajebistości jeeeest.
@Ogółem:
- Prace nadające się na użycie w grach :3 Mają wysoki poziom i są bardzo nowatorskie, rób więcej i następny ma być w majtach ! Pamiętaj! (R E M E M B E R)
Peace! \/

/3KP
/@Yoh

130[O-S-W] by Sołtys - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Sob Kwi 21, 2012 2:41 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wiedziałem, że ta #18 sprowokuje Cię do zrobienia pracy. Stwórz Sołtysowi jeszcze kobietę, opierając się właśnie na niej xd
Po poprawie praca prezentuje się nieco ciekawiej - przynajmniej pod względem proporcji. Zbroja nie jest już tak 'wielka'. Do cieniowania nie mam zastrzeżeń. Te budzi jednak zbyt duży brak outline'u - to nie wygląda mimo wszystko tak dobrze jak się wydaje. Miałem kiedyś podobny problem do Ciebie. Kasowałem outline, gdyż nie mogłem uzyskać pewnych efektów bez tego. Zacząłem jednak przesadzać jak Ty na chwilę obecną i nie wyszło mi to na dobre. Dopiero prace Zbira uświadomiły mi, że nie opłaca się tak z tym pieprzyć - równie ciekawe efekty można uzyskać gdy kontury są nieprzerywane. Poza tym, jest dobrze. Ciekawie wykonane włoski, dobrze pocieniowana twarz oraz stroje, ciekawie wykonane mięśnie - bardzo dużo plusów. Na minus działa jedynie ten nieszczęsny brak outline'u.

KP: 2
/Feli

131[O-S-W] by Sołtys - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Sob Kwi 21, 2012 9:07 am

Template

Template
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
No no ! Wielki Sołtys powrócił !

No to zaczynamy...

OPAR jest nietypowy, bo cholernie wysoki. Do proporcji nie mam zastrzeżeń, bo wszystko jest na swoim miejscu. Kolorystyka "codziennego stroju" bardzo mi się podoba zresztą tak samo jak cieniowanie. Można domyśleć się gdzie pada światło. Włosy mi się także podobają zwłaszcza że są urealnione. Nie mają nienaturalnie długich kosmków, a to akurat na plus. Pasek mi się również podoba. Jak przedmówca zauważył że brak ciemniejszych pikseli, ale z kolei taka alternatywa mi się podoba. Zwłaszcza na ramionach. Ta praca mi się bardzo spodobała i też może coś pokminie w niedalekiej przyszłości by zrobić coś rozmiarem odpowiadającym twojemu Oparowi.

132[O-S-W] by Sołtys - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Kwi 22, 2012 11:33 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Lolz dawno nie napisałem takiego długiego komenta, będziesz winien mi przysługę.

Zacznę od całości, a potem zacznę oceniać detale, a więc na pierwszy rzut oka wygląda on jak "wyprostowany - uwaga - pizduś". Pierwsze wrażenie, taki mega wyprostowany, brak zgiętych kolan, brak jakichkolwiek stawów(? :D). Strasznie denerwuje mnie natomiast outline, który wyszedł z mody i zaprzestał być używany tylko dzięki temu iż zmieniono wysokość oparów(umownie, odbyło to się z ewolucją LSW na dbzv).

Głowa jak głowa, mi się podobają włoski, ale znów denerwuje ten outline. Włosy natomiast pocieniowane w stylu sprzed kilku wieków, za dużo czarnych konturów w środku, srsly. Fajne te "brwi" ale ten opar wygląda na bydlaka, kilka przyciemnionych pikselów robi z niego poważniaka, ale dlaczego ma takie dziecinne oczy, oraz brak powiedzmy ryja czy nosa.

Klata i ręce to chyba największy atut tego opara w stroju cywilnym, cieniowanko jest ok, ale już ten biceps i triceps(znam inne nazwy mięśni poza bicepsem! Być może dlatego, że wziąłem się za siebie i swój brzuchol i wypędziłem go na siłownie). Te czarne kreski mi się nie podobają, łapa i znowu kolejny outline. Ziom ta ręka wygląda jakby była wyprostowana w stylu "na baczność, dzi*ko!". Spróbuj sobie wyobrazić, czy ty byś też tak stał w normalnej pozie?

Do nóg nie mam zastrzeżeń, poza outline. Nogawki podobnie robiłem, być może tak samo, ale wiem, że pewnie nie ja to pierwszy wynalazłem i tak robiłem. Butki tak samo.

Reasumując opar jest w twoim stylu(nie, to nie jest zdanie mające na celu obrazić Cię) i to mi się podoba. Wyeliminuj te outline, niech chłopak nabierze poważności(i masy!). Ręce są naprawdę długaśne i są na wysokości (no może prawie) kolan, co jest wręcz niemożliwe(w tej pozie ofc.).


:pika1: :pika1: :pedolsw: :pedolsw: :pika1: :pika1: Troll. Troll. Troll. Spam, SPAM! Spam, SPAM! Spam, SPAM! Spam, SPAM! Fuck yea. Stolen. :police: :police: :police: :police: :police: PSY JADOM! :police: :police:

/3KP
/@Yoh

133[O-S-W] by Sołtys - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Sob Lis 10, 2012 2:05 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
BANG!

Yoh mnie prosił więc wrzucam :<

Ma to już parę tygodni ale nie mogłem się zebrać,żeby zamieścić.
Praca z kolekcji revamp DB.

Zapraszam do komentowania.
[O-S-W] by Sołtys - Page 6 Gokunowaera

bang?

134[O-S-W] by Sołtys - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Sob Lis 10, 2012 4:31 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Szczerze to po tobie spodziewałem się czegoś lepszego, praca niby nie jest zła ale szału nie ma.

135[O-S-W] by Sołtys - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Sob Lis 10, 2012 6:17 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Soundtrack
Praca nie jest wykonana źle, lecz to nie jest to, czego można byłoby się po Tobie spodziewać. Włosy wykonane odpowiednio, bez jakichś konkretnych błędów – to samo dotyczy twarzy, choć nie mam zielonego pojęcia po co używasz aż tylu różnych odcieni. Podkoszulka pocieniowana dość przeciętnie, ale szału nie ma. Niepotrzebnie usuwasz outline lub tworzysz elementu bez jego używania bo nie wygląda to najlepiej. W przypadku łapek, spodziewałem się zdecydowanie więcej – przecież byłeś taki dobry w tworzeniu masy mięśniowej. Nie. To był element rozpoznawczy Twoich OPARów – tym razem tak nie jest. Cieniowanie spodni wymaga poprawek. W Twoim przypadku albo widać tutaj spadek skilla, albo zwykłą niechęć lub nieumiejętność cieniowania tego elementu. Buciki wykonane dobrze.

/1 KP
/@Yoh

136[O-S-W] by Sołtys - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Czw Lis 15, 2012 12:52 am

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Co uważałem to poprawiłem :dd
I żeby nie było nudno dodaję nowego OPARka do kolekcji.
Możliwe,że są błędy ale zobaczę je najwcześniej jutro rano gdy oczy mi odpoczną 8D

[O-S-W] by Sołtys - Page 6 Gokuvegeta151112

Marzy mi się wiecej komentarzy :3

137[O-S-W] by Sołtys - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Czw Lis 15, 2012 4:22 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeżeli chodzi o Son Goku, to poza dodaniem cieniowania włosów, nie widać żadnych większych modyfikacji – usunięcie lub dodanie kilku pikselów nie czyni pracy lepszą. Fryzura wykonana całkiem przyzwoicie, choć miejscami można byłoby nieco ciekawiej porozmieszczać poszczególne odcienie, a żeby uzyskać nieco ciekawszy efekt.
Vegeta wygląda jak nazbyt pewny siebie skurczybyk, a zazwyczaj dostaje po dupie najbardziej ze wszystkich. Przyjemne dla oka cieniowanie włosów oraz twarzy, naprawdę dobrze wykonana masa mięśniowa prawej ręki. Podobają mi się również buty – natomiast nie chodzi o wypominanie Ci tego, co zrobiłeś dobrze, a wręcz przeciwnie. Cieniowanie stroju wydaje się być zwyczajnie słabe. Niedbale zaznaczona masa mięśniowa, dziwne ułożenie poszczególnych pikseli w przypadku nóżek. Od pasa w dół, cieniowanie dość dziwne, niepokojąco słabe jak na Ciebie.

KP: 2
/Feli

138[O-S-W] by Sołtys - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Czw Lis 15, 2012 7:36 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Nadal nie ma szału, ale Vegeta lepszy o wiele od tamtego Goku.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 6 z 6]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Similar topics

-

» Sołtys
» Sołtys
» Sołtys :<
» Sołtys
» Sołtys... Again!

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.