Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 6]

26[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Sty 31, 2010 12:16 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
No Sołti naprawdę ładnie ci wyszedł ten rambo oglądałem 4 i zajebisty jest co do wipa
Włosy naprawdę się postarałeś ładne cienie,
Koszulka mógłbyś poprawić troszke i może dodaj mu zarysy mieśni,popraw ręce bo rocky ma duze miesnie ;p 38 w łapie ;p.
Do spodni i Butów niemam zastrzeżen.

9+/10

27[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Sty 31, 2010 7:04 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wtrącę tu swoje cztery grosze i powiem co nieco, na temat tego ostatniego OPAR'ka z wąsem.

Przede wszystkim włosy.
Nie podobają mi się z jednego względu - Są zbyt proste.
I nie pomoże tutaj żaden zarzucony na siłę kosmyk włosów. Po prostu, takich włosów nie lubię widywać w OPAR'ach, bo nie wyglądają dobrze.
Cieniowanie skóry jak zawsze, na wysokim poziomie. Nie przyczepię się o to.
Ta bródka niszczy jego wygląd, i nawet nie wiesz jak. Nie wygląda wcale "sexi". Jeżeli on dla Ciebie jest "sexi" to chyba naprawdę nie chcę wiedzieć czy jesteś chłopakiem czy dziewczyną O.o .
Efekt wyglądu głowy poprawia jedynie ta czerwona opaska. Dobrze że ją dałeś.

Klata.. Jak mówiłem żebyś dodał ciemne kreski w pewnych miejscach na podkoszulce, to nie posłuchałeś. Cóż, dalej więc uważam że ten element ubioru OPAR'a, stoi na wysokim poziomie pod względem cieniowania, ale na bardzo niskim, pod względem realności.
Spodnie są fajnie pocieniowane i ogólnie nie wyglądają źle. Mam zastrzeżenia do butów, ale niech już zostaną jakie są.
I tak nie słuchasz tego co mówię, więc wolę Ci nie dawać już żadnych rad xP

Także, jedyne rzeczy jakie podobają mi się w OPAR'ku, to:
* cieniowanie skóry,
* czerwona opaska,
* spodnie.

Poziom może i wysoki, ale jedynie cieniowania. Od pewnego czasu nie lubię oceniać OPAR'ków robionych z Base. Co innego Sprity, które sam z takowego robię xd Ciesz się że dostałeś tą ocenę, choć i tak nic ona nie zmieni :<..

8/10

//Ej no,lubię twoje rady xD
Jasne... zacząłeś robić od 0 ale to nie znaczy,że wszyscy muszą tak robić :P
Nie wziąłeś pod uwagę faktu,że base SH podległo ogromnym modyikacjom zanim stworzyłem na nim OPARka.
Na pewno jeszcze się z nim pobawię i sprawię abyś był zadowolony xD


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/S

28[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Wto Lut 02, 2010 8:57 pm

Xoni

avatar
Pillar Man
Pillar Man
Ostatniego ocenie.
Base jest ładnie zmodyfikowany, te ramiona są dobre. I trochę schudł tak na moje oko więc to jest trochę na niskim poziome, ale nie wszyscy potrafią przerobić coś w base, np. mięśnie, brzuch, i jeszcze lewa ręka została odrobinkę zmodyfikowana, a tak to wszytko jest jak najbardziej OK.
Koszula taka orginalna , ale cienie nie podobają mi się, żebyś jeszcze trochę klatę pod kreślił jak mówił Yoh, w niektórych miejscach dodać czarne kreski by było o wiele lepiej, ale i tak widać że jest to na naprawdę wysokim poziomie, ale tak to wszytko ok. Spodnie takie zwykłe trochę , ale cienie są o wiele lepsze niż na koszulce. Buty, nawet fajny pomysł, są orginalne, lecz cienie gorze niż na koszulce i spodniach. Opaska ładnie leży na czole, nie jest za duża i za mała, cieniowanie też jest naprawdę dobre. Na głowie cieniowanie jest na bardzo wysokim poziomie, chyba najbardziej pocieniowana część która mi się najbardziej spodobała. A teraz włosy, orginalny i ciekawy pomysł na takie warkocze czy coś w tym stylu. Cienie też nawet dobre. A teraz wąsy, nawet fajne, ale to tylko czarna krecha.

Te rzeczy mi się podobają w OPAR'ze:

- Cieniowanię skóry (ręce głowa itd.)
- Spodnie (cieniowanie itd.)
- Koszulka (Cieniowanie itd.)

Popraw koszulkę i włosy.


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/S


OCENA - 9+/10

29[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Czw Lut 04, 2010 7:51 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Jako,że Yoh wychwala pod niebiosa swoje Customy stwierdziłem,że godność mi nie pozwala być gorszym od niego x<
Postanowiłem zrobić base i chyba kończę nad nim prace.
Oto co do w tej chwili mogłem na nim stworzyć :
[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Obiwankenobi
https://2img.net/r/ihimizer/img229/8245/obiwankenobi.png

Yeah,100% custom.
Czekam na komentarze.
Im ich więcej tym mam większą motywacje do dalszej pracy i być może przedstawię już niedługo owe base.

30[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pią Lut 05, 2010 7:58 am

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Ło ku#$% TO JEST WYJE#$%^& ! Włosy są bardzo dobre lecz on ma tam takie kropki? Ne wiem o co z tym chodzi xd. Płaszcz jest w całości dobry, podobają mi się te fałdy :D. Ta koszula też pikna ;). Spodnie troche za ciemne. Miecz daje efekt jakby na prawde świecił a to duży +. Jeszcze powracając do głowy przy lewym oku dziwnie dla mnie wygląda. Moja ocena za całokształt OPARka 9/10 :)

31[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pią Lut 05, 2010 12:00 pm

Death

Death
First Child
First Child
Ok no to zaczynam

Ten twój 100 % custom jest zajebisty, ma dobre cienie, jest realistyczny(cholernie podobny do tego w filmie) , cała twarz idealna, broda włosy są extra , miecz świetlny rządzi , kolorki są idealnie dobrane , miecz jest tak pocieniowany ,że wydaje się jakby naprawdę świecił...

Nie ma się do czego przyczepić...(dorównujesz Yoshowi)

:sparta1010:

pozdro

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

32[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Lut 07, 2010 8:16 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Obi wyszedł pięknie bardzo realistycznie. Wszystko jest ładnie pocieniowane,płaszcz bardzo mi się podoba,choć mógł by być troszkę krótszy :p. Miecz z powodu takie pocieniowania wydaje się rzucać poświatę to tez bardzo ładnie wyszło,Cienie na twarzy bardzo ładne po prawej stronie włsy nie zachodzą za bardoz na czoło ? Moja ocena za niego to 9/10 :p


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 1kp.
/S

33[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Lut 07, 2010 10:25 am

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Obi Wan Kenobi
JAKI ON PIĘKNY, JAKBY Z JAKIEJŚ GRY WYCIĄGNIĘTY!!!
Cieniowanie jest wyrąbiste, płaszcz i jego cieniowanie jest tak przepiękne, że tego sie opisać nie da, miecz świetlny, też udany, szaty pod płaszczem brakuje tam 2 pixeli, ale to nie psuje wizerunku postaci i jeszcze robiłeś to od 0!

JESTEŚ MISTRZEM!!!

10/10 chyba pierwsza praca którą oceniłem :sparta1010:

34[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Lut 07, 2010 10:33 am

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
100% custom ci wyszedł zajebiście :D muszę o przyznać ; P

Włoski wyglądają bardzo realistycznie ^^ strój też niczego sobie ; P

ogólnie fajny, tylko pokaż nam te twoje base :D 9,8/10

35[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Lut 07, 2010 1:06 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
OMG, super ci wyszedłten custom :O
Twarz, zarąbiście podobna, śmieszny fryz i kozak cieniowanie.
Płascz, bardzo podobny i EKSTRA pocniowany.
Ta "Bluza" pod spodem, również super podobna i pocieniowana :O
Miecz, Dobrze że bez konturu i taki rozmazany , wyglada za****ście
Tylko takich więcej, 100% custom do tego tak podobny i kozacko pocieniowany.
Ogólnie rządzicie w customach, razem z Yohem :P
:sparta1010: No bo co?! :P

Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 2kp.
/S

36[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Lut 07, 2010 10:41 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dobra leds redi.
Ogólne wymiary są bardzo dobre, kształty tak samo.
Głowa świetnie widać te ugięcie od oka, dobry efekt to daje. Głowa nie wygląd jak jakieś jajo tylko naprawdę realna. Włoski też bardzo zachowane jak oryginał co daje jeszcze głebszy efekt że to Obi Łan xd. Cienie twarzy dobre, tak samo jak mimika. Ten wąs i nieogolona mordka fajnie się prezentuje. Teraz czas na szate. Pocieniowana jest bardzo dobrze, widać kreski zgniecenia czego więcej chcieć ; O?! No własnie wydaje się on taki jednolity, z brakiem "dodatków" ale widocznie on taki musi zostac bo co mu dodasz? ;s. Ubranko jego też dobre zrobione, naprawdę mi się podoba. Fajnie że z tym mieczykiem pobawiłeś się chyba w PS'ie/Gimpie? Żeby efekcik był że świeci, no cóż na pewno daję uroku te światło.
Naprawdę dobra robota, czekam na więcej takich, tylko z większą liczbą dodatków XD.
Mam nadzieje że się odwdzięczysz komentarzykiem :3/


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 3kp.
/S

37[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Lut 14, 2010 3:39 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Ehh... Nie chce mi się robić sprita Normal Sołtiego więc bawię się z transami xO

Przykładowy ssj4:

[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Ssj4

https://2img.net/r/ihimizer/img220/3374/ssj4.png


Odwdzięczę się za każdy komentarz :>

38[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Lut 14, 2010 3:50 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
Ogólnie wszystko Kox. tylko Włoski troche nie teges ale ok . Cienie ładne , Ładne włoski pomysł na Oparka (lub Wipa)
Włoski popraw i bedzie 10/10 . ale daje jak narazie 8/10

39[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Lut 14, 2010 3:53 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Taki wesoły przeskok z Normal na SSj4 ;> Zrób także od ssj do ssj3 i będzie git.
Podoba mi się to, że go troszkę powiększyłeś. Jakoś tak dziwnie wygląda tył włosów. Ogólnie włosy są dosyć podobne do tych co ludzie mieli w 'szalonych' latach 80 Xd. No i jeszcze mogłeś mu jednak te rękawice zostawić, zamiast dodawać mu jakąś złotą 'bransoletkę' ;> A tak to spodnie dobrze pocieniowane, klata tak samo.


Robię na co mam ochotę,chęć xd Miałem na ssj4 to zrobiłem :D
Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 2kp.
/S

40[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Lut 14, 2010 4:28 pm

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
Wiedziałem, miljon transuf, do tego każdy zmienia swoją moc suxa, zwiększając ją o 150%.
Czyli ten ma 600% suxa, jest 600% bardziej sux od zwyklego Sołtiego.

Włoski kompetentne, mogą być, cienie dość mi nie przypadają do gustu.
Klata fajna, tylko troche cienie na niej zrypane ;s, popraw.
Butki, spodnie klasyczne, nudzą się już w hoY..popraw.
Cieniowanie może być ogólnie, popraw klatkę i będzie git.
8/10.



Podziwiam twój zasób słownictwa.
Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 1kp.
/S

41[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Lut 14, 2010 6:17 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
SSJ 4 jest za sztywny. Za sztywno stoi, rozluźnij go... Włosy takie sobie, trochę góra zmieniona itp. Spodnie oraz buty są ok. Cienie ręki o.o takie sobie, mogą być lepsze moim zdaniem. A ogon? Też jest dobry.



Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 1kp.
/S

42[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Sro Mar 31, 2010 6:14 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Serce się kraja gdy widzę swój temat zmierzający do 2 strony ;<

Postanowiłem temu zapobiec i w czasie gdy byłem odcięty od ARS stworzyłem mego Mastaha Ze Wschodu.
Nie miałem na czym się wzorować więc leciałem na fancie :d

[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Mastahzewschodu

Będę wdzięczny za każdy komentarz i każdą radę.

P.S. Tak,tak. Nie ma creditów :d Zrobiłem go na moim base aby je jeszcze trochę dopracować.

@EDIT
Poprawione kilka elemencików. Oceniajcie jego teraz : d

[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Mastahzewschodu



Ostatnio zmieniony przez Sołtys dnia Sro Mar 31, 2010 6:48 pm, w całości zmieniany 1 raz

43[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Sro Mar 31, 2010 6:25 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Włosy dobrze wygladają, ale słabo pocieniowałeś i nie potrzebnie pocieniowałeś końcówki włosów, tam światło nie sięga.
Skóra ładna, ale najciemniejszym cieniem zepsułeś kilka miejsc, np mięśnie brzucha i lewą pierś, ten ukośny pasek mi nie pasuje, może ta postać ma takie na klacie, ale ci to nie poszło?
Żeby pokazać mięśnie ręki, to powrzycałeś tam za dużo kolorów, a poco tam czarny? Bez pikseli konturów, by to lepiej wyglądało.
No, czyli w klacie to najgorzej mięśnie brzucha.
Ten czarwony pas piękny.
Spodnie brzydkie, brak jakiegokolwiek prawdziwego cieniowania, no bo nie potrzebnie robiłeś cienie ułożone jakoś pionowo, brzydkie one są i z dlaeka i z bliska, to popraw koniecznie.
Butki spoko.

Daję ci 7/10

/S
2KP?

44[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Czw Kwi 01, 2010 9:56 am

Curzio

Curzio
Saiyan
Saiyan
To ja zacznę od tego co mi się podoba.
Blizna na oku - jest po prostu kozacka,nic dodać nic ująć.
Biceps - niby fajny,ale wygląda jakby chciał zjeść postać xD Taki wielki zdeczka.
Cienie włosów proponowałbym poprawić,oraz cieniowanie lub kolor tego czerwonego paska.
Z jakiegoś powodu mi się nie podoba,tak jakby się nie klei z spodniami.
Tak jak mówi Takesori ten ukośny pasek na lewej piersi,mógłby mieć takie same kolory jak ta blizna na oku ;p Może to by coś zmieniło.
Podsumowując jest b.fajny 8+++/10.

/S
To nie pasek x/
To blizna po mieczu. Na oku ma znamię xd Takie od urodzenia :d


/S
2KP

45[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pią Kwi 02, 2010 5:24 pm

Rexio

Rexio
Bronze Saint
Bronze Saint
Sołtysie, jak zwykle Twoje opary są bardzo dobre.. Zrób wkońcu jakiegoś sprita xd

46[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pią Kwi 02, 2010 5:33 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pewnie i tak każdy wie, że ocenię to przez doła.. ; /
Dobra.. Do roboty.

Włosy są pocieniowane bardzo dobrze, ale te kosmyki odstające.. Powinno być ich mniej. Cieniowanie skóry na wysokim poziomie, klata jak i mięśnie są kox. W tym jesteś niestety najlepszy..
Każdy mówi że pasek słaby, a ja Ci powiem że jest dobry. Fajnie go zrobiłeś i źle nie wygląda.
Poprawił bym trochę spodnie, bo to takiego kox samuraja nie pasują takie.. nie wiem jak to określić, by Cie nie zabolało.. Może słabe spodnie? Tak.
Buty fajnie zrobione.

Ogólnie kox, tylko spodnie popraw.
Jesteś niezły.. Pewnie już lepszy niż ja. Pieprzyć to..

9/10

/S
2KP

47[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pią Kwi 02, 2010 5:39 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Dobra robota :D

Zaczniemy od włosów, są fajne, a cienie na nich jeszcze lepsze :P. Później koszulka, też spoko.
Cienie skóry też są KoX. Pasek, spodnie, Buty są zajefajne :P. W skrócie Fajny Opar

10/10 !!

48[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pią Kwi 02, 2010 5:40 pm

Sage

Sage
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
OK, ocenie ci tego suchoklatesa...
czepie się do 2 rzeczy, cieniowanie szarfy jest zbyt perfidne :D
i włosy dziwne jakieś, no ale nie są złe
i czepiam się dalej
abady trochę źle pocieniane...
bandażo rękawica mi się nie podoba, nie pasuje
to chyba wszystko 8/10 :FUCK YEA:

49[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pią Kwi 02, 2010 5:58 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Ogólnie Opar wyszedł ci perfekcyjnie :D Niczego mu nie brakuje... Jedyne co mógłbyś zmienić to ten "obwisający" pasek : d trochę to nie pasuje....
Do cieni niemożna sie przyczepić bo są wręcz idealne ; p włosów bym nie zmieniał, w spodniach to samo... Co się będę rozpisywał :awesomeface: 9,9/10

/S
1KP

50[O-S-W] by Sołtys - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Kwi 11, 2010 7:35 am

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Z tego co mi wiadomo jest to pierwszy OPAR Garlicka Jr. jaki kiedykolwiek wykonano : P

[O-S-W] by Sołtys - Page 2 40797628

Proszę o komentarze ;>

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 6]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-

» Sołtys
» Sołtys
» Sołtys :<
» Sołtys
» Sołtys... Again!

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.