Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 6]

76[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Czw Sie 12, 2010 5:18 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Haj Sołti, ocenię Ci i wytknę do co MI się nie podoba jeśli można :P
Zacznijmy od głowy, ładne cieniowanie, położenie oczu czy też ich kształt, ale w głowie jest 1 wielka wada ... Yoh Ci już ją wytknął, tak chodzi o tył głowy co to ma byc :< ? I linie ciemniejszych pixeli między oczami o 1 px niżej zrób może ? ( to ostatnie mi się tylko wydaje, nie sprawdzałem tego). Klata... Po prostu przebajerowałeś. Za bardzo starałeś się podkreślic mięśnie opara i dało to taki efekt, że wygląda jak by go ktoś sprayem potraktował. Klata ogółem wydaje mi się byc 1-2 pixele zbyt długa, ale ta decyzja już należy do Ciebie. I ostatnią rzeczą, która mi się w niej nie podoba jest połączenie ze spodniami, ten pasek jest okropny nie obrażając nikogo. . . Cieniowanie rąk, tu w przeciwieństwie do klaty nie mam zastrzeżeń, ba nawet bardzo mi się podoba tak samo dłonie i bandy, plus to, że bardzo mi się podoba kształt rąk. Spodnie, ich cieniowanie bardzo mi się podoba, nie wiem czemu, ale tak już jest po prostu. Za to ich kształt już mniej, są jak dla mnie zbyt szerokie i ogółem zbyt wielkie :<
Podoba mi się ich połączenie z butami jest zrobione ładnie, w ciekawym stylu i ładnie podkreśla ostatni fałd na spodniach. Buty niby, że wszędzie są takie same, to te jakoś dziwnie mi się spodobały może nawet głównie dzięki ich cieniowaniu. I do tego są "Sołtysowskie" chodzi mi o ich styl do czego jak najbardziej nie mam zastrzeżeń.
Ogólnie to:
*Base jest za wysokie
*Dziwna Głowa
*Klata
*Pasek
*Ciemniejsze między oczami

To jest moje zdanie na ten temat :P
Pozdrawiam, Mimie
Ps: Jak możesz oceń mi siga, albo osw :P

/Y
+3KP

77[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Czw Sie 12, 2010 9:02 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Poprawiłem się ?:<

Base:
[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Baseungmothafucka

Laska na Base:
[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Lesnadziewczyna


Co do głowy: Wy macie okrągłe głowy? No. Base tez nie będzie miało :p
Część z Waszych propozycji wprowadziłem w życie ^^

Niedługo zrobię męskiego OPAR'a na male base. Ale to nie dzisiaj xd

78[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pią Sie 13, 2010 4:39 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Ocenię ci tylko tą "laskę na base"

Nawet fajny pomysł miałeś, opar zapowiada się ciekawie.
Chusta z wyglądu raczej dobra, cienie ładne, podobają mi się i mogą już takie zostać.
Twarz... raczej dobra, oczy są złe, nie w sensie, że słabo zrobione czy coś tylko że wygląda jakby była wkurzona po zbieraniu grzybów w lesie ;d. Cieni na twarzy prawie nie ma, bo kilka tam pixeli jest, ale ja tam się akurat słabo znam na cieniowaniu i akurat tak jest dobrze, ja po prostu wyrażam mą opinię. Włosy spodobały mi się, są dość dobre i pasują do postaci, cienie wydają się dobre, mogą takie być.
Ręka... ręka normalna cienie dobre, dodałeś bandaż do urozmaicenia (czy cokolwiek to tam jest)
no i co ja widzę w końcu pani z twojego base dostała kciuka ;].
Kamizelka, bluzka czy co to tam to jest... wygląda dobrze, ogólnie to nieźle dopasowałeś tą postać no wiesz... chusta, włosy, ubranka (fajny kolorek). Wracając do tej części garderoby no to wygląda dobrze z wyglądu jaki i z cieni. Brzuch także może być.
Spódniczka mini, fajna, z wyglądu może być cienie także złe nie są.
Nogi dobre chyba nawet je nieco wychudziłeś, cienie są w porządku, buciki fajny pomysł i wykonanie również dobre.

No ten OPAR nie jest twoim najlepszym, ale słabym absolutnie też nie jest.

2kp

79[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Gru 05, 2010 11:40 am

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Druga strona :(
Idę się ciąć.

[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Kumite

80[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Gru 05, 2010 11:52 am

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Wielki powrót !?
No dobra mniejsza o to, ocenię Ci tą pracę :]
Zaczynając od włosów, są one dobre, wręcz bardzo dobre pod względem cieni, ale mimo wszystko jeśli chodzi o kształt to "czubek" tzn środek u góry bym trochę rozbudował bo jest tam zwyczajnie mało włosów.
Twarz, cieniowana ładnie, ale co to ma byc za oko ?
Ciuchy zajebiste zarówno spodnie jak i koszula. Nie wiem czemu, ale nie lubię cieniowania 2 tonowego więc to bym zmienił. Świetnie wygląda to coś aka zapięcie :P No i dochodząc do butów to mam wrażenie, że są to laczki, które zrobiła mu babcia na drutach...
Ogółem ładnie, bardzo podoba mnie się ten opar :]

PS: Oceń sygny :)

KP: 1
/Feli

81[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Gru 05, 2010 10:44 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No ,no no w końcu doczekałem się jakiegoś nowego OPAR'a z Twojej strony. Szkoda tylko ,że na forum się nie udzielasz tak jak to robisz na CB ( no przynajmniej czasami jak nie afczysz :P ). No dobra ,bierzmy się za to "cudo".
Włosy czarne ,nic nowego ,ale co tam kolor ,najważniejsze są kształty i cieniowanie. Jeżeli chodzi o te pierwsze ,to fajnie ,że to nie kolejne kłaki w stylu super saiyajin. Cieniowanie może nie wygląda oszałamiająco ,ale jest dobrze ,tzn. trudno wiele wykrzesać z tak wąziutkich kosmyków ,a sposób w jaki Ty je zrobiłeś wygląda całkiem całkiem. Strój nic szałowego ,ale jak sobie zażyczyłeś coś takiego to ok ,nie wtrącam się. Jedynie co mogę tutaj skomentować to sposób wykonania cieni ,bo kolorystyka jest dość mocno stonowana. Jeżeli chodzi o część "główną" ,to nie jest źle ,aczkolwiek mogłeś nieco ciekawiej podkreślić zagniecenia. Rączka i bark wyglądają bardzo ładnie ,tutaj choć nie nawpychałeś dużo syfu ,to wygląda bardzo ciekawie. Nogawki natomiast mógłbyś poprawić. Ich średniego tonu jest nieco za dużo i jest rozłożony w nieodpowiednich miejscach. Gdybyś go nieco ograniczył ,to ( jego ) prawa noga wyglądałaby lepiej. Na chwilę obecną wygląda jakby była na siłę wyprostowana i ustawiona w bok.

Ogółem OPAR dobry ,aczkolwiek chyba nie wiadomo jak się nie napracowałeś. Po Tobie spodziewałbym się czegoś bardziej ambitnego.

KP: 2
/Feli

82[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pon Gru 06, 2010 12:11 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Widać że skill Ci opadł. Nie mów więc że jestem słabszy od Ciebie bo to kłamstwo.. W każdym razie.

Włosy mają dość ciekawy kształt, aczkolwiek wracasz do błędu popełnianego przy tworzeniu Kazuhiro. Zbyt płaska fryzura na czubku głowy. Tu całość wydaje się zbyt płaska z jednego konkretnego powodu..
Tylni kosmyk.
Mianowicie, po podniesieniu odrobinę w górę lub ogólnym pogrubieniu całość powinna uzyskać o wiele lepszy i ciekawszy kształt.
Cieniowanie włosów ujdzie, aczkolwiek w niektórych miejscach mogłeś odrobinę ciekawiej się z nim pobawić. Pojedyncze pixele sredniego koloru w najciemniejszym punkcie na włosach powinieneś zamazać właśnie tym kolorem, może by to jakoś wyglądało.
Cieniowanie twarzy wygląda tragicznie. Tu najbardziej można dostrzec spadek skilla, którego de facto da się przecież odnowić. Albo inaczej..

Skill zawsze pozostaje ten sam.
Kiedy go nie trenujemy, zapominamy jak to jest. Trenowanie go doprowadza do tego że jesteśmy coraz lepsi.
W ostateczności.. Kto raz posmakował LSW, nigdy nie straci swojego skilla, ale odrobinę go "zakurzy".

Powracając do tematu głowy. Za dużo średniego odcienia, za mało najciemniejszego. Zbędne wpieprzenie dodatkowych kolorów między oczy. Sam zrobił bym to inaczej, myślę że o wiele lepiej. JEDNAKŻE.. To twoje błędy, sam musisz je poprawić i dojść do odpowiednich wniosków.
Oczy wyglądają dość oryginalnie, ale przy tym cieniowaniu to tragedia.
Koszula ogólnie wygląda dość fajnie, ale nieodpowiednie cieniowanie w niektórych miejscach mocno ją psuje. Dla czystego przykładu, między guzikami powinieneś umieścić średni odcień, cały biały lewy pasek (guziki) zmienić na średni odcień.
Po spodniach widać że cała praca była robiona od niechcenia. Jeżeli chodzi o Ciebie, to ich cieniowanie powinno być o wiele lepsze. Pamiętam "Sołtys Sprite" i był zdecydowanie lepiej wykonany niż ta praca.
Na lewej nodze postaraj się nie używać najjaśniejszego odcienia, całość wygląda wtedy ciekawiej jeżeli lewa noga jest ciemniejsza. Oczywiście lewa, ale OPAR'a nie twoja ^^

Ogólnie.. Widać że się opuściłeś w LSW, ale skill może szybko wrócić jak naprawdę chcesz wrócić do LSW. Trudno Ci będzie dogonić teraz Smoka, Coolta, mnie czy niektórych innych Użytkowników forum, ale jeżeli się przyłożysz, to jestem pewny że znowu staniesz się numerem dwa na forum. Siebie nie pozwolę prześcignąć, a Sezu już nie siedzi w LSW xD

KP: 3
/Feli

83[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pon Gru 06, 2010 5:26 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Do niektórych,dobrych rad dostosowałem się i powstało takie cuś :
[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Kumite

A dla tych,którzy już oceniali i nie chcą się powtarzać: Padre-Książe Saiyan [fuck ya.]
[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Saiyanjin

Nie lejcie wody jak Yohacz ;o
Marzę o szybkiej,konkretnej ocenie :o

84[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pon Gru 06, 2010 5:50 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Poprawka poprzedniego oparka:
Fajniejsze wykonanie włosów, mimo iż mała różnica jest lepiej.Cienie twarzy mogą być, oczy... wyglądają jakby chciał się wysrać ale nie mógł. Płaszczyk czy co to tam jest, może być, nie wiele zmieniłeś. Spodnie- jak dla mnie cienie fajniejsze w tej nowszej wersji.

Sołtys Sajan

Fryz może być , makijaż ble. Zbroja fajna, rękawiczki mogą być, leginsy takie se, nie mój gust, buty mogą być.


1kp



85[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pon Gru 06, 2010 7:34 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Szybka i konkretna ocena? Cóż, w moim przypadku będzie to trudne bo zazwyczaj bez opanowania się rozpisuje jak cholera xD Liczę na jakiś "mały" komentarz w moim O-S-W. Nie musisz oceniać takiej ilości prac, bo komu by się chciało. Ale jakiś komentarz, ogólnie co do całości ;)

No, ale teraz przejdźmy do rzeczy. Mianowicie, oceny twoich OPAR'ów.

Poprawka poprzedniej pracy wygląda trochę lepiej. Jestem bardzo zadowolony z tego że poprawiłeś te płaskie włosy, ogólnie wyglądają aktualnie o niebo lepiej. Musiałeś również zmienić cieniowanie, ale cóż.. Wygląda na to, że wyszło Ci to na dobre. Teraz przyczepię się tylko do jednej rzeczy. Kosmyki umieszczone bliżej szyi, te które są coraz niżej z tyłu głowy koloruj całkowicie średnim odcieniem. Światło nie pada na całe włosy, chyba że w twojej pracy mamy do czynienia z lampą w głowie ^^' W każdym razie, nie jest jednak źle.
W cieniowaniu twarzy widać znaczną poprawę z bliska, z daleka nie różni się zbytnio jedna praca od drugiej. Moją propozycją, ale tylko propozycją dla Ciebie jest skasowanie średniego odcienia z okolicy między oczami i zostawienie tam tylko najciemniejszego odcienia.
Lekka modyfikacja stroju wyszła tej pracy na dobre. Pojedyncze pixele bym poprawił, ale ogólnie myślę że jest dobrze. Jeżeli nie wiesz o których pixelach mówię, to zostaw jak jest bo możesz przypadkiem nawet dwoma pixelami w złym miejscu, spieprzyć np. koszulę OPAR'a.
Na spodniach się nieco zawiodłem ze względu na to że lepiej wyglądałyby tu poprzednie, aczkolwiek ze zmodyfikowanym cieniowaniem, spodnie. Ty całkowicie zmieniłeś styl ich cieniowania na Pillow Shading/Pillowing.
Przy butach nie widzę większych zmian choć takowe mimo wszystko zaszły :P
Ogólnie..
Praca pod wieloma względami lepsza od poprzedniczki, aczkolwiek popracuj jeszcze nad niektórymi elementami.

Saiya'jina nie oceniam. Dlaczego? Praca ogólnie jest dobra, ale wolałem się tu skupić na poprzednim OPAR'ku. Myślę że dodatkowej oceny tej pracy nie chciałoby Ci się czytać xP

3kp



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Wto Gru 07, 2010 6:27 am, w całości zmieniany 1 raz

86[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Pon Gru 06, 2010 10:13 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Poprawionej pracy nie chce już mi się oceniać ,bo zrobił to Yoh ,a poza tym zaraz idę spać ,więc skuszę się jedynie na skomentowanie nowego "imiczu" Sołtysa. Włosy wykonane bardzo ładnie ,nie mam co tutaj się rozpisywać. No może jedynie przy tych włosach z tyłu mógłbyś zostawić jedynie ton średni oraz najciemniejszy - tak dla zachowania minimalnej ilości realizmu :P. Twarz na czole wymagałaby według nieco przyciemnienia. Zbroja wykonana bardzo ładnie ,pomysł ( no może niekoniecznie akurat to XD )jak i kolorystyka bardzo mi się spodobała. Jedynie niepotrzebnie zrobiłeś mu kaloryferek ... bez przesady :P. Rączka wygląda baardzo ładnie ,charakterystycznie dla Ciebie. Dobrze widoczny biceps i triceps powiedziałbym ,że jest Twoim znakiem firmowym ,mimo ,że mógłbyś go jeszcze bardziej podkreślić. A propos nóg zakładam ,że chciałeś podkreślić na nich mięśnie. Jeżeli właśnie to było woim celem ,to jedyne co mogę napisać to : FAIL ! Wyszły Ci szczerze mówiąc okropnie - grube ,nijakie ,źle pocieniowane - ,są do poprawy. Buty są ok ,nie szałowe ,dość popularne ,ale ładnie wykonane.

2kp

87[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Sro Gru 08, 2010 7:31 am

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
Dobry temat.


Sezu - Ta, a Ty jesteś głupi i co ? Jakoś trzeba z tym żyć...

Aż tak zależy Ci na szybkim odejściu z forum? Proszę bardzo. Jeszcze raz powtórz to co teraz.
Ostrzeżenie słowne.
/Y

88[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Sob Gru 11, 2010 8:15 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Dobra,Wy moje Parufki ;d

Mam na głowie taki mały projekcik i mam nadzieję,że coś z niego wyjdzie. Ale to dopiero za jakiś czas :>

Póki co parę OPAR'ków :d
W kolejności tworzenia.

I przepraszam,że nie oceniam waszych prac ale nie mogę się zabrać żeby napisać cokolwiek za co dostałbym chociaż 1 KP : d
Ale pamiętam o Was! : *
[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Dbseries

89[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Sob Gru 11, 2010 9:49 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Master Roshi
Głowa wygląda dobrze, tak samo jak wąsy i broda, okulary chyba powinny być kapkę większe ,ale nie wydaje mi się by było lepiej albo gorzej, koszula czy co to tam jest , dobrze zorbione jak i spodnie, ogólne cieniowanie jest zrobione należycie.

Bee
Piesio ogólnie fajny, z wyglądu i cieni.

Umigami
Z tych trzech najbardziej mi się spodobał, bardzo dobrze wykonany i pocieniowany ;d.

90[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Gru 12, 2010 9:08 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Roshi- góra wykonana ładnie , chociaż rzęsy jak dla mnie za bardzo przykuwają uwagę XD To kimono jak i spodnie jest wykonane są przyzwoicie, bez większych błędów. Ogólnie praca ładna, dobrze pocieniowana itp. :D

Bee- Piesio KOX Xd Tak jak poprzednia praca jest wykonany dobrze, pocieniowany ładnie, ogólnie fajna praca.

Umigami- Najbardziej spodobał mi się żółw :D Co mogę powiedzieć wykonany bardzo dobrze , cieniowanie doskonałe. Bardzo dobra praca XD

91[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Gru 12, 2010 11:13 am

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Master Roshi jest pro. Brwi są duże i fajne, przyciągają dużą uwagę, to mi się podoba:] Kimono jest takie fajne. Jak w anime :x Ogółowo praca jest dobra jak na cb. Sołtiiii :*.

Bee JEST PRO ! KOX ! Supcio praca.

Umigami hehe, płaski jakiś xD

8/10

KP: 1
/Feli

92[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Gru 12, 2010 11:50 am

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Zacznę od razu bez zbędnego gadania.
Dziad- Głowa wygląda świetnie, zwłaszcza okulary jak dla mnie są bardzo ładne i dobrze wpasowują się w resztę. Cienie łysej głowy bardzo dobre.
Broda i wąsy też niezłe, tylko brwi jakoś tak, coś nie tak xD
Koszula, bardzo ładna, dobre kolory i cienie, zwłaszcza cienie bo za to Ciebie cenie najbardziej w lsw choc są prace, w których to pokazałeś jeszcze lepsze cieniowanie. Portki są ładne co tu dużo mówic, jedynie co mi się nie podoba to blady kolor :P.
Piesio- Ogólny zarys ładny tak samo jak i cienie, ale trochę kwadratowe łapy ^^
rzułf- Ten to jest wprost genialny, zajebiste cienie jak i kształt,a no i ma ciekawe spojrzenie ^^

Ogółem wydaje mi się, że skill Ci niedługo wróci bo to jest dobra robota :]

KP: 2
/Feli

93[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Gru 12, 2010 1:26 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Master jest dość fajny strój jest bardzo ładny, i ogólnie dobrze pocieniowany.
Jedynie co dla mnie wygląda dość dziwnie, to broda. Sama w sobie jest bardzo dobra, ale przez nią twarz wydaję mi się taka wydłużona :D

Pies jest ładny, szkoda tylko że taki malutki, ale nie mam do niego żądnych zastrzeżeń. ale zrób większą wersję :D

No i żółw, według mnie najładniejsza praca z tych 3, widać że się postarałeś, cieniowanie ładne i konturki też, chociaż tam na górze pancerza prawię na samym środku ta przerwa między tymi "plackami" wydaję mi się troszkę niepotrzeba. A pozatym opary są bardzo ładne.

No i mam rozumieć że to wielki powrót ? :J:

KP: 2
/Feli

94[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Gru 12, 2010 2:11 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Master Roshi ? Wiesz Twoją praca zainspirowałes mnie do zrobienia swojej pierwszej postaci z serii DBZ. Mam nadzieję ,że ją ocenisz gdy tylko ją wstawię. Głowa wygląda całkiem ok , mógłbyś dać jej więcej najciemniejszego koloru ,ale w tym momencie wygląda ok. brudka i wąsy wyglądają ok ,choc nie wiem poco na środku bródki dałeś kilka ciemniejszych pixeli (?). Na ubraniu także brakuje mi kilu ciemniejszych pixeli w zamian za ten nadmiar średniego tonu. Na lwej nogawce nie powinno być tego najjaśniejszego tonu ,zdaje się ,że gdy ostatnim arzem oceniałem Twoje prace zapomniałem o tym wspomnieć. Kapcie wyglądają dość nudno ,ale w sumie to co więcej z nimi niby zrobić ? Prócz tego brakuje mi tutaj jego laski oraz jego charakterystycznej ,zgarbionej pozy. Piesek i żółw wyglądają całkiem fajnie ,na ich temat rozpisywanie się nie ma większego sensu.

KP: 2
/Feli

95[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Gru 12, 2010 5:23 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Dzięki,Misiaki : *

Poprawiłem co poniektóre błedy ^^

Daje nowe OPAR'ki. Nie są za wielkie ale wymagały trochę pracy ^^
Zachowałem realizm w ich wielkości ^^ Gregory nie może być wiekszy od psa[ale rowny juz tak! nie pyskować x<!]

[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Dbseries

Nie spodziewałem się tylu komentarzy i teraz też się aż tylu nie spodziewam więc...
DO ROBOTY!!

96[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Nie Gru 12, 2010 9:56 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nic nie poprawiałeś w poprzednich pracach i dodałeś trzy malutkie OPAR'y ,wiele tu do oceniania nie ma. Wyglądają fajnie ,to tyle ,cienie w miarę ok ,kształty dobre ,nic więcej napisać chyba się nie da. Dobre ewentualnie do komiksów ,może ktoś ich użyje :P.

97[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Sro Gru 15, 2010 1:29 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
@up
Wtf? Jak to nie ma wiele do oceniania? Zachęcam zatem do zrobienia samemu takiego "małego OPARka". A prace były poprawione. Nie były to kolosalne zmiany ale drobne,estetyczne.

@top
Następnym razem jak będę miał tyle komentarzy to nigdy nei ujrzycie kolejnych prac.Jeśli mam wstawiać je sam dla siebie to zaoszczędzę sobie roboty i będę trzymał je na pulpicie :>!

Panie i Panowie!
5 nowiuśkich,pachnących fabryką,przesiąkniętych natchnieniem OPAR'ów!

[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Dbseries

Zapraszam do oceniania. Na pewno się odwdzięczę :>

98[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Sro Gru 15, 2010 3:13 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Ogólnie opary ładne, nie ma co się rozpisywać... na temat tylu dobrych prac, jedyne co bym poprawił to rekę po mojej lewej u Ten Shina i Goku bo wydają się jakoś dziwnie sztywne :/ , a chaoz koksi.

99[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Sro Gru 15, 2010 4:31 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Ogólnie prace ładne.Nie chcę mi się oceniać każdej po kolei więc ocenię ogólnie. Tenshin i Goku są dobrze wykonani jak i pocieniowani choć jak powiedział kolega wyżej można by poprawić im lewe ręce. Krilan mi się podoba ale 1 rzecz mi nie pasuje, te jego kropki na czole. Mógłbyś je przesunąć lekko w lewo. Chaoz genialny XD. Podsumowując prace trzymają poziom i są bez większych błędów.

KP: 1
/Feli

100[O-S-W] by Sołtys - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Sołtys Sro Gru 15, 2010 5:52 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Ocenię ci tylko Goku bo według mnie najlepiej wyszedł. Cienie twarzy są super. Włosy też zrobiłeś dobre. Na jakim obrazku się wzorowałeś? Czy z głowy robiłeś? Bluzka i podkoszulka są zrobione dobrze. Szkoda tylko że z bliska to wygląda jakbyś miał jakąś kreskę na ukos. Ale to twoje cieniowanie. Dopracowałeś je więc nie będę się do niego czepiał. Mięśni z daleka nie widzę ale to chyba wina monitora :(. Z bliska wiem że są ale z daleka nie widzę :(. Bandy i pas są świetne. Najbardziej mi się podobają spodnie. Cieniowanie jest bardzo dobre i chyba najlepsze na twoim oparze.fajnie to wygląda jak jest takie wgłębienie na samym dole :). Dobra chyba czas na ocenę bo buty jak zawsze u Goku.

Ocenka: 9,99/10

KP: 2
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 6]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-

» Sołtys
» Sołtys
» Sołtys :<
» Sołtys
» Sołtys... Again!

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.