Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 6]

51[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Sob Kwi 17, 2010 5:48 am

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
O.o to mnie zaskoczyłeś. Od zera zrobić takiego fajnego Opara i to jeszcze Garlicka ; D.
Dobra powiem coś o oparze. Głowa ma fajne cienie, podobne do Garlicka. Niewiem czy źle myśle, ale te ubranie nie pasuje mi do Garlicka jeżeli robiłeś pełnego. Ale też fajnie dobrane kolorki. Szata jest najfajniejsza.

10/10
:sparta1010: :spartabest:

52[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Sob Kwi 17, 2010 2:45 pm

Norteno

avatar
Earthling
Earthling
[O-S-W] by Sołtys - Page 3 40797628


Mój pierwszy post xD

No a więc od głowy... ma ładny kształt chociaż te usta mi nie pasuj. Szata jest ładna najbardziej podoba mi się ten płaszcz wygląda że lezy tak naturalnie. Ciało też jest niczego sobie a na cieniach się nie znam jeszcze :p

53[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Sob Kwi 17, 2010 9:05 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Każdy jara się tym że to pierwszy OPAR Garlick'a, jaki ogólnie powstał w tej formie, jednak nikt nie dostrzega już nawet najprostszych błędów.

Przede wszystkim, głowa wygląda jak u Mistrza Yody. Jeżeli Garlick ma taką głowę, to mu współczuję, a Ciebie już się nie czepiam o ten szczegół.. Będzie multum innych :twisted: !

Ciało to totalna porażka. Myślałem że stać Cię na więcej. Ręce nieproporcjonalnie długie, wraz z rękawami.
Prawa noga powinna być dwa piksele niżej i winna być szersza. Zrobiłeś z niego kalekę, czy co?!
Lewa noga wygląda o tyle dziwnie że.. Jest dziwna.. No, wystarczy na nią spojrzeć. Nie wiem czy to działanie tej drugiej nogi wpływa na taki, a nie inny wygląd czy nie. Mimo wszystko, jest dziwna.
Obrazek na brzuchu powinien być bardziej kulisty. A jest teraz jakiś .. inny.. Zmień to na koło T.T ..
Szata jako tako Ci wyszła. Nie mam tu zastrzeżeń..

Co do cieniowania.. Na głowie jest ono w miarę dobre.. W miarę.
Jeżeli chodzi o ubiór, porażka. To po pierwsze nie twój styl cieniowania, a po drugie dziwnie to wygląda z daleka, a z bliska jeszcze dziwniej xd

Nie patrzę na to czy to Custom czy nie, gdyż Ty oceniając moje Sprity masz to w głębokim poważaniu.
Garlick Ci nie wyszedł, włożyłeś w niego mało pracy. Słabo jak na Ciebie..

3/10

/S
Hahaha XDD uwielllbiam XD
a styl jest mój ;s
"Mój styl to tylko mój styl,on mnie od innych różni"

54[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Kwi 18, 2010 6:14 am

Makumba

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Ja popieram Yoha. Głowa wygląda jak u Mistrza Yody. Garlick Jr ma głowę większą. Wpisz w google obrazach Garlick Jr. Zacznę oceniać. Więc głowa jest słabo zrobiona, ktoś mógłby ją wziąść za Mistrza Yode. Natomiast reszta ubrania ! O.o Zadziwiająco podobne do oryginału! Bardzo mi się podoba ogólnie opar, lecz głowę mógłbyś poprawić. Nie wiem w jakiej skali się ocenia więc ocenię jak Yoh. Moja ocena to 8/10 !

55[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Lip 04, 2010 2:20 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Druga.... Strona...
ARGHH!!
A YOH MA JUZ 16!!
NIEEE!!

A do rzeczy :
Większość z Was zdziwi mój post tutaj,reszty [która wierzyła,że z LSW nie skończyłem] nie :d
Bawiłem się wczoraj i dziś i zrobiłem takie cudo :
[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Nextsr
link: https://2img.net/r/ihimizer/img248/8011/nextsr.png

Dodatkowa,dośc istotna informacja:
Kombinacja kolorów włosów "brąz-złoto" jest moją kombinacją. Jakiekolwiek używanie tych kolorów w tworzeniu włosów do swoich prac będzie łamaniem praw autorskich tak samo jak używanie innych elementów moich prac.
Nie będzie robienia gówna tak jak z włosami Sołtiego [czyt.czarno-białe] mimo,że one nie były pierwszą taką kombinacją.


Czekam na komentarze :d

@EDIT
Zapomniałem o credicie dla S-H ;d

@Yoh92
Żaden skill mi nie uciekł X< Zniszczę Cię!! Uuauauauau!



Ostatnio zmieniony przez Sołtys dnia Nie Lip 04, 2010 3:57 pm, w całości zmieniany 1 raz

56[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Lip 04, 2010 3:39 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
MHUAHUAHSUAHSUAHSUAHA!!
Czekałem aż wrócisz i zrobisz coś co będę mógł tak skomentować jak nigdy! HA!
A teraz serio, bo w komentarzach wolę zachować powagę. I tak też będzie w tym wypadku.

Zaczynam od włosów.
Kształt ogólnie dobry, podoba mi się, jednakowoż przesadzasz z odstającymi włoskami. Rozumiem jeżeli taki jest twój styl, ale w pewnym sensie jest to już lekka przesada. Włos na górze i z przodu może być, ale po co z tyłu ich aż tyle?
Cieniowanie ujdzie, CHOĆ mogłoby być zdecydowanie lepsze.
Złote pasemka? Nie powiem, jest to oryginalny pomysł. Mam nadzieję że będziesz miał podobnych "kombinacji" więcej ;) Wygląda to ciekawie.
Jeżeli chodzi o włosy, nie dodawaj tyle czarnych konturów w środku. To może naprawdę spieprzyć włosy.
Cieniowanie twarzy dziwne i słabe. W dodatku ten "pejs" że go tak nazwę spieprzył tą główkę :P Liczą się chęci, ale czasem co za dużo to nie zdrowo. W tym przypadku to prawda. Włosy ładnie się komponują z twarzą przez opaskę. Dobrze że ją dodałeś bo w ogóle byś spieprzył tą jakże istotną część OPAR'a, jakim jest głowa xD
Klata na podkoszulce jest dobrze widoczna. W tym jesteś dobry ;) Jednakowoż trochę dziwnie jest ona pocieniowana. Nie to że źle, ale wg. mnie wygląda trochę dziwnie.
Klata jednak jest świetna.
Mięśnie rąk, twój styl xd Oczywiście, pięknie to wygląda, niema co. Jednakże..
[O-S-W] by Sołtys - Page 3 30656065003842477760
Środkowa część jest trochę za mała i daje dziwny efekt z daleka, jakby ręka w tej części stawała się kwadratowa.
Bandy mogą być.
Pasek niepocieniowany, klinga ujdzie.
Cieniowanie spodni dziwne. Na pierwszy rzut oka wyglądają dobrze, ale z bliska widzę że tak nie jest. Ten najciemniejszy odcień ma być ciemny, ale bez pieprzonej przesady xD!
Dziwnie rozstawiony średni odcień, za dużo go tu.
A ogólnie dobrze wyglądają.
Buty oryginalne i dobrze pocieniowane, nie mam zastrzeżeń.

Ogólnie, dobrze. OPAR trzyma poziom ale cholera, trochę opadł Ci ten pieprzony Skill. Postaraj się go podnieść.
Co do OPARa, to pocieniuj pasek i zmień trochę włosy oraz zmodyfikuj cieniowanie twarzy. Popraw mięśnie na prawej łapce.
Cały OPAR wydaje się trochę sztywny, ale jest dobrze.

@Edit
MWWEEEEE ;( Myślałem że to Custom tak ładnie wyszedł, a teraz widzę że Credit dla S-H jest ;( Zawiodłem się, ocenka spada o jeden punkt. Bądź co bądź, Customy oceniam inaczej, a Base inaczej.

7/10

/f
KP: 3

57[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pon Lip 05, 2010 1:50 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
No to zaczynamy! xd
WIPek prezentuje się całkiem ładnie.
Włosy spoko, cienie dobre.
Opaska na czoło też pasuje do całej postaci :)
Spodnie typowo luźne xd Ale szczerze mówiąc wyglądają jakby były nadmuchane xd
Koszulka jest fajna, ale z dalszej odległości wydaje mi się, że zlewa się z klingą od niepocieniowanego paska :/
Butki... Najważniejsza część WIPa xd ...Zaraz po włosach, tułowiu, nogach... Pewnie jak każdy powinienem powiedzieć : "Buty, jak to buty... Nic specjalnego." Ale tutaj fajne wyglądają z tym białym dodatkiem. To chyba sznurówki nie? xd

No... Rozleniwiłeś się. Nie no żartuję xd Żaden WIP nigdy nie był idealny za 1st razem xd No... Chyba, że ktoś to n00bek i skopiował gotowy xd
Dam ci w mojej skali 8,5/10 to jest 4/5. Tylko popraw ten cholerny pasek xd



/f
KP: 1

58[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pon Lip 05, 2010 7:42 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Poprawione :D
SPORO poprawione.
[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Next1
link: https://2img.net/r/ihimizer/img412/5028/next1.png

Kimże bym był gdybym nie dał mięsniufki? : d
Oceniajcie. Mówcie co poprawiać.

Koment za Koment.

59[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Wto Lip 06, 2010 2:15 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cóż.. Ocenię surowo, skoro tak bardzo tego chcesz.
[O-S-W] by Sołtys - Page 3 13671951
Bez litości dla takich ludzi jak TY!

Kształt włosów jest oryginalny. Cieniowanie słabe. Mówiłem już byś skasował te kosmyki z tyłu? Wspomniałem coś o tym, ale chyba pominąłeś tą część. Źle zrobiłeś. Te dodatkowe włosy z tyłu tylko psują OPAR'a.
Po co zmieniałeś opaskę? Tylko ją pogorszyłeś.
Cieniowanie twarzy słabe porównując je np. do cieniowania klaty czy rąk. Postaraj się je zmienić.
No, klata i łapki wykonane świetnie. Twój styl pod tym względem trzyma poziom, ale pamiętaj że wszystko ma błędy ;)
Klata wygląda wspaniale. Nie mam zastrzeżeń.
Łapka.. Czy ty w ogóle czytasz moje posty czy omijasz je szerokim łukiem? Mówiłem żebyś pobawił się z tym środkowym mięśniem bo jest zdecydowanie za mały. Nie. Ty dalej swoje. Ogólnie mięśnie są dobre, ale jak mówiłem wcześniej, ten pieprzony środkowy mięsień jest zbyt mały.
Podkoszulka dobrze wyszła, cieniowanie nie zachwyca ale podoba mi się ;)
Hmm.. Jak mu się tak przyglądam, to wydaje się długi na ciele, krótki w nóżkach o.O Dosłownie.. Skróciłeś mu nogi do maksimum.
Spodnie popraw, bo wydają się dziwnie okrągłe. A przynajmniej lewa noga xP
Lepsze były złote pasemka, ale pominę już ten element xD
Widzę że pasek pocieniowałeś co się chwali. Czyli jednak zerkasz na moje posty o.O! Ale i tak ich nie czytasz, bo w cholerę błędów o których wspomniałem nie poprawiłeś 🤦

Wiem że kochasz tak surowe oceny, zdążyłem to zauważyć w jednej z edycji mojego posta gdy byłeś Admem xd
Mówię serio, jeżeli chodzi o błędy. Albo je popraw, albo nie spodziewaj się oceny wyższej niż 8 za tego OPAR'a.

Ahh.. Tak na marginesie. Strasznie sztywny ten OPAR :/ Zrób coś z tym.

7/10

/f
KP: 3

60[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Sro Lip 07, 2010 7:31 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Moja kolej :D :FUCK YEA:

Włosy są oryginalne i nie słuchaj Yoh'a z tym usuwaniem dolnych pixeli bo one pasują do reszty włosków jedynie co bym w nich poprawił to cieniowanie tych największych kosmyków.
Opaska na włosy bardzo mi się podoba :D.
Przechodzimy niżej i jest klata piersiowa. Klata piersiowa jest wykonana bardzo schludnie i starannie cóż dało wspaniały Efekt i koleś wygląda jak jakiś kox :D.
Spodnie są dobrze wykonane i cienie na nich są dosyć dobre nie zmieniał bym ich.


A więc co poprawić:
Jest tego mało a tą rzeczą są cienie włosków



moja ocena 8/10

1kp

61[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Czw Lip 08, 2010 1:55 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Włosy ci wyszły świetnie. Ułożenie i cieniowanie mniam. Ta opaska anie wygląda, on chyba pochodzi z Indii bo ma taka indiańską tą opaskę :D.

W cieniowaniu skóry jesteś raczej jednym z lepszych grafików. :D. Twarz wygląda świetnie.

Klata jak zawsze u ciebie :D. Dobrze pocieniowana :P. Mięśnie z bliska jak kwadraty wyglądają ale z daleka wyglądają dosyć dobrze (Chodzi o mięśnie prawej ręki).

Spodnie pocieniowałeś świetnie. Fałdy wyglądają dobrze tym miejscu.

Buty jak zwykle u ciebie ale nie wiem po co te 2 piksele na skos.

Ocena: 9/10

Te piksele na skos na butach mi się nie podobają :P.

1kp

62[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Czw Lip 08, 2010 2:11 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Yoh92 napisał:

Ahh.. Tak na marginesie. Strasznie sztywny ten OPAR :/ Zrób coś z tym.

Niezbyt wiem co przez to rozumiesz... ma się jakoś wyginać ,czy trzymać np. coś w ręku? Może chodzi Ci o efekt jaki dają kwadratowe mięśnie na rękach ,o czym wcześniej wspomniałeś. No nie ważne ,bierzmy się do oceniania.

Tak więc włoski moim zdaniem są bez zarzutu. Podoba mi się Twój styl jeżeli chodzi o to. Podoba mi się ta srebrna 'wstawka' ,ale kiedy wspominałeś o tym ,że kombinacja złoto-brązowe włosy należy do Ciebie i należy się ewentualnie credit ,to chciało mi się śmiać ,mogłeś to sobie darować XD. No ,ale wracając do OPAR'a ,to Twarz wygląda ładnie ,tylko ta opaska jest mało widoczna przez te włosy.

Koszulka ma ładne kolory ,podoba mi sie ,aczkolwiek to cieniowanie na środku klaty ( jeszcze na koszulce ,a nie skórze ) wygląda jakby się oblał i miał tam mokrą plamę. Mięśnie na rękach rzeczywiście mogą zdawać się nieco kwadratowe ,ale nie wygląda to wcale źle.

Pasek od spodni wygląda fajnie ,zresztą to samo tyczy się spodni. Ładnie pocieniowane ,no i fajnie wyszły Ci buty.

Aha zapomniałbym ,OPAR wcale nie wygląda jakby spodnie były zbyt bardzo ,na siłę opuszczone ... przynajmniej według mnie.

Ocena końcowa ,to : 8+/10

2kp

63[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Lip 25, 2010 4:17 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
I znowu prawie zamykam stronę ;/

Nad ostatnią pracą nadal pracuję ;d Już nie wygląda tak jak wyglądała. Będę pewien ,że nic jej już nie brakuję to wtedy ją ujrzycie :D

Póki co przedstawiam Wam mojego Gohana :d
NA tym rysunku się wzorowałem : http://media.giantbomb.com/uploads/0/8060/291179-gohanfeelstrong_super.gif

[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Customgohan

Dziękuję tym,którzy komentują moje prace ^^

64[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Lip 25, 2010 6:33 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Na początek nie podobają mi się oczy. Powinieneś je poprawić. Ja myślę że mógłbyś dodać po 3 piksele wokół oczu, tak by chyba lepiej wyglądało :). Twarz pocieniowana bardzo ładnie :). Wszystkie części ciała widać bardzo dobrze :D. Bluzka i spodnie też dobre :). Mogłeś jeszcze miecz dorysować :D. Włosy są miodzio. Buty też fajnie wyglądają.

Ocena: 7/10

Gdyby nie te oczy to by dobrze wyglądało :).

65[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Lip 25, 2010 7:25 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Tak więc zacznijmy.
Włosy wyglądają dość dziwnie ,szczególnie z daleka ich wygląd nie zachwyca. Kolor skóry jest zbyt ciemny ,a uszy są prawie ,że niewidoczne. Oczy także wyglądają tak jakby Gohan mial zaraz zasnąć ,a na zdjęciu miał wielkie "mangowe oczyska". Po srodku ,na klacie nie widać z daleka ( a przynajmniej jest prawie niewidoczna ) ta fioletowa koszulka. Pomarańczowa koszulka wygląda ok ,nie widzę tutaj niczego ,do czego można by się przyczepić. Ręce także wyglądają ładnie. Reszta jest jak najbardziej ok. Ocena z mojej strony wyniesie 8/10

/f
KP: 1

66[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pon Lip 26, 2010 9:14 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
@Panowie UP
Macie racje z tymi oczami :d Nie wiem czemu zrobiłem je takie a nie inne ;s Trudno. Na razie nie chce mi się poprawiać xd

@Top
Za to prezentuję poprawiony projekt mojego wymiataki. Wg mnie już nie ma błędów :d Ale może Wam rzuci się coś w oczy. Czekam na komentarze ^^
[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Padredonne

67[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pon Lip 26, 2010 10:10 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Dobra Sołtys... Czas ci skrytykować twojego Pr0 WIPa xD
Teraz wygląda o wiele lepiej od poprzedniej wersji ^.^ Zmienił się jego ubiór na taki "ala Vegeta GT". Oczywiście zmiana na lepsze ^.^' Tak więc zaszło tutaj też parę innych zmian...
Zmieniłeś kolor włosów. Użyłeś mniej różniących się barw przy cieniowaniu, zmieniłeś kolor na bardziej czerwony i chyba zmieniłeś też troszkę cienie. Poprawiłeś też trochę te włosy z tyłu, jak to ci Yoh doradzał.
Zmieniłeś mu karnację. Nie wiem, czy to przez to, ale mięśnie na ręce są o wiele bardziej widoczne. A skoro już jesteśmy przy ręce... Zmieniłeś mu bandy na rękawice. Pomysł dobry, bo pasuje do takiego stroju jaki teraz ma, ale moim zdaniem ta jaśniejsza część rękawic jest trochę zbyt jaskrawa.
Strój ma fajny, między innymi dlatego, że wygląda jak u Vegety GT xD Cienie są dobre i na kamizelce i na bluzce. Nie wiem tylko, czy to wycięcie na bluzce nie jest za duże, bo moim zdaniem wygląda trochę "cycasto" xD
Spodnie zostały jakie były, tylko dopasowałeś kolory do reszty stroju. No i ten "wypuklony" efekt... Jest fajny, kojarzy mi się z ninją ^.^
Butki jak w poprzedniej wersji.

Popełniłem błąd, że dałem ci wcześniej 4/5 :/ Teraz muszę dać ci wyższą ocenę... 4,9/5.

KP: 2
/f

68[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pon Lip 26, 2010 10:42 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Włosy są bez zarzutu ,są po prostu w Twoim stylu. Jeżeli chodzi o cienie twarzy ,to także są ok ... cienie twarzy na różnych OPAR' ach jakoś mi nie przeszkadzają tak jak ,to bywa w niektórych przypadkach. Może ,to być złudzenie optyczne ( może przez kamizelkę ) ,ale głowa wydaje mi się dziwnie nisko ułożona i cofnięta do tyłu. Ano właśnie kamizelka. Cienie są bez zarzutu ,ale z lewej strony OPAR' a powinna być podwyższona o 1 pixel ,bo z prawej strony jest wyżej ,a z lewej już tego efektu nie widać. Jeżeli chodzi o te zbyt odsłonięte cyce ,to zgodzę się z Rayem. Jednak same cienie wyglądają bardzo ładnie. Mięśnie rąk wyglądają dobrze ,nie porównywałem poptą ,ale o ile dobrze pamiętam ,to tamte były bardziej kwadratowe ,a tutaj pomimo dobrze podkreślonych mięśni tego efektu tutaj nie ma.
Pasek także wygląda ładnie ,podobają mi się także spodnie oraz bezbłędnie wyglądają buty.
Mimo tego ,zę Ty nie jesteś przekonany do dawania ocen ,to ja się na to pokuszę ^^.
Tak więc 8+/10

KP: 2
/f

69[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Wto Lip 27, 2010 2:36 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No dobra, muszę nabić KP, więc muszę Ci to ocenić. Cóż, do dzieła!

Włosy wyglądają całkiem dobrze, cieniowanie może być. Dalej nie podobają mi się te dodatkowe px, niby odstające włosy. Rozumiem, "trochę", ale po kiego aż tyle? Twój wybór.
Zmień kolor opaski. Przez kolor skóry, czerwony odcień się z nią zlewa. Skasuj też to białe coś na niej, bo głupio wygląda. Popraw cieniowanie skóry, dodaj trochę cienia jeszcze na twarzy.
Mięśni rąk nie oceniam, bo wiadomo że są dobre. Poprawiłeś ten mały mięsień, chwali Ci się to. Ciekawie zrobione rękawiczki, trzymasz oryginalność, co?
Słabe cieniowanie kamizelki. Nie. Prawie w ogóle nie jest pocieniowana! Jedynie kontury mają zmieniony kolor. Z daleka to ujdzie, mało kto na to patrzy. Z bliska jednak, to jest bardzo głupi błąd, zwłaszcza na osobę tak doświadczoną jak Ty.
Podkoszulka dziwna. Jakby obcisła, dlatego zaznaczyłeś te mięśnie, ya? Niech Ci będzie, czasem też tak robię.
Pasek ujdzie, ale nie podoba mi się to dziwne zjechanie od góry do dołu.
Cieniowanie spodni ujdzie, aczkolwiek na twoim miejscu popracował bym jeszcze nad nimi. Lewa noga jest dziwnie "kulista". Nie wiem czy taki miałeś zamierzony efekt, czy nie.
Buty.. No.. Sołtysowe. Niema nawet co oceniać. Stare przyzwyczajenie i tyle.

Ogólnie, wysoki poziom, ale są błędy, które wypadałoby poprawić. Pewnie i tak jak zwykle, zignorujesz tą ocenę, ale chciałem to skomentować i dostać te cholerne KP.
W niektórych miejscach musisz poprawić cieniowanie.

KP: 2
/f

70[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Wto Lip 27, 2010 7:55 am

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
@Zbir i Ray
Dzięki za rady ^^ Gdy znajdę dziś chwilkę czasu to zobaczę co z tego wyjdzie gdy Was posłucham xd RAY! Gdzie tu jest Vegeta GT?! Macie obsesję! xD

@Yoh!
Czemu uważasz,że ignoruję posty? :< Jeśli uważam pomysł za dobry to go wprowadzam. Nawet jeśli jest to TWÓJ pomysł XD [joke ofc]
Nie odstaje ich tak dużo :o Odstają tylko te,które muszą. Poza tym nikt nie ma wszystkich włosów takiej długości aby spięły się w idealnego kuca. Zawsze coś wystaje. Przy opasce uważam,że odstają zupełnie naturalnie. Spróbuj je usunąć i sprawdź jak będzie wyglądał xd [ffuuuu!]
Kamizelka-Specjalnie tak wyglada ;d Pracuję nad nowym cieniowaniem. Mniej pieprzenia z pixelami. Dużo najjasniejszego odcienia a reszta okazyjnie,wedle uznania i aby było naturalnie. Tu tak jest :d
I to tyczy się twarzy. Gdy zobaczyłem ile tam jest pieprzenia to zostawiłem tylko najważniejsze ciemne pixele a reszta w "stronę słońca " ;d

Buty się zmieniły! NIE PATRZYŁEŚ UWAŻNIE!

Nad spodniami jeszcze może popracuję. Będą takie workowate.Oto chodziło. Ale cieniowanie jeszcze nie powala jak w Sołtim xd

@All
Czekam na więcej ocen,komentarzy ^^ Chcę zacząć tego sprite'a ale muszę poznać Wasze zdanie. Nie mając pewności co do doskonałości projektu nie będę mógł go zacząć ;/

71[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Czw Sie 12, 2010 11:55 am

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Ladies and Gentlemen!
Panie i Panowie!

Oto moje Base!
TAAAA-DAAAAAAAAA!
[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Baseungmothafucka

Zapraszam do Oceniania ;>!


Sorry za sutki ale nie mogłem się powstrzymać XDD

72[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Czw Sie 12, 2010 12:16 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Właśnie się tak zastanawiałem co się stało ,żę przez tak długi czas byłeś 'nieaktywny' w swoim temacie. Teraz widzę ,że pracowałeś nad swoim base i muszę Ci powiedzieć ,żę efekt jest na prawdę bardzo dobry ^^.
Jeżeli chodzi o męską wersję ,to ma dobre ciało ,fajne ubranie. Bardzo podoba mi się pasek :P.
Jeżeli chodzi o głowę ,to ucho ma ładny kształt ,ale mógłbyś je nieco rozjaśnić. Druga rzecz ,to w okolicach bicepsa wcisnąłeś bardzo jasny 1 pixel. Nie wiem ,czy miał to być triceps ,czy ie ,ale powiem Ci ,że lepiej wyglądałby jakbyś to nieco przyciemnił. Możesz też zmniejszyć nieco biceps ,aby powiększyć triceps ,ale to już Twoja decyzja. Jeżeli chdozi o male ,to by było na tyle.
Female base wygląda nieco gorzej. Po pierwsze nie wiem po co podkreśliłeś jej bark ,babki powinny być chyba smukłe ,a nie napakowane ... chyba ,że Twoim celem było coś innego niż podkreślenie mięśni w tej okolicy. Druga rzecz ,to płaski ,lewy cycek. Wygląda jakby operacji plastyczna się nieco nie udała XD. Ostatnia rzecz ,to nogi. Wydają się być grubiutkie ,szczególnie w okolicach kolan.
Ogółem bardzo podobają mi się Twoje base' y ,chociaż mój spaczony umysł doszukał się kilku 'błędzików'. Za male dałbym Ci 9/10 ,a za female 8/10

PS Mam nadzieję na rewanżyk ^^.

2kp

73[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Czw Sie 12, 2010 12:28 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Nie znam się na "bejzach" lepiej bym sam nie potrafił, więc moją ocenę zapewne i tak zignorujesz, ale co tam. ;d
Gostek jakiś taki wielgachny, pomijając ten fakt... głowa z daleka wygląda dość dobrze, z bliska nieco dziwnie, ale raczej jak będą włosy to ten problem zniknie.
Klata raczej dobra, przynajmniej tak mi się wydaje, brzuch morze być. Ręka fajna, umięśnienie dobre,dłoń dobra.
Pasek fajny, spodnie normalne, buty dobre mogą zostać.
Ogólnie masz fajny styl cieniowania.

Woman Base.
Głowa raczej dobra, oczy z początku jakoś dziwnie mi wyglądały, ale da się przyzwyczaić i aż tak koszmarnie to nie wygląda, ta kropka pomiędzy i nieco poniżej oczu.. nie wiem czy to nos czy buzia... jakoś mi tam nie pasuje. Biust chyba dobry... lecz ten cyc po mojej prawej jakiś taki kwadratowaty zaokrąglij go jakoś.
Sorry za sutki ale nie mogłem się powstrzymać XDD
Hmm... nie wiem o co chodzi... przecież OPAR, base itp. powinny być realistyczne to powinieneś jeszcze domalować jakieś pryszcze i włosy łonowe...ale jeśli wolisz bym na to patrzył z innego punktu widzenia no to masz słabą siłę woli.
Idąc dalej... eka raczej dobra, dłoń ... nie ma kciuka ? Albo jej nie lubisz i jej go nie zrobiłeś albo samoistnie praca ożyła i sama se go odmalowała .
Brzuch, dobry, może być, nogi... wydają się nieco grube... może i powinny być cieńsze, ale nie róbmy z niej anorektyczki...

Ogólnie fajne zrobiłeś ta base'y jest tam kilka nie dociągnięć( jak dla mnie) ale i tak są dobre.

2kp

74[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Czw Sie 12, 2010 3:23 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Dzięki,Panowie za komentarze ^^

Poprawiłem błędy,które mi wytknęliście.
[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Baseungmothafucka

Nie ignoruję żadnych postów : p Jeśli jest propozycja zmiany to ją wprowadzam.Jeżeli jest dobra-zostaje na stałe,jeśli nie-szukamy innego wyjścia ;d

Oceniajcie dalej :>!

75[O-S-W] by Sołtys - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Czw Sie 12, 2010 3:34 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cóż.. Base'y ogólnie fajne, ale spodziewałem się po tobie jednak czegoś więcej.

Male Base:
Cieniowanie głowy mogłoby być zdecydowanie lepsze. Spodziewałem się po Tobie lepszego poziomu, a tutaj się zawiodłem. Skasuj ten najciemniejszy kolor między oczami, nie wygląda ciekawie jak jest zły. Nie pasuje to do całości.
Możesz, aczkolwiek nie musisz przybliżać o jeden px prawe oko do drugiego, lewego oka. Tak samo, zrób porządek z tylną częścią głowy. Na tym tle nie jest to tak widoczne, ale kiedy zrobimy białe tło, głowa z tyłu nie wygląda zbyt ciekawie. Zaokrąglij ją.
W skrócie, w głowie popraw te dwa błędy:
[O-S-W] by Sołtys - Page 3 95686386
Druga rzecz.. Base jest lekko za wysokie, choć jeżeli to twój styl, to je zostaw. Kolejnego błędu Ci jednak nie mogę wybaczyć. Klata! JAK MOGŁEŚ SPAPRAĆ COŚ W CZYM JESTEŚ MISTRZEM?! ...
Zdecydowanie za dużo ciemnych px. Zrób to co robiłeś w większości OPAR'ów z klatą na wierzchu. Koniecznie skasuj nadmiar tych ciemnych px. Nie chodzi o to że efekt jest zły, bo i tak wygląda nieźle. Ale klaty wychodziły Ci o wiele lepiej, a tutaj jakoś ją.. spieprzyłeś.
Pasek ujdzie, cóż.. U Ciebie zawsze musi być xD
Cieniowanie spodni.. Nie mam zastrzeżeń. Jedynie trochę kuliste są, ale pieprzyć to. Cieniowanie rekompensuje mi to że są takie kuliste :P
Buty normalne. Cóż.. Sołtysowe xD..

Ogólnie.. Base nie jest złe, ale nie spodziewałem się po Tobie podstawowych błędów, a co gorsza błędów w cieniowaniu.
Dobra, tragicznie nie jest, ale jeszcze trochę popracuj nad własnym Base, ALBO rób póki co OPAR'y na Base S-H, które wychodzą Ci dobrze.

Female Base:
Przede wszystkim.. Dziwne oczy. Nie lubię tego typu oczu u kobiet. Powinny one w LSW wyglądać groźniej. Poza tym, skoro już zrobiłeś tym stylem prawe oko, powinieneś zadbać o to by podobnie wyglądało lewe.
Dla ułatwienia, dam Ci obrazek:
[O-S-W] by Sołtys - Page 3 30298385
Piersi stanowczo za wysoko uniesione. I wyglądają jak dwie przyczepione kulki, albo lepiej.. Pomarańcze. Lewa pierś jest dziwnie kwadratowa.
Cieniowanie całości jest ogólnie dobre, nie mam tutaj zastrzeżeń. No może, prawa ręka jest trochę za jasna. Dodaj w niej tego najciemniejszego odcienia.
Ahh.. Nogi.. No i tutaj największy "Fail". W udach jest stanowczo za gruba. Ogólnie, gadałeś kiedyś na mnie, a teraz sam zrobiłeś nie lepiej. Nogi wyglądają jak słoniowe. Zdecydowanie nie pasują do tak zgrabnej kobiety, jaką zrobiłeś.
Łapki trochę za krótkie, zwłaszcza takie pozory sprawia prawa ręka. Wydłuż ją, lub zrób coś z tym wystającym barkiem.

Ogólnie, kobiece Base jest do bani. Nie pod względem cieniowania, ale pod względem proporcji. Zanim zaczniesz robić kobiety, pierw NAUCZ się dobrze robić base męskie, wiedząc że nie będzie ono miało błędów.

Ogółem.
Spodziewałem się po Tobie trochę więcej.
Cieniowanie w obydwu pracach nie jest złe, choć w męskim masz kilka nieciekawych błędów. W kobiecym natomiast spieprzyłeś proporcje.
MIMO TO!
Mimo to, Base są na wysokim poziomie. Nie powiem że nic nie umiesz bo bym skłamał. Myślę jednak, że zanim zaczniesz Customy, pierw rób bezbłędnie na base ;s

3kp

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 6]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-

» Sołtys
» Sołtys
» Sołtys :<
» Sołtys
» Sołtys... Again!

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.