Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 [Nabór] Do gifu,"Nowa Historia Dragon Ball" on Wto Sie 03, 2010 7:36 am

Tuffle

avatar
First Child
First Child

!!!KOSMICZNI WOJOWNICY,POTRZEBUJEMY WASZEJ POMOCY!!!Witam więc tak mam do was prożbę zapisujcie się jak najszybciej żebym mógł zacząć prace oczywiście prace będą robione w PS z efektami Ps'a oczywiście.
Możecie dodać więcej niż 1czy tam 2 sprite,tak naprawdę możecie dodać od 1 osoby 10 sprite chcę zrobić coś wielkiego i nie opuszczę tego projektu przygotuje all i będę trzymał to na pendrive ;].

Imię:
Nazwisko:
Sprite:Musicie podać nie chce mi się szukać po Forum.
Charakter:
Historia:
Dane Osobowe:[Wiek/Rok Urodzenia/Miejsce Zamieszkania Swojego Sprita[Każde miasto danego sprita będzie w komiksie więc czekam na wasze Spritowe Miasta]
Strona:Kto chce[a będzie ich dużo zależnie od spritów].


Krótki Opis Fabuły:
Na ziemi mieszka wielu kosmicznych wojowników jak i innych wielu dobry ludzi i z innych ras,walczą z wrogami,urządzają turnieje,walczą między sobą w wojnach,są żli dobrzy ale to i tak nic.Wojownicy dostali wiadomość ze wszechświata że na ziemie leci 24 wojownków bezwzględnych mają moc Gokussj4 na 1 formie,to znaczy że każdy sprit uczestniczący w sprice ma siłę SSJ3,pierwsze osoby które się zapiszą będą wybranymi mistrzami danych grup,Kiedyś wojownicy się połączą i będą walczyli taktycznie,To tyle.

@edit
Dodaje jeszcze jedną regułkę Historia.Ostatnio zmieniony przez Tuffle dnia Sob Sie 07, 2010 8:34 am, w całości zmieniany 3 razy

Ketsu

avatar
Notowany
Notowany
Imię:Butarata 'Ketsu'
Nazwisko:Kyuuketsuki
Sprite:http://iv.pl/images/20582301288476144943.png //transformu nie bierz pod uwagę, transy podrzucę Ci na pw.
Charakter:Taki jak w PBF, zobacz
Dane Osobowe:18/Emina
Strona:Na razie nie ma żadnej ;p ale nie chce byc zuym wojownikiem ;d chce byc dobry ;d
Imię:Taisuke
Nazwisko:Ishimura
Sprite:http://iv.pl/images/27899034345480329105.png
Charakter:Psychiczny, kocha widok krwi i oderwanych kończyn.Rzadko się śmieje i rozmawia z innymi.
Dane Osobowe:20/Hamurkasiosuao//xd//
Strona:Zuy kosmiczny wojownik który leci na ziemie ;d


Krycha95

avatar
Don
Don
Imię:Krycha
Nazwisko:Saiken
Sprite:Powinienem niedługo skończyć.
Charakter:Jest on mroczny lecz zwykle jest radosny, lubi pomagać ludzią, zrobi wszystko dla kumpli( odda za nich życie).Jest strasznie uparty,walczy do ostatniej kropli.Jest niezwykle spokojny, ciężko go wyprowadzić z równowagi.( Odbywa on trening u Older Kai)
Dane Osobowe:[Wiek:15/Rok Urodzenia:1995/Miejsce Zamieszkania:Warszawa
Strona:Dobro

Samey

avatar
Badass Fighter
Badass Fighter
Imię:Gensei
Nazwisko:Sameyaro
Sprite:Sprite
Charakter: Poważny, lubi mówić sobie spokojnie irytującym głosem do przeciwników, typ samotnika.Rzadko okazujący emocje.
Dane Osobowe: lat 16.
Strona: DobuoOstatnio zmieniony przez Sameyaro dnia Pią Sie 06, 2010 6:48 am, w całości zmieniany 2 razy

Coolt


Zasłużony
Zasłużony
Imię: Coolt
Nazwisko: Kenshin
Sprite: Coolt normal
Charakter: Osoba leniwa i tajemnicza. Szybko się denerwuje z powodu utraty jego ukochanej... Którą jednak odzyska, ale będzie musiał zapłacić za to dużą cenę. Coolt sprawia wrażenie smutnego człowieka-demona. Umie rozplanować siły, chociaż czasami nad nimi nie panuje pod wpływem swoich emocji i szybko się męczy. Ma dużą energię i wypracowaną technikę walki bronią palną - swoim rewolwerem - Coltem 45. Jest jeszcze młody i ciągle się czegoś uczy, zna mało technik, lecz umie je wykorzystać.
Dane Osobowe: [Wiek - 17 lat/Rok Urodzenia - 1993/Miejsce Zamieszkania - Japonia, Tokio]

Rayem

avatar
KOX
KOX
Imię: Ray
Nazwisko: Uruka
Sprite: Nie ukończony, dlatego muszę ci wysłać na PW.
Charakter: Ray jest z natury spokojną osobą. Uwielbia walczyć. Toczy walki głównie dla przyjemności. Uwielbia żartować i nawet w najtrudniejszych chwilach nie traci poczucia humoru. Gdy jego bliskim, niewinnym ludziom i Ziemi zagraża jakieś niebezpieczeństwo, rzuci wszytko i stanie w ich obronie.
Dane Osobowe:[15 lat/1995r/Brak informacji]
Strona: Ja mimo wszystko preferuję dobro.

(Ja chciałbym być podróżnikiem. Latać po świecie i walczyć tam, gdzie jest taka potrzeba xD)

Mimie

avatar
Second Child
Second Child
Imię: Mimie
Nazwisko: Anasaki
Sprite: Podam Ci na pw bo to jest tajny pradżekt :D
Charakter: Mimie, jest zwłaszcza niecierpliwy i jest to jego główna cecha. Walczyć uwielbia zwłaszcza z silnym wrogiem, lecz podczas starcia szanuje każdego nawet słabszego wroga.
Poczucie humoru ? Oczywiście, że tak nawet podczas walki go nie traci.
Ciężko zaskarbić sobie dobrą opinie w jego oczach, ale jeśli komuś się to uda, to będzie w stosunku do niego wierny i otwarty.
Dane Osobowe:[16/1994/Japonia, Jokohama]
Strona: Dobro, ewentualnie Neutral

Bilet

avatar
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Imię:Bilet
Nazwisko:---
Sprite:http://img42.imageshack.us/f/bilet.png/
Charakter:Kocha ciszę i spokój, ceni je sobie najbardziej, lecz jeśli zachodzi potrzeba za wszelką cenę walczy tak aby starty były jak najmniejsze(chodzi o kolegów z drużyny) jest w stanie bez wahania za swoich oddać życie, miękki nie zawsze gdy ma okazję wykończyć przeciwnika robi to
Dane Osobowe:[18/1992/Stany, Polska
Historia:Bilet jest aniołem, który narodził i wychowywał się w niebie. Jako młody anioł, uczył się walczyć, by swoje umiejętności mógł wykorzystać w odwiecznej wojnie, Dobra ze Złem. Od najmłodszych lat, musiał patrzeć jak jego bracia nawzajem się zabijają. Kiedy sam był już dojrzałym aniołem, brał udział w tej bratobójczej wojnie, obserwował jak jego bracia bezlitośnie zabijają się na wzajem, na polu bitwy walczył u boku mężnych aniołów przeciwko hordzie demonów,pewnego razu gdy Bilet przedzierał się przez setki ciał jego poległych braci spotkał demona który na jego widok uśmiechnął się perfidnie, a oczy zaczęły mu płonąć jak ostrze armagedonu, było w nich widać tylko pustkę i nienawiść, po chwili kontaktu wzrokowego zaczęła się walka. Demon rzucił się na Bileta wydając okropne piskliwe dźwięki, młodego anioła nie ogarniał strach, lecz niepokój. Kiedy demon wykonał serię przeróżnych lecz mało technicznych ataków, Bilet wykorzystał wycieńczenie przeciwnika i powalił demona na glebę. Mógł go zabić lecz tego nie zrobił, demon wybuchł gniewem i powiedział.
-Nie jesteś lepszy ode mnie, tylko tak Ci się wydaje, też masz w sobie Zło z, którego nie zdajesz sobie sprawy.
Następnie zerwał się z ziemi i mierzonym uderzeniem sprowadził Bileta do parteru, po czym wyjął długi sztylet i podciął sobie żyły, rozchylił usta aniołowi i wlał w nie swoje krople demonicznej krwi, po czym rzekł.
-Twoje życie już nigdy nie będzie takie jak dawniej, moja krew sprawi, że Zło które w Tobie drzemie, obudzi się wcześniej niż myślisz, po tych słowach Demon zniknął a Bilet nie był już taki jak wcześniej...
To doświadczenie uświadomiło aniołowi że Anioły i Demony to dwie różne skrajności a po środku nich jest człowiek, który w połowie jest i Dobrem i Złem. Tamto wydarzenie zmieniło Bileta, nie był już taki wrażliwy i delikatny, stał się dojrzałym i mężnym wojownikiem w którym z każdym dniem rósł demoniczny potencjał.
Bilet nie mógł już patrzeć jak jego bracia się zabijają dla tego też zszedł na ziemię przybrał ludzkie ciało i stał się jednym z ludzi, lecz czy takim samym?
Strona:Dodaj mnie tam gdzie Ci będzie ludzi brakować, gdzieś mnie wepchniesz ;pOstatnio zmieniony przez Bilet dnia Sro Sie 04, 2010 12:22 am, w całości zmieniany 1 raz

Rokan

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
Imię: Ryden
Nazwisko:
Sprite: http://iv.pl/images/89756890940965293255.png
Charakter: Osobnik ten jest dość nadzwyczaj spokojny a zarazem niecierpliwy. Prawdopodobnie właśnie z braku cierpliwości wielokrotnie popadł w tarapaty. Można mu zarzucić praktycznie wszystko jednak jest nadzwyczaj zdyscyplinowany, co może tylko świadczyć o charcie ducha
Dane Osobowe: [17/1993/Brak Informacji]
Strona: Neutralny

SmokuXD

avatar
Observer
Observer
Imię: Smoku
Nazwisko: Ikagawashii
Sprite: Normal
Shadow 45 %
Potem Ci jeszcze coś dorzucę ale to na gg xDD
Charakter: Smoku jest bardzo skrytą postacią nie lubiącą mówić. Jest bardzo inteligentny podczas walki ale nie przejawia jej, gdy rozmawia z daną osobą. Zawsze stara się zdobyć jak najwięcej mocy, nie zważając na konsekwencje. Nie obchodzą go słabi ludzie, ignoruje ich. Bardzo trudno jest stać się jego przyjacielem, ponieważ jest nie ufny.
Historia: Sam jej dobrze nie pamięta, wszystko widzi jak przez mgłę. Jednie co utkwiło mu w pamięci to zdarzenie mając ok. 7-8 lat Obudził się w środku miasta (całego zniszczonego), jedyne co pamiętał z tamtego wydarzenia było zaćmienie słońca (którego bardzo się obawiał). Potem Chłopiec Starał się żyć normalnie, bez rodziców, bez pieniędzy, niczego, wszystko wtedy stracił. Gdy ukończył
13 lat pierwszy raz zauważył że ma dziwne zdolności. Dzięki cieniu, mroku potrafił podnosić przedmioty. Ta zdolność z początku go przeraziła, ale potem przyzwyczaił się do niej. Skończywszy 16 lat na swojej drodze spotkał wędrowca, który zauważył jaki posiada dar. Owy wędrowiec potem mistrz, wtaiemniczył go w sztuki walki i nauczył go posługiwania się jego darem. Gdy Smoku miał 18 lat przyszło zaćmienie słońca, znów obudził się pośród wioski zrównanej z ziemią. Próbował odnaleźć swojego mistrza, znalazł go ... Zabitgo w nieludzki sposób. Od tamtego czasu Smok postanowił żyć sam i rozwijać swoje zdolności.

Dane Osobowe:19 lat/1991/ Jest podróżnikiem
Strona: Złoooo xDD ale jak chesz to zmień xDOstatnio zmieniony przez SmokuXD dnia Czw Sie 05, 2010 2:35 pm, w całości zmieniany 2 razy

Maximus


Dragon Slayer
Dragon Slayer
Imię: Maximus
Nazwisko: Gigantus
Sprite: Spritek
Charakter: Nieufny, nie zaprzyjaźnia się z pierwszym lepszym, chyba że to dziewczyna :P Nie bawi się w walce z przeciwnikiem, a jak widzi, że ktoś tak robi to się bardzo denerwuje. Zawsze walczy do końca, chyba że ktoś go pobije do nieprzytomności lub zabije.
Dane osobowe: Urodził się w niewielkiej wiosce zwanej Chagara. Pewnego dnia przylecieli do ich wioski dziwni wojownicy i zniszczyli całą strzelając elektrycznymi kulami i tylko on przeżył. Cudem uciekł, ale widział jak wojownicy zabili jego ojca, matkę i rodzeństwo. Stracił pamięć, ponieważ od siły pewnego wybuchu uderzył się w głowę i nie wie gdzie jest wioska. Zapamiętał tylko twarz faceta, który zabił mu rodzinę. Nie wie dokładnie czy zabił wszystkich członków rodziny, ponieważ uciekł z domu, a resztę rodziny zablokował wybuch i dom się zawalił. Maximus po całym świecie szuka wojownika którego widział wystrzelił piorun, od którego powstał ten wybuch.
Strona: Zuo! Możesz zmienić.

12 Re: [Nabór] Do gifu,"Nowa Historia Dragon Ball" on Pią Sie 06, 2010 11:10 am

Ykmo

avatar
Sniper
Sniper
Imię:Toshi
NAzwisko:Akamura
Sprite:http://iv.pl/images/20960007344722903426.png
Charakter:Strasznie przebiegły i nieufny, stara się myśleć podczas walki ale nie podczas spotkań z przyjaciółmi, bardzo pociąga go zło chociaż stara się bronić słabszych. Chociaż jest młody posiada wielki potencjał i stara się dorównać swoim starszym kolegom
Historia: Nie ma on sam pamięta tylko ostatnie 2 lata swojego życia, Nikt nie zna jego pochodzenia
Dane Osobowe:16 lat/1994/ Jeśli można to podróżuje ze Smokiem Ikagawashii
Strona: Zło-Neutral

mikidius

avatar
Shaman King
Shaman King
Imię:Mkidius
Nazwisko:Ganhio
Sprite:click
Charakter:Jest ogólnie miły dla swoich przyjaciół ale z wrogów lubi drwić.Czasami może coś w nim pękność i rzuca sie w szał bojowy.Uwielbia wode i czesto medytuje.Nigdy nie bije kobiet chyba że to ostateczność.Lubi ryzyko.Przejmuje sie ranami dopiero gdy stoi między życiem a śmiercią.Nigdy nie daje ruszać swojego bandaża.Często przyzywa do pomocy klona albo klony.
Historia:Click Tam znajdziesz cała historie.
Dane Osobowe:21 lat/1996/Niema aktualnego miejsca zamieszkania taki podróżnik.Jego rodzinne miasto to Montera ale za duzo ludzi tam niema ponieważ większość została zabita.
Na ręku pod bandażem ma specjalne znamie o którym mówi tylko zaufanym osobą.
Strona:Neutral (mozna go nakłonić do roboty dla którejś ze stron ale to będzie kosztowne.Coś w stylu płatnego zabójcy.)

Dubrix


Second Child
Second Child
Imię:Dubrix
Nazwisko: - Podam Powód Potem xD
Sprite CLick
Charakter:Jest dobrym kolegą. Gdy jego kumpel dostaje lanie od silniejszego od siebie przeciwnika to i tak mu pomaga. Jest opanowany i cierpliwy podczas wali lubi się bawić wrogiem aby go zmęczyć.

Historia: Dubrix Został Osierocony jak był jeszcze Malutkim chłopcem który jeszcze nie potrafił mówić. Zabrano go do domu dziecka. Gdy Dubrix ukończył 6 lat zauważył że jest o wiele silniejszy i szybszy od Swych przyjaciół. Gdy Opiekunka zauważyła że Dubrix Zniszczył Szafkę to się przestraszyła i zaczęła po nim krzyczeć, Dubrix się przestraszył i uciekł. Gdy minął tydzien od ucieczki Dubrix'a Zauważył Go Pewien Mnich Który Go Zaczął Szkolić.

15 Re: [Nabór] Do gifu,"Nowa Historia Dragon Ball" on Pon Sie 16, 2010 12:48 pm

manasgifer

avatar
Earthling
Earthling
Imię:Manas
Nazwisko: [Nieznane] Potem dopiero ujawni się jako: Scuccio
Sprite: http://img534.imageshack.us/f/manasv5.png/
Charakter: Gdy walczy jest dumny, i poważny, walczy zawsze do końca. Poza walką jest spokojny, dowcipny. Za przyjaciół jest gotów przypłacić każdą cenę. Nie okazuje uczyć otwarcie.
Dane Osobowe:[Wiek:21/Rok Urodzenia:1989/Miejsce Zamieszkania: Dom nie daleko wsi, na której mieszka Goku/Gohan/Goten
Strona:Dobro
Historia:
Manas urodził się nie daleko wsi Goku, jakoż i nie mieszkał daleko kiedyś pobiegł pożyczyć coś od Chi-Chi, wtedy zaczął bawić się z Son-Gohanem, lecz gdy dorastali zaczeli trenować. Lecz gdy miał stawać do walki odłączał się od nich i trenował w siłowni w West City. Gdy Bulma otworzyła z Vegetą, Gravity Room, Manas zaczął spędzać tam całe dnie. Pare razy zmierzył się z Vegetą ale zawsze przegrywał. Nigdy nie doświadczył miłości. Jest samotnikiem. Rodzice zmarli mu gdy miał 17 lat. Od tamtego czasu zarabia na Siebie.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2014 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.